Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Futok egy nős férfi után. Mi lehet a bajom? Társfüggőség, kényszeresség? fórum

Futok egy nős férfi után. Mi lehet a bajom? Társfüggőség, kényszeresség? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
144. devil666 (válaszként erre: 115. - Magyarlány)
2022. ápr. 6. 18:18

meg tudom érteni amit át érzel de nem szabad fel adni és tovább kell keresni aki később a lelkitársad lesz!

És magadért fog szeretni és te hibáiddal összevéve fog kiállni melleted!

143. devil666 (válaszként erre: 134. - Magyarlány)
2022. ápr. 6. 18:13
mert játszik az érzéseiddel és te meg naivan hagyod,hogy írányitsanak kb erről szól az egész szituáció!
142. Gagababi (válaszként erre: 139. - Magyarlány)
2020. okt. 8. 22:32
Mi a helyzet? Minden a régi? ;-)
2020. szept. 27. 22:54
Társfüggő nem lehetsz,kényszeres sem,de komolytalan ...igen...sajnos.
2020. szept. 27. 02:20
Ahogy írtad is szánalmas vagy
139. magyarlány (válaszként erre: 138. - Rabankari)
2020. szept. 4. 14:51

Eddig jòl èreztem magam tőle, ha ìrhattam neki ès vàlaszolt. De màr nem! Talàn mert kezdem megèrteni, hogy ez nem normàlis, amit csinàlok ès kezdem felfogni, hogy ő màr semmit nem akar tőlem.


Egyszer azt mondta, hogy neki nagyon fontos, hogy mit gondolnak ròla a nők. Nem csak én. Fontos neki, hogy a recepciòs (csinos) hölgyek vagy a többi munkatàrsa vagy én mit gondolunk ròla. Talàn csak azèrt vàlaszol nekem, mert nem akarja, hogy haragudjak rà.

138. rabankari (válaszként erre: 134. - Magyarlány)
2020. szept. 4. 14:03

Nem szeretnélek megbántani, de magadnak sem vallod be az igazságot.

Írsz neki és nem nem hitted, hogy válaszol, hanem reméled, hogy válaszol.

Bármilyen áron, akár ilyen apró dolgok kapcsán is, de kapcsolatban szeretnél maradni vele.Teljesen feleslegesen és ezzel csak magadat kínzod, mert kettōtök közül csak te szenvedsz.

Amíg magadat is áltatod, nem tudod lezárni, szerintem.

137. Napsugár8 (válaszként erre: 134. - Magyarlány)
2020. szept. 4. 13:35
Azért, mert egy aljas disznó, és az érzelmeiddel, az idegeiddel játszik! Totál hülyét csinál belőled, te pedig hagyod, engeded!
136. MenoPause (válaszként erre: 134. - Magyarlány)
2020. szept. 4. 12:00

Közhelyes lesz, de hinni tudod hol kell..


Egyébiránt csak arra van ráhatásod, amit te magad teszel, amit más tesz, amit más érez, arra az égegyadta világon semmi! Ha ezt felfogod végre, akkor menni fog. Ez egy játszma, amit nem akartok befejezni legalábbis ténylegesen nem. Minden válasz, minden életjel egy remény, és Te ebbe kapaszkodsz kétségbeesetten.


Na.. sok sikert, hogy ez megváltozzon!

135. Guruljka (válaszként erre: 134. - Magyarlány)
2020. szept. 4. 00:46
Nem vagy menthetetlen, csak el kell venni tőled a telefont.
134. magyarlány (válaszként erre: 129. - MenoPause)
2020. szept. 4. 00:07

Igazad van! Menthetetlen vagyok! 😒



Azt hittem màr nem fog válaszolni, ùgy tünt jó megoldàs ìgy lezàrni. Mi a francèrt vàlaszol mindig vissza? Minek kèrdezi, hogy vagyok?

2020. szept. 3. 17:41
Nem tudom miért van olyan érzésem, hogy ez a fórum, és a "Barátság extrákkal" c. egyazon eseményről, kötődésről, elszakadni nem tudásról szól, csak egy kicsit más köpönyeget húzott rá a kérdező.
2020. szept. 3. 16:48
Futna a fene, nőtlen után sem
131. tumbo2 (válaszként erre: 115. - Magyarlány)
2020. szept. 3. 16:02
de jó,hogy tudsz futni.én már nem tudok.mondjuk nem is akarok.
130. New(l) (válaszként erre: 129. - MenoPause)
2020. szept. 3. 15:58
Ez volt a célja, ahogy korábban írtam is. Magának hazudik folyamatosan. Nagyon fog fájni ez a leválás neki egyszer.
129. MenoPause (válaszként erre: 127. - Magyarlány)
2020. szept. 3. 15:44
Mi a francnak küldtél elköszönő szmájlit? Az felhívás keringőre. Már az első lépésnél elakadtál, amikor mindenki tanácsolta, hogy mit ne tegyél.
128. globus (válaszként erre: 127. - Magyarlány)
2020. szept. 3. 15:40
Küldd ide, helyretesszük.
127. magyarlány (válaszként erre: 126. - 0bfe13f953)
2020. szept. 3. 15:32
Igazad lehet. Én küldtem neki elköszönő smiley-t, erre ő visszaìrt, kèrdezte hogy vagyok. Pedig azt kìvántam semmit ne reagàljon. Ìgy sosem lesz vége. Nekem kell lezàrnom valahogy, mert beleőrülök.
126. 0bfe13f953 (válaszként erre: 72. - Magyarlány)
2020. szept. 3. 13:42
Nem kértem, és ezért nem is kaphattam segítséget. Egyszerűen rádöbbentem, hogy én ennél sokkal többet érek. Tovább akarok lépni, a saját életem felett én akarok rendelkezni. Oké, elköszöntél , mint írtad, de most jön az, hogy minden fórumról, minden elérhetőségét törlöd, tiltod. Ne legyen sehol, semmi nyoma. Ne tudd elérni, ne tudj írni neki. Hidd el nincs jobb megoldás, mert lassan felemészti az életedet ez a megszállottság.
125. Bözsi néni (válaszként erre: 109. - Magyarlány)
2020. szept. 3. 10:51

Egy hónapja te kezdeményezel. Látod az Instán, hogy más városban van.


Add már össze az egyet meg egyet! Ott is felszedett egy ilyen libát és most azt hülyíti.


De te nem is akarod ezt abbahagyni, te nem szerelmes vagy, hanem simán csak birtokolni akarsz.


Menj orvoshoz!

124. MenoPause (válaszként erre: 106. - Magyarlány)
2020. szept. 3. 09:50

Hát.. egyáltalán nem.


Olvass utána, gyógyulni úgy lehet, ha az ember megtanul egyedül (is) boldog lenni. Pasi, szex, egósimogatás, stb nélkül is.. Na utána majd jön aminek jönnie kell. Eh lehet hosszú folyamat is, de amíg önmagadat nem szereted eléggé, tök feleslegesen mész bele energia és lélekrabló kapcsolatokba, Te sem fogsz adni senkinek semmit sem, és nyilván nem is kapsz!

123. Ildi (válaszként erre: 122. - 184481d874)
2020. szept. 2. 22:07
Igen ,olvastam. Igazad van.
122. 184481d874 (válaszként erre: 119. - Ildi)
2020. szept. 2. 21:57
Leírtam ...
2020. szept. 2. 21:55

[link]

[link]

[link]

Küldök 3 dalt, ezeken sírhatsz, új erőre kaphatsz , megvilágosodhatsz a jövőre vonatkozóan, hogy szárnyaid legyenek . Ez a kapcsolat szép volt, jó volt, de ennyi. Nem lehet többet belelátni, a jövőt meg főleg nem lehet vele tervezni. Nekem a Stockholm szindróma is belibbent, amiben az elrablóját, bántalmazóját isteníti a megfélemlített ember. Itt ha fizikai nem is volt de lelki mindenképpen és mentegeted pedig nem érdemli meg. Fel a fejjel és csakis előre nézz. Rajzolj le egy mérleget és tedd bele a serpenyőkbe a pozitív illetve a másikba a negatív dolgokat. Ez már egy előre lépés ha ezeket meg tudod határozni. Segít objektivizálni a folyamatot , amiket mi látunk de neked még az érzelmek torzítanak. Sok sikert!

120. magyarlány (válaszként erre: 119. - Ildi)
2020. szept. 2. 19:04
Nem igaz. Sokat segìtettetek eddig is. Màr az elhatàrozás megvan, hogy ki akarok szàllni ebből, ami van. Csak attòl félek, hogy 2 nap mùlva megint visszarsek és ùjra kezdődik minden. Ezt nem tudom, hogy akadályozzam meg.
119. Ildi (válaszként erre: 118. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 18:54
Nincs mar mit hozzaszolni,barmit irtunk,hasztalan.
2020. szept. 2. 18:51
De a véleményetekre továbbra is kìváncsi vagyok. Sokat segìtenek a hozzàszòlàsaitok.
2020. szept. 2. 18:30
De nem akarok màr ezen gondolkozni, hogy mi az igazsàg, mert beleőrülök.
116. magyarlány (válaszként erre: 114. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 18:18
Azèrt sem gondolom, hogy a felesège mindenről tud, mert a facebookjàt letiltotta előttem (ott beszélgettünk mielőtt megtalàlta màsodszorra is az üzenetek a felesèg). És megkèrt, hogy csináljak egy semleges instagram profilt, ahol tudunk beszélni. De soha ne ìrjak a mùltròl. Gondolom mindent azèrt nem mesélt el a felesègének.
115. magyarlány (válaszként erre: 111. - Guruljka)
2020. szept. 2. 18:14
Eddigi kapcsolataimban gyanakvò voltam. Ebbe a kapcsolatba mindent bele akartam adni ès nem gyanakodni, csak egyszerűen szeretni, belefeledkezni a szerelembe ès èlvezni minden pillanatàt, àtadni magam teljesen ennek. Ès ez lett a vège! 😔
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook