Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


2009. dec. 6. 17:23

Sziasztok Lányok!


Köszi, az érdeklődést, már jobban vagyok ami a náthát illeti, de nagyon fáradtnak,nyomottnak érzem magam napok óta,és egy kis hányinger is meglátogat időnként.Úgyhogy sokat fekszem,pihizek, ezért nem voltam gépközelben. Ne haragudjatok ezért, persze ugyanúgy kíváncsi vagyok mindannyiótokra, és igyekszem visszaolvasni!! :)

Mindenkinek megy a drukk! Ki mikor megy Tapolcára?

Nekem egyébként nagyon fájt a HSg, de utána csak néhány óráig éreztem a hasam, és csak néhány pötty vérzés volt. De a cél érdekében ki kell bírni!

Szóval Csajok mindenkire gondolok, és drukkolok Nektek! Biztosan nemsokára teljesül az álmotok!

Puszi

500. Szamy36
2009. dec. 6. 16:18

Sziasztok lányok!

Hol vagytok??

Csillag holnapra megy a drukk!

Roni ?????

Kata, mikor mész Tapolcára?

499. Szamy36
2009. dec. 5. 19:11

Csillag, kitartás! Minden rendben lesz hétfőn.

Herika, kúráld magad, persze gyógyszermentesen.

Mindenkinek puszi

498. herika
2009. dec. 5. 12:30

Sziasztok Lányok!


Csak gyorsan beköszönök.Visszaolvastam nagyjából.Hát nem vagyok valami túl jól, elkapott engem is valami influenza.Próbálok pihenni meg kúrálni magam.Gyógyszert meg nagyon nem szeretnék beszedni, mert nem tudom, hogy mi a helyzet.De annyira izgatott vagyok, 1 hét múlva szerintem tesztelek egyet.

Mindenkinek szurkolok, a betegeknek jobbulást kívánok!


Most megyek mert anyukámékhoz vagyunk hivatalosak halászlére!Imádom!


Szép hétvégét Csajok!

2009. dec. 5. 10:50

Sziasztok!

Köszi Szamy, majd meglátjuk egyáltalán hol a bibi, sajnos Németh doki csak hetente egyszer van csütörtökön, a többi napokon nem teljesen normális dokik vannak, még 2 nap, azt hiszem, nem túl nagy a válaszék, érdekes módon mindenki Németh dokihoz jelentkezik be, volt már, hogy kértem időpontot és csak két hét múlvára kapta, szóval elég macerás. De majd meglátjuk, nem is kellene tervezgetnem, amíg nem tudjuk mi a baj, de már hétfőn okosabb leszek apucival kapcsolatban. (mellesleg tűkön ülök, utálom a hétfőt, de ezt várom:-)

Remélem lassan jobban vagy! És 30-a mindjárt itt van, hú de izgi.:-)

Esztike, jobban vagy???? Pihenj sokat, és tessék kinyírni a vírusokat, de gyorsan!!!

Kata, mi is lesz csütörtökön, inszem? bocs, nem emlékszem.

Szép hétvégét lányok, megyek takarítok +főzök valamit, majd még benézek.

Sziasztok!

496. Szamy36
2009. dec. 5. 09:29

Sziasztok lányok!

Csillag, köszi a választ!

Én azt tudom javasolni neked, ha minél előbb szeretnéd a HSG-t, mivel a Németh Zsolthoz jársz, megkérheted őt is. Aki Almádiban az asszisztense, Viki, Ő műtősnő Ajkán. Szerintem ő asszisztál neki Ajkán a Hsg-nél, mert Devecserben is ő az a.! Ha ha gondolod beszélek a Vikivel. Egy fősulira jártunk, nagyon jó a kapcsolatunk. Én pont azért nem Ajkán csináltattam, mert nekem kellemetlen, hogy annyi ismerős előtt "kiterüljek".

Kata-Bessi mikorra tervezik az inszemet?

Ronikám mikor derül ki, hogy spontán eredményes volt-e

Gabka, érdekes amit írtál erről a rengeteg vizsgálatról, okos dolognak tartom.

Herika, jól vagy?

495. gabka-1
2009. dec. 4. 22:37

Sziasztok!


Katám,annyit tudok az immunológiáról,hogy levesznek kb. 10 ampulla vért.Megnézik,hogy termelek-e ellenanyagot a párom spermái ellen,a magzat ellen.Továbbá néznek véralvadást,pajzsmirigyműködést....(Majd többet tudok mondani,ha végre odajutok.)Itt kiderülhetnek olyan megtapadást gátló problémák,amiket a PRI-ben nem néznek.Ja és genetikai vizsgálat van.Sajna eredmény kb.1-1,5 hónap múlva lesz.


Szamy,örülök a jó híreknek.Tudtam,hogy minden rendben lesz.Én véreztem kb. 2 napig,a hasam is fájt,ez teljesen normális.


Roni,nem kell ez a sok vizsgálat,de mivel mindkettőnkkel minden oké,volt egy vetélésem,és a babó csak nem akar jönni,úgy döntöttem,hogy elmegyünk Zeg.-re.Most már szeretnék a végére járni.

Ez a belső nyugtalanság nekem is ismerős sajnos,ilyenkor szoktam inni nyugtató teát.


Esztike,vigyázz magatokra,pihehj sokat!


Jó hétvégét mindenkinek!

494. csillag80 (válaszként erre: 493. - Szamy36)
2009. dec. 4. 22:05

Köszi az infót, azt tudom, hogy inszem csak utána lehet, de egyelőre csak reménykedem, hogy az lesz, ,azért a lombik sokkal megterhelőbb lenne, persze a babáért mindent. Hétfőn kiderül, hogy apuci oké-e, aztán majd 16-án, hogy velem mi van. Kivételesen várom, hogy orvoshoz mehessek :-/ Igazából addig meg csak találgatok, agyalok, persze lehet, hogy feleslegesen,de jó infót gyűjteni. Én 16-án dr.Cs-hez megyek vissza a PRI-be, szerinted ha azt mondja (optimisa vagyok)hogy ok, HSG, inszem, akkor ott lehet "pofám" megkérni a HSG-re?

Egyébként úgy tudom, HSG után a vérzés és a fájás is normális, de azt hiszem ,van egy fórum, ahol erről van szó, nem niztos. Jobbulást a pocidnak, gondolj arra, hogy milyen cél érdekében fájdogál:-) És örülök, hogy ilyen hamar előre léptetek!!!

Jó hétvégét!!!

493. Szamy36 (válaszként erre: 490. - Csillag80)
2009. dec. 4. 20:54

Csillag! Nem tudok válaszolni a kérdésedre!

Azt tudom javasolni, hogy kedden délután rendel itt Veszprémben! Kérj időpontot és beszéld meg vele, itt a magánrendelésen. Bár nekem is azt mondta, hogy Veszprémben csináltassam meg, de én mondtam neki, hogy ragaszkodom hozzá, ha nem gond!!!

Egyébként nekem is a 14. napon csinálta. Január elejével sem vagy elkésve. Abban a hónapban úgyis pihenni kell a méhednek. Szóval inszem nem lenne abban a ciklusban.

A HSG sajna elkerülhetetlen, ha apukával rendben vannak a dolgok. Inszem csak HSG után.

492. Szamy36
2009. dec. 4. 20:47

Köszi Kata!

Egyértelmű a ruha kérdés :)

Lányok véreztetek a HSG után????????

Én vérzek és a pocim is fáj:( A vizsgálat nem fájt! Most annál jobban!

Írjatok mi a tapasztalat! Köszi.

2009. dec. 4. 17:55

Sziasztok!

Drága Kicsi Szamykém, nagyon izgultam érted és annyira örülök, hogy ilyen jó híreket kaptál. Látod, mondtam én, és azt is,hogy két ünnep között is megcsinálja az inszemet!! Azért egyben egyezzünk meg, ha Te előbb babásodsz, akkor Te adod át nekem az összes kinőtt rucit:-P!?! Rendben?Annyira örülök a jó híreidnek!!

Esztikém, nagyon vigyázz magatokra, sok tea és ágyban pihi, és nagyon sok méz!!!!

Vronikám Drágám, az a belső nyugtalanság ismerős sajnos, de biztosra mondhatom neked, hogy normális!

Csillag, szerintem egy próbát megér, hogy rákérdezz dokikádtól, megcsinálná-e 2 ünnep között a HSG-t!?!

Millió puszi!!!

490. csillag80 (válaszként erre: 487. - Szamy36)
2009. dec. 4. 15:41

Gratulálok, pont ilyen hírekre gondoltam!!!

Ha nekem is kell HSG, majg kikérdezlek alaposan. Dec. 22 a köv. mensim elvileg, szerinted megcsinálja a HSG-t is 2 ünnep közt? (30-án, mert péntek meg elseje, akkor bizti nem.)

Hát izgalmas évkezdésetek lesz, remélem a többieknek is!!!

489. Szamy36
2009. dec. 4. 15:29
Lányok! Volt aki vérzett a HSG után?????
488. vroni (válaszként erre: 487. - Szamy36)
2009. dec. 4. 14:42

Szia Szamy!


Úgy örülök, hogy jó híreket hallottál, mind az átjárhatóságot, mind a fájdalommentességet, mind a dec. 30-i inszemet. Látod, mi megmondtuk, hogy minden rendben lesz. :-)

Most aztán kitartás, hiszen mindjárt itt lesz 30-a.

Pussz!

487. Szamy36
2009. dec. 4. 13:11

Sziasztok Lányok !

Mindenkinek köszönöm, hogy gondolt rám!

Minden rendben. Mindkettő átjárható!!

Dr. Cs nagyon jó fej volt. A legjobb, hogy két ünnepközt inszem!!! Képzeljétek nem kell szednem semmilyen hormont, mert nálam minden jó,hormonok, spontán peteérés. Úgy csinálja az első és remélem az utolsó inszemet, hogy spontán peteéréssel. A párocskám kis fickóitól függ minden.

Úgy néz ki, hogy december 28.-án UH, 30.-án isnszem. Nagyon boldogok vagyunk.

Mindenkinek még egyszer köszi a drukkot!

Ja, nem is fájt! :)

Nem kellett fizetnem! Bár én adtam neki, mert a PRI-ből átjött csak miattam. A HSG után a PRI-ben találkoztunk újra. Csak akkor adtam a pénzt mikor már mindent megbeszéltünk. Nem akartam, hogy azért legyen rendes, mert fizetek. Viszont úgy gondoltam megérdemli.Pusza

486. vroni
2009. dec. 4. 08:14

Szép Jó reggelt Mindenkinek!


Szamykém, gondolok rád, minden rendben lesz, és hamarosan jelentkezel a jó hírekkel.

Esztikém, vigyázz Magatokra, sajnos az influenza sose jön jókor, de reméljük, csak a mezei fajtájával küzdesz és napokon belül jobban leszel. Pihenj sokat, és igyál sok teát.

Herika, hogy érzed magad az inszem után?

Gabka, miért kell ez a sok vizsgálat?

Katám, úgy örülök, mert alig egy hét, és megkapod az újabb esélyt, mert gondolom ha csütörtökön mész, utána hétfőn már meg is lesz az inszem. És a kisbabáddal a hasadban ünnepelheted a karácsonyt. Csak úgy, mint Bessi. Nagyon drukkolok Nektek!

Velem nem tudom mi lesz, néha olyan rossz a közérzetem, van, hogy már a kaja gondolatától is rosszul vagyok, biztos ez olyan belső nyugtalanság, vagy micsoda. Hát, jó lenne, ha spontán sikerülne, de nem nagyon bízok benne. Bár mindig mondom a drága férjemnek, hogy ha nem bújunk össze, úgy hogy akar kisbabát?! :-) Na, azért nem olyan vészes ám a helyzet, csak vannak "szabad hétvégéi", mikor vadászni jár, és akkor szingli vagyok, ilyenkor szoktam megjegyezni neki. :-)

Na, megyek, dolgozgatok egy kicsit.

Puszi!

2009. dec. 4. 07:39

Sziasztok Lányok!!


Bocsi, hogy így eltűntem, de sajna sikerült valami vírust összeszednem, és kicsit náthás, meg gyenge vagyok! Ma meg reggelre kicsit fáj a hasam jobb oldala, nem vészes azért, de én azért aggódom!! Nagyon remélem nem lesz semmi baj Velünk! Most szinte alig mozdulok ki otthonról, mert félek a H1N1-től is,de sajna úgy tudom most, az első trimeszterben nem adathatom be! Nagyon aggódós lettem mostanában, annyi rosszat hallottam, a vírusok miatt is, meg hogy most én is kicsit lebetegedtem. De muszáj bízni, hogy nem lesz baj!! Drukkoljatok!

Szamyre én is gondolok ma nagyon, majd túllesz rajta,és jó híreket fog kapni! Többiek is szépen haladnak előre, nagyon örülök!

Most befejezem, megyek lepihenek, mert vagyok túl jól!

Puszika

2009. dec. 4. 06:25

Jó reggelt!

Szamykém kitartás, nagyon gondolok rád, minden rendben lesz! Bessikém, akkor mi megint majdnem egy időben vagyunk :-) Gabka Drága, így már értem,hogy miért tolódik ki januárra a köv. próbálkozás. Immunológiai vizsgálaton mit is néznek pontosan? Bocsi, a tudatlanságomért :-S

Kicsi Vronikám biztosan megfog jönni j.héten az a fránya piros és akkor már Te is végre elindulsz újra az úton:-D

Bessikém, nekem is jól jönne egy napocskás párna...úgy irigylem azokat akik ilyeneket tudnak, nekem néha még egy gomb felvarrás is nehézségekbe ütközik, pedig mindkét nagymamám varrónőként dolgozott...

Puszi

483. gabka-1
2009. dec. 3. 22:55

Sziasztok!


Szamy,holnap nagyon szorítok Neked!Meglátod minden rendben lesz!


Kata,nekem kb.karikor jön meg a vérzésem.3.-dik napon UH-ra kellene menni...Gondolom ezért mondta,hogy akkor jan.-ban találkozunk.De most már nem bánom,mert megnézetem a pajzsmirigyemet.Ja és eémegyünk Zeg.-re,immunológiai vizsgálatra,és genetikára.Holnap megyek a házidokihoz a beutalókért.Mire mehetek inszemre meglesz az eredménye is.


Puszika.

482. Szamy36
2009. dec. 3. 21:15

Köszi Lányok!

Holnap jelentkezem!

481. bessi
2009. dec. 3. 19:07

Sziasztok Csajok!

Szombaton kezdem a Clostit. Ma megjött a piros.

Én nem vettem be semmit hsg elött. Az igaz, hogy nem volt kellemes, de azért kibírtam. Ne aggódj Szamy minden rendben lesz.

Most nagyon készülök a Mikulásra. A picuroknak varrok napocskás párnát. Remélem tetszik majd nekik. Szerencsére most több időm van, hogy nem dolgozok. Jó volt ez a pár nap pihenés.

Puszika

480. vroni
2009. dec. 3. 18:38

Sziasztok!

Szamykém, én is csak azt tudom mondani, hogy ne félj. Hamar végezni fogsz, aztán estére reméljük már el is felejted, hogy voltál reggel. És az eredménytől se félj, biztos minden rendben lesz, és nem talál semmi gubancot a doki.

Énnekem még fogalmam sincs, mikor kell mennem Tapolcára. Jövő hétre várom pirit, ha nem jön, pénteken kérek időpontot, és gondolom utána hétfőn mehetek is. Csak az a baj, hogy akkor meg nagyon sokan vannak. De ha meg húzom, halasztom, az sem jó. Bár idén már nem lesz inszem, ha ne jön meg...

Pusszantás Mindenkinek

2009. dec. 3. 18:04

Sziasztok!

Mi ez a pangás Csajszikák???? Szamykém ne félj kérlek a holnapi naptól, én gondolni fogok rád nagyon. Megkérdeztem az egyik ismerősömet, hogy ő vett-e be valamit előtte és azt mondta, hogy a doki ajánlására Nospa-t, két szemet! Én j.hét csütörtökre vagyok hivatalos a Pribe!

Millió puszi

478. Szamy36
2009. dec. 3. 17:38

Sziasztok!

Nagyon félek a holnapi naptól! A vizsgálattól is és az eredménytől főleg:(

A Gabkán kívül volt még aki vett be valami fájdalom csillapítót a HSG előtt? Tudom túl aggódom, de tényleg félek.

Lányok mikor mentek Tapolcára legközelebb?

2009. dec. 3. 16:50

Sziasztok!

Hű de nagy a pangás... :-)

Szamy holnapra drukk, két árjárható petevezetőről szeretnénk hallani!!!!

2009. dec. 3. 06:26

Szép jó reggelt!

Csak bekukkantottam, de látom nem volt nagy mozgás tegnap este :-(

Kezdődik a Closty kúra, juhhhhé :-D

Milliónyi puszi Nektek!

2009. dec. 2. 23:30

Sziasztok!


Csak szeretném elmondani, hogy Tapolvára a PRI-be jártunk gondozásra, és lombik programmal próbálkoztunk, és a harmadik próbálkozás sikerült! Kétévesek az ikreink, két gyönyörű kislány! Csodaszépek ( ezt mondják mások is), és okosak!

Teljesen problémamentes terhesség volt, gond nélküli szüléssel!

Csak jót tudok róluk mondani!


Hamarosan készülünk a tesóra, tesókra...!


mindenkinek minden jót, és gyönyörű kisbabákat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

474. Szamy36 (válaszként erre: 473. - Csillag80)
2009. dec. 2. 23:16

Most ébredtem fel, ti meg bizti most mentek aludni!:) Veszprémből Ajkára járok dolgozni és néha nagyon kifáradok. Ma is ez volt.

Nem kérdeztem kell-e fizetni. Nem gondolom, de pénteken megírom. Azt mondta Ő dolgozik a PRI-be . Mondtam szeretném ha Ő csinálná. Azt válaszolta akkor a PRI-ben találkozunk és együtt átmegyünk a kórházba, megcsinálja. Neki adok pénzt, az bizti.

Puszi mindenkinek.

473. csillag80 (válaszként erre: 471. - Szamy36)
2009. dec. 2. 20:28

Szia!

Mit mondott, kell fizetni? Csak azért csinálja meg neked, mert eü-s vagy, vagy szerinted másnak is megcsinálja?

Dr. T-t nem ismerem (még), de nekem is szimpi Cs. doki, bár még csak egyszer voltam nála.

Pénteken drukkokol, majd kérhetek "élménybeszámolót"?

2009. dec. 2. 18:24

Sziasztok!

Én is beadattam hétfőn a malac-szúrit, semmi bajom, kopp-kopp. Én akárhány orvost kérdeztem mindegyik ajánlotta, főleg, ha babát akarok, hát ezen ne múljon. Herika, ha allergiád van, akkor azt mindenképpen jelezd a dokidnak!!!

Szamykém, pontosan mit is jelent, hogy indokolt esetben lehet inszem téli szünet alatt? Jaj, de örülnék, ha neked is megcsinálná most decemberben!

Bessikém, én amondó vagyok, hogy adasd be csak szépen azt az oltást, mert ha sikerül az inszem, akkor az első trimeszterben nem fogják beadni, legalábbis így hallottam.

Esztikém, Drága kismamink, hogy érzed magad?

Remélem minden rendben van Veletek!! Szerintem fog adni igazolást Dr. T.!

Gabka, látod Szamynek mit mondott a doki, lehet érdemes volna mégegyszer rákérdezni?:-S

Kicsi Vronikám, úgy örülök, hogy jelentkeztél, már megijedtem, mert nagyon eltűntél ám Csajos!

Csillag igazad is van, adjatok bele apait-anyait :-P sosem lehet tudni:-D

Millió puszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook