Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Genitális herpesz fórum

Genitális herpesz (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
648. Csaba-2 (válaszként erre: 645. - Falco)
ma 07:38

Szia Falco! Akkor semmi más teendő nincs, csak a várás. Ha nem vagy megelégedve a TB-s egészségüggyel, menj el egy magánklinikára vagy egy maszek doktorhoz.

Nem szeretnék politizálni, de az egészségügy régebben is borzalmas állapotban volt. A balliberális kormányok még vizitdíjat is szedtek, a kórházak meg romhalmazzá váltak.

Ma sem túl jó a helyzet, de más országokban sem az. Az orvosok elvándorolnak, és állandó a munkaerőhiány.

Én Nyugat-Európában éltem több mint két évig, és a két év alatt még háziorvost sem találtam, annyira túlterheltek voltak az orvosok.

647. Csaba-2 (válaszként erre: 646. - Viki9798)
ma 07:33

Kedves Viki!

Írtam már neked, hogy nem kell ennyire aggódni. Miért viszed túlzásba? A termék biztosan jó lenne, főleg, ha vízlepergető anyagból készült. (Ha nem, lehet impregnálni).

De szerintem ez túlzott aggodalom. Ha tünetmentes vagy, még a normál natúr szeretkezés sem szokott fertőzéssel járni. Ha meg tüneteid vannak, használhatjátok a terméket gumival kiegészítve.

(Ha mindkettőtöknek van szőr a nemi szervén, akkor az a sima gumi mellett is sokat véd).

tegnap 10:52
[link] ráfeküdtem a különféle megoldások keresésére, ezt a nadrágot használva mennyi lenne az esély hogy elkapjon tőlem bármit is? Ha a here résznél esetleg összevarnánk, így az se lenne szabadon.
645. Falco (válaszként erre: 644. - Csaba-2)
tegnapelőtt 10:04

Köszönöm. Éppen a második mondatod miatt kérdeztem...hogy tényleg herpesz-e.....Egy orvos szerint bakteriális fertőzés. Aztán 2 hónappal ezelőtt volt egy vérvizsgálat, IgG pozitív, IgM negatív. A doktornő javasolta, hogy amikor újra jelentkeznek a kiütések, az abból vett minta alapján csináljunk egy vizsgálatot. Néhány napja jött újra elő, de nem volt idő megejteni a vizsgálatot, mert 3 nap alatt minden kezelés nélkül eltűnt.

Szóval maradt a bizonytalanság.....vagy inkább a remény??!! Ha jól értelmezem, a vérvizsgálat alapján egyértelmű a fertőzöttség, de a tünetek nem tipikusak, nincs fájdalom, nincs láz, nem hólyagosodik ki. Vagy ez csak szerencse kérdése hogy ilyen enyhe lefolyású is lehet? Egyelőre marad a bizonytalanság és a remény, aztán ha egyszer túl leszünk az egészségügy jelenlegi szörnyű helyzetén, talán sikerül kideríteni.

644. Csaba-2
tegnapelőtt 07:03
Igen, sajnos elképzelhető. Mindenesetre azért menj el egy laborvizsgálatra, hogy tényleg herpeszed van-e.
643. Falco
ápr. 6. 12:00
Sziasztok! Elképzelhető, hogy valaki kb. 5 évvel ezelőtt fertőződött, minden tünet nélkül hordozta a vírust a szervezetében és most, ennyi év után jelentkeznek az első tünetek? Jelentheti ez azt, hogy igen erős volt az immunrendszere és most ez valami miatt kissé gyengült? A jelenlegi tünetek is nagyon enyhék, néhány pici pattanásszerű, sem fájdalom, sem égő érzés, inkább lelkileg nehezen feldolgozható. :(
642. Csaba-2
ápr. 4. 08:45

Akkor sajnos én sem tudok mit mondani. Az általad mellékelt hivatkozás egy másfajta eszközt ajánl. Nem tudom, ennek mi a pontos célja. Talán részben az, amit keresel, azaz a teljes körű védelem, de talán más is. A képen a hímvesszőt egy gumiköpeny veszi körül szorosan, de szerintem ez nem gumi óvszer. Talán szado-mazo célokra vagy egyéb perverz dolgokra (megalázás) is szolgál. (Oda is van írva, hogy S/M, ami a "szado-mazo" rövidítése(.

Mindenesetre utána kéne nézni, hogy elkülöníthető-e az altestet borító anyagtól a hímvesszőt lefedő rész. Ha igen, akkor talán használható.

Én inkább azt a terméket céloznám meg valahogy, amit ajánlottam, mert az szolgál arra a célra, amit Te keresel.

A korábbi hivatkozásokat is átfutottam nagyon röviden. Itt egy új táplálékkiegészítőről van szó, ami astragalust (kínai csűdfű) és aminosavakat tartalmaz. Biztos jó lehet, ki kéne próbálni, ha megfizethető. (Később még alaposabban tanulmányozom).

ápr. 3. 21:09
Illetve Csaba, az általad említett terméket sehol sem tudom megrendelni. [link] vajon mennyire lenne hatékony a szeretkezést egy ilyen boxerrel megoldani? Tulajdonképpen lefed mindent. Természetesen óvszer használat mellett.
ápr. 3. 12:26

[link]

[link]

erről mi a véleményetek?

639. Csaba-2
ápr. 1. 06:24
Nekem annak idején azt mondta az orvos, hogy tünetmentes időszakban kell elkezdeni.
márc. 31. 12:37
A napi 2x200as Telviran kúrát mikor érdemes elkezdeni? Tünetmentes állapotban vagy amikor kint van a herpesz? Vagy ez nem befolyásol semmit?
637. Csaba-2
márc. 30. 23:31

Én még nem hallottam ilyen esetről... Érdekes és szomorú is egyben.

Azt javaslom, fordulj komoly szakemberhez. Addig is erősítsd az immunrendszered a már ismertetett módokon. (Megtalálod az eddigi hozzászólásaimban).

Én a helyedben most egyből kérnék egy infúziós aciklovir kúrát plusz nagy dózisú intravénás C-vitamint.

De mindenek előtt nyugodj meg, aludj sokat. Semlegesítsd az elektroszmogot magad körül - amennyire lehet. Méregteleníts, lúgosíts és távolíttasd el az amalgám fogtöméseket valamint a gyökérkezelt fogakat, ha vannak ilyenek.

Érdemes lenne egy szakember segítségével feltárni a lelki okokat is. Javulást kívánok minden fórumozó nevében!

636. Tomm
márc. 30. 17:48

Sziasztok! Kb most egy éve vagyok beteg, minden nap újabb és újabb egyre durvább tünetekkel. Most csináltattam meg a 4. ellenanyag tesztem és még mindig bőven negatív. Sőt a IgG érték, ami hosszú távon megmarad a véremben még csökkent is egy kicsit. (2,4 és 11,5-től pozitív)

Komolyan nem tudom mit csináljak, most a homlokom, szemem, a kezeim, a szájüregem van épp terítéken.

Létezik hogy a szervezetem egyszerűen válasz nélkül hagyja ezt? Egyébként nem vagyok legyengülve, nem vagyok sokat betegeskedő. Láttatok már ilyet?

635. Csaba-2
márc. 29. 07:44
Még egy dolog: ha nem csupaszok a nemi szervek, kisebb az esélye a fertőzésnek. Nem véletlenül teremtett Isten szőrt oda...
634. Csaba-2
márc. 28. 06:47
Örülök neki! Igen, erről a termékről van szó.
márc. 27. 09:53

Köszönöm szépen, megnyugtattál nagyon!

Mégis érdekelne amiről írtál, viszont sehol nem találom az oldalt ahol megtudnám rendelni.

Erre gondoltál?: [link]

632. Csaba-2
márc. 27. 07:53

Túlaggódod a dolgot, pedig a leírtak mellett nulla az esély a fertőzés átadására.

Ha tünetmentes időszakban szeretkeztek, akkor még gumi nélkül is alig van esélye a fertőzésnek. Tudom, erről megoszlanak a vélemények, de akkor is így van. Minden vírusfertőzéshez kell egy bizonyos vírusszám, egy limit. Ez alatt a betegség nem tud megeredni. Tehát ha mondjuk bekerül valaki szervezetébe 100 vagy ezer darab, azzal még elbánik az immunrendszer. Egy fertőzéshez több milliárd példány kell, ennyi pedig szinte csak a felszakadt hólyagokból tud kijönni.

De ha nagyon félsz, erre is van már eszköz. Ez egy gumipelenka szerű alkalmatosság, amit a férfiak vesznek fel. Teljesen lefed mindent. Úgy emlékszem, valamikor ehhez is mellékeltem egy hivatkozást.

márc. 26. 20:58
Azon is gondolkoztam, hogy ugye azt mondják tünetmentes időszakban is tud fertőzni, még óvszerrel is, mivel nem fedi le a teljes felületet, mi lenne ha le lehetne ragasztani, vagy fedni azt a részünket ami fertőzni tud? Erre nem tud valaki valamilyen megoldást? Esetleg valami speciális nadrágot, bármit. Így nem érintkezne a bőr a fertőző területtel. De lehet butaság az egész. Magamon már nem zavarnak a tünetek, viszont nem birnám ki ha a párom elkapná.
márc. 26. 11:27
[link] illetve erről mi a véleményetek?
márc. 26. 09:48
Köszönöm szépen a részletes, gyors választ! Még egy olyan kérdésem lenne, hogyha óvszert használunk, szedem a napi 2x200as Telvirant és csak tünetmentes időszakban szexelünk, mennyi az esélye hogy a párom elkapja?
628. Csaba-2
márc. 26. 05:43

Igen, én. Ha elolvasod a korábbi hozzászólásaimat, megtalálod.

Röviden annyit, hogy ezt a vakcinát az oroszok fejlesztették ki. Mivel Európában nem nagyon ismerik, érdeklődtem orosz emberektől, akik utánanéztek. A beszámolóik szerint egyeseknél bevált, míg másoknál kevésbé. Általában jó vélemény van az oltóanyagról.

Én magam is olvastam róla orosz honlapokon. Tulajdonképpen legyengített vírust tartalmaz, amit zöld majom veséjében szaporítanak, és formalinban gyengítenek le. Elég primitív megoldás, ráadásul a zöld majom állítólag az AIDS kiindulópontja volt...

A háziorvosom szerint ugyanakkor nem kerülhet forgalomba olyan vakcina, ami AIDS fertőzést válthat ki. Ez nyilvánvalóan nagyon durva botrány lenne óriási nemzetközi visszhanggal. Én sem tartom valószínűnek, hogy ekkora kockázatot vállaljanak az oroszok vagy bármely nemzet.

Mindenesetre a vakcina (ha jól emlékszem 50 euróért) megrendelhető az interneten. Több adagot kell meghatározott időnként az alkarba beadni.

Szerintem nem az ilyen típusú oltóanyagoké a jövő a herpesz esetében, hanem az ún. intelligens vakcináké, amelyek nem elölt vírust tartalmaznak, hanem az immunrendszert kicsit átalakítják. Megtanítják egy szuperhatékony védekezésre, hogy már akkor elpusztítsa a vírust, amikor a legelső kópia a vérbe kerül.

márc. 24. 14:55
Sziasztok! Hallott már valaki valamit a Vitaherpavac vakcináról?
626. Csaba-2
márc. 14. 10:00
Először is el kéne menni egy bőrgyógyászhoz, és csináltatni egy HSV-tesztet. Ha ez pozitív, csak akkor biztos a herpesz. Egyébként bármi más is lehet, mint pl. gomba stb.
márc. 11. 22:33
Ja és még annyit, hogy mielőtt megjelent ez a folt neki, előtte pár nappal mondta, hogy vizelésnél fájdalma volt. Ez már nem áll fent.
márc. 11. 22:18

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy a páromnak intim herpesze van. A száján volt 2 hete, már csak var maradt belőle, aztán pár napja piros folt jelentek meg a makkján. Olyan, mintha hámlana. Nincs láza, se fájdalmai, nem ég neki, nem viszket semmi. Csak viszonylag csúnya, mintha megégett volna egy kis területen. A héten sajnos nem lehetséges orvoshoz mennie, leghamarabb hétfőn. Jövő hónaptól szerettünk volna belevágni a baba projektbe. Még nincs gyerekünk, 10 éve vagyunk együtt, 5 éve 0-24 órában együtt, itthon munkahelyen stb, tehát nem harmadik féltől kapta el. A kérdésem az lenne, hogy amennyiben elkezdjük a baba projektet, akkor számítsak rá, hogy azzal a lendülettel el is kapom? Lehet ez esetleg más, és nem herpesz?

623. Panna5 (válaszként erre: 622. - Csaba-2)
márc. 9. 15:18

Köszönöm az infót. Egyelőre kivárok.

Szép napot!

622. Csaba-2
márc. 8. 07:04

Kedves Panna!

A vakcinát másképp alkalmaztam, mint ahogy terveztem. Mindig akkor adtam be, amikor éreztem, hogy elindult a vírus a lábamtól felfelé. Ilyenkor bizsergést és forróságot érzek a bokám környékén.

A gyógyszert kombináltam C-vitamin injekcióval. A C-vitamint (1000 mg-ot) abba a lábamba adtam be, ahol bizsergett, a vakcinát pedig a másik lábamba. Jó eredményt értem el vele. Vagy ki sem jött semmi, vagy enyhe lefolyású volt a betegség.

Még van az oltóanyagból valamennyi.

Összességében jót tett, de a problémát nem oldotta meg.

621. Panna5
márc. 7. 14:23

Sziasztok!

Csabától szeretném megkérdezni, hogy a homeopátiás injekció kúráról tudsz-e már mondani valamit?

Ha jól gondolom kb. félidőnél jársz. Érzel-e valamilyen javulást, változást, volt-e kitörésed mióta alkalmazod a kúrát?

Nekem egy jó ideje nincs tünetem, még csak enyhe sem.:-) Több mozgást iktattam be, és a vitaminok palettáját is bővítettem. A részletekbe most nem mennék bele, várok még, figyelem magam, és ha így marad beszámolok róla. Amúgy a megfázást is megúsztam ezen a télen. Szerintem jó nyomon vagyok.:-)

Epavirral kapcsolatban sajnos nincs tapasztalatom, ha jól tudom természetes összetevőkből áll.

Jobbulást mindenkinek!

620. leo32
márc. 5. 22:42
Sziasztok,az epavir tablettáról mi a véleményetek?próbálta valaki?segített valakinek esetleg?
619. Lilla025 (válaszként erre: 618. - Dorika0217)
febr. 17. 19:00
Dorika!ha szülés él biztosra akarsz menni akkor császárral szülj. Én nekem alapból sokszor a herpesz vagy a telvirán se használ. Nekem anno ezt javasolta a nődoki mert ez biztosabb a baba egészsége szempontjaból. Habár még én se szültem csak kitértünk a témára és ő erre hívta fel a figyelmemet. Amúgy sima disznózsírral kenegesd annál jobbat eddig én nem találtam azzal nem ártasz senkinek. Jobbulást és ne stresszelj mert annál rosszabb.. . Tudom könnyen mondom pedig ez nálam se egyszerű..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook