Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen érzés szeretőnek lenni? fórum

Milyen érzés szeretőnek lenni? (beszélgetős fórum)


2007. aug. 7. 21:15
Halli én 22 éves koromig nem ittam alkoholt,de a vállásom után mint ha kicseréltek volna sokat sokszor ittam!VOLT 1 ffi aki ismerte a családi dolgainkat,és mikkor a pohár fenekére néztem valahogy megtörtént a dolog,amit nagyon bántam de 1 ideig nem engedhettem az illetött magamtol,mert szégyeltem volna hogy csak ADDIIGG voltunk eggyütt!KB 6 HONAPIG VOLTAM VELE asszony,gyerek minde játszott neki!!CSak azért léptem ki a kapcsibol mert komoly érzések voltak mind a 2 nek!!!A lelki furdalás felörölt belül szeretem de inkáb elengedtem!de ha látjuk egymást mainapig,váltunk 2 szót aztán ö arra én erre!!!SZÉP VOLT JO VOLT DE A SZERETÖSDIBÖL ENNYI 1 ÖRÖK ÉLETR ELÉG VOLT!
11. mandella (válaszként erre: 8. - C8017655dd)
2007. aug. 7. 19:28

nos, igen. én mint immár csak VOLT szerető azt gondolom, emiatt csalta fűvel-fával, velem is a barátnőjét az illető. megszokta már őt, még a maga módján szerette is, és amikor a nő (más ok miatt: Ő lépett félre, és bevallotta a pasinak) szakított vagy szakítani akart, a férfi hirtelen ragaszkodni kezdett hozzá, hiszen az Ő önbecsülése sérült, az lett a "veszte", amit ő is okozott a csajnak.

bocs, hogy ilyen kacifántos lett.

2007. aug. 7. 18:54
Ez ideig jó, de kihasznált helyzet.
2007. aug. 7. 17:34
szerintem,nem jo...
2007. aug. 7. 17:31
Mikor valami miatt elmul a szerelem,a vonzodás a(férjed feleséged)után,de nem hagyod el mert sok minden összekött,nem csak anyagira gondolok most itt,de a SZERETÖ ÉBRESZTI FEL BENNED MI AZ AMI MÁR NEM ÉGGGG CSAK PARÁZSLIK,DE MÉG OTTHON AZ UJ TAPASZTALATTOK UTÁN UJRA FELLOBANHAZ
7. mandella (válaszként erre: 5. - Teráz)
2007. aug. 7. 15:58
az
2007. aug. 7. 15:30

Én fiatalabb koromban szerettem a foglalt pasikat. Jót tett az egómnak, h van bennem valami, ami a nőjében nincs, és ezért kellek neki. És persze az sem volt utolsó szempont, hogy bármikor kiszállhattam a kapcsolatból, a srác nem tudott mit tenni, mert ott volt a másik, aki előtt nem fedhette fel a titkát.


Persze nem csináltam rendszert a dologból, de néha megesett. És élveztem is. (Valószínűleg azért, mert nem voltak túl mély érzelmek ezekben a kapcsolatokban.)

2007. aug. 7. 14:38

Egy szerető örök vesztes! Megalázott,kihasznált !

Nyomasztó érzés lehet ...

2007. aug. 7. 14:28

Van két mondás:

"Mindenkit megcsalnak, csak valaki olyan szerencsés, hogy nem tud róla."


"Vannak olyan emberek, akik mindig csak másodikok lehetnek, bármennyire is megfeszülnek."


Én is voltam már szerető, és biztos vagyok abban, hogy soha nem leszek az többet... Alert utolsó mondata talán a legtalálóbb.

2007. aug. 7. 14:23
Nem tudom milyen érzés...sosem voltam második és soha nem is leszek.
2. b650e19110 (válaszként erre: 1. - Bea70)
2007. aug. 7. 08:10

Hogy jó, vagy rossz, ez nézőpont kérdése...

Annak akinek nincs más választása, hogy a szerelmével együtt legyen, biztosan más a véleménye, mint annak, akinek nem kell ilyen, hogy is mondjam, nem találok igazán jó szót erre... talán a kerülő út jó lesz, tehát annak akinek nem kell ilyen "kerülő utat" választania...

De szerintem nem a tartósság a legjellemzőbb az ilyen kapcsolatra...

Hogy milyen érzés? Egyszerre felemelő, és egyszerre lesujtó...

2007. aug. 7. 06:55
Jó vagy rossz? Elfogadható vagy elfogadhatatlan? Tartós vagy átmeneti? Elítélendő vagy megbocsátható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook