Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Genitális herpesz fórum

Genitális herpesz (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2021. febr. 2. 17:30
Ja és az előző hozzászóláshoz még annyit, hogy majd még kisbabát is szeretnék, tehát a védekezés az elején megoldható, illetve az orális együttlét mellőzése, de utána mi lesz!? Hogy lehet így teherbe esni, ha a párod nem herpeszes, egyszerűen elképzelni nem tudom!? Szerintetek mondjam neki, hogy menjen azért el ő is egy vérvizsgálatra? Mert vannak hordozók is, hátha ő is az, bár nem nagyon hiszem...
2021. febr. 2. 17:27

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék Tőletek kérni vagy támogatást. Önhibámon kívül kaptam el ezt a betegséget 3 évvel ezelőtt, mert az akkori párom, aki a férjem lett, nem mondta el időben. Azóta szétmentünk.

Most úgy néz ki, hogy egy sokkal régebbi kapcsolatom kezd felújulni. Azt szeretném kérni, hogy legyetek szívesek segíteni. Mit mondjak neki, hogy mondjam el!? Nagyon szenvedek most ettől... Előre is nagyon köszönöm a tippeket!

845. Boboka3 (válaszként erre: 844. - Alina1234)
2021. jan. 27. 10:40

Szia Alina!



Nekem semmilyen problémát nem okozott se az állapotos időszak alatt,se a szülésnél,ami természetes módon történt.


Így sok tapasztalatom nincs ezen a téren,csak megnyugtatásképp írom ,hogy tudd,ez a "dolog" nem feltétlenül jelent problémát ilyen esetben...én is utána olvastam anno és a dokinak is említettem,lehet ezt megfelelően kezelni,állítólag akkor tud igazán veszélyes lenni,ha valakinek friss fertőzése van a terhessége alatt,de akkor se biztos,hogy komolyabb bajt okoz...

Ha esetleg megvan még a kérdésed,akkor ha tudok szívesen válaszolok!



A legjobbakat!

2021. jan. 22. 08:38

Van itt esetleg olyan nő, aki már túl van egy terhességen? (És már a terhesség előtt volt hsv2 -je)

Szeretnék kérdezni tőle 😊

843. Csaba-2
2021. jan. 16. 10:04

Örülök, hogy többen hozzászóltak a témához, és jó tanácsokat írtak. Én úgy tapasztalom, hogy a mogyoróvaj gyorsan előhozza a tüneteket, talán éppen az arginintartalma miatt, amiről István is ír. Ugyanígy a mogyorós csokinál is ezt vettem észre.


Ami szerintem nagyon jó, az a bőséges zöldség- és gyümölcsevés, valamint a frissen préselt zöldség- és gyümölcslevek rendszeres fogyasztása. Különösen a sok (természetes) festékanyagot tartalmazó növények jók, mint pl. kékszőlő, fekete cseresznye, áfonya, szeder, fekete ribizli, cékla, sárgarépa, paradicsom, vörös káposzta stb. A vörös káposztát ugyanúgy lehet hordóban savanyítani, mint a fehér káposztát.


A vegetáriánus vagy félvegetáriánus étrend áldásos hatású. Ezen kívül az ún. szupertáplálékok (csírák, virágpor, méhpempő) szintén nagyon fontosak.


A stressz csökkentése, az elegendő alvás (amiből minimum kettő éjfél előtti legyen), az elektroszmog kerülése (mobilozás, mobilantennák közelsége, akváriumok, álló- és asztali lámpák, számítógépek, faxok), az amalgámos tömések cseréje/gyökérkezelt fogak eltávolítása szintén kulcsfontosságú.


Az álló- és asztali lámpákat le lehet szigetelni elektroszmog ellen. Körbe kell őket tekerni alufóliával, és egy vékony dróttal össze kell kötni a radiátorral. (Ha nincs összekötés, még akkor is működik a dolog valamennyire).

Még jobb, ha a vezetéket ki tudjátok cserélni duplán szigetelt kábelre, aminek a külső felületén van egy plusz fémhéj.


A laptopokat speciális alátéttel kell leföldelni, amit vakdugóval a konektorhoz lehet csatlakoztatni. Wifi helyett vezetékes internetet használjatok.

842. Istvan1983 (válaszként erre: 840. - Lilla025)
2021. jan. 15. 11:42
Kerulni kell a magas arginintartalmu eteleket! Olyat kell enni amiben tobb a lizin.hal zoldseggel idealis etel. Nem szabad stresszelni az is kivaltja. Mert a stresszhormonok legyengitik az immunrenszert. C d vitamin napi szinten szedni cukrot kerulni kell
841. Alina1234 (válaszként erre: 840. - Lilla025)
2021. jan. 15. 08:31
Én sokkal kevesebb húst eszek. Heti 1-2x, felvágottat egyáltalán nem. Egy kis javulást érzek :)
2021. jan. 11. 12:02

Sziasztok! Valakinek bevalt valami diéta is a herpesz során aminél vett észre javulást ezen a téren..

Gondolkodok erősen h teljes éleódváltást vezeték be ez ügyben hátha az is vezet valami jobb eredményre.

839. Panna5
2021. jan. 11. 10:34

Talán félreértettelek. Azért említettem, hogy a gyógyszerek is ugyanazt a besorolást kapták mint az orosz vakcina, ergó: kereskedelemben vannak, nem csak a gyártósoron.

Hú, nagyon ráérek.:)))

838. Csaba-2 (válaszként erre: 837. - Panna5)
2021. jan. 10. 21:16

Nem értem, miért lenne itt ellentmondás? Gyártják a gyógyszereket is meg a vakcinát is. Ezért van feltüntetve az "in production" és ezért zöld a mező.


Az előző hozzászólásomból kimaradt, hogy az orosz oltóanyagnak (ha jól emlékszem) 63%-os a hatékonysága. Az injekciókat az alkar belső oldalába kell beadni a bőr alá. (Én magamnak fogom megcsinálni, ha megveszem).

837. Panna5
2021. jan. 10. 10:09

Kedves Csaba!


Köszi a részletes infót, én a www. precisionvaccination.com oldalon olvastam róla.

Az "in production" valóban azt jelenti, hogy gyártás alatt, de a vakcinák mellett a herpesz gyógyszerek is fel vannak tüntetve, és ott is a zöld státusz rubrikában szintén az "in production" szerepel. Aciklovir és társai.

Úgy gondolom, hogy itt a gyártás szó megtévesztő, vagy kettős értelemmel bír.

836. Csaba-2 (válaszként erre: 835. - Panna5)
2021. jan. 10. 07:40

Kevdes Panna!


Nem tudom, mióta van a piacon az oltóanyag, én csak kb. 2018 óta tudok róla. Mindenesetre a az angol nyelvű Wikipédián a "Herpes Simplex Research" témában - ha jól emlékszem - tavaly jelent meg a vakcinák táblázatában. A rovata zöld (kizárólag ennek az oltóanyagnak) és oda van írva, hogy "in production", ami annyit jelent, hogy "gyártás alatt".


Annyit már most is lehet tudni róla, hogy:


- Legyengített kórokozókat tartalmaz.

- Ajak- és nemi herpesz ellen gyártják.

- Megelőzésre és gyógyításra való (Gyógyításon azt kell értenünk, hogy a kezelés után nem vagy alig lesznek tünetek - állítólag).

- Több adagot kell belőle beadni bizonyos időközönként, és a kezelést - ha szükséges - meg lehet ismételni.

- Nemzetközileg nem teljesen elfogadott, az Európai Unióban és az USÁ-ban nem elérhető, csak interneten lehet megrendelni.

- Feltételezett veszélyessége, hogy a zöld majom veséjében tenyésztik a vírusokat, ami valószínűleg az AIDS betegség kiindulópontja volt annak idején.

- Nagyon jó, öt csillagos vásárlói értékelést kapott. Ez persze - ismerve az ottani viszonyokat - erősen kérdéses. Lehet, hogy csak manipuláció.


Összefoglalva a fentieket, alapvetően egy primitív technológiáról van szó, ami nagyon távol áll a jelenleg folyó kutatásoktól, azaz az intelligens, DNS-alapú oltóanyagoktól.


Ettől eltekintve az oroszok is fejlesztenek DNS-vakcinát, nagy reményeket fűzve hozzá. Bárcsak előbb sikerülne nekik, mint a többieknek!

835. Panna5
2021. jan. 9. 14:58

Ez valóban orosz rulett lenne.:-)

Ha jól olvastam, akkor az orosz vakcina ott már több mint 15 éve piacon van. Ez azért elég hosszú idő. Ez idő alatt nyilván beoltottak embereket, és valószínűleg van rá kereslet, ha vastagon megemelték az árát. Ezért nem nagyon értem, miért nincs róla semmi visszajelzés akár negatív, akár pozitív. Végül is az oroszok nem a világ végén vannak.

A Wikipédián amúgy elég részletesen írnak a különböző HSV oltásokról. Angolul van, de a lényeget ki lehet hámozni.

Csaba, ha lesz új infód ezzel, vagy bármelyik vakcinával kapcsolatban,gondolj ránk.


Jobbulást mindenkinek.

834. Csaba-2
2021. jan. 9. 06:39

Sajnos az orosz cég elég lazán kezeli a vásárlók kérdéseit, ráadásul az árat is a háromszorosára emelték 2018 óta.


A zöld majommal kapcsolatos aggályokra az volt a válasz, hogy "tanulmányozzam az életüket", mire visszaírtam, hogy én nem éppen ezt az eligazítást vártam. Erre megadta a cég hivatalos oldalát, ahol minden infó szerepel, csak éppen a biztonságról nincs szó. ( [link]


A zöld majom problémája azért került fókuszba, mert ennek az állatnak a veséjében tenyésztik ki a vírusokat, amelyeket később legyengítenek formalinban. Annak idején állítólag az AIDS vírusa is abból eredt, hogy Afrikában zöld majmok veséjében tenyésztettek vírusokat oltóanyagokhoz. Ebben az állatban volt egy AIDS-hez hasonló vírus, amely később mutálódott, és az oltóanyaggal bekerült az ottani emberek szervezetébe. Feltehetően ezért éppen onnan indult el a járvány, bár erre nincs bizonyíték.


A fentiek miatt próbáltam valamiféle garanciát kapni a biztonságra. Mivel ez nem történt meg, utánanézek más forrásoknak is. Ha nem garantálják a biztonságot, természetesen nem oltatom be magam. (Nem szeretem az orosz rulettet)...

833. Alina1234 (válaszként erre: 832. - Mmara13)
2021. jan. 8. 20:57
Ez engem is nagyon érdekel 😊
832. mmara13
2021. jan. 7. 23:24

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni, hogy van-e itt a fórumon olyan, aki átesett már a Covidon, igazoltan?

Ha igen, akkor mennyire voltak erősek a tünetei?

(Gondolok arra, hogy a HSV kitörése alapvetően összefügg az immunrendszerünk állapotával.)

Van valami tapasztalat?

831. Lilla025 (válaszként erre: 829. - Csaba-2)
2021. jan. 6. 19:25

Ez fura h megrendelhető de még nem kapható? Most ez is úgy van h saját felelősségre lehet beoltani ezek szerint?

Kíváncsian várom h mi lesz a tapasztalat ezzel kapcsolatba nálad vagy h milyen infód élsz erről. Jó lenne ha ez az év már nekünk is kedvezne valamivel..

830. Panna5 (válaszként erre: 829. - Csaba-2)
2021. jan. 6. 14:01

Nagyon bölcs és előrelátó vagy, hogy utána jársz a vakcinának mielőtt beadatnád.

Annak idején mikor HPV ellen beoltattam magam, én is körültekintő voltam, annak ellenére, hogy az már egy nálunk is engedélyezett vakcina volt.

Amit még mindig nem értek az orosz vakcinával kapcsolatban, hogy nemzetközi szinten sehol nincs publicitása. Vajon miért?

Ha választ kapsz az érdeklődő leveledre, kérlek oszd meg velünk is. Kíváncsian várjuk.

829. Csaba-2 (válaszként erre: 828. - Alina1234)
2021. jan. 5. 17:36
A Vitagerpavac nevű orosz vakcina. Nálunk még nem kapható, az USÁ-ban sincs FDA-engedélye, de az interneten megrendelhető.
828. Alina1234 (válaszként erre: 827. - Csaba-2)
2021. jan. 4. 14:17
Ez milyen vakcina?
827. Csaba-2 (válaszként erre: 826. - Lilla025)
2021. jan. 4. 06:47

Nagyon sajnálom, szegény Lilla! Meg tudlak érteni.


Javaslom, olvasd át azokat a hozzászólásokat, amelyben a fórumozók az immunrendszer erősítéséről tesznek említést, mert az is nagyon fontos. Én magam is többször írtam erről részletesen.


Ezen kívül talán érdemes lenne kipróbálnod a legújabb vakcinát. Most még ne rendeld meg, hanem majd csak akkor, ha én is beoltottam magam, és beszámoltam az eredményről. (Nemrég küldtem érdeklődő levelet a gyártó cégnek, hogy meggyőződjek a biztonságosságáról).


Homeopata orvost is tudok neked ajánlani, ha írsz levelet.

826. Lilla025 (válaszként erre: 825. - Csaba-2)
2021. jan. 3. 13:28
Nálam már azis eredmény lenne de h kb 2 hete szembesülök a tünetekkel elég idegtépő tud lenni... Mit megadnék azért is h havi 1x jönne már csak elő legalább... Na majd meglátjuk milyen eredményre vezet.. Köszi
825. Csaba-2
2021. jan. 3. 06:43

Én próbáltam többször is, de nem vezetett eredményre. Biztosan vannak olyanok, akiknél sikerül eltalálni a "similé"-t (azt a szert, ami éppen neki való), így jelentős javulás áll be az állapotukban.


Szerintem jó szakember kell hozzá és sok-sok türelem, amíg az ember végigpróbálgatja a szereket.


Ugyanakkor ez sem képes magát a vírust eltávolítani, csak tünetmentességet vagy tünetszegénységet eredményez.

2021. jan. 2. 12:03
Sziasztok! Homeopátia kezeléssel kapcsolatban milyen tapasztalatokat tudtok megosztani. Én nekem elég bizakodó az orvosom állítása szerint ezt ki lehet kezelni es neki eddig ezen a téren jó tapasztalata van...es már sok beteget kikezelt belőle..Azért kíváncsi lennék aki próbálkozott homeopátiával vagy van ismerőse akár akinek van véleménye ezzel kapcsolata és tapasztalat osszátok meg.. és milyen hatással volt rátok a kezelés aki esetleg már próbálta? :)
823. Csaba-2 (válaszként erre: 822. - Mmara13)
2021. jan. 2. 07:38

Szia Mara!


HPV-je az emberek 80%-nak van. A HSV-1-nek kb. 95% az előfordulási aránya, a HSV-2-nek pedig 15-20%.


Így nem nehéz azt állítani, hogy esetleg összefüggés lehet a HPV és a HSV között.


Szerintem itt két teljesen más vírusról van szó, és annyi lehet az összefüggés, hogy mindkettő nagyon gyakori.


Az Isoprinosine szerintem is a májat piszkálja. Én minden nap szedek máriatövis őrleményt, ami elég erőteljes májvédő. Szilimarint tartalmaz. Egérkísérletben a máriatövis mag őrleménnyel 1-2 hónapon át etetett egereket még gyilkos galócával sem tudták megmérgezni.


Nálam kb. egy hét használat után (2500 mg/nap) jelentkezett hányinger, de akkor már le is járt a kezelés ideje, mivel náthavírus ellen szedtem. Herpeszre hosszú távon nyilván kisebb adagok is elegek lehetnek, így talán nem okoz hányingert.


A májfunkció mindenesetre jó ötlet. A máj nagyon fontos szerv, vigyázzatok rá. Rendszeres léböjtök + speciális májtisztítás, rendszeres máriatövis őrlemény vagy szilimarin kapszula fogyasztása!

822. mmara13 (válaszként erre: 812. - Solemare)
2021. jan. 1. 21:20

Szia(sztok)!


Először is mindenkinek nagyon Boldog Új Évet kívánok!


A HSV HPV kapcsolatra vonatkozóan annyi infóm lenne, hogy mikor a vírus tünetei először jelentkeztek nálam 2 éve, én sem voltam biztos abban, hogy pontosan mi is a bajom. Ünnepek előtt történt, nem volt lehetőség bejelentkezni laborba, az ünnepek után viszont már nem volt látható kiütés, csak egy gyulladás.

A nőgyógyász sem volt biztos a herpeszvírusban, így elsőként HPV tesztet csináltatott, ami negatív lett, illetve minden más labor eredményem is az volt.

Akkor történt meg vérvétellel a herpesz teszt, ami pozitív HSV1 és HSV2 lett.

Tehát nem hiszem, hogy a kettő között lenne összefüggés.


Az Isoprinisinról azt mondta nekem a doki, hogy folyamatos orvosi (vérkép) kontroll szükséges a hosszabb szedés esetén, mivel a májat (ha jól emlékszem) károsíthatja.


Én is nagyon örülök, hogy megtaláltam a fórumot, és köszönet mindenkinek a segítő hozzászólásokért, információkért.


Reméljük Csabának igaza lesz, és hamarosan lesz megoldás ezzel a vírussal szemben is.


Üdv Mindenkinek!

821. Csaba-2 (válaszként erre: 819. - Panna5)
2021. jan. 1. 06:09
Köszi, Panna.
820. Boboka3
2021. jan. 1. 01:16
Köszönet mindenkinek,a segítő hozzászólásokért! Boldog Új Évet!
819. Panna5
2020. dec. 31. 16:32

Kedves Csaba!


Köszönjük neked az egész éves figyelemreméltó információ gyűjtést, hozzászólást, véleményt. Ha jól emlékszem nem Te indítottad ezt a fórumot, viszont nélküled valószínűleg már nem működne. Szóval, köszönjük hogy vagy.

Természetesen mindenki hozzászólása értékes, legyen az egy infó a legújabb kutatásokról, vagy csak egy bátorító szó. Teljesen mindegy. Legyünk továbbra is aktívak és támogassuk egymást.

Üdv. mindenkinek

818. Csaba-2
2020. dec. 31. 12:44

Így az év végén szeretném a magam szerény módján összefoglalni az eddigi kutatásokról szóló információkat. Ha valaki hozzá tud még tenni valamit, nyugodtan tegye meg.


A leírások németül és angolul vannak, de a Google Fordító elég jól visszaadja a jelentést a tudományos szövegeknél. A Keith Jerome-ról szóló film is ( [link] feliratoztatható magyarul.


Ha valaki mégsem értene valamit, annak szívesen segítek.


Mindenkinek herpeszmentes boldog új évet kívánok!


Általános információk a kutatásokról: en.wikipedia.org/wiki/Herpes_simplex_research


A piacon már létező, gyártás alatt levő vakcina: rupharma.com/vitagerpavac/


Korszerűbb oltóanyagok fázis II-ben:

www.jobvector.de/arbeitgeber-profil-jobs/heidelberg-immunotherapeutics-gmbh-17989.html

www.unitedbiopharma.com/pipelines.php

pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23468943/

www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6322202/


A vírus teljes kiirtását célzó eljárások:


Excision: www.excision.bio/

Keith Jerome: www.fredhutch.org/en/faculty-lab-directory/jerome-keith.html

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook