Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Genitális herpesz fórum

Genitális herpesz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1300. bala2 (válaszként erre: 1299. - Baba1234)
júl. 19. 00:00

A CDC szerint:


After exposure, it can take up to 16 weeks or more for current tests to detect infection.


[link]

1299. Baba1234
júl. 18. 22:24
Köszönöm a hasznos infót!! Azt hittem egy hónap az ablakperiódus.
1298. bala2 (válaszként erre: 1297. - Baba1234)
júl. 18. 21:58
Ha most van tüneted akkor vérvizsgálatot fenntartással kell kezelni, sokaknál hosszú lehet (akár 4 hónap) az ablakperiódus mire megjelenik a vérben az antitest. Csak sajnos ezt a hiperszuper magyar orvosok nem igazán tudják..
1297. Baba1234
júl. 18. 14:26

Augusztusra van csak időpontom, de megpróbálok hamarabb bemenni.

Nem igazán tudom objektíven megítélni, utána mindenképpen tervezek vérvizsgálatra is menni.

De nagyon jó látni ezt a közösséget, épp olvasom vissza a korábbi hozzászólásokat, szuperek vagytok!!

1296. Csaba-2 (válaszként erre: 1295. - Baba1234)
júl. 18. 13:48

Megértelek, szerintem a többségünk már átment mindezeken...


Mindenesetre most először vizsgáltasd ki magad, hogy tényleg herpeszed van-e?

1295. Baba1234
júl. 17. 22:49

Sziasztok!

Azt hiszem én is elkaptam a herpeszt, szörnyen fáj, még nem voltam dokinál, de a tünetek eléggé hasonlóak.

Hogy tudtátok ezt feldolgozni, hogy lehet megbirkózni lelkileg ezzel az egésszel?

1294. Csaba-2
júl. 13. 08:33
Nagy a csend...
1293. Boboka3
jún. 25. 18:46
Sziasztok! Csak egy tipp ,ajanlatos sikositot hasznalni,mert az csokkenti a mikro es egyeb serulesek letrejottet,igy a megfertozes eselyet csokkenteni lehet! Kivancsian varom Csaba beszamolojat,majd az injekcio kura hatasairol!
1292. Csaba-2 (válaszként erre: 1291. - Ppp999)
jún. 23. 17:28
Nem tudom. Ilyenről még nem hallottam.
1291. ppp999
jún. 20. 18:45

Sziasztok.

Arról van infó, hogy a sugárkezelés és a kemó milyen hatással van a herpeszre és az aciclovirra?

1290. Csaba-2
jún. 12. 21:51

Ma beadtam az ötödik, egyben utolsó adagot. Ha szükséges, fél év múlva lehet ismételni az öt oltást.


Majd beszámolok a következő időszakról.

1289. Csaba-2
jún. 6. 21:51
Tegnap megvolt a negyedik adag védőoltás. A helye megint kipirosodott, de már nem meleg és nem fáj.
1288. Csaba-2
máj. 30. 20:00

Tegnap beadtam a harmadik adagot. Most már nem fáj annyira és kevésbé pirosodik ki az oltás helye. Mióta használom a vakcinát, nem érzek semmilyen, kitörésre utaló tünetet.

Tudom, korai még az öröm, de úgy tűnik, mintha eltűnt volna az egész betegség...


Ami "Bala" kérdését illeti az elektroszmogra vonatkozóan, még hozzá szeretném tenni, hogy nem csak a mobilsugárzás/számítógépezés képes ezt produkálni.


Veszélyes az akváriumok és az olvasólámpák/állólámpák közelsége is. Ez utóbbiakat vagy duplán szigetelt kábellel kell szerelni (a szigetelés alatt van egy plusz alumíniumköpeny) vagy körbe kell tekerni alufóliával.


A szájban levő fém fogművek és fém alapú tömések szintén nem jók, mert antennaként bevonzzák az elektroszmogot.

1287. Csaba-2 (válaszként erre: 1285. - Bala2)
máj. 26. 16:15

Sajnos az elektroszmog egy eléggé elhallgatott téma, mert érdekeket sért. (Mobil-lobbi).


Korábban az Echo-TV-ben rendszeresen szerepelt Gyűrűsi József mérnök, aki részletesen és tudományos igényességgel beszélt a témáról. Szerintem vannak még tőle videók az interneten.


Találsz még egy német dokumentumfilmet is róla, ami nagyon érdekes és szemléletes: [link]


Ha nem érted, a következő részt javaslom feltétlenül: 13.30-15.00


Védekezni úgy lehet ellene, ha a legközelebbi mobiladótól több mint 400 méterre laksz, nem használsz wifit (hanem vezetékes internetet), a laptopod alá speciális, földelő alátétet teszel, és kékfényszűrős szemüveget használsz számítógépezéshez.

1286. Szellő
máj. 26. 02:55
Sziasztok! Megfigyeltem valamit. Nekem a magnézium működik, folyamatos legalább 350- es magnézium naponta. Na de ha kijön. Sajnos nekem úgy hat éve heti,két heti rendszerességgel- csoki evés miatt- többször is kijön... Szóval nagyon fáj, nagyra nő ( mondjuk nekem max 2-3, talán kétszer fordult elő ennél több hólyag). Kinyomom, tudom,mindenhol azt mondják ne tedd, de annyira fáj, hogy nem bírom, inkább kibírom azt a pár percet,de kinyomom. Azonban ált újra termelődik és van, hogy egy hétig is szenvedek,mire elmúlik. Teafa olajjal szoktam ecsetelni, eddig vevált, ám pár hete kipróbáltam ( fonetikusan fogom írni) az oktaniszeptet. Fertőtlenítő. Kettő nap! 2!!!! És mintha sosem lett volna ott. Ez kb már a 3. Eset volt.. hátha segítettem
1285. bala2 (válaszként erre: 1283. - Csaba-2)
máj. 25. 12:06
Csaba írtad ezt az elektroszmogot, h kerülni kell. Erről hol lehetne még olvasni? Nem igazán találom nyomát a neten, de gyanús h tényleg lehet összefüggés.
1284. utalomaherpeszt (válaszként erre: 1283. - Csaba-2)
máj. 24. 17:41

Igen, jó lenne..bár eléggé kevesen írnak mostanság. Hál‘ Istennek rég nem volt tünetem, bár en folyamat Herpesint szedek meg lizin tablettát. Illetve Zinzino Xtend étrendkiegészítöt.


Kíváncsi vagyok a vakcinával milyen sikerrel jársz, sok-sok szerencsét kívánok!!

1283. Csaba-2 (válaszként erre: 1282. - Utalomaherpeszt)
máj. 23. 22:28
Itt ismerkedhetsz... Egy herpeszes partnerrel nyugodtan szexelhetsz akár gumi nélkül is. (Ezt azért inkább csak a tünetmentes időben javaslom).
1282. utalomaherpeszt (válaszként erre: 1280. - Csaba-2)
máj. 23. 19:46

Mármint azóta nem volt, amióta megvan ez a szar😃


Hát nem annyira fordultam be, de azért az önbecsülésnek nyilván odaver..😔

1281. Csaba-2
máj. 23. 18:02

Tegnap beadtam magamnak az újabb adag Vitagerpavac vakcinát, ismét az alkar belső felületére, a bőr alá.


Mára megint megjelent a piros folt meg a fájdalom. Ez utóbbi elviselhető, és 1-2 napon belül elmúlik.


Remélem a legjobbakat.

1280. Csaba-2 (válaszként erre: 1279. - Utalomaherpeszt)
máj. 23. 18:00

Szia!


Igen, ez a betegség egy nagy probléma. Az önismeret és a meditáció viszont jó dolgok, és részei lehetnek a gyógyításnak.


Ugyanakkor azt sem tartom a legjobb megoldásnak, ha valaki túlságosan befelé fordul. Szerintem szükségünk van társra, szociális hálóra, családra, önzetlenségre, áldozatvállalásra stb.


Nem igazán értem, hogyan fertőződtél meg, ha nem volt kapcsolatod?

máj. 23. 00:08

Hellooooo. Örömmel látom, hogy nem csak én vagyok egyedül ezzel a fossal. Öröm lenne, hogyha nem lenne inkább, dehát van.. kb 2 éve. Egész jól menedzselem, de akkor is…


Én nem tudom..valahogy fejben sikerült összeraknom a dolgokat, meditáció, meg önismeret. Sokat gondolkoztam miért történt ez pont velem. Mindenesetre, sokat segít. Magamon segítek. Soha senkinek nem beszéltem erröl eddig még. Kapcsolatom sem volt. Egyelöre jól is vagyok így. Sok idöm marad magamra. Az élet sokkal fontosabb dolgokból áll.

1278. bala2 (válaszként erre: 1277. - Szellő)
máj. 22. 09:51
Én se javaslom. Elmondása szerint olyan nincs, hogy a herpesz átterjedjen a kézre. Még ha nálam nem is ez lenne a helyzet, ez akkor is egy komoly szakmai hiányosság.
1277. Szellő (válaszként erre: 1249. - Ppp999)
máj. 22. 01:40

Szia ppp999!

Engem ő diagnosztizált, jártam hozzá egy ideig, de annyira nem vette komolyan, egy idő után azt mondta menjek a háziorvoshoz, maj ő felírja a havi gyógyszer adagot. Bevallom addig rajongtam érte, akkor viszont összeomlott a kártyavár. Új dolgokat nem hiszem, hogy fog mondani,inkább ez már a pénzről szól nála. A Mária utcában a nemibeteg gondozó főorvosa volt ( asszem), akkoriban nyitott magánpraxist. Pont akkor kukátott,mint betegét. Szóval ..

1276. Csaba-2 (válaszként erre: 1275. - Panna5)
máj. 21. 20:04
Köszönöm, Panna! Minden részletről tudósítani fogok nektek.
1275. Panna5 (válaszként erre: 1274. - Csaba-2)
máj. 20. 12:28

Csaba, Te akkor a legbátrabb úttörö vagy itt közöttünk.

Nagyon kíváncsi vagyok és érdekel a fejlemény.


Jobbulást mindenkinek.

1274. Csaba-2 (válaszként erre: 1273. - Ágio8405)
máj. 18. 13:53

A neve "Vitagerpavac". Csak az Orosz Föderációban kapható (nekem egy orosz barátnőm hozta el), és már 15 éve használják biztonságosan.


A vakcina az immunrendszert serkenti (gyengített vírusokat tartalmaz), és a kiújulások gyakoriságát csökkenti le radikálisan. Az esetek 63%-ban hatásos.


Mára már lecsökkent a duzzanat és a folt, alig látok valamit a beadás helyén.

1273. Ágio8405 (válaszként erre: 1272. - Csaba-2)
máj. 16. 23:46
Juj ez nem hangzik jól… Milyen oltás ez és mit csinál?
1272. Csaba-2
máj. 16. 21:31

Tegnap adtam be magamnak az első adag (orosz) oltóanyagot. A fiolában volt egy kis tabletta, arra kellett 0,3 ml infúziós oldatot spriccelni. Miután felolvadt, rózsaszínné vált a folyadék.


Az alkarba kellett a bőr alá beadni. Elég kellemetlen érzés volt. Most egy kb. 5 cm átmérőjű piros folt van a helyén.


A következő adag jövő hét szerdán lesz esedékes, majd megint egy hét múlva, összesen 5 alkalommal. Ha véget ér a sorozat, fél év múlva lehet ismételni.


Majd beszámolok az eredményekről.

1271. Csaba-2 (válaszként erre: 1270. - Ppp999)
máj. 8. 12:40

Ha csak a herpeszről van szó, azt nem kell jelezned. Nekem is volt már altatásos műtétem, közöltem is az orvossal, de megvonta a vállát. Azt mondta, herpesze mindenkinek van.


A gyógyszerszedést viszont nem árt megemlíteni. Ugyancsak el kell mondani, ha táplálékkiegészítőket szedsz vagy gyógyteákat iszol. A galagonya és a fahéj pl. gátolja a véralvadást, ami nem jó egy operációnál.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook