Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényszerevés fórum

Kényszerevés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
282. fobe
2008. máj. 7. 21:23

zsif: kitartás. cegénykém, jó nagy stressz lehet most rajtad :( engem már a vizsgák is totál kikészítenek. Lehet ezért nem tudok fogyni, mert pont rossz időpontban kezdtem neki, de nem adom fel, nem hagyom el magam, mert egyszerűen nem mehet a mérleg 65 fölé.

Ha tudod, akkor csupa kevés ch-s kajával vezesd le a feszültséget. Vegyél alma chipset, meg ilyesmiket. Drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

281. a9e1c02a7b (válaszként erre: 277. - Újév)
2008. máj. 7. 16:33
Meddig akarsz léböjtölni? Én nem bírnám egy napig se.
280. zsif*
2008. máj. 7. 15:32

Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak a diplomával kapcsolatos zűrök miatt tiszta ideg vagyok, ami sajnos a kajálásomon is látszik:S

Egy hét alatt sikerült híznom kb 2 kilót, de a mérlegre rá se merek állni...

De eldöntöttem hogy holnap kefírnapot tartok, lesz ami lesz, le kell állnom a zabálással mert csúnya vége lesz.

Mindenkinek sok sikert a diétához/böjthöz/fogyókúrához!

279. Klaudiaklaudia (válaszként erre: 277. - Újév)
2008. máj. 7. 13:29

Én is egy diétát csinálok most,ahol is csak inni lehet,enni nem.

És szerintem csak az első két nap a nehéz.

hát 3 nap alatt fogytam egy kilót,kiváncsi leszek mi lesz a 2.hét végéig(2 hetes a kúra)

Jah és tényleg,ha valaki folyadékot iszik sokat,a narancsbőr sokkal javulhat!Tapasztalat!Bár nekem ebben a szoli is segitett.Ja és z evésrohamos ötlet jó,utána még egy kis torna,és állitom még fogyás is lehet!

278. Klaudiaklaudia (válaszként erre: 275. - Szepijuci)
2008. máj. 7. 13:25

Huha hát ha én ilyen vékony lennék mint te vagy a képeiden,tuti nem fogyóznék:D

Bár te biztos jobban tudod,hogy hogy és mikor érzed jól magad a bőrödben,de én ugy látom,rajtad egy kiló felesleg sincs...:)

277. Újév
2008. máj. 7. 13:21

Kiiktettam mindenféle evést!:)

Mától elkezdtem egy léböjtkúrát:). Ha semmit nem ehetek, akkor csak jó lesz, nem?;)

Szurkoljatok:D!

Puszi mindenkinek:)!

276. a9e1c02a7b (válaszként erre: 275. - Szepijuci)
2008. máj. 7. 12:42

Én 52 szeretnék lenni, most 56 vagyok. Voltam már 47 is, de akkor sem voltam megelégedve magammal. Viszont a Béres A. könyvében lévő számítás szerint az én ideális testsúlyom 52-53 kiló között van, úgyhogy én elhiszem neki. Odáig lefogyok diétával, utána ha még nem vagyok elégedett, akkor tornával alakformálok.


Neked a képeid mostaniak? Olyan vékonynak tűnsz.

2008. máj. 7. 08:54
MÉg az a szerencse, hogy az étterembe mindig van friss zöldség így általában azokat szoktam enni, kis sajttal. Az a jó ,hogy a felszolgáló csajszi is fogyózik és így sokkal könnyebb.Te mennyi kilo szeretnél lenni. Én 50kg. Már voltam annyi és nekem az a legjobb. Szóval még 5 kg kell fogynom.
274. a9e1c02a7b (válaszként erre: 273. - Szepijuci)
2008. máj. 7. 07:53
Hát, akkor neked van kísértés rendesen! Viszont ha szakács vagy, tudsz magadnak főzni fincsi diétás kajákat. Bár tudom, a somlói az somlói. Én mondjuk alapból nem nagyon szeretem, de amióta elvileg fogyózok, minden édességet valahogy jobban szeretek.
273. szepijuci (válaszként erre: 258. - Fobe)
2008. máj. 7. 07:46
Nekem az a rossz, hogy szakácsként dolizom. Előttem van minden nap a somlói, meg a tiramisu. Hát nagyon rossz, tegnap egyfolytában a somlóival szemezgettem, de aztán hála istennek nem ettem belőle. Szóval remélem ma is erős leszek, csak az a gáz, hogy fogyni nagyon nehezen tudok. Pedig majdnem minden nap tornászok, meg általában salikat eszem. Hát ez van, egyszer majdcsak beindul a fogyás nálam is. Szép napot mindenkinek! És kitartást!
2008. máj. 6. 19:39
Ja, ti ettetek már basmati rizst? Most olvastam egyik fórumon, hogy nagyon diétás. De én még nem ettem, nem is tudom milyen.
271. a9e1c02a7b (válaszként erre: 270. - Fobe)
2008. máj. 6. 19:35
Én most örülök, hogy meg tudtam venni a fehérjeport, nincs felesleges 20e Ft-om. Erről a lúgosítás témáról nem sokat tudok, írhatnál róla pár szót. Viszont a Pokri Móni már túlzásba vitte, szerintem.
270. fobe (válaszként erre: 269. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 6. 19:19

igen, nem voltam nari bőrös. vagyis nem úgy mint most. csak ha összecsíptem a bőröm. most meg anélkül is.

Figyusz, itt van egy másik téma ami elkezdett foglalkoztatni, a supergreens. Lugosít. Én a lugosítással régóta szemezgetek. a párom egyszer belevágott és nem volt hónapokig baja a gyomorsavval, pedig előtte meg mindennap kellett innia szódabikarbónát. szóval miatta is szemezek ezzel a löttyel. ezzel fogyott le állítólag a Pokri Móni. csak naon drága. 20 e ft. nem tom hogy ebbe is öljek-e pénzt. még gondolkozom rajta.

269. a9e1c02a7b (válaszként erre: 268. - Fobe)
2008. máj. 6. 18:58
Remélem, jó arra is. Azért is fogott meg a te diétád, mert írtad, hogy arra is jó.
268. fobe (válaszként erre: 266. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 6. 18:51

igen, ezt én is olvastam, de egyenlőre még így is elég nekem. Lehet, hogy egy idő után mi is elkezdünk vele kísérletezgetni ;)

azért jó ez az egészséges étkezéses fogyi, mert legalább a naribőrre is jó, nem? legalábbis én úgy gondolom :)

267. a9e1c02a7b (válaszként erre: 265. - Fobe)
2008. máj. 6. 18:35
Ez jó! Nekem még van mára erdeigyümim.
266. a9e1c02a7b (válaszként erre: 264. - Fobe)
2008. máj. 6. 18:35
Írták a lányok, hogy joghurtba is lehet keverni vagy túróba és úgy sűrűbb, bár lehet, hogy a csokis kicsit fura a joghival (savanykás), de az epreset pl el tudom úgy képzelni. Állítólag van, aki palacsintát süt vele (liszt helyett a por).
265. fobe (válaszként erre: 262. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 6. 18:34

na, hát a 3db Norbis Fornettit elnézzük neked ;),


édességnek nagyon jó még a natúr joghurt, túró összekeverve, egy kis édesítő bele (nem cukor!).

Vagy cukorbetegeknek való lekvár is. Vagy bele lehet reszelni cukorbetegeknek való csokit is. (kisfiamnak ilyent szoktam adni néha tízóraira vagy uzsira, persze neki banánt vagy almát pépesítek még bele lekvár meg csoki helyett.)

264. fobe (válaszként erre: 262. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 6. 18:30
betty: kicsit engem laktatott is. Bár a lényeg az a csokidarabkákon volt, asszem :)
263. fobe
2008. máj. 6. 18:29

szia! na hát most azzal próbálozunk ahogy bizti olvastad, hogy ha ránk tör az evés kényszer, amin már nem lehet uralkodni, akkor csak egészséges kajákat eszünk. Natúr husi, zhöldség és gyümi. De azt lehet pukkadásig (de csak akkor, ha már minden kötél szakad!!!!!!!!!!!!!). Amúgy meg tartjuk a diétánkat.

Amúgy vettem én is PD-s fehérjeturmix port, csokissssssat és csajok, komolyan mondom kielégített. VAnnak benne csoki darabkák. És közben meg nagyon kevés ch van benne, inkább fehérje. Szóval én most totál elégedett vagyok így. És akár minden nap ehetek így csoki :) klassz nem?

262. a9e1c02a7b (válaszként erre: 256. - Fobe)
2008. máj. 6. 18:28

Jó ötlet, benne vagyok. Mondjuk ma bűnöztem 3 db Norbis Fornettivel, de én ezt sem tartom igazi bűnözésnek.


A Protein Delightre sem írták, hogy annyira laktatna, de majd megírom.


Pincike, ezek a bogyók több kárt okoznak, mint hasznot, szerintem felejtsd el őket. Inkább az egészséges életmódra állj rá + zabálás esetén amit fobe írt.

261. ea9c78b99a (válaszként erre: 260. - Fobe)
2008. máj. 6. 17:55
csatlakozom!!!!!!!!!!!ha van jó ötletünk kaját illatőleg osszuk meg egymással! nekem is ete kezdődnek a gondok. délután 2ig nem is érzem hogy éhes vagyok, na de este!szégyen hogy néha mit meg nem eszek! bár az is lehet, hogyha megfordítanám a tendenciát tehát du.ig ennék és este semmit akkor talán fogynék is.6 hétig szedtem a Reductil nevű étvágycsökkentőt lement 3 kiló de tiszta agresszív állat lettem úgyhogy a család kérésére abbahagytam.ja és annyira nem csökkentette az étvágyat ahogy azt beharangozták.
260. fobe (válaszként erre: 259. - Babe7)
2008. máj. 6. 17:19
KIRÁLYSZÁÁÁÁG! akkor végszükség esetén egészséges zabálási rohamok mától! Amúgy meg tartja mindenki a neki szipmi diétát. Klasssz!
259. Babe7 (válaszként erre: 258. - Fobe)
2008. máj. 6. 16:00
Okés,benne vagyok. ha olvastad amit egnap írtam,akkor láthatod,hogy most nagyon elszánt lettem:-) és vagy azt csinálom,hogy gyümölcsnap,vagy ha olyanom van és husira vágym,akkor aznap fehérjenap,ha pedig pl otthon vagyok és pl csokit,sütit,pizzát raknak elém:-) akkor pedig.Oké,max 1400-1500 kalóriáig mehet.És aznap sport. De ebből a napból csak vékszügség esetén iktatok be. Lényeg,hogy nincs kibúvó magamnak. Ha pedig rámtör a zabálási roham,akkor -fobe- ez TÖKJÓ ötlet! Akkor sztem itt és most fogadjuk meg,hogy zabálás címén csak ezeket pusztíthatjuk--és csak HA NAGYON muszáj! Ez így mot már egész korrektté kezd összeállni:-) És akkor 63 indulás: nyárra én is minimum az 55ig el szeretnék jutni. Ez nekem olyan június végét jelenti.Én most (talán először igazán...) nagyon komolyan gondolom.Utána nem akarom (kb egy nap alatt) visszaszedni. Benne vagy-e...:-):-)????
258. fobe
2008. máj. 6. 14:39

szepijuci: ez nálam is így van, hogy nem érzem, hogy jól laktam, csak ha teletömtem magam. Mintha rólam beszélnél :(

meg Babe az is, hogy normális kajálással nem lenne gond, de zabálunk, és persze, hogy jóval több jön vissza, mint fogyi előtt ami lement. Katasztrófa...:(


De most amióta irogatok ide (3 napja kb), azóta próbálom tartani az egészséges étkezést. Meg nasinak is csak fehérjét, vagy zöldség-gyümit eszem. Eddig egész jó, de korog a gyomrom evés után 1 órával és szó szerint mint a mágnes, úgy vonzz magához egy szelet kenyér, a dobostorta (házilag készült) a hütőben, stb....de le akarok fogyni, mert itt a nyár a nyakamon és olyan, mintha egy frankó nagy úszógumi lenne a bőröm alá beépítve. És én végre szeretnék egy jó kis nyarat, hogy nyugodtan, szégyenkezés nélkül el merjek menni a törölközőmtől a Balatonig, vagy vízig fürdőruhába..értitek ugye, hogy miről beszélek :(

257. fobe
2008. máj. 6. 13:41
bettyboop, majd írd meg, hogy milyen az íze, oksi. Mert én vettem egy másikat, ízre fincsi, de engem nem telít úgy el, mint a másik fórumon ahogy írták a lányok, hogy egy-egy turmixfajta tök jól eltelít. Ha neked bejön, akkor lehet, hogy ha elfogy ez, akkor olyant vennék.
256. fobe
2008. máj. 6. 13:40

Csajok, úgy összeségében mindenkinek írom, mit szólnátok hozzá, hogy ha kipróbálnánk legalább azt, hogy ha ránkjön a zabálhatnék, akkor csak zöldséget, gyümit meg natúr husit tömhetünk magunkba. Ebből bármennyit, pukkadásig. Csak azt kell kibírni, hogy szigorúan e háromféléből lehet bűnözni. Én tegnap ezt csináltam. Reggelre nem mutatott többet a mérleg (kevesebbet se), viszont megint mintha a hájamból (úszógumi) ment volna le valamennyi. És a legfontosabb, nem utáltam magam reggel, nem votl lelkiismi furdim, nem ment el az életkedvem!

Benne vagytok? És beszámolunk arról, hogy kinek mennyire jön össze ez, és ha nem megy, akkor mit érzett közben. Csak az ízek utáni sóvárgás....próbáljátok minél változatosabban elkészíteni.

Ebéd után 1 órával megéheztem, fogtam magam, a serpenyőben, amiben 1 órája a husit sütöttem, felszeleteltem egy darab parit, jól befűzsereztem a kedvens fűszerkeverékemmel (só is van benne) (még utólag eszembe jutott, hogy petrit is dobhattam volna rá) de olyan jól esett ez a meleg sült pari, utána ittam egy csomó szénsavas ásványvizet és elmúlt az éhségem. (bár lehet, hogy most mindjárt megint előjön, de legalább nem kenyeret, vagy ilyesmi szénhidrátos dolgot ettem)

255. a9e1c02a7b (válaszként erre: 254. - Babe7)
2008. máj. 6. 10:50

Protein Delite epres-fehércsokis. 7000,-Ft körül van, 1 kilós. Ízre állítólag finom, én csütörtökön kapom meg, kíváncsi vagyok. A vacsit szeretném vele kiváltani.


Nem nevetünk ki, így van ez, sajna...

254. Babe7 (válaszként erre: 253. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 6. 10:36
Bettyboop,milyen ez a proteinpor? Ill...menyibe kerül? Ezzel helyettesíteni akarod pl a vacsit? Kíványcsi leszek az eredményére,hátha beválik,akkor veszek én is. Most hálistennek (1,5 napja:-) fogyózok:) Eddig sikerrel...Ja,és igen,lehet egy nap alatt 70 dekát fogyni . Csak a probléma,hogy egy nagy evéssel visza is jön.És most lehetőleg csak kicsit mosolyogjatok a szerncsétlenségemen:-) én múlt hét előtt egy hétig kőkeményen fogyóztam! Aztán hazamentem és nem hogy viszahíztam azt a négy kilót,még meg is fejeltem eggyel.:-) És ez nem a jojóhatás! Ez nem az!!! Ez csak a zabálás,normális kajálással nem jött volna vissza. Igen,tudom,sok értelme volt... De mikor előttem van a pizza,a süti...Elvesztem a kontrollt....:-S Ha meg nem csinálnám ezt,az öt kiló az eddigiekre épült volna még,pluszba. Szóval így élek én:-S
253. a9e1c02a7b (válaszként erre: 252. - Szepijuci)
2008. máj. 6. 07:51
Hááát, még mi is csak próbálkozunk. Hol jobban sikerül, hol kevésvé. Arra rájöttünk, hogy mindenkinél más lelki ok váltja ki a hirtelen jött zabálhatnékot. De lehet benne egy adag vitaminhiány is szerintem. Meg az a dolog, hogy nem kéne és akkor még jobban akarod. Ez a fórum azért van, hogy közös erővel próbáljunk megoldást találni, vagy legalább kidekkolni a nehéz időszakokat. Lelki segítség.
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook