Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen érzés szeretőnek lenni? fórum

Milyen érzés szeretőnek lenni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
222. fe20557d00 (válaszként erre: 221. - Sheridans)
2008. jún. 28. 12:04
huu,de szép volt:)
2008. jún. 28. 11:07

Egy selyem akác áll az ablak előtt. Mikor fent van a nap és betölti az életét, megnyílik felé a leveleivel, hogy minél többet befogadhasson belőle, neki egy nappali arcát mutatja. Mikor feljön a hold becsukja a leveleit, s neki egy éjszakai arcát mutatja, pedig valahol máshol egy másik selyem akác lehet most nyitogatja magát nappali társának. A dolgok változnak, az évek is telnek, a tövében kis fácskái nőnek, s tudja amennyi a napból úgy mint az éjből jut neki, csak annyi az övé e kertben, vagy talán még annyi sem. De egy biztos, tudja hogy ő a selyem akác, s a nap és a hold körülötte keringenek. S tényleg, nem sikerült még boldogtalant látnom belőle, pedig ott vannak a dalmát partokon és ott vannak isztambulban is, meg itt a budaörs melleti kis tanyán is...

Egyszer nagymamám kérdeztem, hogy lehet az hogy 50 évig együtt voltak? Valami olyasmit mondott, hogy a papa olyan mint a nap, mindig tudtam ha elment, hogy vissza tér hozzám mert a gyökerei itt vannak, de nem tud itt bezárva élni, de még is hálás vagyok neki, mert életem mellette tudott kiteljesedni...

Lehet, a gyökértelenség gyümölcse ugyan gyorsabban lesz szebb, de előbb is szárad, mert csak a napot kapja, a holdat ami sokáig táplálná, azt nem. Ha meg csak a hold az övé, megrohad. Asszem, a természetben boldogabbak azok, akiknek vannak gyökereik, még ha nélkülöznek is, mint azok, akiknek nincsenek...

220. 8f01e466f1 (válaszként erre: 184. - F75660bad9)
2008. jún. 28. 10:14

Sziasztok!

Tudom mit érzel, voltam már hasonló cipőben.Megcsalt, utána 3 hétig hasmenése volt, hányt...annyira bántotta az egész, hogy ezt tette velünk, a családjával.Volt nálunk is zokogás, sírás, fogadkozás, hogy soha többé!Hülye volt, a családját nem kockáztatja többé, nem akar minket elveszíteni.Eltelt 2 év, persze újra lebukott, próbálta kimagyarázni a megmagyarázhatatlant, nem akart most sem elveszíteni...De én léptem.Elegem volt a megaláztatásból!Persze soha sem tudta konkrétan megmondani miért kellett neki más nő.Te sem fogod soha megtudni az igazat.


És most látom a másik oldalt is.A férjek a csillagos eget is lehazudják az égről.Kell nekik a család,az maradjon meg, de kell nekik a szerelem is.A szerelmüket kívánják, féltékenyek rá, szeretik, de az asszony csak azért kap otthon, mert a férj " lefutja a szokásos köröket", hogy ne vegyenek észre semmit sem!Mert válni persze nem nagyon akarnak, csak már, ha a gyerekek felnőttek.Szerinted miért marad sok nő magára 40-50 évesen?Hát ezért!Csak nem minden szerető bírja ki addig!És hidd el, ezt nem én találtam ki, egy férj szájából jöttek elő ezek a szavak.És sok szerető igenis kurva, de van olyan is, akit megvezetnek, hogy már tök szar otthon minden, nem is szexelnek, és csak a gyerekek miatt van az egész.(ezt azért hazudják, mert ez a típus csak ebben az esetben megy bele ebbe a játékba)Szóval van olyan, mikor a szerető is szépen meg van vezetve.A feleség csinálhat bármit, már nem kell neki, a szeretőt akarja.Viszont a gyerek felnövéséig nem akar válni, így megjátsza az asszonynak, minden rendben.A szeretőnek ezután ezt mind elmondja, persze, ha felmerülne az, hogy ok menjen így tovább, de cserébe a szeretőnek is lehessen vkije.Szerinted mi volt a válasz?Hát az, hogy ezt nem tudná elviselni!Szóval patthelyzet.Na most legyél okos, hogy ekkor ki a szemét, meg a kurva, meg a hibás!Én az egészben a feleséget sajnálom, mert ő az egyetlen, aki erről semmit sem tud!

219. ittik86
2008. jún. 27. 19:29
De jó, akkor mindenki boldog:-)
218. fe20557d00 (válaszként erre: 217. - 12075a76b9)
2008. jún. 26. 10:42
:)Köszi.
217. 12075a76b9 (válaszként erre: 206. - Fe20557d00)
2008. jún. 25. 19:41
Az egyik legokosabb hozzászólás amit eddig olvastam!Igazad van,de tényleg.Osztom a véleményed!
216. ittik86 (válaszként erre: 214. - Robi-Tina)
2008. jún. 25. 14:46
Mi rossz?
215. ittik86
2008. jún. 25. 14:46
Ahogy írtad mindenki véleménye. Hát én is leírtam az enyémet. Ennyi!
2008. jún. 25. 14:46
rossz
213. fe20557d00 (válaszként erre: 212. - Ittik86)
2008. jún. 25. 14:09

Milyen tényeket:-))?

Kedves Ittike!Én is elmondtam a véleményemet,ahogy mindenki más,pedig nincsen 20 év tapsztalás mögöttem.Én próbáltam rávilágítani őt,hogy saját magát bántja csak itt,ami nehezíti a megbocsájtás folyamatát(szerintem, ez is csak 1 vélemény)És azt gondolom, minden vélemény értékes és meghallgatásra érdemes,főleg úgy hogy ő kikérte a véleményeket,de aki közel hasonló élettapasztalattal,párkapcsolattal bír, és hasonló helyzettel megbírkózott már,lehet építőbb kritikát tud adni:-)Pl:Mylyjé tetszett nagyon NEKEM! Másnak nem biztos,én is "csak" egy véleményt alkotok.De ezt minden téren így gondolom.Pl:Amikor még nem volt babám,már akkor gyerkőcökkel foglalkoztam és sokat tanultam a szoptatás lelki hatásairól,sőt még tancsokat is adtam ez ügyben anyukáknak.Viszont mikor babát fogtam a kezemben,és szoptattam,ehhj-hát sok minden változott bennem,és azok tudtak csak segíteni a véleményükkel akik már szoptattak;-)Én is rászorultam segítségre,pedig előtt tuti-tuti biztos voltam magamba.:-)

212. ittik86
2008. jún. 25. 13:51
Nem húztam fel magam. A tényeket közöltem.
211. fe20557d00 (válaszként erre: 210. - Ittik86)
2008. jún. 25. 12:23
Nem neked szántam,hanem neki írtam,hogy ne bántsa magát feleslegesen:) Ne húzd magad fel,mert árt:))
210. ittik86
2008. jún. 25. 11:59
Nem mondta senki, hogy halagasson ránk. Ő irt be ide és ő kérte mások véleményét. Sőt könyörgött, hogy írjuk le. Akkor meg mirő beszélsz????
209. 0c97fbb607 (válaszként erre: 208. - Fe20557d00)
2008. jún. 25. 11:10
Csak vicceltem,"nem bánt a néni"!:))
208. fe20557d00 (válaszként erre: 207. - 0c97fbb607)
2008. jún. 25. 11:05
Akkor legyen Tündér:) Varászpálcával:)
207. 0c97fbb607 (válaszként erre: 206. - Fe20557d00)
2008. jún. 25. 11:03
NÉNI????????:)))))))
206. fe20557d00 (válaszként erre: 201. - 0c97fbb607)
2008. jún. 25. 10:35

Igazad van Myly néni:D Olyan bölcseket tudsz írni,mindig megfogod a dolgok lényegét.

Ehhez azért kell annyi tapsztalat mint neked és évek,és igaz szerelem.


Vicsevaának pedig csak jó tanácsként üzenem.Hallgasson azok véleményére akik fel tudnak ugyanúgy 20 évet mutatni:) Ne akard mindenáron bebizonyítani idegeneknek a ti igazatokat,mert mindenki magából indúl ki,és abból az élethelyzetből,ahol tart:)

Jó dolog kivülállókat is meghallgatni,de ennyire kitárni minden apró részletet nem érdemes,mert elveszel benne.

A legnehezbb dolog azt elítélni akit szeretsz,teljesen normális reakció ha felmenteni akarod őt,ahogy sokan tesszük is azokkal akiket szeretünk nap mint nap,csak mondjuk kisebb dolgokba.Ráadásul miért jó az neked ha vadidegen emberek bántó véleményt írnak a férjedről? Majd te harciasan véded őt? Meddig akarod ezt eljátszani?....semmi értelme.Koncentrálj arra amit érzel és örülj annak,hogy tudod őt szeretni.Döntöttél megbocsájtod.

205. ittik86
2008. jún. 25. 09:45

Lehet, hogy majd változni fog a véleményem, ha én is anya és feleség leszek(ami nem nagyon akarok lenni). Többek között ez is. Én nem fogok férjhez menni soha, mert egyáltalán nem akarok. Minek? Az csak egy papír, nem változtat semmin. Viszont, ha tönkremegy a kapcsolat sokkal könyebb szétválni papír nélkül. Szerintem.

De akkor is az a véleményem, hogy ha valaki egyszer megcsalta a másikat miért ne tenné meg mégegyszer, vagy akárhányszor???

2008. jún. 25. 09:31

Igazad van,fiatal vagy:)Majdnem annyi idős,mint amennyi ideje Ők együtt vannak.

De megnyugtatlak,sok felnőtt gondolkodik ugyanilyen gyerekesen:DDDD

203. ittik86 (válaszként erre: 184. - F75660bad9)
2008. jún. 25. 09:13

Nem tudom. Nem valami hülyeségből alakult ki ez a mondás. Hanem mert sok alapja volt az egésznek. Lehet a férjed tényleg megbánta az egészet, de akkor abban a pillanatban miért nem volt észnél. Mindegy ezt te tudod, hogy megbízol-e benne vagy nem ezek után, de bennem biztos ott lenne a kérdés, hogy mikor tesz meg újra. Mert majd akkor is azt gondolja, hogy megbocsátasz neki.

Lehet, hogy fiatal vagyok, de akkor is azért az ilyet minden ember tudja, akárhány idős.

Az hogy egyszer valaki megcsalt valaki, vagy hibát követett el az nem jelenti azt, hogy ez után nem fogja elkövetni. Ez így nem igaz.

2008. jún. 25. 08:07
Ja és a megérdemelt győzelemért jó utat,pihenést és rózsákat a lábad elé,azt még "duzzogd ki":DDDDDD
201. 0c97fbb607 (válaszként erre: 197. - F75660bad9)
2008. jún. 25. 08:03

Miért nem fogod fel a jobbik oldaláról az egészet?

Nekem úgy tűnik még jól is jött ez az egész,mert feldobta a házasságotokat,20 év alatt azért akár hogy is szereti egymást két ember,elmúlhat a pezsgés,a tűz,meg az efféle dolgok.

A férjed megcsalt,pont.Abszolút nem lényeg ,hogyan,mi módon ,kivel,mikor,megtörtént!

Utánna rájött ,hogy még mindig szerelmes a feleségébe 20 év után is,ez a lényeg!

Ha nem tudsz vagy nem akarod megbocsájtani neki a dolgokat,akkor lehet te nem szereted már annyira ,hogy elnézd neki ezt a "kis malőrt".

Bár személy szerint,az írásaid alapján nekem az jött le ,hogy már rég megbocsájtottál neki,ezek a mostani reakcióid,a "kötelező reakciók" kategóriában vannak.Muszáj ,hogy fájjon,muszáj ,hogy bántson ,duzzogni is kell,meg haragudni is ,de ez így van jól:)))

Kezdődhet a játék, az én duzzogok,te pedig csak szórjál rózsákat a lábam elé,ha jót akarsz?!:))))


Teljesen rendben vagy ,élvezed a férjed szerelmét,legalább minket nőket ne akarj becsapni,a férjedet pedig kötelező,mert ezek a játszmák is pezsdítik a néha unalmas házaséletet:)))

200. spinneli (válaszként erre: 194. - 0c97fbb607)
2008. jún. 24. 23:53
ugyanerre lennék kiváncsi, röviden és velősen, megbánta, te megbocsátottál, akkor?
199. Sylvee12 (válaszként erre: 192. - F75660bad9)
2008. jún. 24. 21:40

Távol álljon tőlem, hogy megbántsalak, és érezzétek jól magatokat, de valami csak motoszkál bennem.

Ahogy lentebb olvastam, már előző nap gumit vett.

Ebből számomra az jön le, hogy itt nem 5 percnyi rövidzárlatról volt szó, hanem tudatosan készült rá.

És ha nem másnap, hanem harmad vagy negyed nap történt volna meg. Alkalom szüli a ...

198. Greac (válaszként erre: 197. - F75660bad9)
2008. jún. 24. 21:19
Kicsit vissza olvasgattam.Igazából még mindig nem világos számomra,miért akarsz beszélni azzal a nővel,min segítene.Hogy miért csinálta,vagy hogy mi járt épp a fejében?elárulom.Semmi különös.Az emberek önzők,mindenki keresi a maga boldogságát,kisebb-nagyobb örömeit,ez alól eza nő sem kivétel.Egy házas pasival járni/lefeküdni nem azt jelenti feltétlenül,hogy valakinek-a feleségnek-fájdalmat akar okozni.Elárulom,eszébe sem jutsz,fel sem merül benne,hogy te vagy és létezel...az a kettőjük pillanatai,a kettőjük öröme,élvezete.Ennyi...
197. f75660bad9 (válaszként erre: 195. - 1a50c86bb0)
2008. jún. 24. 21:08

Megvolt a vacsi, lecsó.

Most rátapintottál, ez fáj, hogy egyáltalán megtörtént, mert hallottátok már azt a kifejezést, hogy értelmetlen halál. Hát ennek példájára alkottam én az értelmetlen megcsalást. De tovább nem ragozom.

Az a rossz, hogy tudom, hogy szeret, és mindig is szeretett, mégis megtörtént. Azt soha nem írtam, hogy megbocsátottam, csak azt, hogy együtt fogok tudni élni ezzel, mert vele akarok ezután is élni, mert miért ne maradnánk együtt, ha egyébként minden klappol? Hát drukkoljatok, hogy az én fejemben is rend legyen, és csak hagyjam, hogy kényeztessen.

196. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 194. - 0c97fbb607)
2008. jún. 24. 20:48
Szerintem az fajhat, hogy megtortent.
195. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 193. - F75660bad9)
2008. jún. 24. 20:45
Nem iteltelek el, nehez lehet ezt feldolgozni, a ferjed viszont ludas a dologban, mert elvileg nem volt ra kulonosebb oka, es megsporolhattatok volna az elmult honapok kinjait.
194. 0c97fbb607 (válaszként erre: 193. - F75660bad9)
2008. jún. 24. 20:44

Az egészben egy a fura:))

Ha megbocsájtottál és klappol minden,akkor mi a csuda fáj?:)))

193. f75660bad9 (válaszként erre: 191. - 1a50c86bb0)
2008. jún. 24. 20:40
Még erre válaszolok, aztán vacsi: előtte való nap vette az óvszert. De ha igazán akarta volna, tudatosan, akkor már aznap használhatta volna. Nem akartalak belekeverni semmilyen szinten, csak úgy éreztem, hogy azért ítélsz el, mert hiszek neki.
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook