Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen érzés szeretőnek lenni? fórum

Milyen érzés szeretőnek lenni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
492. jemma
2009. szept. 13. 17:38

már korábban írtam, hogy a "szerető" elnevezésnek olyan negatív csengése van. a szeretősdi, nemcsak szexet jelent. nagyon sokszor szerelem és minden ami ezzel együtt jár. gyengédség, intimitás, beszélgetés, egymás támogatása....satöbbi.


várni a másikra, hogy láthatod, hogy találkozol vele, ez mind nem csak a szexről szól.


többen állították itt, hogy ilyen kapcsolatban vannak az úgynevezett szeretőjükkel. ez szerelem.


lehet, hogy otthon nincs is olyan nagy baj, de beüt a szerelem, a vonzódás. ez a derült égből villámcsapás esete.


én abszolút meg tudom érteni, de ezért már sokan letoltak itt.


amúgy meg tévedésben van aki azt hiszi, hogy a harmadik rombolja szét a családot!!!!!!!!!! akik benne élnek a házasságban, azok tehetnek arról, hogy elhidegülnek egymástól és nem működtetik a saját kapcsolatukat! ők fogadtak házastársi hűséget. ha az egyik kitekint, annak sok oka lehet, de nemcsak a mással való szex kipróbálása, hanem több.


vajon miért vannak sokan évekig együtt úgy "szeretőként", hogy mindkettőjüknek családja van??? ez tartalmas férfi-nő kapcsolat, nem csak dugás!

491. 2cb29de033 (válaszként erre: 490. - Ba91ea4edb)
2009. szept. 13. 17:09

Ahogy kezdem kicsit jobban átlátni a dolgokat, egyetértek én is, hogy nem szabad jelzőkkel illetni őket, amit tudok, hogy én soha nem tudnék szeretőt játszani, s egy családot (lehet, hogy már amúgy is szétmenőben van) mégjobban szétrombolni.

És ha velem történt volna valaha ilyen, nem is tudom, szerintem egy életre csalódtam volna a férfi nemben. :S

490. ba91ea4edb (válaszként erre: 489. - Anyuca66)
2009. szept. 13. 16:47
Így van, bonyolult.. nem intézhető el szerintem az ilyen "háromszögek" egyik szereplője sem egy-egy jelzővel... talán egyiknek sincs igaza, és talán mindegyiknek van egy kicsi igaza. Nem fekete-fehér, és nem mindig van ezekben a történetekben tisztán pozitív és tisztán negatív szereplője. Mindegyiket meg lehet hallgatni, mindegyik tudna a másik kettőről mesélni.
489. anyuca66 (válaszként erre: 483. - Ba91ea4edb)
2009. szept. 13. 16:22

Legtöbb feleség tud róla, én úgy gondolom.

szoktak mondani olyant : a fizetést adja haza a többi nem számít.

És igen azt hisz a szerető, hogy szeretik. Pedig csak egy kaland. És az se rossz ha csak azzal az egy nővel látják. Azt hihetik, Ő a feleség..

De bonyolultabb ez a dolog..

2009. szept. 13. 16:16

Bocsánat, ha erős szó az, hogy "visszataszító".

Nem akarok senkit sem elítélni, tudom, hogy érzelmekről erősen szó van.

487. 2cb29de033 (válaszként erre: 484. - Juditka1982)
2009. szept. 13. 16:14

Hát persze, ez fordítva is taszító részemről....

nem mondtam, hogy csak a férfiak teszik....

486. 2cb29de033 (válaszként erre: 483. - Ba91ea4edb)
2009. szept. 13. 16:13
Hát igen... nehéz helyzet ez.... :(
485. ba91ea4edb (válaszként erre: 482. - 2cb29de033)
2009. szept. 13. 15:03

A 2. helyzet pedig, amikor tényleg gond van a házasságban, de legalábbis van akkora rés, hogy oda beférjen egy másik szerelem. Ez egy olyan szürke (fekete-fehéren nem megítélhető) helyzet, amit csak egyedi esetben lehet megítélni. Hogy mi a baj? Hogy észreveszi-e a feleség és a férj is, hogy baj van? Hogy megpróbálják-e megoldani? hogy mind a kettő tényleg meg akarja-e oldani? hogy az egyik házastárs miért egy külső kapcsolatban találja meg a megoldást? hogy a 3. megjelenése nem ok, hanem már csak tünet volt? vagy tényleg létezik, hogy két - akár házas - ember megállíthatatlanul egymásba szeret, és nem tudnak egymás nélkül élni (láttam ilyet, az anyukám és nevelőapám - 25 éve hagytak mindent maguk mögött, azóta élnek boldogságban, és neveltek három, korábbi házasságból hozott gyereket boldogságban, köztük engem is).

Egyszóval, szerintem itt sem a 3. személye a lényeg, hanem az alapkapcsolati problémák...

2009. szept. 13. 15:01

Na, és ahhoz mit szóltok, ha a nő csalja férjét?

A pasi sem biztos, hogy észre veszi!

483. ba91ea4edb (válaszként erre: 482. - 2cb29de033)
2009. szept. 13. 14:55

Igen, az alaptételben teljesen egyetértünk, szerintem is egy igazi szerelembe/kapcsolatba nem fér bele egy harmadik. Ezért írtam, hogy ha már belefér, akkor ott a kapcsolat egyik tagjával, vagy magával a kapcsolattal van baj.. Ez pedig nem a 3. hibája, nem is annak a problémája. Hanem a megcsalóé.

Az általam felvetett 1. helyzet nekem is érthetetlen, de sajnos sok olyan férfit látok, aki így éli az életét. Jó otthon, és jó hogy van neki más is. Ők nem is fognak soha megváltozni. Hogy a feleség hogy nem veszi észre (akár már a házasság előtt), hogy ilyen a párja? Fogalmam sincs hogy lehet, és nem is igazán hiszem, hogy a lelkük mélyén az ilyen férjek feleségei nem érzik, hogy vmi nem stimmel. És sajnos van olyan nő, aki szerelmes lesz egy ilyen nős férfiba. És szeretőként évekig hiszi, hogy tényleg szeretik, és mellette döntenek. Persze nem így lesz... és később más szerelmes nő hiszi, hogy őt szereti ez a férfi, és őt választja. És ez sem így lesz...

482. 2cb29de033 (válaszként erre: 480. - Ba91ea4edb)
2009. szept. 13. 14:11

Szia!

Alapjába véve nem vagyok sértődős típus. :) Mindenkit szívesen meghallgatok bármilyen témában, ha egyetértek, egyetértek, ha nem, akkor elkönyvelem magamban, hogy mindenkinek van saját véleménye.

Visszatérve a szeretős témára. :)

Az első pontban leírt helyzetre nem tudok mit írni, olyan furcsa, hogy tegyük fel van egy férj és van egy feleség. Együtt élnek x éve, de a férjnek szüksége van, és lesz is mindig egy harmadikra.

1. A feleség nem veszi észre?

2. A férj meddig tudja ezt a helyzetet fenntartani? Nem gondol arra, hogy fordított helyzetben hogy esne neki?

(bocsánat, ha kuszán fogalmazok, azért remélem a lényeg érthető)

Szóval ezt az első esetet sem tudom elfogadni.

A 2. helyzetre meg csak annyit írnék, hogy ha egy kapcsolatban problémák vannak, meg próbálom megoldani, megbeszélni, ha nem sikerül sem keresek harmadikat!! Igenis fogom, és kilépek abból a kapcsolatból, házasságból! Nem bántom meg a másikat, és szerintem ez megalázó is. Hazamegyek a férjemhez és mosolygok neki, hogy minden rendben van? Közben meg egy harmadikkal találkozok, meg ki tudja mit csinálok vele.

És nem hiszem el, hogy a 3. személynek ez olyan jó, hogy ő csak szerető, csak a második lehet a kapcsolatban! :S


Száz szónak is egy a vége: Egy kapcsolat két emberről szól, nem fér bele még egy ember!


Persze ez az én véleményem. :)

481. ba91ea4edb (válaszként erre: 479. - Kissa18)
2009. szept. 13. 13:27
Az attól függ, hogy a főnök miért hajt rá, illetve mit gondol erről a beosztott (tetszik neki, vagy kifejezetten taszítja a dolog). Ez így túl általános felvetés... szerintem...
480. ba91ea4edb (válaszként erre: 478. - 2cb29de033)
2009. szept. 13. 13:25

Szia Gabriella!

Örülök, hogy nem vetted bántásnak, amit írtam, ahogy láttam a fórumokon elég kevés az érdemi, sértődés nélküli beszélgetés. Ennek mentén írnék még pár mondatot a témához, várva mások véleményét is. Lehet, hogy én túl racionális vagyok, de a szeretői helyzet szerintem két esetben jöhet egyáltalán létre:

1. A férj/feleség alapvetően nem monogám, a házasságában (párkapcsolatában) ha minden rendben is van, mindig szüksége lesz egy harmadikra. Ez a 3. hol ez - hol az. Ekkor alapvetően nem a harmadik (és nem is a megcsalt házastárs) hibás a férj/feleség kicsapongásáért, az alapvető jellemvonása a csalónak.

2. A házasságban (párkapcsolatban) vmi hiányzik, nem egészen jó, és az egyik fél máshol keresi a boldogságot, vígaszt, stb. És találkozik vkivel, aki a szeretője vagy ritkán a szerelme lesz. Ekkor a 3. csak annyit tud, hogy vki-t szeretőként vagy szerelmeként szeret. És nem jut eszébe, hogy egy számára teljes idegen család életében mit jelent a viszonyuk, az esetek egy jó részében eszébe nem jut, hogy direkt ártson bárkinek is. Szerintem ekkor is a megcsaló férj/feleség hibája az, hogy nem a párjával rendezi a problémáit, hanem egy harmadikat keres inkább. És ha azzal a harmadikkal esetleg vége lesz, majd - akár hosszú évek után - lesz egy következő harmadik. Mert a házássagában az adott probléma még mindig fennáll..

Összefoglalva, én nem hiszek a gaz csábító státuszban, szerintem 90 % -ban a megcsaló a hibás azért, hogy nem megfelelően kezeli a kapcsolatát. Fájdalmat okozva ezzel a feleségének/férjének, a gyerekének és még a szeretőjének is.

479. kissa18
2009. szept. 13. 09:54
Ha már szeretős témánál vagyunk... Mi a véleményetek arról, ha egy főnök ráhajt a beosztottjára? Illetve, mit tennétek a beosztott helyében?
478. 2cb29de033 (válaszként erre: 472. - Tothnea)
2009. szept. 13. 00:31
Hát részemről nem értek ebben egyet, mindketten ugyanolyan hibásak! Ne védjük már a szeretőt se...
477. 2cb29de033 (válaszként erre: 471. - Ba91ea4edb)
2009. szept. 13. 00:30

Szia!

Persze jogos, amit írsz.

Az biztos, hogy két ember kell ehhez is...

476. 673567bc24 (válaszként erre: 475. - ASzandra)
2009. szept. 12. 23:25

örülök,hogy nem sértődtél meg!:-)


nah igen,mindig várni,várni,de mire???építkeznek,tehát az életét rendezi,tervezi-nem veled sajnos!:((

tegyél amit jónak látsz,úgy sem tud senki meggyőzni,engem sem tudott senki!Magamtól jöttem rá,hogy sok minden hiányzik az életemből,amit igazán megkapnék,csak amíg várok,addig a szemem előtt vannak a lehetőségek!Kitartás,és tényleg számolj ám be,hogy mizu? :)))

2009. szept. 12. 23:17
váá xD dehogysértödök..teljesen igazadvan de akkoris várok még kicsit és ha semmi akkor tényleg ennyi.majd ugyis beszélomolok róla.és lehetmajd oltani is..birom :)
2009. szept. 12. 23:11
remélem nem sértődsz meg,mert nem bántó jellegű akart lenni az irományom!:)))
473. 673567bc24 (válaszként erre: 470. - ASzandra)
2009. szept. 12. 23:04
Nem sikerülnie kell,hanem akarni kell!Mindig mindenki csak a jót akarja,de az oda vezető utat senki nem vállalja be,mert be vannak szarva!Inkább meghunyászkodik,megalázza,becsapja magát-a másikat!ahhoz meg kell történnie a rossznak,is,hogy a jót észrevedd!Én is ezt tettem,sokáig!A kis f*om,aki többet totál hülyét csinál magából!Mindenesetre szedd össze magad,addig még nem késő!!!!A legkevesebb amit magadért tehetsz!Ha ezt sem,akkor semmit!
472. tothnea
2009. szept. 12. 22:55
Így van mindig a félrelépő a hibás nem a "harmadik"!!!
471. ba91ea4edb (válaszként erre: 468. - 2cb29de033)
2009. szept. 12. 22:42
Már elnézést, és a kedves félrelépő férj/feleség nem gondol arra, hogy épp egy családot tesz tönkre, miközben kéri hogy mászkáljanak a szájában? És nem egy számára idegen családot, amilyennek azt a szerető látja, hanem éppen a saját családját....
2009. szept. 12. 22:19

:) aranyosakvagytok..köszönöm a hozzászolásokat.

demoon24 jo h neked sikerült változtatni..én félek h rosszabblenne..nagyon sokáig tudok rágódni dolgokon.egyáltalán nemvagyok erös..demajd meglátjuk;)

469. 5e48d37001 (válaszként erre: 466. - ASzandra)
2009. szept. 12. 22:01

Régd át,mondjuk az az egy pozitívum az egészben,hogy nem házasok,és nincs gyerek,Így szerintem Te nem is vagy igazi szeretői státuszban.De a viselkedése.....

Te szakíts vele,mert a viselkedéséből amit leírtál,szerintem nemsokára Ő fog,inkább Te tedd meg ezt a lépést,így emelt fővel távozhatsz...

De ez csak az Én véleményem...

2009. szept. 12. 21:47

Sziasztok!

Nem nagyon olvasom vissza a fórumot, mert már a cím maga visszataszító. :S

A szerető nem gondol arra, hogy épp egy családot tesz tönkre, amikor épp a szájába mászkál a fiúnak/lánynak, vagy ki tudja mit csinál???

467. 673567bc24 (válaszként erre: 466. - ASzandra)
2009. szept. 12. 21:13
Így nem lehet élni!!!!Kb 1 hónappal ezelőtt,én is ebben a cipőben jártam!Úgy gondoltam,nem vagyok én annyira elbaszva,hogy ne érdemeljem meg a jót,jobbat,mint,hogy csak szexre kelljek valakinek!!!Nekem is van lelkem,én nem akartam tovább így élni!Változtattam rajt,és sokkal jobb így!!!
2009. szept. 12. 20:33
teljesen igazatok van..ha én olvastamvolna ugyan ezeket énis azt tnácsolnám h hagynikellene. de igy teljesenmás.érzem h van itt valami..azt is h szeret és h szenved ö is..tényleg.csaktényleg nemtudom ezt az egész helyzetet megérteni h akkor miért ez van.jah meg ez a szextéma.mert sajnos messzelakik tölem..mondjuk nemvépszes de még munkahelyen kivül nem találkoztunk:)van ott egy kis helyünk ..gyertya stb..tök izgi xD és nem az az elsödlegesneki..ha van is valami ált énkezdeményezek..jo persze szokott ö is de inkábbén.és nagyonsokat beszélgetünk..bár föleg telefonon. sztem még kicsit várok aztán csakrájövök h mi a helyes:) tényleg nemszeretném elvesziteni.
465. juditka1982 (válaszként erre: 463. - ASzandra)
2009. szept. 12. 20:17
Teljesen igaza van az előttem szólónak. Tényleg nem azzal van a baj, hogy szeretőd van, hanem azzal a fiúval. Miért ennyire szívtelen és megalázó veled? Miért ne köszönhetne, hisz egy munkahelyetek van? Ezt nem értem. Ha ez a pasi nem akar téged még barátként sem felvállalni akkor mit akar? Szerinted tényleg szeret? Vagy miért kellesz neki?
464. 673567bc24 (válaszként erre: 463. - ASzandra)
2009. szept. 12. 19:14
szerintem lépj le,minél előbb!nem a szeretősdivel van gond,hanem,hogy:nem lehetsz mással!!!miért is?Fúúú...áááh :S
2009. szept. 12. 19:11
Sziasztok..hm sztem nemolyan jo dolog ez a szeretösdi.Én még csak 23 éves vagyok ez az elsö ilyen kapcsoltom.Lassan 2 hónapja tart.Elelinte azthittem h tökjo poénlesz de aztán csak szenvedek.A munkahelyemen ismerkedtem meg vele..barátnöje is ott dolgozik lassan 6 éve vannak már együtt.A fiu most 29 éves.Elsö perctöl iszonyatos nagy vonzalom van köztünk de én már teljesen megszerettem.És ö is szeret engem.De mondta h sajnos többet nemtud adni..nem hagyja el a barátnöjét.És választás elé álitott akarom-e igy folytatni.Persze h akartam.Jah és azt is kikötötte mig vele akármilyen kapcsolatba is vagyok addig senki mással nemlehet együtt..sehogyse.Én ebbe is belementem.Amugy most épitkeznek..különalszanak sok a vita.Nem értem h miért marad vele igy.Jah és a legrosszabb h amugy meg ált tök semmibevesz..munkahelyen ha szembejönvelem nemköszön.. se buszon sesehol.Csak ha tényleg nemlátnak.Nem tudom h lehet-e ebböl több..vagy h van-e igy értelme.Barátnöm mondta h tönkreteszem magam igy..lehet igazavan..nemtudom mitkellene tennem:(Nagyon akarom és nemszeretném elvesziteni.Desokat irtam bocsi:)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook