Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Genitális herpesz fórum

Genitális herpesz (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
904. Zsuzsa38 (válaszként erre: 903. - Nina0408)
2021. ápr. 4. 21:22
Úgy olvastam a kommentek között, hogy van vmi FB csoport, de azt nem találtam meg hogy mi a csop. neve, vagy hogy lehet bekerülni.
903. Nina0408 (válaszként erre: 900. - Zsuzsa38)
2021. ápr. 4. 20:55
Milyen titkos csopi?
902. Abrakadabra1234 (válaszként erre: 890. - Panna5)
2021. ápr. 4. 20:52

Szia. Nálam is hasonló a helyzet de szerintem nálam a sport azért segít oly sokat mert alapjáraton eléggé stresszes, ideges személy vagyok ami ugye nem segít a herpesznek. Így a sporttal egyszerre két legyet ütök.


Ugyanakkor a kókuszolajnak is van bizonyított vírusölő hatása, akár helyileg alkalmazva akár elfogyasztva.


Jelen esetben szerintem e két dolognak együttesen köszönhető, hogy már 3 hónapja nem volt kitörés.

901. Abrakadabra1234 (válaszként erre: 886. - Nina0408)
2021. ápr. 4. 20:43

Hello.


Ezt az egy oldalt találtam eddig csak ami tulajdonképpen a gyártó oldala:


[link]


Én mindenképpen teszek egy próbát.

2021. ápr. 4. 17:36
Sziasztok, érdeklődni szeretnék hogy lehet bekerülni a titkos FB csoportba?
2021. ápr. 4. 09:51

HSV 529-SANOFI

2021 MÁJUS..TALAN

898. Csaba-2 (válaszként erre: 897. - Panna5)
2021. ápr. 4. 07:46

Amit leírtál, az teljesen igaz. A túl sok szellemi vagy fizikai (de főleg szellemi) stressz pár napon belül kitöréshez vezethet. Érdekes módon léböjtkúrák után is meg szokott jelenni a herpesz, mert ilyenkor a tápmegvonás miatt stressz éri az embert. Persze ettől a tisztítás még szükséges és nagyon jó.


Ami az ezüstkolloidot illeti, szájon át nálam is hatástalan. Kizárólag az injekció hat, főleg, ha az érintett terület közelében kerül beadásra. Én nem csak a nemi, hanem a szájon megjelenő herpesznél is használom. Ilyen esetben be kell tartani a kb. fél-egy centis távolságot, különben még jobban elterjed.

897. Panna5
2021. ápr. 2. 17:49

Köszönöm a választ. Szájon át már próbálkoztam az ezüst kolloiddal, de nem sok hatást értem el.

Az aktív testmozgáshoz még annyit fűznék hozzá, hogy itt sem szabad átesni a ló túloldalára. A túlfeszített edzés nálam pont az ellenkezőjét váltja ki. Ugyanez a helyzet a stresszel, legyen az hétköznapi vagy esetleg egy erős lelki stressz. Ha túl sok van belőle, nálam már meg is van a baj. A kettő együtt meg egyenesen katasztrófa.

Nálam többnyire ezek a kiváltó okok. De minden ember más, ahogy arról már többször esett szó.

Jobbulást mindenkinek!

896. Csaba-2 (válaszként erre: 890. - Panna5)
2021. ápr. 2. 06:56

Kedves Panna!


Én a comb felső belső területére szoktam beadni, mégpedig az izomba. Bőr alá nem jó, mert gyulladást és kipirosodást okozhat.


Az emberek többségénél a vírus a gericben "szállásolja el magát". Nálam elég speciális a helyzet, mert a lábban vannak. Talán ezért is olyan hatékony az injekció.

Senkit nem akarok rábeszélni a "szurira". Nálam ez nagyon bevált, a hatékonysága sokszor még a gyógyszerekét is felülmúlja.

895. Csaba-2 (válaszként erre: 892. - Nina0408)
2021. ápr. 2. 06:52
Együttérzek veled, Nina. Esetleg írhatnál nekem személyesen.
894. Csaba-2 (válaszként erre: 893. - Nina0408)
2021. ápr. 2. 06:50

Ez igaz, de minden veszélyes, ha túladagolják. Pl. vízzel vagy sóval is lehet ölni.


Az ezüstkolloid esetében napi 1 teáskanál az ajánlott mennyiség. Az injekcióval én ennek felét viszem be.

A hivatalos számítások szerint - ha valaki napi egy teáskanálnyit fogyaszt - kb. 70 év kell ahhoz, hogy argíria alakuljon ki. Ez egy olyan állapot, amelyben a bőr kékké változik. Azért írtam állapotot, mert nem betegségről van szó, hiszen semmi egyéb nem történik, mint a színváltozás.


Az USÁ-ban volt egy férfi, aki saját készítésű ezüstkolloidot ivott, napi több deci mennyiségben. Pár év alatt az egész bőre kék lett, de egyéb baja nem történt. (Az interneten van is róla néhány videó).


Tudni kell, hogy itt nagyon kemény túladagolásról volt szó, emellett az oldatot házilag, durva technológiával és nem desztillált vízzel készítették el.

893. Nina0408 (válaszként erre: 890. - Panna5)
2021. ápr. 1. 20:09
Csak annyit, h az ezüstkolloid túlafagolva veszél,es!
892. Nina0408 (válaszként erre: 889. - Alina1234)
2021. ápr. 1. 20:08

Cseszett szólni, h nemibeteg..

Persze az előző nője.


Eldzarta az életemet.

891. Nina0408 (válaszként erre: 889. - Alina1234)
2021. ápr. 1. 20:06
Igen
890. Panna5
2021. ápr. 1. 17:32

Kedves Csaba!

Az ezüstkolloid injekciót nem tudnám hová adjam be. Elmondásod szerint érzel előtte valami bizsergést a lábadban, ezért nyomon tudod követni a kitörés helyét.

Nálam nincs ilyen bizsergés, ha már van az már azt jelzi, hogy azon a ponton készül kitörni.

A jó hír, hogy egy ideje nincs semmiféle tünetem.

Az edzés, a mozgás nálam sokat számít, már alapból is, de úgy vettem észre, hogy pozitív hatással is van a kitörések gyakoriságára.

889. Alina1234 (válaszként erre: 885. - Nina0408)
2021. ápr. 1. 16:01
A herpesz miatt ment tönkre a házasságotok?
888. Csaba-2
2021. ápr. 1. 07:04

El ne felejtsem: szerintem lehet ismerkedni genitális herpesszel is, ha betartunk pár szabályt.


Először is, a (nem fertőzött) partnerrel csak akkor érdemes közölni, hogy Te herpeszes vagy, ha látod, hogy érzelmileg már kötődik hozzád. Másrészt óvszert kell használni, és akkor nem adod át a betegséget.


Ha olyan helyen is vannak hólyagok, ahol érintkezel vele (pl. szeméremdomb), akkor azokat sebtapasszal le kell ragasztani.


Orális szex csak akkor lehet, ha tünetmentesek vagytok. Sajnos így is át lehet adni a fertőzést, akár normál (HSV-1) herpeszt nemi szervekre.


Anális szex lehetséges óvszerrel. Óvszer nélkül csak akkor, ha a férfi nem fertőzött, és a nő végbele mentes a herpesztől. (Tudom, a legtöbb nő irtózik ettől, de a férfiak általában szeretik). Ugyanakkor van néhány nő, aki odavan érte. Ilyet kifogni főnyeremény...


Ha gyereket szeretnétek, akkor az első óvszer nélküli közösülés előtt legalább egy héttel mindkét partner kis adagban szedjen antivirális gyógyszert. (Aciklovir, Famciklovir, Valaciklovir stb). Feltétel a tünetmentesség is.


Természetesen az a legszerencsésebb, ha mindketten herpeszesek vagytok (azonos vírustörzzsel), mert így nyugodtan lehet nemi életet élni.

887. Csaba-2
2021. ápr. 1. 06:50

Én úgy tudom, a gen-003 fázis-II-ben le lett állítva, mert nem volt elég hatékony. A vírusürítést 58%-al, a kitöréseket 69%-al csökkentette.


Persze nekem ez is jó lenne, de ha 2017-ben leállították a további kísérleteket, akkor nem tartom valószínűnek, hogy kapható lenne. Egyrészt két fázis hiányzik (fázis-III és fázis-IV), másrészt abbahagyták a fejlesztését.


Sajnálom, hogy Nina nem tud egy jót szexelni. Én szívesen állnék rendelkezésedre, Kedves Nina, persze csak ha már elváltál.


Még egy apróság: Én nem írtam volna le, hogy "jó csaj", mert ez attól függ, kinek tetszel. Természetesen nem vitatom, de a minőséget nem csak a külső megjelenés határozza meg.

886. Nina0408 (válaszként erre: 881. - Abrakadabra1234)
2021. ápr. 1. 04:59

Szia, nem volt időm végigolvasni..

Megnézted, h hol lehet kapni.

?

Ciao és köszi.

2021. ápr. 1. 04:50

Sziasztok,

Már várom az oltást.

Külföldön gyűjtjük a pénzt..hajrá van..hogy kijöjjön.

Neve: Gen 003 vakcina.

A magyar eüben semmit nem hallottak erről.

Egy hülye kérdés, genitális herpesz esetén csak oralis szex-el..úgy hogy csak Te csinálod átadhatod a fertőzést?

A ...életbe..ti, h mertek ismerkedni?

Milyen szemét dolog ez?

Engem a férjem fertőzött meg..azóta házasság kuka..de jó csaj létemre..nem tudok..egy jót szexelni..már 10 éve..😪😪😪😪

884. Csaba-2
2021. márc. 30. 11:31
A sportolásról annyit, hogy nálam semmiféle hatása nincs. Bár szellemi munkát végzek, minden nap edzek + kertem is van, ahol sok fizikai munka adódik. Szerintem ez azoknál hatékony, akik keveset mozognak.
883. Csaba-2
2021. márc. 30. 11:29

Az Abrakadabra által ajánlott szer a következőkből áll:


100 mg. kvercetin

150 mg. zöld tea kivonat

50 mg. fahéj kivonat

25 mg. medvecukor

100 mikrogramm szelén


A vizsgálatokban 87%-os kiújulás csökkenést írtak le. Szerintem érdemes kipróbálni.


Ami engem illet, én már eddig elég sok hasonlót kipróbáltam, de - mint említettem - a jelenlegi módszernél jobbat nem találtam. Sem gyógyszer, sem egyéb táplálékkiegészítő nem volt ilyen hatékony.

2021. márc. 29. 19:33
Én pont akartam kérdezni, hogy a rendszeres sportolás hogyan hat nektek?
2021. márc. 28. 22:32

Sziasztok. Én is néhány éve már küszködök genitális herpesszel. Amikor rendszeresen edzem, illetve kókuszolajat is használok akkor gyakran 3-4-5 hónapig nem jönnek elő hólyagok. Viszont bőrérzékenység, bőrfeszesség, bőrpir elő szokott fordulni a nemiszervemen.


Mi a véleményetek az alábbi gyógykészítményről? Klinikailag is tesztelték és hatékonyabb mint az antivirális szerek, aciclovir, valaciclorvir stb.


[link]


Elég ígéretesen hangzik. Én kipróbálnám. Még nem tudom hol lehet beszerezni de körül fogok nézni. Állítólag a lappangó állapot okozta fáradtságot is megszünteti, ami számomra a legnagyobb probléma. Egyszerűen kevés az energiám, hamar elfáradok mióta megkaptam a vírust.


És mindezt mellékhatások nélkül teszi. Elég bíztató.

880. Csaba-2 (válaszként erre: 879. - Panna5)
2021. márc. 25. 05:33

Szomorú. Javaslom neked is az ezüstkolloid injekciót. Egy idő után teljesen meg lehet szokni, és rendkívül hatásos. Nálam úgy működik, mint egy áthatolhatatlan védópajzs. Már lassan két hónapja használom, de betegségnek híre hamva sincs. Korábban három hetente könyörtelenül előjött...

Emellett nincs nátha vagy torokfájás sem, amivel sokat küzdöttem. Napi átlag 5000 mg. C-vitamint fogyasztottam, most meg alig kell pár száz, de az sem minden nap.

Nem akarok elbizakodott lenni, de eddig nagyon elégedett vagyok.

879. Panna5
2021. márc. 22. 22:12
Ahogy Boboka is írta, minden ember más, mindenkinél másként aktiválódik a vírus. Nálam ha kitör egy helyen, akkor egy darabig biztos, hogy ott fog kiújúlni. Egy idő után egy másik helyen, akkor ott lesz tartós kiújulás, de nem váltakozva, vagyis, hol itt, hol ott. Legalábbis nálam így viselkedik. A legrosszabb és legfájdalmasabb a comb belső része, akinek már volt ott, tudja miről beszélek. Nálam a vírus az eddigi pályafutása alatt, a combon összesen háromszor tört ki, aztán szerencsére váltott, és évek óta nem volt azon a részen. Az első volt a legbrutálisabb, egy hónapig tartott mire begyógyult, és még egy hónapig mire teljesen felszívódott a helye. Ennyire részletesen még nem is írtam róla, nem szeretek emlékezni rá. Mióta jobban odafigyelek magamra, /több pihenés, mozgás, egészséges táplálkozás és mindaz amiről itt a fórumon már olyan sokszor beszéltünk/ azóta ritkábban és nagyon enyhe kitörések vannak. Jobbulást mindenkinek!
878. Boboka3 (válaszként erre: 877. - Alina1234)
2021. márc. 22. 11:25
Sajnálom...ez a vírus a tényleg "kénye-kedve" szerint viselkedik...bárcsak meg lenne már a végleges ellenszere! Addig is kitartást mindenkinek és eredményes kezelést!
877. Alina1234 (válaszként erre: 875. - Boboka3)
2021. márc. 21. 21:10
Velem (sajnos) előfordult már, hogy kijött egy helyen a herpesz és beszedtem 2 levél herpesint és 2 hét múlva kijött másik helyen.
876. Csaba-2
2021. márc. 21. 07:25

Érdekes volt az utóbbi néhány hozzászólás.


Én magam is átéltem, amit Angel leírt. Nálam 1998-ban jelentkeztek az első tünetek a fanszőrzet alatt az egyik oldalon, egy fél centis területen. Három hetente rettenetesen viszketett, égett, de semmi egyéb nem volt. Ekkor én mindig jól átdörzsöltem alkoholos vattával. Később, 2016 környékén robbanásszerűen átterjedt mindkét oldalra, de a hímvesszőmet még békén hagyta. Mindenesetre az egész terület tele lett hólyagokkal.


Később átkúszott a hímvesszőmre, és a makk kivételével bárhol megjelent. Ekkor a fanszőrzet alatt már csak ritkán bukkant fel.


Valószínűnek tartom, hogy a szétdörzsölés miatt terjedt el ilyen brutálisan. Ha akkor elmegyek orvoshoz, és elmondják, hogy ne piszkáljam, plusz kapok megfelelő kezelést, talán semmi bajom nem lenne most vele.


Mindenesetre az arginin tényleg nem jó (nálam a mogyoróvaj okoz kitörést), de szerintem a macskagyökérben nincs olyan mennyiség, hogy gondot okozhatna.


Mint említettem, már majdnem két hónapja kezelem magam ezüstkolloid injekcióval, és még mindig tünetmentes vagyok. Ilyen jó szerrel még nem találkoztam, bár szinte mindent kipróbáltam.

875. Boboka3 (válaszként erre: 874. - Angel333)
2021. márc. 20. 18:26

Szia Angel333!


Én nem tartom valószínűnek,hogy a macskagyökér szedése miatt jött elő máshol is.Sajnos a vírus "kénye-kedve szerint" vándorolhat.Nálam is így van,pedig nem szedtem macskagyökeret...leginkább,az első megfertőződés helyén jön elő,ha máshol is előjött tapasztalatom szerint,akkor is inkább a fő helyen fog majd megjelenni ezután is a legtöbbször,de időnként máshol is...,de nem úgy,hogy egymás után ,emiatt ne aggódj,mert nem úgy van (legalábbis nálam),hogy ha kijött egy helyen,akkor a másik helyen is felbukkanna...rendszerint egy helyen jelentkezik,aztán ha kezelés beindul (immunerősítés,vírusgátlók),akkor elmúlik és nem jön elő egy ideig.Remélem más is hozzá fog szólni,megerősítve vagy cáfolva azt amit írtam,a saját tapasztalatai alapján,hisz minden ember más...

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook