Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy lehet herpeszt minél gyorsabban eltüntetni? fórum

Hogy lehet herpeszt minél gyorsabban eltüntetni? (tudásbázis kérdés)


1 2
51. fufu25
2013. márc. 22. 16:53
Borzasztó ez a fájdalom! Annyira át tudom érezni! Most is van 3 herpesz a számon...és fáj! beszélni sincs kedvem...én már mindent próbáltam az alábbiak közül...szedtem a Telviránt kúra szerűen de az FLP-s aloe verás cuccok is nagyon bejönnek, pl a lips nélkül létezni sem birok. Volt olyan hogy 3 hét alatt 11 !!!! db volt a számon! Igen..11.
50. 0e45280179 (válaszként erre: 49. - Anda39)
2012. ápr. 25. 13:51
A körömvirágkrémben lévő E vitamin használ, azért hat csak az az egy fajta, mert a többiben nincs.
49. Anda39
2010. dec. 29. 19:38

Nekem egyfajta körömvirágkenőcs használ, a dr. Theiss-féle. Mást hiába kenek rá, nem ér semmit, de ez... valószínű más az összetétele, kinézetre is eltér a többi körömvirágos krémtől.

Na mindegy, amikor érzem, hogy bizsereg a szám és kezd hólyagosodni, bekenem, és nem lesz belőle nagy, csak éppen hogy látszik, és sebes sem lesz utána.

48. zsuzso100 (válaszként erre: 30. - Tnori78)
2010. dec. 1. 09:20
Ezt kipróbálom!
2010. máj. 5. 16:59
Ha előjön és már elég "csúnya", akkor a lézeres kezelés a legjobb rá. Néhány alkalommal pár perc a kozmetikán és nem jön elő többet.
2010. máj. 5. 15:53
Én sajnos rendszeres herpeszes vagyok. Nekem most az a legújabb hogy mielőtt teljesen kijön bekenem fogkrémmel. Ez hamar leszárítja és nem is engedi hogy teljesen kijöjjön. Én már nagyon sok mindent kipróbáltam de ez most nagyon bevált!!
2010. máj. 4. 16:30

Nekem nagyon ritkán van herpeszem.De most lett:(

Zovir@xot vettem meg C vitamint.Remélem jó lesz:)

2010. márc. 16. 21:46
Kb. 1,5 hete újra "vendégem" volt a herpesz:( Egy nővér ajánlotta, hogy 70%-os alkohollal kenegessem és "Pasta zinci oxidati salicylata" pasztával. Mindkettő gyógyszertárban beszerezhető. Nagyon gyors gyógyulást tapasztaltam, pedig elég csúf volt...
2010. márc. 3. 14:41

Sziasztok!Olvassatok utana az Ezustkolloid oldatnak.Allitolag nagyon hatasos. En elekzdtem szedni, kuraszeruen, majd beszamolok, hogymilyen hatasa van. elvileg nagy kart nem tud okozni, desztillalt viz es nagy tisztasagu ezustot tartalmaz, ami koztudottan virusolo, fertotlenito.Szoval majd beszamolok itt, hogy mukodik e!Mindenkinek herpeszmentes vidam eletet kivanok!


:P

2010. febr. 25. 13:04
Nekem a tiszta C-vitamint, azaz az ascorbinsavat javasolta orvos, napi 1 mg mennyiségben. Ha azonnal el kezded a c-vitamin-kúrát, akkor nem fejlődik ki, nem olyan csúnya. És semmi adalékanyag, színezék, áfa-nyáfa. Kb. 450,-Ft a 30 mg, tehát egy hónapra... A C-vitamint túladagolni nem lehet, a felesleget a vese kimossa...
2010. jan. 28. 07:52
A megelőzésre az immunrendszer erősítését javasolják. Amint kezdődik a herpesz, azt meg azonnal kezelni kell és akkor gyorsabban elmúlik. A herpeszre is van gyógyszer, a her*esin tabletta. Amikor szedtem belőle felgyorsította a gyógyulási folyamatot.
40. 480a1bea09 (válaszként erre: 33. - Sysy66)
2010. jan. 27. 22:33
Nem sok egy kicsit a 2-3000 mg C vitamin??? Megterheli a vesét, hisz vízben oldódik és mossa a vese!
39. 480a1bea09 (válaszként erre: 36. - 064209f635)
2010. jan. 27. 22:32

Igen van párom! És csókolózunk eleget :)

Majd akkor ráteszünk még egy lapáttal :)

38. 673567bc24 (válaszként erre: 36. - 064209f635)
2010. jan. 27. 22:23
akkor nekem,minden nap lenne,mert én nem csókolózom,és nem is szeretek! :)
2010. jan. 27. 22:23

Nekem most múlt el a számról...

ráadásul dupla volt! :S

36. 064209f635 (válaszként erre: 32. - 480a1bea09)
2010. jan. 27. 22:21

Van párod? csókolózol eleget?

Lehet hülyének néztek, de nekem csak akkor jött ki ha nem smaciztam eleget:DDD


Mióta párkapcsolatban vagyok, nincs egyáltalán...

Pedig azelőtt havonta előjött:(

2010. jan. 27. 22:21

Szia, hasonlo problemaval kuzdok, de en sokkal durvabb szituacioban vagyok.

Figyelj, eloszor is, erre nincs gyogyszer, virusok ellen probalnak kifejleszteni ujabb gyogyszereket,de egyik sem hatasos. Megelozni csakis ugy lehet, hogy immunizalsz, en javasolnek csomo dolgot, priviben elkuldom.

Nekem az elmult hetben a harmadik herpeszem mulik el a szamrol. A kezemen akiutesek mar egesz jol begyogyultak. S ez meg enyhe lefolyasu volt. Tavaly 3honapig munkakeptelen voltam emiatt.

34. Meruru (válaszként erre: 32. - 480a1bea09)
2010. jan. 27. 22:19
Nekem csak a vitamin jött be. Meg az, hogy már az első pici viszketésnél kenem a számat Zoviraxxal. próbálkozhatsz a svéd cseppel is, a lényeg, hogy immunerősítő legyen.
33. sysy66
2010. jan. 27. 22:19

aha ez nem normális immunrendszeri gyengeség lehet. immunerősitő szerek kellenek. de a virusok ellen sajna nincs gyogyszer max megelőzés.

ugye aki megkapta az élete végéig hordozza és az idegducokban lappang. pálinkával kell kenni vagy zviraxal. probáld ki a lenkei immunerősitő szereit

én napont alapbol szedek 2000-3000 mg C-vitamint_D

2010. jan. 27. 22:17

Sziasztok!

Mit tudtok tanácsolni, hogy megelőzzem a herpeszt?

Az elmúlt fél évben vagy 5x volt az ajkamon, és az a fura, hogy előtte meg majd 3 évig nem volt. Javasolták, hogy ilyenkor szedjek be 1000 mg C-vitamint, de ez sem segít :(

Óviban dolgozom, folyton beteg kis lurkók között, szerintem ettől gyengül az immunrendszerem :(

Tanács? Tapasztalat? Ötlet? Bármi...

31. arzsa (válaszként erre: 30. - Tnori78)
2010. jan. 18. 13:02

Nekem már régóta van sajnos herpeszem, de a rosszabb

fajtából.Kezeltek vele,de nemhogy kevesebb, inkább mindig több lett belőle. Különféle kencéket próbáltam már, de a leghatékonyabb a Neogranormon nevü kenőcs. Mikor érzem,hogy kezd égetni, akkor már

elkezdem kezelni.Így nem lesz olyan hólyagos és rövid időn belül elmúlik. Remélem másnak is használ.

2009. dec. 30. 16:25
Kiskorom óta harcolok én is ellene, nekem eddig az ecet végzett az első helyen, csak aztán a fogkrém, ami enyhébb. Semmiféle kenőcs,tapasz, sőt, még gyógyszer sem használt eddig...igaz, az ecet elég drasztikus, de mivel nekem általában éjszaka jön ki, /nálam az "amikor észreveszed, hogy bizsereg, kenni kell" c. figyelmeztetések nem is használnak/ ütős megoldás kell. Vigyázat, elég kellemetlen, amikor a fülpiszkálóval felviszi az ember...csíp és mar...a herpeszt is. Remélem, segít.
2009. dec. 30. 15:24
Ha érzem,hogy elkezd kijönni,akkor először én is fogkrémmel kenem be,de nekem nem kezd el eltűnni,hanem egyre nő...és gennyedzik
2009. dec. 30. 13:20
A lanyomnak is eleg sokszor jelentkezik,a herpesz.O fogkremmel keni be,es hamar eltunik.
2009. dec. 30. 13:09

Nekem elég sok problémám van a herpesszel.Használok zoviraxot,meg előtte sok fajta kenőcsöt kipróbáltam rá,de olyan mintha ezek a szerek táplálnák.Egyszer még úgy is jártam,hogy az alsó ajkamon kijött,bekentem,és aztán a felső ajkamra is átterjedt,4 napig nem tudtam enni,csak olyat amit szívószállal lehet...:(

Ha valaki tud valami jó megoldást lécci segítsen.

Előre is köszönöm.

2009. dec. 24. 22:17
Gingisol vagy mi a kence neve,amit használok,amikor jön az égető,viszkető érzés egyből rá, és akkor jobb esetben még elcsíptem és nem durran ki,megkeményedik és visszafordul. viszont ez az invisible tapasz azért jó nekem,mert összehúzza és nem kezd el vérezni amikor mondjuk ennék. ill napokban olvastam vmilyen Voll terápiáról, eléggé költséges, de kipróbálom ki tudja, hátha. aki irt a lézercerkáról, légyszi irjátok le ezt hol lehet beszerezni stb, jó lenne nekem is egy :-)
25. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 24. - Anett88)
2009. dec. 23. 13:54
vizes sót rakj rá, és hagyd rajta.
2009. dec. 23. 13:01
kijott a herpeszem.itt a karacsony.segitsetek h tuntessem el???????
23. Lucusmanó (válaszként erre: 17. - Globus)
2009. dec. 22. 10:19

Akkor lehet, hogy a szélsőségeket nem bírja... :-))))


A kenőcsökkel anno én is mindig így jártam.

2009. dec. 22. 08:24
Van valami takaró tapaszos okosság,aminek a reklámját régebben láttam a TVben.Kérdezz utána egy patikába!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook