Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen érzés szeretőnek lenni? fórum

Milyen érzés szeretőnek lenni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
372. rkryszta81 (válaszként erre: 371. - Aksika)
2009. máj. 26. 12:36
Ismerős! Legjobb védekezés a támadás!!!
371. Aksika
2009. máj. 26. 00:10
Sziasztok.Annyi történt ma este,hogy megkérdeztem,hogy nem akar e mondani valamit nekem?Mire ő,mégis mit?Erre elővezettem,hogy tudok a kapcsolatáról és felesleges tagadni.Persze tagadás ezerrel,engem lehülyézés,mindennek elhordás stb.Mindegy mondtam neki,hogy felejtős a mi kapcsolatunk és kész.Majd holnap eldől,hogy mi legyen.Puu mindenkinek
370. anyuca66 (válaszként erre: 366. - Aksika)
2009. máj. 25. 21:36

Ne mondjál senkinek semmit. Ha a lány nem tudja ki vagy, akkor figyeld a fejleményeket.

Ha randiznak, és el tudsz te is menni menyj oda. Ülj le a szomszéd asztalhoz. Csinálj a férjeddel úgy mintha nagyon régi volt osztálytárs lennél. Semmi jelenet... Persze nehéz ilyen helyzetbe...

2009. máj. 25. 19:19
szerintem ha úgy fogod fel, hogy te csak egy szerető vagy, és az adott emberke is csak egy szerető neked, akkor semmilyen rossz érzésed nem lesz.
2009. máj. 25. 19:19
szerintem ha úgy fogod fel, hogy te csak egy szerető vagy, és az adott emberke is csak egy szerető neked, akkor semmilyen rossz érzésed nem lesz.
367. 1eb84e4bad (válaszként erre: 366. - Aksika)
2009. máj. 25. 19:18

Szia. Szerinted melyik nagoybb bűn? megcsalni valakit vagyx belenézni a telefonjába?

Add elő neki, hogy tudod a dolgot, úgyhogy meséljen. Majd a végén mondd el neki, honnan tudod. Én így tenném.

366. Aksika
2009. máj. 25. 16:22

Az én párom is szeretőt tart.A párom 34-éves a lány 20 éves lesz.Sajnos ma szembesültem a dologgal.Megtaláltam a párom telefonjában a hölgy számát.Felhivtam a hölgyet kiadva magam az egyik telefonos társaság alkalmazottjának és onnan tudom,hogy hol lakik és hogy hogy hívják.Tudom,hogy nem lett volna szabad bele nézni a párom telefonjába de sajnos nem ez az első,hogy félre lép.

Adjatok tanácsot,mit csináljak most?A páromat nem szeretném már ezek után magam mellet tudni de valahogy elkelene küldenem.De hogy mondjam meg neki,hogy tudom?Vagy hogy kapjam el őket,hogy frontális legyen a lebukás és akkor már ne tudja tagadni?Help

365. Csicsi25 (válaszként erre: 364. - D0ec5a97bb)
2009. máj. 24. 22:21

Teljesen egyetértek veled.


Nem merem megmondani, mióta vagyok szerető, úgy sem hinnétek el - még egy házasságban is sok időnek számít - mégis nagyon jól megértjük egymást. A legelején tisztáztuk, hogy egyikünk sem akar elválni, úgyhogy erről azóta sincs szó. Tudjuk, hogy a mi kapcsolatunk így tökéletes és ha házasok lennénk, már nem működne.


Változó, hogy mennyi időnként találkozunk: van, hogy hetente, van hogy kéthetente, van, hogy a nyári szünet alatt egyszer sem, mert mindkettőnknél otthon vannak a gyerekek. Mondanom sem kell, hogy ilyenkor rendesen szenvedünk, de tartjuk a kapcsolatot vagy e-mailben, vagy SMS-ben.


Volt, hogy valamilyen apróságon összevesztünk, akkor 1-2 hét mosolyszünet volt, de mindketten szenvedtünk és édes volt a kibékülés. Annyira összeszoktunk, annyira összetartozunk, mégis minden alkalom ajándék számunkra.


Kapcsolatunkban nem csak a szex (szeretkezés) a fontos, de meghallgatjuk egymást, sőt ha problémám van, ha bánt valami, hozzá szívesebben fordulok, mint a férjemhez.


Az én életem így teljes: van férjem, gyerekeim és egy szeretőm. Ragaszkodom mindegyikhez és mindegyiket szeretem!

364. d0ec5a97bb (válaszként erre: 356. - 673567bc24)
2009. máj. 23. 12:42
ez tuti.aki fixen mellettük van azt már nem értékelik annyira hiszen már az övéké.a szeretőt bekell cserkészni meg kell tartani mert nekik ez kikapcsolódás.szerintem szeretőnek jobb lenni mint párnak feleségnek mosol főzöl takarítasz dolgozol neveled a gyereket,kimerült vagy !szerető topis mindig olyan mint akit most húztak ki a skatulyából vidám nem nyavajog olyan ez mint egy jó buli nekik.bezzeg akinek behisztizik a szeretője hogy válj el stb az még jól meg is szívhatja .szerintem ez igazából úgy működik jól ha semmi komolyat nem akar egyik sem és csak jól érzik magukat és kész!
2009. máj. 23. 12:33
Két szék közül mégis a földre ülünk...
2009. máj. 23. 11:21
Ritka, hogy a végén jól jöjjön ki az ember egy ilyen kapcsolatból! Ha az a bizonyos elhagyja a párját a szeretőjéért, mi a biztosíték arra, hogy vele nem fogja ugyanezt megtenni?!
2009. máj. 23. 10:55
Szeretőnek lenni abszolut értelmetlen szerintem, mert a végén legtöbb esetben csak a kisujjukat nyújtják, mi meg a karjukat akarjuk. Az egyik ember mindíg többet akar.....azaz nagy valószínűséggel mi veszítenénk. Különben miért csak a szeretője lennénk?!
2009. máj. 20. 21:17
Az egyik oldalát átéltem, nem volt jó. A másikat is ki kellene csak itt nekem lenne valakim...
359. juditka1982 (válaszként erre: 358. - Csicsi25)
2009. máj. 20. 10:01
Én még nem tapasztaltam ezt az érzést, de nem ellenkeznék. Családom van és imádom őket, de elviselnék egy szeretőt!
358. Csicsi25 (válaszként erre: 356. - 673567bc24)
2009. máj. 20. 09:11

Egyetértek veled és én is tapasztalatból mondom :)


Szeretőnek lenni olyan, mint amikor tizenévesen randizni jártál. Csak a jó jut a kapcsolatból. Szerelmes SMS-ek, e-mailek, virágok, édesség... csupa kedvesség és figyelmesség. Igen, én is azt mondom, örülök, hogy a szeretője vagyok és nem a felesége! Ha az ember házasságban él, előbb-utóbb megunja a másikat. Megismeri a rossz tulajdonságait és egy idő után elege lesz belőle.

Viszont a szeretődnek nem kell nap mint nap elviselni a rossz tulajdonságát, nem kell mosni, főzni rá, csak a jó marad.


Persze nem lehet általánosítani, minden kapcsolat más és más. Én így érzem jól magam és így teljes az életem. Ettől én még szeretem a családom és mindent megadok nekik, viszont nekem is szükségem van valakire, akitől mindent megkapok.


Ja! És egy korábbi hozzászólásra reagálva:

egyáltalán nem megalázó szeretőnek lenni - éppen ellenkezőleg!

2009. máj. 19. 21:13
Több figyelmet kap? Kifejtenéd picit bővebben?
2009. máj. 19. 15:30
A szeretőnek mindig jobb sora van,mint egy barátnőnek,feleségnek,élettársnak....tapasztaltam,tudom!:-)
2009. máj. 19. 15:28
Nem tudom, milyen érzés lehet, soha nem voltam szerető szerepében, de nem is szeretném megtudni, milyen érzés... Egyrészt, nem tudnám elviselni, ha a párom mással (is) lenne, másrészt, amilyen nagylelkű és értékes embernek tartom magam, ha lenne mondjuk családja, nem tudnék vele lenni. Egyfolytában olyan érzésem lenne, hogy széttúrok egy családot. Plusz, ha nekem lenne férjem, és megtudnám, hogy szeretőt tart, összetörnék. Épp ezért én sem lennék szerető. Szeretem a páromat, mindennél jobban, még ha sokat is veszekszünk, és azt akarom, hogy örökké együtt maradjunk, csak ő és én. Senki más. Mármint 3. Gyerek az jöhet majd egy pár év múlva... :)
354. boszi12
2009. márc. 12. 12:34

Sziasztok!

Lassan 2 éve vagyok szerető. Én férjnél vagyok és szeretőm nős. 15 éve jártunk együtt, akkor másfél év után szakítottunk. Véletlenül találkoztunk 2 évvel ezelőtt. Minden problémánkat és örömünket ami történik egymással osztjuk meg először. Nincs olyan nap hogy ne beszélnénk telefonon vagy neten. nem könnyű egyikünknek sem, de nagyon örülünk az együtt töltött perceknek. Nem tudom meddig tart. lelkiismeretfuldalásom persze van, de ha vele vagyok akkor mindent elfelejtek.

2009. márc. 10. 11:41

Sziasztok!


1 éve, hogy megkaptam a "szeretői státuszt" egy kisgyermekes apucitól. De nem így kezdődött - azaz erről nem így értesültem. Kezdetben megigérte, hogy el fog válni hisz már kihült a kapcsolata. Jól bele szerettem ahogy csak lehetett és most a szokásos két alternatíva: vagy megszokom vagy megszököm. Szívesen beszélgetnék megcsalókkal (inkább férfiakkal), akik hajlandók néhány gondolatot csereberélni.

2009. febr. 23. 13:47

Én az ilyen izgalmakat nem tartom helyesnek.

Abban a tudatban lenni,hogy tőlem elmegy és a felesége,kedvese ágyába bújik,ez számomra undorító,én nem kérek belőle!

2009. febr. 14. 21:42
Nagyon jó!!! Állandóan a kedvemet keresi és ajándékokkal halmoz el.
350. vaczila
2009. febr. 7. 05:54
Próbáld ki és megtudod.
2009. febr. 5. 21:07
fogalmam sincs... és én sem tartok szerető(ke)t :)))
2009. febr. 5. 21:02
izgis:-))))))))))))))))))Volt nagyon nagyon régen pszttttttttt
2009. febr. 5. 21:02

Rossz, megalázó.

Azért van csak annyi, mert sokan annyira vágynak egy kis szeretetre, hogy bármekkora árat képesek megfizetni érte...

2009. febr. 5. 17:44
jó lehet mert különben nem lenne ilyen dolog.
345. Szanka (válaszként erre: 344. - Koppanya)
2009. febr. 5. 17:07
sose tudhatod....
2009. febr. 5. 13:32
biztos egyfajta izgalommal jár, de számomra megalázó lenne
2008. okt. 9. 20:09
Addig jó míg nem tudunk róla, van egy 3..
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook