Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Genitális herpesz fórum

Genitális herpesz (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
865. Csaba-2
2021. febr. 22. 06:50
Én már évekkel ezelőtt regisztráltam oda, de minden adatomat törölték. Pedig teljesen korrekt módon jártam el, semmi szabályba ütközőt nem követtem el. Most sem tudok vele semmit sem kezdeni. Kívánom, hogy mások nagyobb sikerrel járjanak.
864. Boboka3 (válaszként erre: 863. - Hell0)
2021. febr. 19. 15:53
Szia! Köszi szépen az infót!
863. Hell0
2021. febr. 17. 20:58
Sziasztok! Az mpwh.com egy társkereső/ ismerkedős oldal, ahol a regisztráltaknak herpesze van, nincs fent sok magyar, de gondoltam lehetne népszerűsíteni az oldalt.
862. Csaba-2
2021. febr. 8. 07:11

Ami viszont nálam (az általános egészségi állapot erősítése mellett) bevált, az az ezüstkolloid injekció. Erről már írtam korábban, de a lényeget megismétlem az újak kedvéért.


Amikor megérkezik hozzám a futárral a két decis ezüstkolloid oldat, precíziós finommérlegen egy sterilizált fólián kimérek 1,8 gramm tiszta nátriumsót, amit hozzáöntök az oldathoz, és összerázom. Egy óráig hagyom állni többszöri összerázás mellett.


Utána steril fecskendővel kiszívom a szükséges mennyiséget, majd beadom magamnak vékony tűvel.


Nekem az egyik bokám idegdúcaiban szállásolták el magukat a vírusok, és innen is indulnak felfelé. Amikor bizsergést érzek ott, a felső comb belső harmadára ráspriccelek fertőtlenítő folyadékot, és két perc múlva az izomba beadok 1 millilitert. Nem többet, mert ennél több napokig tartó fájdalmat és allergiás reakciót okozhat. Fontos, hogy az izomba menjen, mert ekkora mennyiség a bőr alá adva csúnya kipirosodást és fájdalmat okozhat.


Ha a vírusok elérték a hímvesszőmet, akkor először hőstifttel rákezelek, utána a hólyagoktól kb. 3 milliméterre a bőr alá beadok 0,3 millilitert. Ez még nem allergizál, a vírusokat viszont inaktiválja.


Ha a fityma belső nyálkahártyája érintett, akkor a külső bőrbe fecskendezek be négy ponton 0,5-1 millilitert. Ez átmegy belülre, és egy-két nap alatt tünetmentessé tesz.


A combba adott kezelést időnként 2-3-4 napon át ismétlem, naponta 1-2 alkalommal, de mindig más helyre adva, egy kicsit távolabb. Néha nem találom el jól a helyet, és pár napig sajog, de nincs herpesz!


A jelenségnek a következő a magyarázata: az ezüstkolloid nanorészecskéket tartalmaz, amelyek a vírusok csápjaira tapadnak, megakadályozva őket abban, hogy behatoljanak a sejtekbe. A maradékkal az immunrendszer elbánik. Ezen a hivatkozáson megnézhetitek a folyamat animációját: [link]


Aki a lényeget szeretné látni, az az 1,40-től nézze.

861. Csaba-2 (válaszként erre: 860. - Istvan1983)
2021. febr. 8. 06:53

Én is vettem egyet kb. 3 évvel ezelőtt, de az égvilágon semmit sem használt. Pedig hosszú időn át és következetesen szinte minden létező frekvenciát kipróbáltam. Teljesen újszerű állapotban van, szívesen eladnám.


Alina kérdésére válaszolva, a biotin és a szelén inkább segít a herpesz ellen (főleg a szelén), mert erősítik az immunrendszert.

2021. febr. 7. 20:17
Sziasztok. Egy tapasztalatot szeretnek megosztani veletek! Nekem ritkan van kitoresem es mar arra is rajottem hogy mi valtja ki. Most a telen 2x is szedtem anibiotikumot mandulagyulladas miatt es egybol kezdtem erezni hogy jon ki kozben. Az elsonel sikerult is neki aztan akkor vasaroltam egy SUPER RAVO ZAPPER biorezonancias keszuleket es a masodikat meg allitotta ugyhogy nekem bevalt a cucc. Ajanlom mindenkinek. A leviter.hu n meg tudjatok venni.
2021. febr. 7. 13:22
Biotinnak és szelénnek nincs semmilyen negatív hatása a herpeszre, ugye?
858. Boboka3 (válaszként erre: 857. - Csaba-2)
2021. febr. 7. 08:27
Értem...köszönöm a választ Csaba! :(
857. Csaba-2
2021. febr. 7. 08:07

Nekem sajnos annyira megritkította elöl, hogy tavaly hajbeültetésre meg PRP kezelésre mentem. Persze azóta nem használok aciklovirt, de amúgy sem szednék, mert a vírusok teljesen ellenállóvá váltak vele szemben. Ha most iratnék gyógyszert, vagy a valaciklovirt vagy a famciklovirt választanám.


Fényérzékenységet én nem tapasztaltam.

856. Boboka3 (válaszként erre: 854. - Alina1234)
2021. febr. 6. 23:19

Ráadásul az aciklovir fényézékenyítő gyógyszer!


"Mit kell tenni egy fényérzékenyítő gyógyszerrel?

Ha olyan gyógyszert kell szednie, amely fényérzékenységet okoz, akkor kerülje a nap vagy a mesterséges UV-fény hatását . Vegye figyelembe, hogy a hasadás vagy a kezek kitettsége elegendő lehet a reakció kiváltásához."


Bővebben itt:


[link]

855. Boboka3 (válaszként erre: 853. - Csaba-2)
2021. febr. 6. 22:43
Ohhh,akkor ezért hullott a hajam nekem is...és ez a hajhullás dolog meddig tart?Én most nem szedem ,de úgy tapasztalom,hogy még nem maradt abba,bár tudom sok oka lehet...
854. Alina1234 (válaszként erre: 853. - Csaba-2)
2021. febr. 6. 13:00
Én nyáron szedtem végig, a hajamat nagyon tönkre tette :( ha ezt tudom inkább nem szedem
853. Csaba-2
2021. febr. 6. 07:45
Bobóka szakszerű hozzászólása után én már csak annyit írok, hogy a vírusellenes gyógyszereket kizárólag receptre lehet beszerezni. A Telviran és a Herpesin hatóanyaga aciklovir. Nagyon hatásos vegyület, de hajhullást okozhat. Lehet még valaciklovirt vagy famciklovirt is iratni.
852. Boboka3 (válaszként erre: 847. - Lindablondy)
2021. febr. 5. 16:02

"Ha az anyának primér fertőzése van, vagy ha a szülés környékén újra fellángol a szervezetében már jelen lévő herpesz, akkor nagy valószínűséggel a babát császármetszéssel kell majd a világra hozni, így ugyanis elkerülhető, hogy a magzat megfertőződjön a szülőcsatornában megtelepedett aktív hólyagoktól. Mivel a probléma súlyosságának mérlegelése szakértői feladat, rendkívül fontos, hogy mindenképpen informáljuk orvosunkat arról, ha hajlamosak vagyunk a fertőzés kiújulására, illetve ha primér megbetegedés a terhesség alatt jött létre.


Nem tudom, hogy hordozom-e a vírust, mit tehetek?

Hogyan zajlik egy vizsgálat a nemigyógyásznál? A témáról ide kattintva olvashat bővebben.


Komoly veszélyt tehát a terhesség alatti primér megbetegedés jelent, éppen ezért nem árt, ha a leendő édesanya tisztában van azzal, hogy korábban átesett-e már a fertőzésen. Ennek kiderítésére szolgál az önköltségesen már idehaza is elérhető úgynevezett TORCH laborvizsgálati csomag. Ennek elvégzésével kimutathatók azok a kórokozók (köztük a herpesz vírusa is), amelyek a várandósság alatt károsíthatják a magzatot. A vizsgálattal tehát az is kideríthető, hogy az érintett - akár tudta nélkül - átesett-e már korábban a herpeszfertőzésen."


Tudom nem teljesen ez volt a kérdés,csak már más is felvetette,hogy mi a helyzet állapotosságnál illetve szülésnél.

851. Boboka3 (válaszként erre: 847. - Lindablondy)
2021. febr. 5. 15:53

Szia Linda!


Szerintem, ha elmenne vérvizsgálatra az mindenképp hasznos lenne,nem egy nagy dolog,viszont elég lényeges a szempontotokból.


"A szájon megjelenő herpes labialis nem veszélyes a magzatra, bajt csak a nemi herpesz okozhat - az is csak akkor, ha a herpesz első alkalommal alakult ki az anyánál, tehát ha primér megbetegedésről van szó. A helyzet akkor a legrosszabb, ha a nő a terhessége első harmadában fertőződik meg első ízben (primér megbetegedés) a nemi herpesz vírusával, a fertőzés ugyanis ilyenkor gyakran vetélést vagy fejlődési rendellenességet okoz. Ha azonban a terhes nőnek korábban volt már herpesze, akkor a szervezete által termelt ellenanyagok megvédik a magzatot." hazipatika

850. Lindablondy (válaszként erre: 848. - Csaba-2)
2021. febr. 3. 08:22
Ja és még egy kérdés: a Telviran vagy a Herpesin tabletta is jó?
849. Lindablondy (válaszként erre: 848. - Csaba-2)
2021. febr. 3. 08:18
Kedves Csaba! Nagyon szépen köszönöm a tanácsot! Ezeket receptre lehet felíratni és folyamatosan lehet szedni?
848. Csaba-2
2021. febr. 3. 07:00
Előtte szedjetek mindketten valamilyen vírusellenes szert (aciklovirt vagy valaciklovirt) kis adagban. Így nem fog a partnered megfertőződni.
2021. febr. 2. 17:30
Ja és az előző hozzászóláshoz még annyit, hogy majd még kisbabát is szeretnék, tehát a védekezés az elején megoldható, illetve az orális együttlét mellőzése, de utána mi lesz!? Hogy lehet így teherbe esni, ha a párod nem herpeszes, egyszerűen elképzelni nem tudom!? Szerintetek mondjam neki, hogy menjen azért el ő is egy vérvizsgálatra? Mert vannak hordozók is, hátha ő is az, bár nem nagyon hiszem...
2021. febr. 2. 17:27

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék Tőletek kérni vagy támogatást. Önhibámon kívül kaptam el ezt a betegséget 3 évvel ezelőtt, mert az akkori párom, aki a férjem lett, nem mondta el időben. Azóta szétmentünk.

Most úgy néz ki, hogy egy sokkal régebbi kapcsolatom kezd felújulni. Azt szeretném kérni, hogy legyetek szívesek segíteni. Mit mondjak neki, hogy mondjam el!? Nagyon szenvedek most ettől... Előre is nagyon köszönöm a tippeket!

845. Boboka3 (válaszként erre: 844. - Alina1234)
2021. jan. 27. 10:40

Szia Alina!



Nekem semmilyen problémát nem okozott se az állapotos időszak alatt,se a szülésnél,ami természetes módon történt.


Így sok tapasztalatom nincs ezen a téren,csak megnyugtatásképp írom ,hogy tudd,ez a "dolog" nem feltétlenül jelent problémát ilyen esetben...én is utána olvastam anno és a dokinak is említettem,lehet ezt megfelelően kezelni,állítólag akkor tud igazán veszélyes lenni,ha valakinek friss fertőzése van a terhessége alatt,de akkor se biztos,hogy komolyabb bajt okoz...

Ha esetleg megvan még a kérdésed,akkor ha tudok szívesen válaszolok!



A legjobbakat!

2021. jan. 22. 08:38

Van itt esetleg olyan nő, aki már túl van egy terhességen? (És már a terhesség előtt volt hsv2 -je)

Szeretnék kérdezni tőle 😊

843. Csaba-2
2021. jan. 16. 10:04

Örülök, hogy többen hozzászóltak a témához, és jó tanácsokat írtak. Én úgy tapasztalom, hogy a mogyoróvaj gyorsan előhozza a tüneteket, talán éppen az arginintartalma miatt, amiről István is ír. Ugyanígy a mogyorós csokinál is ezt vettem észre.


Ami szerintem nagyon jó, az a bőséges zöldség- és gyümölcsevés, valamint a frissen préselt zöldség- és gyümölcslevek rendszeres fogyasztása. Különösen a sok (természetes) festékanyagot tartalmazó növények jók, mint pl. kékszőlő, fekete cseresznye, áfonya, szeder, fekete ribizli, cékla, sárgarépa, paradicsom, vörös káposzta stb. A vörös káposztát ugyanúgy lehet hordóban savanyítani, mint a fehér káposztát.


A vegetáriánus vagy félvegetáriánus étrend áldásos hatású. Ezen kívül az ún. szupertáplálékok (csírák, virágpor, méhpempő) szintén nagyon fontosak.


A stressz csökkentése, az elegendő alvás (amiből minimum kettő éjfél előtti legyen), az elektroszmog kerülése (mobilozás, mobilantennák közelsége, akváriumok, álló- és asztali lámpák, számítógépek, faxok), az amalgámos tömések cseréje/gyökérkezelt fogak eltávolítása szintén kulcsfontosságú.


Az álló- és asztali lámpákat le lehet szigetelni elektroszmog ellen. Körbe kell őket tekerni alufóliával, és egy vékony dróttal össze kell kötni a radiátorral. (Ha nincs összekötés, még akkor is működik a dolog valamennyire).

Még jobb, ha a vezetéket ki tudjátok cserélni duplán szigetelt kábelre, aminek a külső felületén van egy plusz fémhéj.


A laptopokat speciális alátéttel kell leföldelni, amit vakdugóval a konektorhoz lehet csatlakoztatni. Wifi helyett vezetékes internetet használjatok.

842. Istvan1983 (válaszként erre: 840. - Lilla025)
2021. jan. 15. 11:42
Kerulni kell a magas arginintartalmu eteleket! Olyat kell enni amiben tobb a lizin.hal zoldseggel idealis etel. Nem szabad stresszelni az is kivaltja. Mert a stresszhormonok legyengitik az immunrenszert. C d vitamin napi szinten szedni cukrot kerulni kell
841. Alina1234 (válaszként erre: 840. - Lilla025)
2021. jan. 15. 08:31
Én sokkal kevesebb húst eszek. Heti 1-2x, felvágottat egyáltalán nem. Egy kis javulást érzek :)
2021. jan. 11. 12:02

Sziasztok! Valakinek bevalt valami diéta is a herpesz során aminél vett észre javulást ezen a téren..

Gondolkodok erősen h teljes éleódváltást vezeték be ez ügyben hátha az is vezet valami jobb eredményre.

839. Panna5
2021. jan. 11. 10:34

Talán félreértettelek. Azért említettem, hogy a gyógyszerek is ugyanazt a besorolást kapták mint az orosz vakcina, ergó: kereskedelemben vannak, nem csak a gyártósoron.

Hú, nagyon ráérek.:)))

838. Csaba-2 (válaszként erre: 837. - Panna5)
2021. jan. 10. 21:16

Nem értem, miért lenne itt ellentmondás? Gyártják a gyógyszereket is meg a vakcinát is. Ezért van feltüntetve az "in production" és ezért zöld a mező.


Az előző hozzászólásomból kimaradt, hogy az orosz oltóanyagnak (ha jól emlékszem) 63%-os a hatékonysága. Az injekciókat az alkar belső oldalába kell beadni a bőr alá. (Én magamnak fogom megcsinálni, ha megveszem).

837. Panna5
2021. jan. 10. 10:09

Kedves Csaba!


Köszi a részletes infót, én a www. precisionvaccination.com oldalon olvastam róla.

Az "in production" valóban azt jelenti, hogy gyártás alatt, de a vakcinák mellett a herpesz gyógyszerek is fel vannak tüntetve, és ott is a zöld státusz rubrikában szintén az "in production" szerepel. Aciklovir és társai.

Úgy gondolom, hogy itt a gyártás szó megtévesztő, vagy kettős értelemmel bír.

836. Csaba-2 (válaszként erre: 835. - Panna5)
2021. jan. 10. 07:40

Kevdes Panna!


Nem tudom, mióta van a piacon az oltóanyag, én csak kb. 2018 óta tudok róla. Mindenesetre a az angol nyelvű Wikipédián a "Herpes Simplex Research" témában - ha jól emlékszem - tavaly jelent meg a vakcinák táblázatában. A rovata zöld (kizárólag ennek az oltóanyagnak) és oda van írva, hogy "in production", ami annyit jelent, hogy "gyártás alatt".


Annyit már most is lehet tudni róla, hogy:


- Legyengített kórokozókat tartalmaz.

- Ajak- és nemi herpesz ellen gyártják.

- Megelőzésre és gyógyításra való (Gyógyításon azt kell értenünk, hogy a kezelés után nem vagy alig lesznek tünetek - állítólag).

- Több adagot kell belőle beadni bizonyos időközönként, és a kezelést - ha szükséges - meg lehet ismételni.

- Nemzetközileg nem teljesen elfogadott, az Európai Unióban és az USÁ-ban nem elérhető, csak interneten lehet megrendelni.

- Feltételezett veszélyessége, hogy a zöld majom veséjében tenyésztik a vírusokat, ami valószínűleg az AIDS betegség kiindulópontja volt annak idején.

- Nagyon jó, öt csillagos vásárlói értékelést kapott. Ez persze - ismerve az ottani viszonyokat - erősen kérdéses. Lehet, hogy csak manipuláció.


Összefoglalva a fentieket, alapvetően egy primitív technológiáról van szó, ami nagyon távol áll a jelenleg folyó kutatásoktól, azaz az intelligens, DNS-alapú oltóanyagoktól.


Ettől eltekintve az oroszok is fejlesztenek DNS-vakcinát, nagy reményeket fűzve hozzá. Bárcsak előbb sikerülne nekik, mint a többieknek!

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook