Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Genitális herpesz fórum

Genitális herpesz (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
937. Boboka3
2021. máj. 6. 13:59
Még eszembejutott...lehetséges,hogy a vírusok egyáltalán nem aktívak,csak kusshadnak a helyükön,ilyenkor természetesen nincsenek tünetek és nem fertőz,csak sajna ezt mi nem tudjuk megmondani,hogy éppen így van és bármelyik helyzetben megkezdhetik úgyjukat,valami hatására...
936. Boboka3
2021. máj. 6. 13:22

Sajnos "tünetmentesen" is fertőz,DE úgy fertőz "tünetmentesen" ,hogy vannak tünetek,csak nem láthatóak!

Pl.a bőrhám alatt ott lehet,amikor még tüneteket nem észlel az ember,de csak akkor fertőz ebben az esetben,ha sérüléssel találkozik ez a felület...,egészséges börfelülettel érintkezve minden bizonnyal nem ...


Ezért is nem ajánlott a fogmosás ,borotválkozás és semmi ami hámsérülést,nyílt sebet okozhat szexuális együttlét előtt,közben,mert az táptalaja a fertőzéseknek.

935. Boboka3 (válaszként erre: 930. - Mydarkside)
2021. máj. 6. 13:10
Még valami,nagyon sok ember hordozó és nincs tünete,én nem tudom ennek mi az oka,mert van aki nem olyan hiperszuper egészséges és mentálisan sincs toppon...biztos meg van az oka...,van akit nem betegít meg a vírus...
934. Boboka3 (válaszként erre: 930. - Mydarkside)
2021. máj. 6. 13:04

Szia! Azok a tünetek,amiket elsőként neveztél meg ,illik a herpesz tüneteire,mivel kúráltad magad és lehet,hogy épp az immunrendszered le tudja küzdeni annyira a vírust,hogy csak enyhe tünetek jelentkeznek,hólyagosodás előtt ,lecsökken a víruszám,általában ilyenkor enyhe pír vagy,enyhe viszketés jelentkezik,még enyhébb esetben lehet csak az ideget érzed,ahol mozgolódnak,de mégse jön elő a herpesz,mert legyőzi az immunrendszer.Csak a teszt mutatja ki ,hogy melyik fajta,szájról is lehet mind a 2.

Tünetmentes leginkább az idő múlásával válhatsz vagy ha az immunrendszered szupererős lesz és a mentálisan is rendben vagy.

933. Csaba-2 (válaszként erre: 932. - Alina1234)
2021. máj. 6. 07:12

Ez a gyógyszer Magyarországon nem kapható. Ausztriából lehet megrendelni, ha az orvosod felírja. Papíralapú recept kell hozzá, amin fel kell tüntetni a gyógyszer nevét, a hatáserősségét, a gyógyszerformáját, a kiszerelést, a dobozok számát és az adagolást.


Sajnos ide nem írhatom le, melyik gyógyszertár foglalkozik a behozatallal, de ha írsz nekem üzenetet, akkor elküldöm neked.

2021. máj. 5. 12:14

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valakinek írtak már fel VALACIKLOVIR ARAMIS gyógyszert? Tudom, hogy van ilyen gyógyszer, de az én bőrgyógyászom nem írja fel ( nem tudom, hogy miért nem).

De ha pl. Belvárosi Orvosi Centrumban simán felírják, akkor ott próbálkozom.

931. Csaba-2 (válaszként erre: 930. - Mydarkside)
2021. máj. 5. 11:46

Ami veled történt, az szinte ugyanaz, amit én is tapasztaltam: a következetes védekezés ellenére kaptam el a vírust.


Az én esetem talán annyiban más, hogy nekem először a fanszőrzet alatt jelentek meg a hólyagok, mert itt a gumi nem tud már védelmet biztosítani. Valószínűleg rákenődött a hüvelyváladék, utána viszketett, én meg jól bedörzsöltem a kórokozókat.


Azóta kifejlesztettek egy gumipelenka szerű eszközt, ami ezt a területet is lefedi, de nekem már mindegy.


Neked azt javasolnám, hogy először is csináltass egy tesztet a vérből, hogy milyen típusú vírus van benned. Ha HSV-2, akkor nem valószínű, hogy franciázástól kaptad meg.


Amikor ez megvan, akkor először tisztítsd ki a szervezeted léböjttel + vezesd ki a nehézfémeket. Végül folyamatosan erősítsd az immunrendszered. Ezekkel kapcsolatban olvasd el az eddigi hozzászólásaimat, ahol részletes leírásokat találsz. (Természetesen más fórumozó tanácsait is megszívlelheted).


Végül ne keseredj el. Gondolj arra, hogy ez nem halálos betegség, akár 120 évig is el lehet élni vele gyógyszerszedés nélkül. Ha pedig találsz egy herpeszes nőt, aggódnod sem kell, hogy megfertőzöl valakit.


Te valószínűleg még fiatalemberként megéred a teljes gyógyulást hozó génterápiát, de a vakcina tünetmentességet biztosító hatását biztosan. Tehát fel a fejjel!

2021. máj. 5. 07:17

Sziasztok!

Sajnos én is beléptem a herpeszesek táborába, kb. 1 hónapja diagnosztizálták a betegséget, az első alkalommal borzasztóan fájt a pisilés, napokkal később 2 db kicsi hólyag jelent meg a hímvesszőn, majd pedig viszketni kezdett a lenti terület. Az urológián antibiotikumot kaptam, majd pedig lizint vásároltam, amit azóta napi kettesével szedek. 1 hete beoltottak a Sinopharmmal és az azt követő napon alkoholt is fogyasztottam, szerintem ez a kettő tényező nagyban befolyásolta a herpeszem, ugyanis kiújult de az az érdekes hogy a nemi tájékon egy kis bőrpír jelent meg, illetve elkezdett égni a szám is most már. Hólyagoknak semmi nyoma. Aciklovirt, lizint, grapefruit cseppet, C-vitamint szedek lassan egy hete, a bőr pír és az égő érzés nem múlik... Nem értem egyszerűen ezt az egészet, nagyon nagyon elvagyok keseredve. 23 éves vagyok, nem volt sok partnerem és kivétel nélkül mindig használtam gumióvszert. (tudom hogy orálisan is elkaphattam)

Érdemes ismét bőrgyógyászhoz fordulnom, vagy mivel próbálkozzak ? Vagy csak simán próbáljak kivárni, immunrendszert erősíteni, sportolni ?

Biztos hogy herpesz ez, ha egyáltalán nincsennek kiütések ? Ha orálisan kaptam el, akkor az HSV1 vagy 2?

Hogyan lehetnék tünetmentes, mivel próbálkozzak? Nagyon szomorú és kétségbe esett vagyok.

Bármilyen infót, tanácsot, segítséget nagyon szívesen veszek.

Köszönöm szépen!

929. Csaba-2
2021. máj. 2. 07:38
Ez vita tárgya. Én úgy tapasztaltam, hogy csak aktív formában fertőz.
928. Nina0408 (válaszként erre: 925. - Csaba-2)
2021. máj. 2. 05:45
😁
927. Nina0408 (válaszként erre: 926. - Wendy64)
2021. máj. 2. 05:44

Sajnos..nem..azt írják..

De remélem, h csak akkor..

926. Wendy64
2021. máj. 1. 14:47

Sziasztok! Jól értem amit írtok, hogy csak akkor fertőz a herpesz, ha aktív, megjelenik a fájdalmas hólyag?

Nálam nem rég kezdődött, még nem sokat tudok róla.

925. Csaba-2
2021. máj. 1. 07:00

Kedves Nina!


A vírus fertőz, tehát orálisan is átadható. Szerintem (a gyakorlat alapján) csak akkor, ha aktív a fertőzés, de erről megoszlanak a vélemények.


A nyájimmunitás itt sajnos nem fog működni, mert az emberek többsége állandó partnerrel él.


Ha "aggszűznek" érzed magad, épp ideje lenne változtatni rajta. Már régóta lenne rá lehetőséged, hogy megismerj...

2021. máj. 1. 06:25

Nem akarok a nemi életemről..de oral-al, csak úgy, hogy te csinálod, átadható?

Illetve a hepesz hólyag megjelenese előtt fertőz-e?

Egyébként, minden 3.ember benne van már sztem..

Ugy élek, mint egy aggszűz és rohadtul unom..lehet nyájimmunitás kéne.😅😅😅

923. Panna5
2021. ápr. 29. 22:03

Sziasztok!


Csaba a számból vette ki a szót.

Abrakadabra helyében legalább a tünetmentes időszakokban élvezném az élet örömeit, beleértve a szexet is. Ha a partnered is fertőzött, nincs mitől tartanotok. Mindannyian tudjuk, hogy nem könnyű ezzel együtt élni, mindenkit megvisel, de elég akkor stresszelni miatta ha éppen felüti a fejét a vírus.

Amit még egyszer megjegyeznék: óvatosan bánjatok az argininban gazdag élelmiszerekkel. A mák is ilyen, amit nem tudtam róla, csak miután beettem belőle, akkor néztem utána. Meg is lett a baj. Szóval óvatosan a mákkal.


Jobbulást mindenkinek!

922. Csaba-2 (válaszként erre: 920. - Abrakadabra1234)
2021. ápr. 29. 18:35

Nem igazán értem, miért "nem ugyanolyan élvezetesek az együttlétek", amikor a partnered is fertőzött? Így nincs az a veszély, hogy bármelyikőtök megfertőzné a másikat.


Ha nekem lenne ilyen barátnőm/feleségem, egy cseppet sem menne el tőle a kedvem. Sőt, olyan lenne, mintha nem is lennék herpeszes. Persze nyilván mindenki másképp éli meg...


Az orvosok szerintem azért fogják fel csekélységnek a herpeszt, mert ők maguk többnyire nem érintettek. Ha megkapnák, biztosan gondosabban és megértőbben járnának el.

921. Csaba-2 (válaszként erre: 918. - Zsofo)
2021. ápr. 29. 18:30
Szerintem hívd fel a háziorvosodat vagy a bőrgyógyászodat, és kérj tanácsot.
920. Abrakadabra1234 (válaszként erre: 913. - Bors21)
2021. ápr. 29. 12:37

Egy igazi átok valóban.


Az orvosok kis semmiségnek nevezik, nem is szűrik.


Pedig az ember életminőségét és mentális egészségét, önbecsülését jól tönkre tudja vágni.


A szexuális élettől elmegy a kedved. Az párommal való együttlétek gyakorisága és minősége is nagyot romlott a diagnózis óta. Pedig ő többnyire tünetmentes nekem meg 3 havonta jön elő egy-két hólyag. De a tudat, hogy fertőzött vagy, pszichésen nagyon nehéz.


Én “csak” 2 éve szenvedek, de nagyon frusztráló maga a tudat és az, hogy már nem ugyanolyan élvezetesek a szexuális együttlétek.


Jobb lenne, ha kicsit több pénz menne gyógymódok kutatásába, de sajnos a részvényeseknek komoly beleszólásuk van abba, milyen gyógyszerfejlesztésekbe kezdenek bele.

919. Boboka3 (válaszként erre: 918. - Zsofo)
2021. ápr. 28. 21:09
Szia! Amikor a herpesz előjön,az az immunrendszer gyengülése miatt lehetséges,de ha valami oknál fogva,lelki vagy napsugárzás vagy nem tudom mi okán jön elő (nem megfázás stb.),az szintén gyengíti az immunredszert(mármint a herpesz ténykedése)...én személy szerint úgy látom,hogy a doki jó tanácsot adott neked és halgass rá,plusz még inkább növeld a vitaminok mennyiségét illetve amit szoktál ilyenkor herpesz ellen csinálni azt is aktívabban be kéne vetned...
918. Zsofo
2021. ápr. 28. 08:17

Sziasztok,reg jartam erre. Mikor kijott rajtam akkor egz evig kb havonta 3x elojott, szedtem gyogyszert egz evig, azota picit jobb, 3-4hetente jon, egyutt tudok elni vele. A kerdesem hozzatok az lenne, hogy kaptam behivot vakcinara, de most pont kint van es nagyon durvan, mar egy hete,es most ujabb adag holyag jott.Reg volt mar ilyen, a teljes jobb labam faj es erzekeny, hoemelkedesem is van, Probaltam utananezni, de nem sok info van errol, egy oldalt talaltam, ahol borgyogyasz irta, hogy a holyagok elmulasa utan 2hettel kene csak vakcinat beadni. Nektek mi a velemenyetek?

Koszonooom

917. Csaba-2 (válaszként erre: 915. - Szellő)
2021. ápr. 27. 17:50
Hajrá mRNS vakcina!
916. Csaba-2 (válaszként erre: 913. - Bors21)
2021. ápr. 27. 17:50

Megértelek, és maximálisan együtt érzek veled. Szerintem ezt mi mindannyian átéltük valamilyen szinten.


Mivel valószínűleg neked is a lábaidban vannak "elszállásolva" a vírusok, javasolnám az általam kipróbált és bevált ezüstkolloid injekciót. Az elkészítési módját és a beadás technikáját megtalálod a hozzászólásaimban.


Nekem korábban három hetente, néha havonta jött elő. Mióta minden nap beadok magamnak 2 millilitert, nem jött elő két hónapig. Nemrég volt ugyan egy kis kitörés, de "letörtem" újabb jókora adagokkal.


Tudom, ez nem végleges megoldás, de óriási előrelépés.


Mindenesetre erősítsd az immunrendszeredet a fórumon már többször leírt módon, és legyél türelmes. Ne mérgelődj, a múltat már úgysem tudod megváltoztatni. Egyébként rövidesen jön a vakcina, sőt már van is forgalomban egy az oroszoknál. (Vitagerpavac).

915. Szellő
2021. ápr. 27. 14:44

Ezt találtam:

"mRNS platform a legjobb arra, hogy hatásos vakcinákat fejlesszenek, és megvan a lehetőségük arra is, hogy a mostani technológiával több antigént is kombináljanak egy oltáson belül. Ilyet egyébként már csináltak egy CMV (egy herpeszvírus fajta) elleni védőoltásnál, amely jelenleg a klinikai 3-as fázisnál tart a kísérletekben (ez már több ezer emberen végzett tesztelést jelent). Ráadásul a különböző betegségek elleni vakcinák, amelyek ugyanazon a platformon készülnek, ugyanazon a gyártási folyamaton esnek át, ugyanazon a gyártósoron és ugyanolyan gyors fejlesztés után - folytatta előadásában."

914. Alina1234 (válaszként erre: 913. - Bors21)
2021. ápr. 27. 12:39
Sajnálom és együtt érzek :(
913. bors21
2021. ápr. 27. 11:16

Sziasztok. Hulyeseg igy leirni, de jo latni, hogy nem egyedul szenvedek ettol a szartol. 😔 Mar 15 eve elunk egyutt. Kb havonta mutatja meg magat, hogy nesze cseszd meg. 😔 Szedtem egy honapig acikolvirt most legutobb....addig nem jott elo a dög, de ket hetre ra igen. Megnyomoritja az eletemet. Tok mindegy milyen stressz er, elojon. A kulso genitaliakon. De mar jelzi korabban, hogy jon, mert a ket labamban nagyon fajnak az idegek. Kitores elott pedig mint egy alomkoros, csak aludnek. Regen nagyon fajt a csipom, mentem mindenfele ortoped orvoshoz, mire egy rakerdezett, h milyen betegsegeim vannak meg es kozolte, hogy hat akkor emiatt faj a csipom.

Nagyon felek attol, hogy mivel az immunrendszerem mindig padlon van, egyszer vmi komoly betegseg talal el. Bar ezt sem lehet eppenseggel komolytalannak nevezni.

Keson talaltam ratok. Orulok, hogy megosztjatok a tapasztalataitokat.

2021. ápr. 21. 22:40
Köszönöm 😊
911. Boboka3 (válaszként erre: 910. - Dorika0217)
2021. ápr. 21. 21:53
Örülök,hogy nálad is minden rendben volt!Szerintem kap értesítést,remélem olvassa majd! Köszi a válasz mindenkinek hasznos lehet.
910. Dorika0217 (válaszként erre: 844. - Alina1234)
2021. ápr. 21. 00:51

Reagálnék a hozzàszólásodra, bàr màr nem mai de hátha nézed még a fórumot:)

Én 7 hónapja szültem. 2016 óta van hsv2 fertözésem. Már a terhessèg elején közöltem az orvosommal hogy ez a bajom. Írt fel aciklovirt ugyanis azt lehet szedni terhesség alatt. Nekem azt mondta ha elöjön szedjem 3-5 napig 2 tablettát 8 óránként. Azt mondta nem lesz baja a babának. Bennem mégis voltak kételyek. Végigrettegtem a terhességet pedig nem kellett volna. Szinte minden hónapban volt kiújulás. Ha nagyon enyhe volt akkor bekentem aciklovir krémmel nem mertem minden hónapban a gyógyszert bevenni. Aztàn az utolsó hónapban tehát a 36. Héttöl egészen a szülés napjáig minden nap szednem kellett az aciklovirt ugyanis ha a szülés napján kint van a herpesz azzal fertözheted meg a babát a szülöcsatornán keresztül. Hála istennek az 1 hónapos aciklovir kúra hatásos volt és természetes úton megszültem a kisfiamat. Ha herpeszem lett volna akkor viszont császárral született volna. Mivel a terhesgondozás alatt bekerült a kis könyvembe hogy herpeszem van így a gyerekorvos kért külön vizsgálatot hogy nincs-e fertözése a kisfiamnak de szerencsére mindent rendben találtak.


A lenyeg hogy mondani kell az orvosnak már a terhesség elején és nem lesz semmi baj. Az utolsó honapban pedig szedni az aciklovirt nem fog ártani a babának.

909. Boboka3 (válaszként erre: 903. - Nina0408)
2021. ápr. 8. 00:39
Írtam.
908. Boboka3 (válaszként erre: 904. - Zsuzsa38)
2021. ápr. 6. 20:23
Írok.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook