Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ütemezéssel, mikor utalják a járások az ápolási díjat? fórum

Milyen ütemezéssel, mikor utalják a járások az ápolási díjat? (tudásbázis)

A politizáló, személyeskedő vagy provokatív hozzászólásokat töröljük.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
81005. Bérgyilkos (válaszként erre: 81004. - Szakályné2)
tegnapelőtt 09:06
Köszönöm
81004. Szakályné2 (válaszként erre: 80997. - Bérgyilkos)
tegnapelőtt 05:27
Őszinte részvétem a gyermek miatt
81003. Kelta67 (válaszként erre: 81000. - Bérgyilkos)
tegnapelőtt 00:28
Inkább keress munkát..jobban jársz
81002. Kelta67 (válaszként erre: 80999. - Bérgyilkos)
tegnapelőtt 00:27
igen, + még 2 hónapig jár gyermek halála esetén.
81001. kyra922 (válaszként erre: 81000. - Bérgyilkos)
jún. 9. 23:25

Ha volt a Gyod mellett munkaviszony és az is megszűnt akkor igen

Ha csak Gyod volt akkor nem, az után nem jár munkanélküli segély..

jún. 9. 22:36
Utana el lehet menni munka nélkülire?
80999. Bérgyilkos (válaszként erre: 80998. - Kelta67)
jún. 9. 22:35

Igen és ezért kérdeztem h junius30 ig van megállapítva

És akkor még júliusban meg fog érkezni az?

80998. Kelta67 (válaszként erre: 80997. - Bérgyilkos)
jún. 9. 21:44

Akkor nem lejár ha meghalt a gyermek, hanem megszűnik.

és nagyon sajnálom

80997. Bérgyilkos (válaszként erre: 80996. - Kelta67)
jún. 9. 20:17

Köszönöm a segítséget de sajnos lejar mert meltanyosagbol június 30 ig alapították meg

Halál eset miatt van ez

80996. Kelta67 (válaszként erre: 80995. - Bérgyilkos)
jún. 9. 19:42
a GYOD nem jár le, így kapni fogod, és visszamenőleges.
jún. 9. 18:28
Érdeklődni szeretnénk ha június 30 ával le jar a Gyod akkor még júliusban azt megkapom vagy előre utaljak mindig?
80994. Kelta67 (válaszként erre: 80992. - Csicsák istván)
jún. 8. 16:53
semmit se kell beadni sehova ez ügyben
80993. Kelta67 (válaszként erre: 80992. - Csicsák istván)
jún. 8. 15:53
hova? minek?
jún. 8. 15:10
Ha mar nem fog iskolaba jarni arrol le kell adni papirt
80991. Kelta67 (válaszként erre: 80990. - Csicsák istván)
jún. 8. 13:48
Értelmezhetetlen hogy mit akarsz kérdezni
jún. 8. 12:51
Tudna nekem valaki segiteni ha most befejezi az iskolat mert 18 eves egyeni tanrendben heti 2 jartunk fejlesztőre de mostmar nem lehet tovabb most tudnuk beadni a fot ra es rokant jaradekra amit sajat jogan igenyelt,a gyodhoz vinni kell-e be papirt ha megkapja
80989. alma012 (válaszként erre: 80987. - Mona8106)
jún. 7. 16:42

Ha azt akarod,hogy meglegyen a minimum 8 pont akkor szinte mindenre azt diktálod be,hogy nem önálló...mert mindig azt vizsgálják,hogy mennyire önellátó a gyermek.

Szerintem simán megkapjátok már a leírtak alapján.

80988. Kelta67 (válaszként erre: 80987. - Mona8106)
jún. 7. 16:30

Pontozd le magatokat, és megtudod mennyi lenne kb..de őszintén


[link]

80987. Mona8106
jún. 7. 16:12

Sziasztok!


Szeretnék érdeklődni ha jönnek ki a hivatalból pontozni a gyermeket ( 6 éves lesz)

Ha kiforditva, vagy nem megfelelően veszi fel a ruhát, cipőt mindig "kacsalábon "veszi fel.

Nagyon kevés ételt fogyaszt, de mar önállóan.

Éjszaka nem szobatiszta, óvodába kísérni kell, felügyelet szükséges mellé.

Viselkedesben agresszív lett ( itthon), panasz nem jött az óvodából.

Ezekre jár az 1 pont?

Mire vonatkozik?

Köszönöm aki segít.

80986. Szakályné2 (válaszként erre: 80983. - Zsoka2728)
jún. 7. 11:43
Szia elhiszem hogy rosszul esik. Ez elég érdekes téma. Én kapom a gyodot egy súlyosan fogyatékos gyermekre ( mozgáskorlátozott, szondán keresztül eszik, nem beszél, nem szoba tiszta). A másik gyermekre úgy kapom a gyodot hogy ő autista de szerencsére enyhe mértékben ( egyedül jár suliba), amit én látok rajta nehezen érthető a beszédje, alíg eszik meg valamit talán 5-10 fajta ételt, és csak félig szoba tiszta ( pisi a vécébe megy széklet a bugyiba). Van egy öccsevő is ilyen autista mint akit leírtam utána is kapnám a gyodot ha már nem kapnám 2 gyermek után.
80985. Kelta67 (válaszként erre: 80983. - Zsoka2728)
jún. 7. 11:37

Egyszerű, mond meg neki: Mert mások (szakértők, orvosok, hivatal) így döntöttek, nem te, nem a gyereked, hanem ők..ennyike

Menjen oda érdeklődni panaszkodni

80984. Jenny5 (válaszként erre: 80983. - Zsoka2728)
jún. 7. 10:47
Ne törődj vele.
80983. zsoka2728
jún. 7. 10:29
Sajnos megint nekem jött egy anyuka Én miért kapok gyodot O miért is nem Mondom az én fiam 27beves se írni se olvasni nem tud az egyik szemére vak a másikra tompa látó tagak az agykamrak agykéreg jó darabon hiányzik öltöztetem borotválom ,az ételt fel kell darabolni mert anyira gyenge a keze nem tudja elvágni a húst.Kozlekedni fürdeni nem tud .Meg iskola ill foglalkoztatónál volt 4 órát tudtam dolgozni A te fiad ok Danis de ír olvas furdolik borotvalkozik egyedül járt iskolába ,Tudtál dolgozni rendes munkaidőben mert bölcsibe oviba hetesbe adtad,az iskola meg dub5 ig volt így tudtál dolgozni Nem egyformák a gyerekek .Nagyon nekem esett nincs igazam mert ha beteg gyerek járjon mindenkinek egyformán .,,,mi a véleményetek ?? El engedtem igyekszem kerülni nem vitatom de azért rosszul esik .
80982. Rozsi4
jún. 6. 11:27
Sziasztok! Bocsi ilyen kérdesel fordulok,nekem is Rossz junius8 .Ment el férjem 1 éve.meg én kapok özvegyi?
80981. Anka8
jún. 4. 14:41

Sziasztok!

Budapesten kapott valaki postai úton Gyod-ot?

80980. kissedina2
jún. 4. 13:34
Pont most hozta meg, Szabolcs megye :)
80979. kissedina2
jún. 4. 13:30
Szabolcsban hozta már valakinek a posta a gyodot? Vagy esetleg holnap fogja? Előre is köszönöm a választ aki tudja.
80978. kyra922 (válaszként erre: 80977. - József 45)
jún. 2. 18:04

Sose volt az. Se az ápolási díj se a Gyod.

Egyik után sem jár munkanélküli ☹️

80977. József 45
jún. 2. 15:14
Sziasztok. Ti tudtátok,hogy az ápolásin lèvő èvek után nem jár a munkanèlküli segèly(mai neve álláskeresèsi tamogatás). Mert nem munkaviszonynak minősül,hanem szolgálati időnek🤷. Ezt èn nem tudtam. 10 èvig voltam ápolásin. Azt hittem munkaviszony. De nem az....
80976. Meli22 (válaszként erre: 80975. - Zsuzsanna76)
jún. 2. 10:41
Köszönöm válaszod!Én nem kaptam meg!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook