Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Flavorwave Turbo Főzőrendszer - van valakinek? Érdemes megvenni? fórum

Flavorwave Turbo Főzőrendszer - van valakinek? Érdemes megvenni? (tudásbázis kérdés)


171. zena01 (válaszként erre: 170. - Mistvan2)
2010. jún. 16. 12:00
Én is szívesen sütnék benne, de szerintem túl sok áramot fogyaszt.
2010. jún. 11. 23:43

Szép estét :)


2 napja vettem meg ezt a csodálatos készüléket.

és mivel láttam egy videót ahol rizsát csinált valaki benne, felmerült pár kérdésem.


Szerintetek megéri ill szabad e főzeléket vagy pörköltet vagy levest esetleg tésztát csinálni ebben a készülékben?

Úgy értem ezeket inkább gázon csináljam vagy nem lenne pénz kidobás ebben megcsinálni? "villanyszámla"

169. a.k.beatrix (válaszként erre: 168. - Zena01)
2010. jún. 11. 10:23
Ne is mond! Hányszor égett már szénné a zöldség teteje, míg az alja szinte meg sem párolódott. Olyan nagy önbizalommal kezdtem újra próbálgatni, de megint csak elkeseredtem. :-((
168. zena01 (válaszként erre: 167. - A.k.beatrix)
2010. jún. 7. 19:59
Nekem meg a zöldség szárad meg és ég szénné.
2010. jún. 7. 11:54
Sziasztok! Sült krumplival próbálkoztam (fagyasztott). Az enyém olyan kemény lett, hogy a fogam majdnem beletört. Pedig beolajoztam. Mi lehet a baj?? :-((
166. a.k.beatrix (válaszként erre: 165. - Ladányiné Ildi)
2010. jún. 1. 14:56
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. A hétvégén visszahoztam anyukámtól a gépet és most kezdem majd a próbálgatásokat!
165. Ladányiné Ildi (válaszként erre: 163. - A.k.beatrix)
2010. jún. 1. 12:33

Mindent bele tehetsz, amit betennél a sütőbe is.


Jénai, cserépedény, teflon, stb. ami hőálló.

2010. máj. 31. 15:35
Az előbbi kérdésemhez még: szilikonformák és mondjuk egy szimpla palacsintasütő (nyél nélküli)?? Bele lehet tenni a flavor wave-be???
2010. máj. 31. 15:29
Annyi kérdésem lenne, hogy bármilyen "edényt", (legyen az jénai, porcelán, tapadásmentes pizzasütőlap, vagy rács stb.) bele lehet tenni? Nem lesz baja sem a gépnek, sem az edényeknek? Köszönöm!!!
2010. máj. 26. 20:19

Spenót torta


Tészta:

20 dkg liszt,10 dkg vaj,1 tojás sárgája, 3-4 evőkanál víz ,só ,bors

Ezt összedolgozni, hurkává gyúrni, felszeletelni és kapcsos torta formába egyengetni.Villával megszúrkodni.

A legalacsonyabb sütőrácsra tesszük,majd 200 fokon 15 percig sütjük.A tojásfehérjét forrón rákenjük.


Massza:1 csomag mirelit spenótot(én ebben a mennyiségben frisset),medvehagymát(szárított,vagy fagyasztott is lehet ízlés szerinti mennyiségben) összefőzni,turmixolni.Hozzáadni 10 dkg pirított őrölt diót,50 dkg krémes túrót,2 dl tejfölt,kb. 10-15 dkg búzadarát,3 tojást,sót ,borsot,oregánót.Kézi habverővel elkeverni,majd a tésztára önteni.A tetejére bőséges reszelt sajtot tettem.

Ezután 175 fokon 20 percig,majd 5 percig 250 fokon sütöttem,hogy jól megpiruljon.


Mi vajas petrezselymes újburgonyával és vegyes salátával fogyasztottuk.Fenséges volt!

161. magdee
2010. máj. 23. 12:19

A német oldalon nagyon tetszett az apró fasirtos recept.Lefordítottam,saját szavaimmal kiegészítve megosztom veletek is.


10 percig 200 fokon előmelegítjük a sütőt!

… ez idő alatt a hozzávalókat összegyúrjuk,közepébe kis darab feta sajtot teszünk

… kb. 6cm-es kisebb gombócokat formázunk

Hozzávalók:

1/2 kg Darált hús /bármilyen lehet/

2 db Tojás

1 fej Közepes hagyma

1 db Áztatott zsemle vagy 1-2 szelet kenyér

1 db Feta sajt

Fűszerek :

2 Gerezd fokhagyma,Mustár,Paprika,Bors,Só,Őrölt kömény,petrezselyem,bazsalikom ízlés szerint

A sütés: /ne felejtsd el a rácsot vékonyan beolajozni!!!/

Alsó rácsra helyezzük,majd 10 percig 180 fokon sütjük.

Megfordítjuk,majd mégegyszer 10 percig 180 fokon sütjük.

…végül 5 percig 200 fokon készre,aranybarnára sütjük.


A pesszimista hozzászólóknak egy gondolat.Kicsit legyetek kreatívabbak.Tényleg csak pár perces utánaolvasással /google.com / remek recepteket találhattok.A főzőfazekadhoz,lábasodhoz sem kaptatok recepteket és mégis mindenki nagy szeretettel és hozzáértéssel tudja használni.

Eredeti recept németül,illetve a hozzátartozó fénykép!!!:

[url] [link]

/[/url]

160. zena01 (válaszként erre: 159. - Iren333)
2010. máj. 22. 09:03
Sajnos már én is ott tartok. Ha le lenne írva, mit és hogyan kell csinálni, biztos lelkesebb lennék!
159. iren333
2010. máj. 21. 21:06

Csak megerősiteni tudom, hogy nagy felelötlenség iylen drága masinát eladni tiszteséges leirás és recept nélkül Valóban minden drága ahhoz, hogy kisérletezzünk.Karácsonyra kaptuk, de talán 3 alkalommal ha használtuk.


Felhivtam pár hónappal ezelött a Céget, hogy annyira reklámozzák a szerkentyüjüket nincsen valami receptkönyvük. Közölték nincs néhány receptet leforditott a szakácsuk de nem előirás, hogy recepttel együtt árulják. Kérdeztem akkor honnan tudjuk mit hogyan lehet késziteni, közölték az nem az Ő dolguk. Akkor kié?

Jó kis negativ reklám.

Mennyünk leforditotta a csatolt idegen nyelvü recept könyvből a csokitorta receptet,de a kukának készült ehetetlen lett, pedig az alap anyag nem volt olcsó mulatság.Ismerösöket eddig csak lebeszéltem a vásárlásról

Jó szivvel nem tudom senkinek ajánlani.

158. Gy.Ibi
2010. ápr. 22. 14:15
A Pe..yben ma kapható légkeveréses főzőedény.Valakinek van hasonló?
157. flav (válaszként erre: 143. - Holle.anyo)
2010. ápr. 21. 19:55

Kedves holle.anyo !

Most próbáltam ki a kenyér receptedet.Sajnos megégett a teteje,az igazság az hogy odatettem sülni és ott hagytam ,a vége előtt 9 perccel jártam felé újra.Azt szeretném kérdezni hogy lágy állagú a tésztája,mekkora a kenyér formád,le szoktad e takarni egy idő után valamivel a tésztát,mennyire magas a kész kenyered?

Mivel a süti receptedet is ki akarom majd próbálni légy szíves írd meg a tortaformád métetét is,a sütit letakarod-e sülés közben valamivel?

Előre is köszönöm válaszod.

156. zena01
2010. ápr. 19. 12:10
Azt vettem észre, hogy van olyan hét, hogy nem is használom. Talán majd nyáron, hogy ne kelljen bekapcsolni a sütőt.
155. Bttp
2010. ápr. 16. 20:03
Kérnék szépen mindenkit,hogy továbbra is oszzátok meg véleményeteket és recepjeiteket.Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.
154. Bttp
2010. ápr. 16. 20:01
Sziasztok!Köszönöm a hasznos infókat.Én ma vettem egy Hau..r légkeveréses főzőedényt.Még nem próbáltamki,de nagyon remélem,hogy nekem is beválik.Köszönöm mindenkinek az eddigi recepteket is.
153. zena01 (válaszként erre: 148. - Holle.anyo)
2010. ápr. 8. 19:59
Köszi!!!
152. holle.anyo (válaszként erre: 150. - Flav)
2010. ápr. 8. 13:42
Köszönöm.
151. flav (válaszként erre: 148. - Holle.anyo)
2010. ápr. 3. 10:19
Köszönet a receptért.
150. flav (válaszként erre: 149. - Holle.anyo)
2010. ápr. 3. 10:15
A kiegészítő készletben lévő párolókosárban sütöm a hasábburgonyát . Most nem olvastam vissza , de mintha már írt volna valaki olyat hogy a fritőz kosarát használja e célra .
149. holle.anyo (válaszként erre: 144. - Flav)
2010. ápr. 1. 10:01

Kedves flav!

A hasábburgonyát a rácsra teszed közvetlenül, vagy valamilyen edénybe?

2010. ápr. 1. 09:54

Túrós süti

Hozzávalók:

* 25 dkg Rama sütőmargarin

* 25 dkg túró

* 25 dkg liszt

* 15 dkg cukor

* 2 tojás

* 1 sütőpor

* 1 vaníliás cukor

* 1 citrom reszelt héja+leve

* csipet só

* ízlés szerint apróra vágott dió, mandula, rumba áztatott mazsola vagy meggy, cukrozott narancshéj


Elkészítés:

A lisztet és a sütőport összekeverem, belereszelem a citrom héját. A margarint felhabosítom a cukorral és a vaníliás cukorral, majd hozzáadom a tojásokat és a csipetnyi sót. Nagyon jól kikeverem. Belekanalazom a túrót, a lisztes keveréket és a citrom levét hozzáöntöm. Belekeverem a mandulát, mazsolát stb. Szilikon tortaformába öntöm. Előmelegített sütőben 205°C-on alsó rácson 55 percig sütöm. Tűpróbával nézzük meg, hogy megsült-e. Ha kicsit kihűlt, borítsuk ki, és ízlés szerint díszíthetjük porcukorral vagy csokimázzal.

147. zena01 (válaszként erre: 146. - Holle.anyo)
2010. márc. 30. 12:13
Köszi, én is várom a sütirecepteket.
146. holle.anyo (válaszként erre: 145. - Zena01)
2010. márc. 29. 14:19
A fagyott húst befűszerezem (leginkább csirke vagy pulykamellet) és azonnal sütöm 205 °C-on, nem olvasztom ki előtte.
145. zena01 (válaszként erre: 143. - Holle.anyo)
2010. márc. 28. 13:39
Nekem a felolvadt húshoz is 30-40 perc kell, hogy csinálod?
144. flav (válaszként erre: 143. - Holle.anyo)
2010. márc. 27. 11:15

Kedves holle.anyo !

Légy szíves egy-két süti receptet megosztani velünk , hőfok , rácsmagasság és elkészítési idő adatokkal együtt . Én csak az angol nyelvű receptesből póbáltam egy sütit de az nem lett jó.

Nekem bevált benne a "SPAR" üzletlánc Backrohr Frites tepsiben süthető hasábburgonyája ,teljesen olaj nélkül alacsony és magas rácson egyaránt ,180 celsius fokon,20 percig ,közben egyszer átkeverve.

2010. márc. 17. 11:42

Én még az élesztő nélküli kenyeret is ebben sütöm. Mivel csak kevésre van szükségem, háromnaponta sütök egy pici kenyérkét.

25 dkg teljes kiőrlésű (bio tönköly)liszt

1/2 teáskanál szódabikarbóna

1/2 teáskanál (tengeri)só

1/2 teáskanál őrölt kömény, tárkony (vagy bármilyen más fűszer, pl. fahéj - akkor mézet teszek bele és egy csipet sót így édeskenyér lesz, vagy házi kenyér fűszerkeverék, stb.)

4 evőkanál olívaolaj

2 dl langyos víz

összegyúrom (kb. 1 perc)

én szilikon kenyérsütő formában sütöm, de lehet jénaiban is, csak akkor ki kell olajozni.

a tetejére szórok egy kis lenmagot, vagy szezámmagot, de tettem már a tésztájába diót is.

205°C 50 percig sütöm az alsó rácsra téve.


Az első próbálkozásaimnál elkövettem azt a hibát, hogy véletlenül a °F értéket állítottam be a °C helyett és így nem sült meg az étel :(


Egyébként sütiket is szoktam benne sütni (kevert sütit szilikon tortaformában), húsokat, minden ízletes lesz benne.


A legjobban azt szeretem benne, hogy a fagyasztott húst csak beleteszem és kb. 45 perc múlva kész a vacsora - ezt hagyományos olvasztással nem lehet ennyi idő alatt megcsinálni.

142. zena01
2010. márc. 11. 15:32
Szerintem nyáron fogom többet használni, mert akkor nem kell bekapcsolni a sütőt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook