Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


411. Szamy36 (válaszként erre: 409. - Csillag80)
2009. nov. 29. 15:32

Nálunk is a párommal volt gond!

Mi együtt mentünk az andrológushoz, sőt én is be mentem :)! Nagyon rendes volt. Akkor vittük a kis fickókat. 2 órát vártunk, behívták! Elmondta a dokim sokat javult az eredménye, akár spontán is sikerülhetne!

Még azon a héten voltunk dr. T-nél eredmény hirdetésre. Ő is azt mondat, amit az andrológus.

Csak nekem hiányzik a HSG-m. Az lesz 4.-én pénteken. Ha jó az eredmény január végén az inszem.

2009. nov. 29. 14:33

de azt nekem MONDTÁK

tudok ám írni, csak gépelni nem :-)

2009. nov. 29. 14:32

Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást, és az infókat, én is fél 8-ra emlékeztem ,de akkor így tuti. Van rá esély, hogy nem kell sokat várni?

Szamy, ha otthonról kell vinni (nem tudom), akkor másfél óra alatt kell velük beérni, ez tuti, mi holnap viszünk 2. mintát, dec. 16-án lesz eredmény.

Ja, egy kérdés még akkor, apajelölt dec. 7-én randizik az urológussal, akkor ő már kap eredményt a katonákról? Mert azt mondták, hogy a 2. minta mindenképp dec. 7. előtt érkezzen be, és 16-án mondanak eredményt, de azt nekem monták, és hogy ha akar, ő is jöhet aznap, de nem kötelező. Nálatok hogy volt?

Eszti, gratulálok, remélem hamar követünk.

Szép vasárnapot mindenkinek!!!

408. bessi
2009. nov. 29. 12:26

Sziasztok Csajok!

Kata! Sajnálom, hogy nem jött össze, de látom azért már kezdesz megint pozitív lenni. A decemberi már sikerülni fog.

Tartok a keddi naptól. A jóslat ellenére is. Most eléggé pocsékul érzem magam. Kerülget vmi nyavaja. Sokat köhögök, és megfázósan érzem magam.

A bébikém szerint eléggé forró vagyok. De nem érzem, hogy lázas lennék. Remélem nem infus vagyok. Azt hiszem pihenek tovább.

Puszika

407. gabka-1 (válaszként erre: 406. - Szamy36)
2009. nov. 29. 11:53

Majd ha megmondja a doki az inszemed napját,menj be a laborba és kérj inszemhez tégelyt a kiskatonáknak.Nem tudom pontosan mennyi idő alatt kell beérni velük a laborba.1 vagy 1,5 óra,nem tudom pontosan.Mi itthonról visszük,azért nem jártam pontosan utána.De a laborban kérdezd meg.

Az anyagból laboratóriumi módszerekkel,mosás,centrifugálás speciális oldatokkal, a jól mozgó,jó minőségű spermiumok izolálhatók.Tehát a tisztított,mosott,feljavított minőségű spermiumok kerülnek felfecskendezésre.Reggel 9-re kell vinni az anyagot,majd 10.30-ra kell visszamenni a beavatkozásra.Van még valami kérdésed?

406. Szamy36
2009. nov. 29. 11:10

Sziasztok lányok!

Bár még nem aktuális, de lenne egy kérdésem!

Az inszemnél a férfiak viszik a kis fickókat, vagy Tapolcán kell produkálni!

Mi a menete? Ők csinálnak vele valamit?

Köszi!

405. gabka-1
2009. nov. 29. 10:17

Sziasztok!


Katám,remélem már jobban vagy!Fel a fejjel,gondolj arra,hogy dec.-ben már babás leszel!Ez rebegjen előtted!Erősnek nem mondanám magam,hiszen az elmúlt 3 év nagyon megtépázta az idegeimet,de leginkább a lelkemet.


Szamy!Ne félj a a HSG miatt,Cs. doki nagyon rendes!Én tudom,hogy minden rendben lesz.Elgondolkodtál a gyógyszeren amit írtam?Betétet vigyél magaddal,mert ott is adnak,de akkorát mint egy pelenka.


Bessi!Kedden szorítok.


Roni!Bízom benne,hogy jó híreid lesznek.


Herika!Kedden Neked is szorítok.


Csillag!Üdv köztünk.


Esztike,örülök hogy jól vagy!

Puszika mindenkinek!

2009. nov. 29. 07:54

Sziasztok Lányok!!


Szép Jó reggelt mindenkinek! Csillag, téged is üdvözöllek köztünk! Igen, csatlakozom Katához, már fél 8-ra lehet menni nyugodtan és a recepciós elirányít. Neked is megy a drukk. Herika, én is gratulálok neked! Szerintem a másik doki is profi, nyugodtan bízd rá magad! :)

Vroni, remélem jól vagy! Ki tudja, lehet, hogy spontán is beköltözik a baba! Bessike, mi akkor kedden megyünk ismét, reméljük csupa jó hírekkel térünk haza!! Bízom benne!!

Többieknek is megy a drukkolás, gondolok Rátok!

Puszika

U.i.: Szívesen feltenném az uh képet, csak nem tudom hogy kell:))

2009. nov. 28. 18:31

Sziasztok!

üdv. Csillag a csapatban. Én is így jártam, nyugodtan mehetsz akár már fél nyolcra is, recepciós Piroskánknak megmondod, hogy mi is a szitu, aztán már irányít is a laborhoz.

Herika, ez nagyszerű, már most indítom a drukkokat!

Szamykém Drága, ígérem, hogy az összes kinőtt babacuccost átadom majd, csak legyen igazad!

Vronikám, Kicsicsillagocskám, lehet, hogy Te leszel köztünk az egyetlen spontánka kismami?!

Esztike örülök, hogy jól vagy, vigyázz magatokra és továbbra is várjuk a sztárfotót :-P

Bessikém Te hogy vagy Szívem? Kedden kell menned ugye?

Gabka olyan aranyos vagy, tényleg igazán nagy meglepetés lenne, ha karácsonyra bebabásodnék! Erős kis nőcike lehetsz, ha hat inszemen már túlvagy...sajnos...de én azért sokszor merítek erőt merítek belőled is!

Én már jobban vagyok, nincs is időm keseregni mivel nagyon mozgalmas napom volt, cocaölésen voltam...húúúúúú ha tudnátok, hogy utálom!

szép hétvégét!

Puszi

402. Szamy36
2009. nov. 28. 18:30
Herika! Megy a drukk!
401. herika
2009. nov. 28. 14:17

Sziasztok!


Voltam ma uh-on,és bal oldalon vagy egy 19 mm-es tüsző a jobb oldalon meg pár darab kicsi.A tanárúr szavai szerint a méhnyálkahártya nagyon szép , holnap szurizok egy decapeptylt és kedden lesz az inszem.Kicsit aggódom mert a tanárúr csa szerdánként rendel nálunk és szerettem volna ha ő csinálja meg az első inszemet.Remélem a másik doki is jó célzó, majd viszek neki valami célzóvizet:)


Esztike -gratulálok, hogy az első inszem sikerült neked!

400. Szamy36
2009. nov. 28. 12:27

Üdv köztünk Csillag!

Nyugodtan "zargass", ha tudok segítek,de ebben a kérdésedben én sajna nem tudok!

2009. nov. 28. 12:13

Sziasztok sorstársak!

Eddig csak olvasgattalak titeket, de most lenne egy kérdésem, remélem tudtok válaszolni. Tegnak este jött meg a vérzésem, bázishormonok miatt kellene 3. napi vérvételre mennem, de ebből hétfő lesz, mondték Tapolcán, hogy ha így jönne meg, akkor időpont kérése nélkül menjek csak, de azt már elfelejtettem megkérdezni, hánytól van labor??? Nem mindegy, mert 1. apajelölt siet vissza munkába, 2. aznap viszünk tőle második mintát, és 1 órára vagyunk Tapolcától. Én reggel 8ra tippelek, pontosan meg tudnátok mondani?

Egyébként mint az ebből kiderült, most kezdtünk csak kivizsgálásra járni, nagyon optimista vagyok, hiszem, hogy segítenek nekünk is.

Előre is bocsánat, ha nem mindig írogatok, de olvasni szoktalak titeket, és nagyon drukkolok mindenkinek.

Szamy, Téged foglak leggyakrabban zargatni, mert mi Almádiban lakunk, tehát ugyanazok az orvosok tudnak velünk foglalkozni.

Előre is köszi a válaszokat, szép hétvégét mindenkinek!!!

398. Szamy36
2009. nov. 28. 10:28

Bessi! Felhívtam a jósdát:) Niki nevű jósnő volt.

Annyit kérdeztem, hogy baba érkezéssel kapcsolatban érdeklődnék. Azt mondta, idén nem és látja a próbálkozást. Orvosi akadálya nincs. Január második felében szerinte biztosan sikerül! Ja, és kislány lesz:)

De jó lenne. Akkor lesz az első inszem. Hát nekem ez most nagyon jól esett! Lehet nem igaz, de van hitem benne. Remény az alagútban!

Persze nagyon érdekel, neked kedden mit mondanak! Hisz az vagy megerősíti ez vagy nem!

Eszti örülök, hogy jól vagytok:)

Katám, kitartás. Pityergés jó! Utána új erővel nézz a jövőbe!

2009. nov. 28. 07:21

Sziasztok Lányok!!


Herika, üdv közöttünk! Kata, örülök, hogy talán már jobban érzed magad, és tényleg soha sem szabad feladni!! Tudom, hogy könnyű nekem beszélni, hisz, nekem az első inszem sikerült, de azért nem akarom elkiabálni!! Csakis akkor nyugszom meg ha szépen halad előre az idő, és minden okés!!

Többieknek is megy a drukk! Vroni, ki tudja lehet, hogy spontán is sikerül, én is hallottam már ilyet, többet is! :)

Én hiszem, hogy még az idén, de jövőre, biztosan mindenki kismami lesz!!!:))

Mi nagyon jól vagyunk, szerencsére azóta nem görcsöltem, nincsen semmi panaszom. Remélem babóca szépen fejlődik, mi kedden megyünk, és akkor majd Tanár úr megnézi uh-on.

Most megyek, mert a mai nap kicsit zsúfolt lesz, de azért pihizek is. Mindenkinek szép hétvégét!

Puszi

396. Szamy36
2009. nov. 27. 21:16

Herika, szia köztünk!

Katám, nekem januárban lesz, remélem,(Tudod HSG függő) az inszem. Nem kell megvárni, mert neked a decemberi kell, hogy sikerüljön!!!!! Én tőled akarok babaruhát kérni:)))))) Szóval tessék megelőzni a babaragaccsal!

Roni, spontán!!! Én bízom a spontánban. Több olyat hallottam, hogy Tapolcára jártak és spontán jött a baba!! Megy a drukk!!!!

Bessi, jól vagy!!! Kedden mész Tapolcára?

Esztike a mi kismamánk!!!! Nem baj ha nem érzel semmit, majd fogsz :)

Gabka, pénteken megyek a városodba:) Picit félek:(

395. gabka-1
2009. nov. 27. 19:34

Sziasztok!


Kata,nagyon sajnálom,de hiszem,hogy karácsonyra lesz meglepi!


Roni!Remélem már nem jön meg piroska,hanem helyette a gólya.


Esztike,vigyázz magatokra és pihizz sokat!


Herika,üdv a csapatban.Kérdezz bátran tőlem is,mert túl vagyok 6 inszemen.

394. herika (válaszként erre: 390. - Vroni)
2009. nov. 27. 19:21

Szia!


Köszönöm a fogadtatást.


Sajnálom lányok, akinek eddig nem sikerült.Én bele sem akarok gondolni, mi lesz ha nem sikerül,hogy fogom kibírni a csalódást?

De most egyenlőre koncentrálok a holnapi uh-ra,és remélem szép nagy tüszőm lett!


Remélem egyszer mindegyikünk átélheti az anyasággal járó csodás napokat, hónapokat,éveket....

393. vroni
2009. nov. 27. 19:19

Nálunk Kuszi, a kutyusunk a gyerekpótlék. Imádjuk.

Mikor kicsi volt, vettük neki a játékokat, de hát miért is játszott volna velük, egy egyszerű fadarab jobban tetszett neki. :-)

392. vnékata (válaszként erre: 390. - Vroni)
2009. nov. 27. 19:14

Kicsi Vronikám!


Már keresem a pillanatragasztót a szívemhez :-D

Puszillak, de már tényleg lépek!

2009. nov. 27. 19:12

Nálunk Puszedli a gyerekpótlék :-D Kis rosszcsont!

Igen, itt mindenki Tapolcára jár, legalábbis úgy tudom. Lassan elköszönök,mert húzos volt a nap!

Puszi mindenkinek!

390. vroni
2009. nov. 27. 19:11

Szia herika!

Természetesen csak Katához csatlakozva, szívesen látunk itt közöttünk.

Inszem kérdésben sajnos én nem tudok segíteni, mivel még nem volt, most lett volna, de a doki úgy gondolta, hogy ezt a hónapot hagyjuk ki.

Egyébként én Török dokihoz járok, nála kezdtem, és szerencsére mindig hozzá is kerültem azóta. Nekem a lapart is ő csinálta Pécsen még augusztusban.


Katám, látom, azért már kicsit próbálsz pozitívabb lenni, helyes. Én nem tudom, hogy viselném el ezt a helyzetet, de örülök, hogy nem fordulsz annyira magadba.


Ma volt Tapolcán egy csaj, és mondta, hogy Neki 5 inszem nem sikerült, ma volt a lombik. Végiggondoltam, 5 csalódást kibírni... Nem biztos, hogy bírnám, pedig tudom, hogy bírni kell, és az 5 inszem olyan, mintha 5-ször bújnánk össze a párommal, de akkor is. Nagy erő kell szerintem hozzá...

389. herika
2009. nov. 27. 19:03

Nagyon édi a kismacsek!

Nekem egy bichon havanese kutyám van, ő a gyerekpótlék.Imádjuk!

388. herika (válaszként erre: 387. - Vnékata)
2009. nov. 27. 18:59

Köszi, köszi.


Közületek itt mindenki Tapolcára jár a Török dokihoz?

2009. nov. 27. 18:57

hm...nekem semmi sem idegen már, ami hozzásegít a babámhoz :-)

Sok sikert!

386. herika (válaszként erre: 385. - Vnékata)
2009. nov. 27. 18:53

Nem is szabad feladni.

Én valahogy úgy vagyok vele(ez lehet most hülyén hangzik), de ez a lombik "dolog" nekem valahogy olyan idegen, vagy nem is tudom, hogy fejezzem ki magam.

Én is abban bízok, hogy az inszem. sikerül:)

385. vnékata (válaszként erre: 384. - Herika)
2009. nov. 27. 18:50

Köszönöm, még lesz egy inszemem decemberben, aztán ha az sem sikerül, akkor jöhet a lombik :-)

Soha nem adom fel!!!

384. herika (válaszként erre: 383. - Vnékata)
2009. nov. 27. 18:47

Szia!


Köszi.

Sajnálom, hogy nem sikerült:((


És a lombikot nem próbáljátok?

383. vnékata (válaszként erre: 382. - Herika)
2009. nov. 27. 18:32

Szia!

Természetesen csatlakozhatsz, mindenki szívesen fogadja az újonnan érkezőket:-)

Én sajnos egyre tapasztaltabb vagyok, úgyhogy kérdezz bátran!

Az egész beavatkozás nem tart tovább,mint mondjuk egy rákszűrés és nem fáj, talán picit kellemetlen, de a tapasztalat mégis inkább az, hogy nem is érzel majd semmit! Egy katéter segítségével felhelyezik a méhüregbe a megcentrifugált kiskatonákat és kész is! Nem kell feküdni utána egyeltalán. Én az első után pihiztem rendesen, második után egyből másnap mentem is dolgozni és egyik sem sikerült:-(

382. herika
2009. nov. 27. 18:06

Sziasztok!


Én még új vagyok itt.Ha nem zavarok akkor csatlakoznék hozzátok.

Röviden a történetünk:Kb. 3 éve próbálkozunk a babával, de eddig még nem akart megérkezni:(Pécsen dolgozom a megyei kórházban és Augusztus óta járok Dr.Török Attila Tanárúrhoz, akivel nagyon meg vagyok elégedve.Tapolcáról jár le hozzánk a kórházba minden héten szerdán és szombaton.Sajnos nálunk a férjemmel van a gond.Lassúak a katonák:)Most vagyok túl egy clostilbegyt kúrán,és holnap megyek uh-ra.Amikor először mentem hozzá, akkor nagyon kétségbe voltam esve, mert a férjem eredményei nagyon rosszak voltak és egyből a lombikot ajánlotta.De most erre anyagilag nem nagyon vagyunk felkészülve.A második alkalommal mikor újra megnézte a férjem spermáit, akkor mondta , hogy próbáljuk meg az inszeminációt .Jövő héten fogja megcsinálni.Nagyon várom már.

Szeretném kérdezni, hogy zajlik ez az egész?Inszem után rögtön fel lehet kelni?Vagy feküdni kell?Meséljetek légyszi .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook