Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényszerevés fórum

Kényszerevés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
312. zsif* (válaszként erre: 310. - Fobe)
2008. máj. 8. 19:50
Az én kókuszos proteinporom emiatt jó, mert nem túl fincsi, így nincs kísértés hogy rájárjak:P
311. zsif* (válaszként erre: 299. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 8. 19:50

Szia mindenkinek!

Lehet én se vagyok reménytelen, tudtam ma tartani a kefírezést (4 nagy doboz=kb 1000kcal), és mára ezzel befejeztem az evést:) Bár én is "felturbóztam" egy kis lenmaggal, hogy legyen vmi rost is.

De azért bevallom, hogy benyakaltam egy liter cola lightot napközben, tudom hogy egészségtelen, de segített kitartani.

Összességében büszke vagyok magamra azért:)

310. fobe (válaszként erre: 309. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 8. 18:43

:D ezzel én is így voltam. A kókuszos-csokis is nagyon fini. És tényleg az a baj, hogy túlságosan is. Legszívesebben egész nap innám, amikor csak megkívánom. Kb. mindig tehát :D


Csajok, úgy néz ki, hogy fogytam megint egy kg-t a fórumozás óta. Úúúúúgy örülök. Meg lett az eredménye, hogy nem ettem annyira össze-vissza, és csak ch szegény kajákkal tömtem magam, amikor rámjött az 5 perc. Most meg kinéztem egy fogyit, eltökéltem, hogy azt tartom. Hála itt egyeseknek ;) akik beszéltek a fejemmel :)


Mindjárt jövök, csak túl fog párolódni a vöröskápim

2008. máj. 8. 18:38
Jelentem, az epres-fehércsokis Protein Delite tényleg fincsi. És igazi eperdarabok vannak benne!!! Csomómentesen oldódik és olyan, mint egy eperturmix. Talán túlságosan is jó...
308. adrika59 (válaszként erre: 303. - Ea9c78b99a)
2008. máj. 8. 17:01
Általában 3-4 db-ot szoktak ajánlani étkezésenként, de én még nem szedtem, és nem biztos hogy erről a fajtáról hallottam, én azt ajánlom, amit a recept ír azt tartsd be. Én lenmagot szoktam enni, egybe kell lenyelni, lehet magában is és kefírrel is enni, jól megszívja magát a gyomorban, és teltségérzetet kelt. Bár kicsit fura volt először szétrágás nélkül enni, de már nagyon megszerettem.
307. o.andi
2008. máj. 8. 16:33
hát igen...sokan vagyunk ezzel igy:-)
306. Újév (válaszként erre: 304. - Szepijuci)
2008. máj. 8. 16:30
Neked is küldtem;).
305. Újév (válaszként erre: 303. - Ea9c78b99a)
2008. máj. 8. 16:30

Nekem a szüleim egy időben ettek ilyesmit, és őket szörnyen puffasztotta.

Majd számolj be a tapasztalatokról;).

2008. máj. 8. 16:22
Szerintem a korpatabletta helyett jobb a rendes zabkorpa, ugyanis én tejbe szoktam tenni felforralni, és olyan mint a tejbegríz, persze édesítővel. Újév! Nekem is elküldöd a léböjtkúrát?
2008. máj. 8. 15:48
vettem tegnap korpatablettát és megpróbálom azt hogy kora este bakapok párat iszom rá egy csomó vizet. kíváncsi vagyok hogy mennyire telít! szerintetek hány szemet vegyek be? van valakinek erről tapasztalata? az aranymozsarasat vettem 60 szemes 1060 FT
302. Újév (válaszként erre: 300. - Adrika59)
2008. máj. 8. 14:59
Küldtem neked levelet ezügyben:).
301. adrika59 (válaszként erre: 298. - Újév)
2008. máj. 8. 14:15
Pont ezt a kettőt szoktam:)) Járkálok fel-alá, és gyümölcstea, van egy kis aranyos kancsóm:) Csak hát hamar elszédülök, kicsi a szoba.
300. adrika59 (válaszként erre: 295. - Újév)
2008. máj. 8. 14:13
Nekem még nincs tapasztalatom a léböjttel kapcsolatban, megtennéd hogy elmondod nekem a Tieidet? Meg hogy pontosan melyiket is csinálod?
299. a9e1c02a7b (válaszként erre: 297. - Újév)
2008. máj. 8. 14:11

Ügyi vagy! Én is sokat megittam már, de nem mértem. Szerintem a kulcs: rostos dolgok + utána a sok folyadék. Ez egy ideig telít. Kóstoltátok mostanában a Korpovit kekszet? Megújult és egész finom. Aztán van még a zabkorpa joghurtba, kefírbe.


Tényleg, Zsif! Hogy állsz a kefírnappal?

298. Újév (válaszként erre: 289. - Adrika59)
2008. máj. 8. 14:04

Sajnos én nem tudok olyat, amit magamon sikerrel tudtam alkalmazni.

Egyedül, amikor járkáltam tanulás közben körbe-körbe a szobában, akkor nem gondoltam kajára...

Esetleg rágó, répa...

És a rengeteg ivás.

Csinálj magadnak előre vagy 3 liter teát;).

297. Újév (válaszként erre: 291. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 8. 14:02
Én csak ma már bőven 2 liter felett járok:), folyadékbevitel ügyileg;).
296. Újév (válaszként erre: 293. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 8. 14:01

Ezt a műsort én is néztem:).

Szeretem a fogyis műsorokat, rengeteg motivációt adnak:).

Jó lenne tudni a nyagfogyásosokkal is mi lett.

295. Újév (válaszként erre: 294. - Adrika59)
2008. máj. 8. 14:00

Szia Adrika:) Én is kb. ennyit szeretnék fogyni:) (én 170 cm vagyok és 90 kiló:(. Az álom az a 60 kiló lenne, hogy elérjem:D).

Szerintem, ha van erőd és kedved, a léböjttel látványos eredményt lehet elérni:).

De nekem sajnos mind visszajött:(.

Egyszerűen, ha nem figyelsz folyamatosan a kajálásra, akkor visszahízol, mindegy mit fogyóztál előtte. Én után fehérjeporral akarom golytatni, utána meg norbi vagy 90 napos...

Most tartok a léböj második első napjánál;)...

294. adrika59 (válaszként erre: 293. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 8. 12:42
165 cm-hez van most 83kg-om. :( Összesen még 24 kg-t szeretnék fogyni, de csak az elején ilyen gyorsan, hogy maradjon a lelkesedésem, aztán a bőrömre vigyázva lassabban. Azért is iszok sokat, mert állítólag így a bőr rugalmas és szebb marad. Most hétfőn kezdtem a 7 naposat, azóta 3,2 kg ment le, de tudom ez csak víz még. 90 naposat próbáltam, lement 8 kg 1 hónap alatt, de a hónap vége felé "zaba-rohamokat" kaptam, és basszus mindet visszaszedtem, sőt több lettem. Betartani könnyen betartom ezeket a drasztikusakat, de ha csak ételfajta van meghatározva vagy kalória, nem nagyon megy:( A Norbi diétát még nem próbáltam, csak hallottam ezt-azt, de most utánaolvasok majd.
293. a9e1c02a7b (válaszként erre: 292. - Adrika59)
2008. máj. 8. 12:14

Hány kilót szeretnél fogyni, nem találom, hogy írtad-e már? Látod, itt többen is léböjtölnek, én egyszer próbáltam, de a 2. napon elájultam. Az első napot is csak azért bírtam ki, mert nagyon fájt a fejem egész nap, így nem is kívántam a kaját. Méregtelenítéshez biztos jó, de fel kell rá készülni, utánaolvasni. Régebben volt egy fogyiverseny a TV-ben, az egyik csapat léböjttel fogyott vmi wellness-szállodában, a másik Norbi update-tel, meg még volt malami más is. Nos, a léböjtösök keringése totál felborult, vérnyomásproblémák szívritmuszavarok előjöttek, pillanatnyilag fogytak egy csomót, de majdnem mind visszajött. A Norbisoknak voltak a legjobbak az orvosi eredményei és ők tudták a legjobban megtartni a súlyukat. Ez nem egy Norbi reklám, nem vagyok rajongó, csak írtam, ami a TV-ben volt. Pedig rájuk vigyázott egy csapat szakember...

De majd biztos írnak a többiek vmi saját tapasztalatot, látod, nekem csak ennyi tapasztalatom van, meg amit hallottam róla.

292. adrika59 (válaszként erre: 290. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 8. 11:57
Most hogy elhatároztam hogy lefogyok, itt az elején gyors sikert szeretnék, mert sajnos ha nem látom a végét, hajlamos vagyok hamar feladni. Ezt most kezdésnek gondoltam, sőt ezután lehet nem nézel normálisnak, de úgy gondoltam, lehet egy léböjtöt tartok. Jól bírom az ilyeneket, bár tisztában vagyok vele, hogy meg kell tanulnom egészségesen étkezni és majd ha lefogytam megtartani a súlyomat, de egyelőre még sportolni sem tudok így... Szóval most még nem mozgok, de léböjt után mozgással kezdek el kevés kalóriát tartalmazó, egészséges ételeket enni, és remélem kitörök végre a körből... Nagyon lelkes vagyok, most úgy érzem megváltoztatom végre az életemet! Kíváncsi lennék, erről így mi a véleményed/véleményetek?
291. a9e1c02a7b (válaszként erre: 289. - Adrika59)
2008. máj. 8. 11:39
Ja, az ivás tényleg hasznos. Nekem többet használ a fogyiban ha sokat iszok, mint ha nem vacsiznék.
290. a9e1c02a7b (válaszként erre: 289. - Adrika59)
2008. máj. 8. 11:31
Fú, most elolvastam ezt a 7 napos diétát, hát nem irigyellek. Szerintem elég kevés a kaja, meg már az olvasására tojásundor fogott el. Én most a fobe diétáját csinálom (lejjebb le van írna), egyáltalán nem éhezem és mégis fogyok. Az esély is kevesebb a visszahízásra, mert ezt a kalória és szénhidrátmennyiséget a kúra után is lehet majd tartani, viszont ha a 7 napos után picikével is többet eszel mint a kúra alatt, hízni fogsz sajna. Nem kioktatni akarlak, lehet, hogy az én módszerem se jó, de ez a 7 napos bizti nem.
2008. máj. 8. 11:20
Kicsit félek a vizsgaidőszaktól... Ha lenne valakinek jó ötlete, hogyha egész nap otthon tanulok (a konyhaasztalnál tudok csak), mit csináljak hogy kibírjam? Most erősnek érzem magam, de sajnos rossz tapasztalataim vannak ha full ideg vagyok vizsga előtt... Talán most kipróbálom hogy folyamatosan sokat iszok. Jót tesz az agyamnak is gondolom, hidratálom:) Meg keresnem kell valamit a 2x7 napos után, így talán könnyebb lesz betartani ha van fix menüm, erre lenne ötletetek?
288. a9e1c02a7b (válaszként erre: 287. - Babe7)
2008. máj. 8. 10:10
Hát, én makói vagyok, nem tudom, te hol laksz. Én egy gyógynövényes boltban rendeltem meg, de neten a shopbuilder.hu címen tudod megrendelni.
287. Babe7
2008. máj. 8. 09:57
Adrika! Jó volt elolvasni amit írtál...köszi. Bettyboop: ezt a PD fehérjeport hol lehet megvenni? Meg lehet-e egyáltalán vmi boltba,vagy csak rendelni?Előre is köszi!
286. a9e1c02a7b (válaszként erre: 284. - Adrika59)
2008. máj. 8. 07:46
Na, ha végigolvastad, láttad, nekem is pont így kezdődött, ahogy neked! Egyedül otthon, apuci dolgozik, kajahegyek, plusz nemtomhány kiló.
285. a9e1c02a7b (válaszként erre: 283. - Szepijuci)
2008. máj. 8. 07:44

Én láttam egy fórumot erről a lötyiről, a fele azzal megy el, hogy mindenki próbálja eladni a megvett adagját. Hát, nem vmi bíztató. Én bizti nem innék meg egy zöld lötyit.


Tudom, hogy sok az 5 kiló, nekem a 4 is sok, de haladok! 3 nap alatt fogytam 1 kilót és ez bíztató.

2008. máj. 8. 07:20

Sziasztok!

Együltő helyemben végigolvastam a kezdetektől ezt a fórumot. Sokat gondolkodtam közben, egy fél éve megoldást keresek, azóta, mióta összeköltöztem életem párjával. Keveset van itthon, más városban dolgozik, alig látom, főleg ha túlórázik is. Először csak hazafelé jövet beugrottam a pékségbe, vettem magamnak vmi csokis dolgot, aztán itt a gép előtt megettem. Aztán egy pizzás csigával többet másnap, chpset, stb., amit nem vallottam volna be neki. És ha itthon volt minden rendben volt, simán megálltam, de mikor nem, nagyon sokat zabáltam. Titkoltam előle, és mikor észrevette, és megemlítette hogy látja hogy elfogyott ez-az, teljesen kiakadtam, és elkezdtem sírni meg hisztizni hogy nem igaz, nem eszek dugiban. Azt mondta, nem baj ha eszek, nem sajnálja, csak mondjam el, meg ne dugiba, előtte is nyugodtan. Én meg csak tiltakoztam, teljesen kiakadtam... Aztán mikor lenyugodtam kicsit odabújtam hozzá és sírva elmondtam hogy "evésrohamaim" vannak. Már csak hogy elmondtam, megkönnyebbültem. Úgy éreztem addig, hogy már nem szeret a párom, hogy nem szeret így ducin, illetve nem hittem el hogy szerethet mikor így nézek ki.

Elkezdtem itt neten utánaolvasgatni, és nyomtattam ki sikersztorikat, diétákat, kalóritáblázatokat...

Most egy diéta elején vagyok, ezt a 7 napost csinálom (nekem csak a fix menüsök jőnnek be, amúgy nem tudom kontrollálni magam), és már első nap nehéz volt, de megálltam, lepihentem kicsit gondolkodni, és rájöttem, hogy szeret engem, szeret azért AKI vagyok, nem azért AHOGY KINÉZEK, és egyszer csak ahogy ezt megértettem annyira megkönnyebbültem, és azóta be tudom tartani a dolgokat, egyszer sem ettem titokban. Magamat kellett elfogadnom, valójában én nem szerettem magamat, nagyon kevés volt az önbizalmam... Hogy pontosan mi volt a kiváltó ok és hogy ezzel megszűnt-e a dolog nem tudom, de nagyon ajánlom, hogy egy kis füstölő, gyertya mellett gondolkodjatok el, nekem ez segített... Nagyon együttérzek Veletek, azt mondom talpra kell állni, és azt a jóleső érzést dédelgetni és erősítgetni magunkban, hogy megint egy nap, ami sikerült, és büszkék lehetünk magunkra!

283. szepijuci (válaszként erre: 276. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 8. 05:53
A képeim akkor készültek, amikor 50kg voltam, most 55 vagyok, szóval jóval kövérebb. Higgyétek el, hogy az az 5kg is sok. Egyébként milyen léböjtkúrát tartasz? Mit ihatsz? És semmi szilárd táplálékot nem ehetsz? Azt az én gyomrom biztos nem bírná. Elég savas vagyok. Ti mit gondoltok a zöld lötyiről, amit Pokrivcsák Mónika hirdet? szerintetek jó, vagy hallotattok már róla valamit?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook