Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


73. 8da8a563b7 (válaszként erre: 71. - Reni79)
2006. okt. 13. 12:29
igen, nekem is rohanás volt minden napom a héten. most kezdek úgy lenyugodni, lelassulni és most jól vagyok. holnap megyünk bulizni, már nagyon várom :)))) és vasárnap is megyünk biztos valahova.
72. reni79 (válaszként erre: 67. - 21aee6e6ff)
2006. okt. 13. 10:54
Én úgy tudom hogyha sok stressznek vagy kitéve visszajöhet bármikor.Szerintem is keress másik pszchiátert.Én nem járok de már rengeteget gondolkoztam rajta.Remélem nem ilyet fogok ki mint Te.A dokihoz ahova járok gyogyszert iratni rendel egy és azt mondják nagyon rendes.Szerintem hozzá fogok járni.
71. reni79 (válaszként erre: 70. - 8da8a563b7)
2006. okt. 13. 10:40
Délután én sem voltam jól.Talán az is rásegitett hogy a héten kicsit túlhajtottam magam.Sok munka,este iskola.Főnököm sokszor felhuzott,ugyhogy nem csodálkozom rajta.Ha jó idő lesz hétvégén kicsit kiruccanok a természetbe,kis mozi Stb.Ha időd engedi ajánlom neked is! Nagyon megnyugtató tud lenni!Kicsit sétálgatni.Szép napot kívánok minden sorstársamnak!Puszi.Rena
2006. okt. 13. 09:51
na tegnap délutánra olyan szarul lettem... vettem be fél xanaxot, jobban lettem. aludni nem nagyon tudtam most sem, de reggel majdnem elájultam. még visszafeküdtem picit és elmúlt. aztán azóta ilyen változó. hol jön ez a rosszul lét, hol jobban vagyok. xanax van nálam, ha esetleg nagyon szarul lennék, beveszem.
69. 33e0394ae2 (válaszként erre: 67. - 21aee6e6ff)
2006. okt. 13. 08:05

Sziòka!Lehet,hogy màsik dokit kène inkàbb keresned:)))Biztos jòk a lègzo gyakorlatok is,de szerintem az csak kiegèszitèse a kezelèsnek.

Pusssz,Kata.

68. 21aee6e6ff (válaszként erre: 60. - 33e0394ae2)
2006. okt. 12. 22:20

Köszönöm a jótanácsot!!

Szia!

Zsani :D

2006. okt. 12. 17:51

Sziasztok!!

Nagyon köszönöm a jó tanácsokat! :))

Ma megint voltam a pszchiáternél. Ez egy idióóta!!

Nem érti meg komolyan mi a bajom! Csak beszélt beszélt. Azt mondatja ki velem amit ő akar hallani.

Azt mondta légzéssel hárítsam el a katasztrófa gondolataimat! Én meg kérdeztem: , hogy a fizikai tüneteimmel mi a helyzet? Egyik fülénbe , a másikon pedig ki. Ez volt a reakciója! Megkérdeztem ,hogy ha kigyógyulok belőle akkor netán lehetnek-e rohamaim egy idő után ismét. Erre azzal jött elő hogy negatívan állok a dologhoz medgint. Én erre azt feleltem nem negatívan állok hozzá csak szertném tudni , hogy ez előfordulhat-e?

Szerintetek?

Puszi

Zsani

66. reni79
2006. okt. 12. 14:31
Csodálkozom mert szorontgáscsökkentőt szoktak kombinálni a hangulatjavítóval.Majd megkérdezem a dokimat a cipralexről.
2006. okt. 12. 14:05
anyám is seropramot szed. ha jól tudom a cipralex a seropram modernebb kiadása.
2006. okt. 12. 14:05
nem kaptam xanaxot, azt az előző dokim írt fel. Ez az új azt mondta, ha szarul vagyok vegyek be felet. de inkább igyak nyugtató teát. Ezt a részét rám bízza.
2006. okt. 12. 10:06
én Citapramot szedek.én is kivàncsi lennèk,hogy kaptàl e xanaxot is,mert azzal sokkal konnyebb megszokni a gyògyszert.Nekem nem irtàk fel rogton amikor elkezdtem szedni a dilibogyit.Olyan rohamok jottek ràm èjszaka ès nappal is,hogy abba akartam hagyni a szedèsèt.Vègul a privàt dokim irta fel mellè a xanaxot ès sokkal jobban lettem.
62. reni79 (válaszként erre: 61. - 8da8a563b7)
2006. okt. 12. 09:18
Én Seropramot szedek.Reggelente 1/2-et.Állandóan álmos vagyok tőle.Xanaxal együtt szeded?Pussz.Rena
2006. okt. 12. 08:58
Na elmentem másik orvoshoz. Írt fel: cipralex-et. naponta felet kell egyenlőre szednem. este vettem be, semmit nem aludtam :D úgyhogy reggelente fogom szedni. Most olyan álmos vagyok, borzasztó.... 20án kell visszamennem a doktornőhöz.
60. 33e0394ae2 (válaszként erre: 58. - 21aee6e6ff)
2006. okt. 11. 14:14

Szia!Tudom milyen cipoben jàrsz,mert èn is keresztul mentem màr rajta.Menj el minnèl elobb az ideggyògyàszatra,hogy kapjàl valami normàlis kezelèst.Ne fèlj a doki biztos nem fog kirohogni.De ha szerinted nem hisz neked akkor ha megteheted menj privàt dokihoz.Az tutira meghalgat ès megpròbàl majd segiteni.

Remèlem hamarosan jobban leszel.

Pussz,Kata.

59. 33e0394ae2 (válaszként erre: 57. - Reni79)
2006. okt. 11. 14:06

Na sziòka!Elèg jòl megvagyok.Kitakaritottam az egèsz lakàst,hogy egy kicsit elfoglaljam magamat.

Kocsikàzàs sajnos mèg nem megy pedig holnap megyunk a Garda tòhoz.Màr elorre fèlek:(

Pussz:))

2006. okt. 11. 01:51

Sziasztok!

18 éves vagyok , az idén éretségizek (legalábbis szeretnék) 1 hónapja volt az első rohamom! A házi orvos terhességre, fáradékonyságra gondolt. De mi már tudtuk hogy ez pánikbetegség ,hiszen a családban már van egy tag aki ezzel a betegségel küzdött. Visszamentem egy újjabb roham után a házidokihoz , onnan a korházba küldött, ahol eleniumot irtak fel (semmit nem ért).

A rohamon kívül az állapozom még rosszabb lett! Nem merek kimozdulni ,mberek közé menni, boltba menni , postára, és iskolába sem tudok menni! A gondolattól is az ájulás kerülget , hogy 30 mberrel össze vagyok zárva 7-8 órán keresztül 1 helységbe :( Szörnyű. Az életem megváltozott :( Nem olyan vagyok mint voltam! Nem nagyon akarják az orvosok elhinni ,hogy pánikbeteg vagyok. Ilyen fiatalon. Pedig a legfőbb ok amiért kialakult az iskolai stressz. Nagyon félek , hogy mi lessz. Ne hari ha valakit untattam ,de úgy érzem le kellet irnom! Köszike :)))

Puszi

Zsani

57. reni79
2006. okt. 10. 20:09
Sajnos nem igy van.Iskolában vagyok,informatika orán igy fel tudtam jönni.Amugy otthon nincs gépem.A hetem idáig nem volt tul jó.A szokásos rohamok megvoltak.Remélem Te jól vagy!
2006. okt. 10. 19:59
Sziasztok!Miutàn teljesen kihalt a topic gondolom mind jòl vagytok:)))
2006. okt. 5. 22:45
Nekem ami bevált az a relaxás kezelés volt.Ajánlom mindenkinek!
54. 33e0394ae2 (válaszként erre: 51. - 8da8a563b7)
2006. okt. 5. 12:39

Jò kèrdès!Gozom sincs,hogy mitol jon elo.AZ viszont tuti,hogy egy nagyon szemèt betegsèg.

A xanax az csak a rohamokat csillapitja.Attòl sosem fog teljesen elmulni.Max csak ràszoksz,mert egyre nagyobb adagokat kell majd szedned,hogy legyen valami hatàsa.én is privàt dokihoz jàrok,mert az akihez helyileg tartozom ossze vissza kezelt mindennel ès a vègèn mèg rosszabbul voltam.Kivànom neked,hogy gyere rendbe minnèl hamarabb.

53. reni79
2006. okt. 5. 12:37
És a sok stressz súlyosbítja a betegséget.
52. reni79
2006. okt. 5. 12:36
Én azt olvastam a betegségről hogy az agyban megbomlik a szerotonin nevű hormon egyensúlya.Mármint kevés.Normális esetben az egésszéges ember agya csak akkor reagál igy hogyha olyan helyzetbe kerül.Bepánikol valamitól.Nálunk már ok nélkül jönnek elő.
51. 8da8a563b7 (válaszként erre: 49. - 33e0394ae2)
2006. okt. 5. 12:24
a hülye xanaxot írt fel :D 1 hétig haál jól elvoltam mert szinte aludtam. aztán ugyanúgy kezdett visszajönni minden. most 3 hete nem szedek semmit, mert nem tudtam aludni se már a gyógyszertől. Jövőhét szerdán megyek egy ismim dokijához. Bízom benne, hogy megoldjuk, mert borzasztó... mindig alig vártam, hogy hazaérjek, a m últkor meg betörtek hozzám éjjel, azóta már félek, amikor kint besötétedik. mitől jöhet ez a pánik betegség? ezt nem kérdeztem a dokitól...
50. reni79
2006. okt. 5. 12:21
Szia Kati!Én kb 10 éve szedek antidepresszánsokat.Az utobbi 2 évben szedem a seropramot.Rám például tegnap jött olyan roham a munkahelyemen hogy azt hittem itt maradok.Fel kellett hívnom valakit hogy megnyugtasson.A beszélgetéstöl és egy xanaxtól jobban lettem.Borzasztó hogy ennyire függök a gyógyszerektől és ráadásul még nem is segítenek a fő problémán.Sokszor ugy érzem bekattanok és ettől is rettenetesen félek.Pedig olvastam hogy ez is a betegség tünete.Mármint hogy fél az ember attól hogy megőrül.Én például hogyha kocsiban jön rám a roham,felhivom a legjobb haveromat aki tudja hogy milyen bajom van és legalább eltereli a figyelmemet a rohamról.Hidd el sokat segít az hogy mennyire tudod a gondolataidat kontrollálni.Tudom nehéz!A lényeg hogy ha jön a roham nem szabad megijedni mert annál rosszabb!Mennyi citapramot és Xanaxot szedsz naponta?
2006. okt. 5. 12:17
ès mit mondott a doki?
2006. okt. 5. 12:13
én még csak most lettem... vagyis mostanában voltam először dilidokinál, mert már nagyon sokszor jöttek a rosszul létek. még friss vagyok :DDDD
2006. okt. 5. 12:00
Kivàncsi lennèk,hogy van e koztunk olyan aki tobb mint tiz ève szed antidepresszàns gyògyszert.én màr nyolc ève szedem a citapramot,de pont tegnap kellett visszamennem a dokihoz ès megemeltèk az adagomat mert hàrom napja olyan pànik rohamok tortek ràm,hogy azt hittem megorulok.Nem merek màr megint kocsiba sem ulni,ùgyhogy elèg sz@r a helyzet.Ti is ennyire szenvedtek ezektol a rohamoktòl,vagy csak nekem mentek tljesen el otthonrol:)?
2006. okt. 3. 17:47
es olvastam,h ez vmilyen kemiai anyag hoanya az agyban..potolhato ez, ha igen mivel? nem is erzem boldognak magam, pedig az lehet segitene..fel*zna az agyam..b-vitamin komplexet szedek..
2006. okt. 3. 17:37

hello


nekem nemreg tortrtek ram..vis lehet h voltak regebben, de nem komoly..aztan kb 1 honapja eldurvult, kb 2 hetig szedtem nyugtato es aztan hagytam..jo volt 1honapig..most elojott es orvoshoz fordultam..kaptam vmi gyogyszert..de nem ettol varom a megoldast..esetleg tudna vki vmilyen modszert? meditacio, termeszetgyogyasz?en ezekben hiszek inkabb, a gyogyszer csak atmenet..magunkban kell lerendezni..olvastam ilyen onkontroll konyvet ami segitett regebben mikor depresszios volta, ugyhogy valszeg ismet megprobalkozom vele..

az erdekes az, h valoszinu h tudom h mi utott ki, milyen esemney..sztem ez halmozodott es az a vmi kiutott..

ha esetleg vkinek van vmilyen tapasztala meditacioval,jogaval kapcsolathan es tudna segiteni azt nagyon megkoszonnem...

partyy@mail.com - ra irhat az aki segiteni tud, vagy szeretne

2006. okt. 2. 13:58

Sziasztok!!

Igen orulok hogy erre a topikra talaltam, valoban csak az tudja meg erteni a sulyat ennek a betegsegnek, aki benne szenved, szerintem is nagyon fontos az onkontrol de magaban nem hiszem hogy eleg....En is szedtem Tranxent is es Xanaxot is, minddketto segitett , ugyanakkor minddkettotol fuggo is lettem, ugy kellett be jarjak a korhazba hogy le vegyek rollam a fuggoseget:))) (ha ra gondolok szinte hihetetle) Nos most egy eve hogy egy nagyon aranyos szukbeszedu dokino irt fel egy Francia gyogyszert(Serlift) a neve , mar egy eve szedem, de szinte kutya bajom:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook