Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényszerevés fórum

Kényszerevés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
222. zsif*
2008. máj. 2. 08:59

Hello!

Sajnos nekem eléggé rossz volt a tegnapom. Egész nap be voltam zárva egyedül a sötét lakásba, csináljuk a diplomát címszóval...És naná hogy a konyhába mentem mikor nem bírtam csinálni. Szóval jó sokat ettem (atkinsosokat,de hiába ha nagyon sokat), ráadásul nem is szobabringáztam este mert lusta voltam v nemtom:(

Mai nap folytatnom kell a diplomát, de most egy fokkal több kedvem van hozzá+ a torkom is fáj, így talán nem akarok majd annyit enni...

2008. máj. 2. 08:50
én meg a duci nagypapa lettem valamikor rég olyan sovány voltam talán igaz se volt ma pedig a duci nagypapák versenyén indulhatok önuralom egy száll se de viszont egy lánykoszorú vesz engem körül mert kilenc lánya nem sok embernek van és még felesége is
2008. máj. 2. 07:53

Sziasztok! Napközben megint nem leszek, úgyhogy leírom most a mondandómat. Tegnapi napon diéta nem volt, de nagy zabálás sem. A majálison is a kisfiam olyan cukrot választott, amit nem szeretek, úgyhogy nem ettem belőle. Aszalt gyümiket vettünk még, abból ettem. Viszont hétvégén anyáknapja, 4 helyen ünnepeljük, ott biztos lesz süti dögivel.


Babe, nem kövezünk meg, mi is kíváncsiak vagyunk. Egyébként ha jól vettem ki, vmelyik fórumban volt, hogy o. andi duci szépségkirálynő.


Lányok, nem akartok felrakni képet az adatlapotokra? Zsifnek van fent, többieknek nem láttam.


Újév, mi van veled? Nem jelentkeztél tegnap. Na, nem számon kérni akarlak. Puszi mindenkinek. Mi ma Csongrádra megyünk mamámat felköszönteni.

219. Babe7
2008. máj. 1. 21:24
o. andi: most a többiek remélem nem köveznek meg a nem ideillő kérdésért,de milyen arckrémet v kozmetikumot használsz? Mert tök szép a bőröd!Szebb,mint az enyém-20 évvel fiatalabban..:)szégyen :-)
218. a9e1c02a7b (válaszként erre: 217. - O.andi)
2008. máj. 1. 20:27
Ja, te vagy a vacsora csatás :) Tegnap olvastam az egyik fórumban, de sajnos nem láttam a műsort.
217. o.andi
2008. máj. 1. 15:11

azt hiszem benne vagyok....én is

Sajna

216. fobe (válaszként erre: 215. - Fobe)
2008. máj. 1. 14:44

ne ez jó értelmesre sikerült. gyorsan abba kellett hagynom. Ha nagyon nem érthető szól(jatok) ;)

Igen, egyedül az lebegett a szemem előtt, hogy nem akarom, hogy hurkás legyek a menyasszonyi ruhában, így bírtam ki. Amúgy én sem tudok betartani egy diétát sem, ezért is tartok itt (szülés után 65 kg - amúgy esküvőre a 63 kg-ról 57-re fogytam - 6 hét/6 kg)

Én most azt csinálom, hogy üres levesekkel, vízzel, colával tömöm magam (két napja). Egy hétig csinálom ezt, aztán mire megjön a turmix porom, akkor belevágok. Hátha azzal a KÉNYSZEREVÉS-t le fogom tudni küzdeni. Annnnnyira jóóó lenne :( Itt a nyár a nyakunkon és egy hatalmas úszógumi van a derekamon :( A tavaly nyáron a terhi miatt nem tudtam élvezni a nyarat...oan jó lenne, ha most élvezni tudnám ;)

215. fobe (válaszként erre: 205. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 1. 10:52
Olyan 2 dl-nek megfelelő és a főtt rizs ennyi. Hát a sárgájaban már több a kalória, vagy szénhidrát, azért. A fehérjéjét azt fehérjének eszed, azért csak azt.
2008. máj. 1. 08:14
Megyek mostmár hajat mosni, megyünk a szülőkhöz, aztán onnan a majálisra. Puszi nektek! Kellemes ünneplést és mértékkel használni az ízlelőbimbókat.
213. a9e1c02a7b (válaszként erre: 193. - Babe7)
2008. máj. 1. 08:12
Igen, valami hobbi. Lehetőleg olyat keress, amit társaságban lehet űzni, vagy eljárni valahova. Akkor több legyet ütsz egy csapásra. Megvan a figyelemelterelés és ismerkedni is lesz alkalmad. Hát ha még vmi sport az a hobbi, pláne jó.
212. a9e1c02a7b (válaszként erre: 210. - Zsif*)
2008. máj. 1. 08:09
Általában nekem sem megy a kötött étrendű diéta, de ez nagyon tetszik. Kacérkodom a gondolattal. Mert itt végül is a kalória nem túl kevés, nem leszek tőle éhes és a zöldséget, gyümölcsöt, lehet változtatni. Szeretem a rizst, a húst, a halat, a zöldséget, gyümölcsöt. Ja, és este fehérjeturmix, ha igaz.
211. zsif* (válaszként erre: 197. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 1. 08:07
Én pont tegnap vettem szójafehérjeport édességpótlónak, ráadásul az atkinsba is beleillik. Megkóstoltam (kókuszos), szerencsére nem túl finom, így nincs kísértés hogy befaljak belőle sokat. De nasi helyett tényleg jó+laktató.
210. zsif* (válaszként erre: 199. - Fobe)
2008. máj. 1. 08:04

Fobe minden tiszteletem a tied, hogy ezt az étrendet 6 hétig tartani tudtad. Nekem semmilyen előre kikötött étrend nem megy:(

Persze az esküvő az jó kis motiváció, remélem én is megtapasztalom pár év múlva:)

209. zsif* (válaszként erre: 193. - Babe7)
2008. máj. 1. 08:02

Babe7: én a gimis szerelem után 4 évig voltam egyedül, miközben egyre rosszabb lett, végül depressziós lettem és eljutottam addig hogy utáltam magam, és a gondolattól is irtóztam hogy valaki egy ujjal is hozzámérjen..

Tényleg ismerkedned kéne, önbizalmat növelni és akkor könnyebben megy. Nekem a szobabringa segített kijönni a csávából, sikerélményt adott ahogy láttam hogy egyre többet tudok hajtani. És az evés mellett új örömforrást jelentett:)

Persze más sport is lehet vagy egy új hobbi, lényeg hogy örömöt okozzon.

208. ab4b6bc17d (válaszként erre: 207. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 1. 07:55

Pont így vagyok én is vele! Beszélünk mi is, segítjük is egymást, ahol kell, meg minden, de én most - 30 éves koromra - döbbentem rá az igazi valóságra. Hogy akkora befolyása van rám (de sajna az önbecsülésem rombolásában is), hogy a kényszerevésbe menekültem előle. Komolyan, ha jön hozzánk, még most is úgy érzem, hogy akkor most ennem kell!!!

De most már nem teszem, mert szigorúan betartom a diétát. A hajlam azonban megvan! :(

207. a9e1c02a7b (válaszként erre: 190. - Ab4b6bc17d)
2008. máj. 1. 07:03
Engem is mindig kritizál, pedig ő nevelt olyanná, amilyen vagyok. Amúgy meg segít mindenben, ad amit tud, tényleg más panaszom nem lehet rá. Csak hát az önbecsülésemet nem jó irányba alakította, az biztos. Nem igazán hisz bennem, így én se magamban.
206. a9e1c02a7b (válaszként erre: 192. - Zsif*)
2008. máj. 1. 06:55
Jaj, de "bírom" azokat, akik kritizálják a másikat! Főleg, amikor nincs is rá okuk. És nem tudják, milyen károkat okoznak. Engem is ért egy hasonló "kellemes" kis élmény. Még óvodás voltam, szanatóriumba kellett mennem Sopronba, mert asztmás voltam (vagyok, csak tünetmentes). Ott a fenékbe mértek lázat, hason kellett feküdni minden nap letolt bugyival, úgy vártuk a lázmérőt. Az egyik ápolónő, amikor hozzám ért, megjegyezte kedvesen, hogy ilyen kicsi lány és mekkora segge van! Na, azóta is állandóan a hátsómmal vagyok elfoglalva!
205. a9e1c02a7b (válaszként erre: 204. - Fobe)
2008. máj. 1. 06:48

Tényleg kicsit egyhangú, de az előnye is pont ez. Nem kell gondolkodni, mit főzzél, mit ehetsz, és tényleg előre el lehet készíteni. Úgyhogy kezdem meggyőzni magam. Még egy-két kérdés: Mekkora csészével mérsz? A rizst nyersen vagy főve méred?

Főtt tojás fehérje??? A sárgáját már nem is lehet megenni!?

204. fobe
2008. ápr. 30. 22:22

Ja és fehér rizst ettem, bár néha barnával, csak az nagyon sokára készül el. És akkor még dolgoztam, szóval megfőztem előre. Akár két-három nappal előre is lehet, nagyobb adagot csináltam és kis dobozokban tároltam a hütőben. Ha a munkahelyen nem volt idő a melegítésre, akkor az asztal alól ettem meg gyorsan, hidegen. Ja és az az 50 gramm hús nagyon kevéske ám. És helyette lehet enni főtt tojás fehérjét vagy halat vagy jobb fajta felvágottat, virslit néha. (amikor szűkebb volt a pénztárcám én is így tettem)

Na, de most már befejezem, mert nagyon off vagyok (bocsi mindnekitől)

203. fobe (válaszként erre: 201. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 30. 22:17
Igen, olvastam laconicgirl diétáját. Ő miatta talán mégis ráveszem majd magam, mert fantasztikus amit elért. És ettől a diétától narancsbőrös sem leszel!!! Csak olyan egyhangú :( viszont a turmixxal talán most könnyebb lenne, nem lenne minden étkezés majdnem ugyanaz. Ő azt írta a fórumon, hogy : "Amitől nem leszel éhes az a Syntha-6 és a Lagoon. " Szóval én ezek közül fogok választani (mert ugye a kényszerevés topicon vagyunk....érted :D)
202. ab4b6bc17d (válaszként erre: 191. - Újév)
2008. ápr. 30. 21:53
Oké, meg fogom nézni. Érdekelnek a lelki dolgok!
201. a9e1c02a7b (válaszként erre: 198. - Fobe)
2008. ápr. 30. 21:28

Milyen port veszel? Én is szeretnék venni, csak még szintén várom a zsetont. Nekem ez az epres fehércsokis a legszimpibb, és csak a vacsit váltanám ki első körben. Meg ha máshogy nem tudnám megoldani vmelyik másik étkezést, akkor azt.


Biztos jó ez a diéta, olvastam Laconicgirl adatlapján is vmi ilyesmit. A testépítők is így esznek állítólag. Barna vagy fehér rizst ettél? Egész betarthatónak tűnik, bár kicsit sok a hús, úgy anyagilag gondolom. Csak kekeckedek, de érzem, hogy érik bennem az elhatározás, hogy talán hétfőtől...


Jajj, de jót röhögtem az első mondatodon :D

200. fobe (válaszként erre: 199. - Fobe)
2008. ápr. 30. 21:13
ja és érdekes, ahogy elkezdtem eszerint enni, elmúlt a farkaséhség és az édesség utáni sóvárgás....csak olyan nehéz elkezdeni újra :((((((
199. fobe (válaszként erre: 198. - Fobe)
2008. ápr. 30. 21:10

mielőtt kérdeznétek:

reggeli: fél csésze rizs, 50 g husi, egy csésze gyümi

tízórai: fél csésze rizs, 50 g husi

ebéd: fél csésze rizs, 50 g husi, 1-2 csésze zöldség

uzsi: mint a tízórai

vacsi: mint az ebéd

nasi: fél csésze bogyós gyümi vagy fél grapefruit


(rizs helyett lehet krumpli is, meg a hús helyett hal - persze a hús az csak fehér melle husi)


És sok-sok víz. Nulla mozgással. És a hájam tűnt el!!!!!! azért kezdtem el, mert az esküvői ruhából kibuggyant a "szárnyam" alatt lévő hájacska. Esküvőre gyönyörű szálkás hátam lett!!! Mozgás nélkül mégegyszer mondom ;)

198. fobe (válaszként erre: 197. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 30. 21:06

hmmmm....nyami....bevonó massssssszaaa :)


Igen, én is olvastam. Tervezem is, hogy veszek ilyen fehérjeturmixot. Épp ma örömködtem, mert egy kis plussz forintocskához jutottam és végre meg tudom venni :D A reggelit meg a vacsit tervezem vele kiváltani.


Amúgy én 1x nagyon szépen lefogytam. Heti 1 kg, így az esküvőmre 6 hét alatt gyönyörűen belefogytam a ruhámba (végül rám kellett varrni, mert a mell résznél nem volt mit beletenni :D) - (de most nincs ami ennyire motíváljon, így nincs erőm végigcsinálni újra)

2008. ápr. 30. 20:57
Még egy kis nasi. A fehérjeturmixos lányok fórumján olvastam, hogy ilyen ízesített turmixport kevernek túróba, joghurtba és tök fini. Van már mindenféle por, epres-fehércsokis, ananászos-vaníliás, meg ilyenek. Hát ezt is el tudnám képzelni.
2008. ápr. 30. 20:53
Ja, most eldöntöttem, hogy május 1-től június 1-ig lefogyom a 4 kilómat. Szerintem ez kivitelezhető.
195. a9e1c02a7b (válaszként erre: 194. - Fobe)
2008. ápr. 30. 20:50
Én a kakaós joghurtot próbáltam, de nagyon sz*r volt, többet nem eszek olyat. Régebben a férjem egy tejüzemben dolgozott, a túrórudi részlegen (akkor éjszakázott örökké!), és hozott haza egy csomó bevonómasszát. Na, az kb. olyan volt, mint a kakaós vaj, de akkor ettem kilószámra. Most még addig a pontig nem jutottam el, hogy ilyesmit megegyek, főleg amíg van más. De most már nem is tervezem eljutni odáig :)
194. fobe
2008. ápr. 30. 20:41

Köszi, hogy örültök nekem ;)

zsif: ez az első szerelem, akit annak hittél,stbstbstb. Ez velem is megtörtént. És ő is kritizált állandóan. 166 cm-hez akkor 53-55 kg voltam. Most meg 65 :( Annyiszor eszembe jut, hogy milyen hülye voltam, hogy képes voltam 15-16 évesen fogyózni...

Én meg ma vettem cukormentes kólát, hogy délután ha rámtör a farkaséhség azt iszom. Egész jó bejött. Bár én már évek óta nem iszom kólát, csak szénsavmentes vizet. Szerintem elfogy ez az üveg utána nem is veszek...azért mindenre nem vagyok hajlandó, csak hogy újra sovi legyek.

Én azt szoktam még csinálni, hogy tejbe beledobálok egy kis banánt, aztán kézimixerrel összeturmixolom.....lehúzom az egészet és egész délelőttre eltelít engem. Viszont délután a hütőt is meg tudnám enni :)

az én gusztustalan specialitásom a tejfölbe kakaó és összekeverni :D de ez akkor jön, mikor már a bugyrok bugyrát járom :D

193. Babe7
2008. ápr. 30. 19:58
Lányok,jó olvasni a kis sikeres sorokat.Ez engem is tökre feltölt:-) zsif,én is ugyanennyi centi vagyok..És 55 szeretnék kb lenni.. Nekem is a plafon a 70 volt,és most 62 körül vagyok.. Valamilyen EGY lelki ok biztos van a zabálás mögött. Én kezdem feltárni: 2 éve egyedül vagyok-nulla párkapcsolat-,mert valahogy nem találkozom megfelelő személlyel.Mondogatom magamnak,hogy inkább egyedül,mint egy torz kapcsolatban,hiszen egészséges,fiatal lány vagyok. Na de ez megy már jó ideje...és az evés,az pótolja az örömet...M.rossz egyedül ilyen hosszú ideje..:(és egyre mélyebbre csúszok... Szal most már aktívan kéne ismerkednem..Bredamazon,érdekes ,amit írtál.De biztos igaz lehet. Mert pl nálam meg ez a kiváltó ok..
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook