Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Genitális herpesz fórum

Genitális herpesz (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
277. lola761902 (válaszként erre: 275. - Dora012)
2017. ápr. 13. 10:43
Kedves dora012!Ne hidd hogy így nem lehet babád!Nekem is lett pedig akkor már megvolt a herpeszem!Vagyis szerencsére terhesség alatt csak 1x jött elő!Olvass utána vagy érdeklődj szakembertől!Ettől még lehet babád ne csüggedj!
276. Csaba-2
2017. ápr. 7. 17:29

Kedves Dóra!


Teljesen megértelek, hiszen aki ide ír, az - érintettségénél fogva - tisztában van mindazzal, amin átmentél és át fogsz menni.

Úgy tűnik, a Te eseted is azt támasztja alá, amit sokan tapasztaltunk, azaz hogy bármiféle kicsapongó előélet nélkül egyszer csak megjelenik a betegség. (Arról nem írtál, hogy előtte mikor és hányszor volt rizikós kapcsolatod, bár a fertőzés akár évekkel korábban is tünetmentesen megtörténhetett).


Mindenesetre a következőket javasolnám:


1. Soha ne utáld magad, sőt ellenkezőleg: úgy szeresd magad, mintha semmi sem történt volna - ahogy a párod is tette nagyon bölcsen.


2. Ne kenegesd magad a krémmel, mert felesleges: a gyógyszer úgyis lesöpri a vírusokat rövid időn belül. Minek szenvednél?


3. Ha gyógyszert szedsz, csakis rendszeresen tedd és csak egy bizonyos ideig, orvosi ellenőrzés mellett. Különben a vírusok teljesen ellenállóvá válnak. Az alvó vírusokra ugyanis semmelyik (jelenlegi) készítmény sem hat. Az aktív vírusok közül páran sajnos mindig túlélik a “támadást”. Később természetszerűleg csak ezek fognak szaporodni, és egyre több gyógyszerre lesz szükség, végül a készítmény teljesen hatástalanná válik.


4. Nézd meg a hozzászólásaimat (és másokét is), mert leírtuk, hogyan tuningolhatod fel a szervezetedet, hogy gyógyszerek nélkül is ellen tudjon állni ill. milyen egyéb módszerekkel tudod a vírusokat pusztítani.


5. Monitorozd a legújabb kutatási eredményeket, és tedd itt közzé, ha bármilyen megoldásról értesülsz.


További javulást és optimizmust kívánok!

275. dora012
2017. ápr. 4. 00:10

Egy kis update. Tegnap voltam orvosnál, aki megállapította, hogy valóban herpes genitalis-om van. Zovirax krémet és gyógyszert írt fel. Nem tudom, Ti használtátok-e a krémet, de nekem baromira csíp. A doki szerint ez előfordulhat, hogy egy-két napig rosszabbnak érzem, de aztán jobb lesz. De az képtelenség, hogy én naponta 5x így megkínozzam magam. Csak egyszer kentem be vele magam jó pár órája és még mindig fáj.

A lelki része a dolognak... Sokfelé olvastam, hogy ez mennyire meg tudja viselni az embert lelkileg, hogy belemar az önbecsülésünkbe és rossznak, romlottnak érezzük magunkat. Én is így érzek. Nem tettem semmi rosszat és a nyakam tenném rá, hogy a párom sem. Mégis, egy életen át fogom ezt cipelni. És csak reménykedhetek, hogy csak nagyon ritkán fog visszatérni és ennél jóval fájdalommentesebb lesz.

Egy megint másik része a történetnek. Az intimitás. Nem mintha jelen állapotomban olyan sűrűn kívánnám a szexet, de a jövőre nézve el se tudom képzelni, ezek után hogy lesz. Mi már a leges legelején tudtuk a párommal, hogy összetartozunk és egyikünk sem sajnálta volna, ha bármikor összejön a baba, így soha nem is védekeztünk. Most ennek annyi, jöhet a kéjgyilkos óvszer, ami tudom, hogy ha eddig is lett volna, talán megóv engem ettől, de közben meg arra gondolni, hogy ez a gusztustalan betegség már mindig itt lesz kettőnk között... Őszintén szólva, kétségbe vagyok esve.

274. dora012
2017. ápr. 2. 21:56

Sziasztok!

Sosem hittem volna, hogy ilyen fórumon fogok egy nap nézelődni, főleg nem a saját tapasztalataimat megosztani.

Pár napja jött ki nálam először a genitális herpesz. Először azt hittem, megfáztam, mert fáradtnak és betegnek éreztem magam. Fájtak az ízületeim és állandó fejfájás boldogított. Egy kis hólyaggal kezdődött a jobb kisajkamon. Mire feleszméltem, másnapra már a hüvelybemenetnél is kialakultak, a nagyajkamon és a végbélnyílás körül is. Nyílt, gennyedző sebek, amiktől minden nap rettegtem pisilni, mert őrülten fájt, épp ezért nem is ittam szinte semmit a nap folyamán, nehogy ki kelljen mennem. Közben szépen lassan, de biztosan a lágyékomban a nyirokcsomók megduzzadtak, fájdalmassá téve ezzel a járást és az ülést. Így már se állva, se ülve, se fekve nem volt kényelmes. Házilag kezdtem kezelni körömvirág krémmel és találtam egy kis maradék Zoviraxot is. Most, kb. 2-3 nappal később úgy érzem, a tünetek enyhültek, de messze még a vége ennek a szakasznak szerintem.

A másik, nem testi része a történetnek. November óta élek kapcsolatban Az Igazival. Arra, hogy ő az Igazi talán ma jöttem rá igazán, ugyanis hosszas tépelődés és önmarcangolás után ma közöltem vele, hogy bizony genitális herpeszem van. Én mindenre fel voltam készülve: kiabálásra, vádaskodásra és szakításra is. De nem tett semmi ilyet, hanem az első döbbenet után szorosan magához ölelt, miközben belőlem kiszakadt az elmúlt napok kétségbeesése és zokogni kezdtem. Elmondta mennyire szeret és meg fogjuk oldani, együtt.

Külföldön élünk, itt talán teljesen más gyógyszereket fognak felírni, mint odahaza.

2017. febr. 18. 11:50

Kipróbálta valaki a a Lupidon G-t?

Ha igen, kérem ossza meg velem a tapasztalatait. Nem könnyű beszerezni, és ha nincs értelme, nem teszek felesleges köröket.

272. Csaba-2
2017. febr. 14. 16:14

Nem csodálom. Az interneten sajnos rengeteg agresszív ember fórumozik. Valószínűleg az anonimitás miatt sokan itt "adják ki a gőzt magukból".


Más helyeken én magam is tapasztaltam hasonlót, ami bizony eléggé elvette a kedvemet.


Ugyanakkor a herpeszesek társkeresését nagyon jó ötletnek tartom, hiszen mi nem árthatunk egymásnak - kivéve, ha valaki pl. a másik ember szemét fertőzi meg, de ez odafigyeléssel elkerülhető.


Hidrogen-nek köszönöm, hogy közreadta a tapasztalatait, értékes tanácsokkal segítette a közösséget. A leírtak mind jó dolgok. A homeopátiánál viszont fontos a jó szakember, mert mindenkinek más szer jó, és ha nem találják el, akkor hatástalan lesz.


Rolando HSV-2 vakcinával kapcsolatos cikkét is olvastam. Nézze meg mindenki, mert szintén biztató. Ha valaki nem tud angolul, a Google-val lefordíttathatja, és a lényeget így is megérti. Csak az a kérdés, mikor lesz a készítmény a piacon...

271. Vettami (válaszként erre: 270. - Vettami)
2017. febr. 11. 15:31
Sajnos nem jött be, tele van rosszindulatúakkal :(
270. Vettami
2017. febr. 10. 21:17
Létrehoztam egy Társkeresés nemiherpesszel fórum-ot. Nem találtam hasonlót, és hiánynak éreztem részemről. Ismerkedjünk!
269. Vettami
2017. febr. 10. 20:43
Sziasztok, érdekelne hogy ki h tudta feldolgozni a diagnózist...? Mert én pl teljesen "bezarkoztam"...És ez így nem jó...
2017. febr. 8. 08:17
Sziasztók. Azt szeretnèm itt a forumonn közölni veletek, hogy a 3%os HODROGÈN PEROXID-ot 2 honapig ittam egy pohàr vizbe 20 csepp... ahogy intenziven szeretkeztem le is gyengült az immunrendszerem, levert ès fàradt voltam majd jelentkezett, a nem vàrt herpesz... elegem lett ès egy Jehova tanujàval beszèltem a korsàgról ès aztmondta hogy nekiis volt a füle mögött újra ès újra kiújult, neki teljesen elmult miutàn HOMEOPÀTIÀHOZ fordult... megis fogattam a tanàcsot ès ènis elmentem... a Dr. Aztmondta hogy a Zsidok akik a vilàgot uraljàk is odajàrnak gyogyulni... 130lejt fizettem a dokinak es felirt külön rendelèsre kis bogyo cukorkaizű, homeopatàs gyogyszer Petroleum 15c, Rhus toxicodendron 15ch es meg 2 fajta valamit nem vagyok othon nemtudom a nevet de ha erdekel valakit megirom... azmelett 2000 D vitamint es 1000mg C vitamint , a homeopatias cuccok, szarèr hugyèrt kaphatoak az egèszèrt 30lejt fizettem plusz D,C vitamin... a velemenyem az hogy nagyon komoly tunetmentessè tesz... azelott barmit szedtem, 2-3 szex utan legyengultem... szilvesztertol nagyon intenziven csinaltam es csak most jott ki... tudni kell rollam hogy szex terenn túlzasokba esek addig csinàlom amig a farkam felbír àllni 7-8-9 es oràkon keresztül, amikor a barinőmmel talizunk csak dugàsrol szól az idő nagyrèsze... ez volt a legbevàlltabb! Aki normalisabb annak megtobbet hassznal abba biztos vagyok... amikor kiujjul hodrogen peroxiddal besurolom es gyorsan elis mulik! Remelem segithettem egy kevesset, kitartast
267. Rolando
2017. febr. 7. 23:07

Nezzetek, ez erdekes lehet:

[link]

266. Csaba-2
2017. jan. 29. 11:14

Sziasztok!


A Mineral detox-ot nem ismerem, de szerintem ez is csak bizonyos embereknek bizonyos esetekben jó. Akkor pl. ha valakinek azért gyenge az immunrendszere, mert éppen ásványi anyagok hiányoznak belőle.


Mindazonáltal nyilván bárkinek hasznára válhat.


Szerettem volna viszont megosztani veletek egy jó hírt: nemrég értesültem róla, hogy sikerült egy olyan gyógyszert kikísérletezni, ami teljesen kiirtja a hepatitisz-C vírusát az emberi szervezetből.


Ez azért érdekes, mert eddig vírusokat kiirtani szinte reménytelen volt.


Igaz, nagyon sokba kerül egy kezelés (ha jól tudom, kb. 15 millió), de teljes gyógyulást eredményez. Az is kétségtelen, hogy a hepatitisz nem herpesz, de mégis komoly reményre ad okot az új szer.


Ami az Ian Fraser-féle és az USA-beli vakcinákat illeti, én állandóan nyomon követem az aktuális állapotot, és egyből kiírom ide, ha bármelyik is beszerezhető.


Arra kérlek benneteket, hogy ti is hasonlóképp tegyetek. Nagyon fontos az információk gyors megosztása, hogy végre mindnyájan megszabaduljunk ettől a borzalomtól.

2017. jan. 28. 21:34
Kipróbálta már valaki a Mineral detox-ot? Azt olvastam róla, h hosszú időre tünetmemtessè tesz Èvekre Valaki ugy nyilatkozott, h miota hasznalta, nem.jott ki neki Sajnos a weboldaluk angol nyelvű :( De ha többen is jeleznèk, h hatasos, kiprobalnam Meet amúgy nem.olcso (300. $) Vagy esetleg ha vki röviden.leírná a;lenyeget (ami ugye angoloul van), azt megköszönnem, es talan masnak.is hasznos lehet.
264. Rolando
2017. jan. 26. 22:22
sziasztok, semmi uj?
263. nuvanda14 (válaszként erre: 261. - Csaba-2)
2016. dec. 22. 13:32
Meg en is akartam nektek irni a nekem bevalt csodaszerröl: kokuszzsir. Lehet nevetni :) A kokuszzsirnak is virusölö hatasa van ( meg jo illata). Nem szedtem be nyaron az összes gyogyszert amit felirtak, de igy is elmult a herpesz. Szedtem aciclovir melle lactobacillus hüvelyi kapszulat,meg herpesz kenöccsel kentem a holyagokat. Nagyon kesön mentem orvoshoz, csak tiz nap utan, amikor mar tenyleg a halalomon voltam. Lehet, hogy az is segitett, hogy hagytam tombolni a virusokat es a szervezetemet küzdeni?
262. nuvanda14 (válaszként erre: 81. - Babus00)
2016. dec. 22. 13:19

Sziasztok!

Nekem is nemi herpeszem van, de enne köszönhetem, hogy megismertem a jelenlegi paromat, akivel nagyon boldogok vagyunk. Amikor nyaron kijött rajtam a herpesz - hat... en pontosan tudtam, hogy miert. Es megfogadtam, hogy nem szallok ezentul viragrol viragra es nem elem tovabb ugy az eletemet ahogyan eltem, hanem vigyazok magamra es megprobalok egy normalis pasi mellett kikötni. Ennek elötte nem ereztem szükseget, szepen el voltam a vadaszataimmal kb. ket evig...


Aztan reigsztraltam egy tarskeresöre es ott megismertem a parom. Egyszer randiztunk, nagyon szimpatikus volt es tudtam, hogy ö lesz az, szeretnem vele folytatni a talalkozasokat es tenyleg megismerni, megszeretni.


En a talalkozas utani elsö emaileben leirtam neki, hogy nem herpeszem van. Leirtam azt is, hogy tudom miert kaptam es vigyazok magamra, de persze ettöl meg barmikor kijöhet. Meg aznap felhivott telefonon, hogy ezzel ugyan nem fogom elüldözni magamtol, ha csak nem ez a szandekom. Akkora kö esett le a szivemröl...Es kesöbb amikor elöször voltunk együtt olyan szuper volt, hogy nem egy perccel a behatolas elött pl. kell vele közölnöm a tenyet, stb. Söt, nekem mar az elsö csoknal is tiszta volt a lelkiismeretem, mert ugy csokolt meg, hogy tudta, akar igy is atadhatom a virust.


Aztan mar haromszor voltunk együtt, egyszer kerte, hogy egy picit belemhatolhasson vedekezes nelkül is. Mivel teherbeeses szempontjabol nem volt baj,belementem. Csodalatos volt es egyikünk sem felt. A negyedik alkalom közben beszeltünk elöször a temarol szemtöl szemben is, mert akkor felmerült benne, hogy lehet, hogy en azt hiszem, hogy ö nem tajekozodott es szarik az egeszre, mert nem is beszelt rola. Mondtam, hogy nem ezt hiszem, azt gondoltam inkabb, hogy pontosan utanaolvasott a veszelyeknek. Azt mondta igen, ez igy is van. Es, hogy neki mindegy, hogy elkapja-e vagy sem, velem van. Es neha szeretne ovszer nelkül is. En mondtam, hogy nagyon fogok vigyazni, ha barmi kiujulast eszlelek, azonnal szolok.


Meg azt is mondta, hogy ha fiatalabb lenne (44 eves) akkor lehet, hogy maskepp gondolkozna, de igy mivel hosszu ideig szeretne velem lenni es idösebb, nem zavarja a betegsegem.


Ezt azoknak irtam le, akik azon dilemmaznak, hogy mikor mondjak el. Szerintem sokkal jobb egyböl tul lenni rajta, ha te biztos vagy benne, hogy az illetönek megeri elmondani. Es ha ö az igazi akkor ez nem fogja megakadalyozni abban, hogy beled szeressen.


Le se merem irni, de nekem nem ujult ki augusztus ota a herpesz. En herpeszt a magameva tettem, szeretem es örülök, hogy vigyaz ram. Megved az egyejszakas kalandoktol, a pasiktol akik nem valok hozzam es hütlen sem leszek az biztos. Mondjuk az eddig sem volt baj.

Minden sorstarsam kivanom, hogy öszinten nezzen magaba, hogy miert kapta el a herpeszt es örüljön neki, mert egy betegseg mindig a test vedelmezeset jelenti, azt, hogy kijön valami rossz a testböl.

Üdvözelltel egy 34 eves nö

261. Csaba-2
2016. okt. 23. 08:19

Sziasztok!


Látom, vannak új sorstársak és új ötletek is. Ha az előbbi nem is jó, az utóbbiból mindenki profitálhat.


A hidrogén peroxidról korábban én is olvastam, orrnyálkahártya gyulladásra kipróbáltam, és tényleg jó volt.


Ugyanakkor van valami, ami már korábban is eszembe jutott ezzel kapcsolatban. Ez pedig a következő:


A hidrogén peroxid egy erősen oxidatív vegyület, így talán hasonló problémát is okozhat, mint a szabad gyökök. (Károsíthatja a sejtmembránt, és roncsolhat).


Talán antioxidánsokat (pl. C-vitamint, E-vitamint), kéne szedni mellé, hogy védjük magunkat.

Lehet, hogy én is kipróbálom herpeszre.


"Harley 89"-et csak bátorítani tudom: Figyelj oda jobban az életmódodra. Kevesebb stressz legyen, tisztítsd ki a szervezetedet, egyél sok gyümölcsöt-zöldséget (ezek közül is elsősorban az antocián tartalmúakat), pihenj eleget, és szedj naponta valami erősebb multivitamint.

A propolisz és a grapefruit mag kivonat szintén jó lehet.


Ezek mellett napi 2 liter folyadékbevitel legyen, és a betegség megjelenésekor a tünetek végéig napi 10 X 1000 mg C-vitamin 10 000 NE D-vitaminnal párosítva.


Mindenkinek javulást kívánok! Gondoljatok Ian Frazerre, akinek a terápiás vakcinája pár éven belül a piacon lesz. Ha ez megtörténik, akkor a herpesznek annyi lesz. Más szavakkal: "Astala vista, baby!"

2016. okt. 13. 19:50
Ja igen, azt elfelejtettem leírni, hogy dokihoz még nem jutottam el, majd jóvőhét hétfőn vagy kedden juthatok csak el, mert kb. 5 km-re lakom a dokitól és szinte járás képtelenséggel nem nagyon tudtam eljutni oda eddig.
2016. okt. 13. 19:38
két hete
2016. okt. 13. 19:37

Sziasztok.


Nagyon, úgy tünik, hogy én is bacsatlakoztam hozzátok a párom és magam figyelmetlensége miatt.

Kb. két jelent meg két seb a nemi szervemen, aminek az elején nem tulajdonitottam nagy jelentőséget, hogy mondván borotválkozom és biztos felsértettem,mert, hogy nem fájt, de azért motoszkált bennem egy-két dolog és csak, csak utána olvastam. Amikor rátaláltam a herpeszre, gondoltam nekem csak nem lehet ilyen, nem a bánatott nem...

Na szóval a két sebből a közeledő havim miatt ami vasárnap kezdődőtt rosszabodott a dolog. Kezdet fájni a járás, aminek a meloban hordott munkavédelmi nadrág se tett jót, közbe kiváltottam még vasárnap egy doboz EPAVIR kapszulát biztos ami tuti, de nem ért semmit. Hétfőn úgy keltem, hogy fájt a torkom, de mentem melozni, de estére rosszul lettem és be is lázasodtam, de végig vittem a délutánt. Másnap elmentem dokihoz, ahol majdnem összeestem, de nem emlitettem neki a herpesz gyanumat, mert nem tudtam, hogy lehet a kettő között összefüggés, de kiírt táppénzre, de nem baj, mert szerdára lett brutális a dolog.

Szerdán alig birtam menni és amikor wc-re mentem azt végig bőgtem,'mert annyira fájt, a fürdés is ugyanaz volt, akkor kétségbeesésemben lerohantam (másztam) a gyógyszertártba és vettem egy flakon TELVIRAN-t, de nem sokat ért, aznapmeste kipróbáltam egy kis kotyvasztást, hátha és nagy meglepetésemre ez hatott a legjobban, bármennyire is hülyén hangzik. Amióta kijöttek a hólyagog szedek propolisz cseppet, belsőleg és gondoltam miért ne és kipróbáltam máshogy. Fogtam egy kis edényt, nyomtam bele fogkrémet és csepedtettem bele 100 csepp propoliszt, jól összekevertem és fülpiszkálóval beecseteltem magam, ami szintén szörnyü kinokat okozott, amit szintén végig bőgtem, de megérte, mert a fájdalom, már rögtön azután, hogy lemostam szinte megszünt és másnap is lényegesen jobb lett, már tudtam hosszabb távon járni, ami a szerdához képest, nagy siker volt és nem fájt annyira se a fürdés, se a wc-zés.

Ami a megfertözödésemet illeti, elég érdekes. Másfél éve vagyok együtt a párommal és idén januárban hagytuk el az óvszert, mert addig tabletta mellet óvszerrel is védekezdtünk, már az eleje óta, mert condilomám is van, ami azóta is tünet mentes (hála), de már az eleje óta hodólünk az orális sex örömeinek. A páromnak volt ajakherpesze, ami kb. féléve tünet mentes és itt kezdödik a figyelmetlenségünk. Mert párom nem tudta, hogy az ami a szája fölött szokott lenni az herpesz, úgy gondolta, hogy csak olyat evett és attól van. Beszéltünk erről és elmondta, hogy már ideje nem tudja, hogy mikor volt ténylegesen herpesze, valaki útán. Utána olvastam és mondtam el neki, hogy amikor belakmározik és kijönn rajta az herpesz. Szegény most jobban ki van akadva, mint én, mert látja, hogy szenvedek. De nem haragszom rá, mert ő is elkapta valakitől, de mondjuk érdekes, hogy én nem kaptam el tőle, például csóktól, csak lent és miért most jött ki?! Érdekes...

Jó van stressz az életünkben nem is kicsi, de egy lényegi változás van az életemben, hogy az elmúlt egy hónapban nem jutottam hozzá az immunerősitömhöz, lehet ez lehet a gond. Mert én combutsa gonbát használok immunerősitönek és azóta nncs condylomám mióta használom és a vérképem is sokkal jobb lett tőle és beteg se nagyon voltam. (Nem reklám miatt írtam. :-) )

De a páromon például se condyloma nincs, se herpesz (mármint lent) ja és mindketten hűségesek vagyunk ez tuti. :-)

Hát ez az én történetem, remélem nem baj, hogy hosszú voltam. :-)

257. lola761902 (válaszként erre: 256. - Higrogen)
2016. okt. 11. 06:28
Én kíváncsian várom hogy megírd a tapasztalataidat!
2016. okt. 11. 00:57
Màr egy ideje nyomatom a Hidrogèn Peroxid 3%osat ès semmi mellèkhatàst nem èszleltem, majd kiderül! De èn bizok benne ès hiszek abba hogy lètezik gyogyszermaffia! Megcsinàljàk a különfèle virusokat, ès ellengyogyszert adjàk el! Politika az egèsz mindenki csak mesèl! Pènzről szól minden! Igenis hiszek abba hogy a a hidrogen peroxid 3%os egy eltitkolt nèlkülözhetetlen szer! A bőróm fèmèrzèkeny igy borotvàlkozàstol mindig kicsattogtam kiprobaltam a legdràgàbb arcszeszeket, legutobb kèkszeszt, nemhasznàlt azsem, igy most borotvàlkozàs utàn bekenem a csodaszerrel ès nem jön ki semmi! A baràtnőm a miteszerek ellen probàlta ki ès bevàllt! Mèg tanulmànyozom magamon a csodaszert kisèrleti nyulkènt ès leirom majd tapasztalataimat :-)
255. lola761902 (válaszként erre: 254. - Rolipoly)
2016. okt. 10. 06:19
Vérvizsgálatot nem csináltak?Abból kimutatható hogy herpesz-e vagy sem.
254. Rolipoly (válaszként erre: 251. - Lola761902)
2016. okt. 9. 20:03

Szia Lola!


Ma 4 külömböző helyen jöttek ki a lábamon a kezemen is a hólyagok!


Elmentem ma este egy másik bőrgyászhoz mert nagyon megijedtem! Ő azt mondta nem herpesz hanem valami bakteriális fertőzés lesz mert a herpesz nem vándorol! Nekem ezek a hólyagok pedig igen! A BAL SÍPCSONTOMON is megjelent egy meg a bal lágyákomon idáig csak a jobboldalon voltak combtőbe és a jobb fenekemen.

Igaz ugyanolyan csípő égető érzés minkor kijön mint a herpesz aztmondta az orvos.Felírt antibiotikumon jövőhéten kell viszamennem kontrolra....

253. lola761902 (válaszként erre: 250. - Higrogen)
2016. okt. 9. 19:10
Utánaolvastam.Valóban javasolják belsőleg is.Én akkor is ódzkodom kipróbálni egyenlőre.
252. lola761902 (válaszként erre: 250. - Higrogen)
2016. okt. 9. 18:34
Hát nem tudom...én úgy tudom a hidrogén peroxid méreg,szerintem még higitva is......sajnos az interneten sok minden terjed.És ha többet árt mint használ hosszutávon???Akkor már inkább herpesszel élek mint sehogy.....
251. lola761902 (válaszként erre: 249. - Rolipoly)
2016. okt. 9. 18:27

Szia Rolipoly!

Nekem telviran 400mg írtak fel,5X1et kellett szedni 1 hétig,attól kb 5 hónapig nem jött elő.Ha végigolvasod a fórumot,sok mindent megtudhatsz,mindenkinek más-más válik be.De ezt nem lehet kiirtani,csak tünetmentessé tehető életmód váltással,immunrendszer erősítéssel,pozitív gondolkodással...sajnos még én is keresem a megoldást!!A zapper jó lehet csak nagyon drága!Ajánlom hogy olvasd végig a fórumban a hozzászólásokat!Jobbulást.

2016. okt. 9. 18:17

Sziasztok!

Az alàbbi tapasztalatok alapjàn, nàlamis ugyanezek a tünetek. Aciklovirt probaltam alkalmazni es 3 honap utàn nekemis ujra előjőtt ez az ,,àldàs'' most nemrègibe bukkantam rà egy csodaszerre ès kuràt csinàlok, a szer neve HIDROGÈN PEROXID 3%-os. Legutobb amikor viszkető èrzèst èreztem, majd làttam hogy akarnak kijönni a holyagok bedörzsöltem a csodaszerrel ês nem jött ki , de rà 2 hèttel, kesore vettem eszre es mar nemtudtam visszafolxtatni ezt a korsàgot 6 napra elmult, de a Hidrogen peroxid 3%os segitett benne! Most mindennap egy pohar vizbe cseppentek 20 csep hidrogèn peroxidot 3%ost, főleg èjgyomorra, ès evès utàn 2 oràval evès előtt 20 percel! Èn ebbe a szerbe remènykedek! A youtubon meglehet nèzni az orosz tudost aki vèlekedik erről a szerről, ő èvek óta igya ès jó egèszsègnek örvend làtni a videojànnis

2016. okt. 8. 08:39

Tisztelt főrum tagok!


Pár napja találtam rá a fórumra!

Sajnos nekem is genitális herpeszem van legalább is ezt állapította meg a bőrgyógyász. Tüneteim kb 1 hónapja jelentkeztek a bal combom tövébe. Először 2-3 kisebb hólyag aztán elmúlt.


Azután 2 hete megint előjött de akkor már nagyobb hólyagok jelentek meg és több!

Akkor mentem el bőrgyógyászhoz aki herpeszre gyanakodott felírt herpisin 400mg gyógyszert amit 5 napon át szedtem 3X1 adagban.

Sajnos semmit nem használt,a hólyagok máshol jelentek meg lágyékomon,fenekemen,vándoroltak.


Azt szeretném megkérdezni mennyi idő mire elmúlnak a hólyagok??


Eléggé fájdalmasak és kellemetlen.

Régen vagy 20 éve volt először az is a lágyékomnál jelent meg , de az hamar elmúlt és nem volt ennyire heves lefolyású!

Vettem gyógyszertárba telviran kenőcsöt,de idáig az sem használt...


hétfőn megyek vissza a bőrgyógyászhoz


Válaszokat előre is köszönöm!

248. Csaba-2
2016. szept. 29. 13:54
Arra szeretnék kérni minden olyan kedves fórumozót, aki használja/használta a zapper-t, ossza meg itt a többiekkel a tapasztalatait! Köszönöm!
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook