Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Flavorwave Turbo Főzőrendszer - van valakinek? Érdemes megvenni? fórum

Flavorwave Turbo Főzőrendszer - van valakinek? Érdemes megvenni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
501. mcirmi (válaszként erre: 362. - Pné Veronika)
2020. jún. 18. 14:05
Szia Bocsi de szeretném megkérdezni hol találom meg a naplódat. Szeretném elolvasni ha neked nem gond most kaptam sütöt és szeretném használni Köszönöm.
2014. dec. 30. 08:12
Sziasztok.Kaptam egy Turbó 3000 halogén sütőt.Szívesen foganék recepteket ka tudnátok küldeni.Előre is köszönöm
2014. aug. 22. 18:15
Na mit találtam meg? :D
498. henriette30 (válaszként erre: 478. - Pné Veronika)
2014. júl. 26. 12:24
Tudna nekem recepteket küldeni?
2014. júl. 25. 18:19
Holtodok páróló édényt és teflon sütőttálat amit bele tudokrakni.
2014. júl. 25. 17:27
köszönöm
495. mistvan2 (válaszként erre: 494. - Henriette30)
2014. júl. 25. 16:23

ez csak a használatot írja meg, töltsd le ha nem indítja a böngésződ, nálam az volt.


[link]

2014. júl. 25. 15:44
Vizet nem raktam de olajospáccba forgattam meg ha van magánnak jó receptje mit lehetbenne késziteni és maga hány percre és hányfokra rakja akkor meg kösszönném.
493. mistvan2 (válaszként erre: 492. - Henriette30)
2014. júl. 25. 15:37
raktál egy pohárba vizet és beraktad? és megkented a húst egy nagyon kicsi olajal? azért kell hozzá olaj.
492. henriette30 (válaszként erre: 491. - Naadira)
2014. júl. 25. 15:09
Tudna nekem egy két receptet küldeni .Mert valahogy nekem nem jön össsze tegnap akartam sült húst és rágos meg oda éget lett.
491. Naadira (válaszként erre: 489. - Qksika)
2014. júl. 25. 09:44
Én szeretem és használom is:csirke,készen panírozott cuccok,halfilé,kolbász,fasírt-kevesebb a zsiradék ,egészségesebb.Zöldségeket párolni szoktam,pároló edényem van-csak a levesben főnnek.Én nagyon szeretem.A gyorsaság a modelltől függ-mivel két lakásom van kettő darab van,az egyik gyorsabban süt.
2014. júl. 23. 18:55
Jonapot ! Tudnanekem valaki recepteket küldeni nekem Vinchi CVO-01 Halogén sütöm van és milyen edényeket lehet beleteni.Párom lepet meg ezzel a géppel a 30 szülinapomra és szeretném meglepni egy finom vacsival.
489. Qksika
2014. júl. 7. 22:57

Nekem megvan közel 4 éve, nem szeretem, alig használtam. Kidobott pénz volt. Annyi idő alatt amennyi kell benne egy húsnak vagy bárminek a sütéséhez, a sütőben is megsül, sőt a hagyományos sütőben még hamarabb elkészül és finomabb lesz, valamint nem kell ezt a nagy böhöncét mosogatni, meg a konyhapulton kerülgetni. Minden kiszárad benne, olyan lesz a kaja, mint a cipőtalp.

Ha nem ajándékba kaptam volna, már régen kivágtam volna a csudába, így nem tehetem, mert nem akarom megsérteni aki méregdrágán megvette nekem ezt a fölösleges vacakot.

Bocs, ha valakinek a kedvét elvettem volna. A valódi használatának köze nincs a tévében mutatott tudományához! Mindig így járok és mégis mindig beugrok. Soha többé, semmit!

488. Lyna53 (válaszként erre: 487. - Zsebi84)
2014. máj. 20. 17:47

Látom nem vagy jártas. A flavorwave sütő is olyan mint a mai tűzhelyek, ahogy eléri a beállított hőfokot kikapcsol és ha csökken a sütőben a hőfok bekapcsol fűtésre ismét. Ezt folytatja egészen a beállított idő végéig.

Mivel vettünk új tűzhelyet, már ritkábban használom ezt a készüléket, de a csirke "alkatrészek", zöldség nagyon klassz benne.

Sokan érdekes dolgokra is használják, pedig ez nem fazék -a méretei ezt sugallnák- hanem egy SÜTŐ. Ha van időd görgess lefelé, nagyon sok receptet osztottunk itt meg régebben, de a saját tapasztalatod érdemes leirnod, hogy legközelebb már tudj kombinálni. Nekem a sültkrumpli nem jött be. Jó sütést és próbálgatást! Nagy baj nem lesz, mert megállítható a folyamat.

487. zsebi84
2014. máj. 20. 14:21
Sziasztok! Normális, ha kb 10 mp-ente le és felkapcsol a Flaworwave-ben a lámpa főzés közben? Olyan, mintha diszkó lenne a konyhában...
2014. máj. 1. 07:32

Sziasztok!


Nekem van ilyen masinam tenyleg vannak dolgok amit meglehet csinalni pld.a majat szeletelem sozom egy ideig tartom a hutoben pici olajat hasznalok 10 percig sutom egyik es masik oldalat 250 fokon kituno utana mindenki izlese szerint fuszerezi.A paprikat nagyon jol lehet benne sutni ezt telire szoktam eltenni marinaltan es fagyasztoban.A 7 perces sutit kiprobaltam nem jott be a mikroban hamarabb megvolt,rizset csinaltam az is jol sikerult,meg almat sutottem .

485. nety28 (válaszként erre: 483. - Mano0923)
2014. ápr. 30. 12:31
En most keszulok venni power vave sutot.Tenyleg jo?Sutit is lehet?Kell olaj mondjuk a krumplihoz?
484. nety28
2014. ápr. 30. 12:29

Csajszik.SOS!Most keszulok venni power wave 3d halogen sutot.Tenyleg jo?Kell olaj mondjuk a sult krumplihoz?Nekem nincs sutom sajnos es azert kellene de erdekel a velemenyetek.Sutit is lehet.Kerlek irjatok nekem.

nety@freemail.hu

2013. jún. 16. 19:10
Sziasztok! Látom eléggé megállt itt az élet. Most tervezem egy ilyen kütyünek a vásárlását. Keresgéltem infók után, így találtam ide is. Sok hasznos dolgot írtak itt és találtam más oldalakat is. Ha még valaki nagy örömmel használná a szerkentyűjét annak bemásolom a talált linkeket...bár igaz német nyelvű oldalak...de vannak képek is vagy fordítóba beilleszthetitek. Végig olvastam itt a hozzászólásokat és láttam ment a tanakodás a süti sütést illetően, a talált oldalakon készítenek kenyeret és egyéb süteményeket is...na de nem húzom tovább a szót, itt vannak az oldalak: [link] , [link] Eyenlőre ezt a kettőt találtam ahol tényleg vannak jó dolgok...de ha a receptek nem is jók, támpontot adhatnak. Jó főzést, sütögetés Mindenkinek!
2012. dec. 19. 10:10
sziasztok! kérnék tőletel recepteketa ami finom és izletes.Sajnos nincs a géphez receptfüzet igy csak kisérletezni tudok.
481. anyoca69 (válaszként erre: 479. - C3ac85b9f4)
2012. nov. 13. 12:38
Tegnap volt pulyka felsőcomb, kifilézve, de a bőrét rajtahgyava, nehogy kiszáradjon. Én először 180-190 fokon sütöttem kb. 30 percig, aztán 170 fokon 20 percig. Finom, omlós ropogós bőrű pecsenyét kaptam :)
2012. okt. 22. 13:41
SZiasztok! Kérnék tőletek egy legelső receptet, amivel kezdhetném az első sütésemet. Ami finom, kiadós, és biztosan sikerül és nem veszi el a kedvemet a további sütéstől. Köszönöm előre is
2012. okt. 17. 12:28

Sziasztok!

Írnátok nekem tapasztalatokat a főzőrendszerben elkészített sült pulykáról? Sütöttetek már pulykát a gépben? Melyik részét, hány percig, hány fokon? Fóliában? Köszönöm előre is, ha tudtok segíteni!!!

Szép napot mindenkinek!

2012. szept. 4. 19:43

Sziasztok.

Sokan írtok nekem priviben receptekért.

Szeretném elmondani, hogy nekem sincsen receptkönyvem, konkrét receptem sem. Sajna így csak kísérletezgetni tudtam én is, ezért nem tudok pontos sütési hőfokot és időt írni.

Amit tudok, most gyorsan leírom.

Szóval.

A húsokat mindig alacsonyabb hőfokon kezdtem el sütni, majd feljebb tekertem, végül a legnagyobb fokozaton "adtam neki színt". A zöldségeket volt benne a legjobb grillezni, hamar megsült és finom volt. A csirkehúsokat, oldalast, tarját könnyebben és gyorsabban süthetitek, mint a grillpipit. A pipinek azért kell legalább 1 óra, hogy alaposan átsüljön, a combik, szárny kb 40 perc alatt megsüthető.

Úgyhogy csak egyet tudok tanácsolni:

Használjátok, és kitapasztaljátok, mit, mennyi ideig süssetek. Sok sikert mindenkinek.

477. totek63
2012. aug. 31. 05:01
Én most kaptam a férjemtől a tv shopból ismert 3d power wawe halogén sütőt.Az ára huzós volt de tul sok információ nincs hozzá.Segitenétek ???Gondolom ugy müködik mint a többi halogén sütő.A grill pipit ti hogy sütitek és hány fokon ,hány percig?? Köszi a válaszokat.
476. Lyna53 (válaszként erre: 474. - Virág65)
2012. aug. 28. 14:55

Régen jártam itt, s most próbálok segíteni Nektek.

Sütés közben meg lehet állítani a fedő lehajtott fogójával, aztán kihúzni a konektorból a csatlakozót. Sajnos az idő pereg tovább, míg le nem telik,de újra indítás előtt lehet még ráadni az időgombbal.

Én a legjobban a csirkeszárnyat szeretem benne sütni, isteni. Hagyományos villanytűzhelyemen sosem lesz olyan fincsi mint ebben a "ketyerében":)))

Újabban elősütött zsemléket sütök benne - a fenyőfás áruházláncit - 10 perc alatt 200 fokon firss ropogós zsemlék lesznek. Ezeket mikor megveszem, még vagy 1 hónapig eláll, így nagyon jó arra az esetre, ha kifogy a pékáru otthon és gyorsan kell friss zsemle az asztalra. Mindenki imádja a családban.

Aki recepteket keres itt, sajnos végig kell görgetni a fórumot, én itt találtam még a legjobb tippeket anno, mielőtt még megvettem volna a készüléket. Egy nagy hibája van, hogy panelkonyhám van és helyhiány miatt mindig pakolgatnom kell, hogy elférjek tőle :DDDDDDDD

2012. aug. 19. 18:16

Ma használtam először ezt a kis főzőrendszert és elég jól sikerült a sütés benne. Sertéshús sült fűszerezve , olajjal megspriccelve majdnem 1cm vastagságú 20 perc sütés után megforgattam és újra 20 perc 150fokon. Felső rácson . Alul sült burgonyát megpucolva ,mosva,törölve félbevágva 30 perc 200 fokon . Nagyon jó lett ízlett a családnak

.

2012. aug. 19. 18:09
Üdvözlet! Tudja valaki ,hogy a halogén főzőrendszernél használat, sütés közben levehetem a tetejét ? hogy lehet megszakítani a sütés időt, és szeretnék kérni recepteket tőletek . Köszönöm előre is !
2012. aug. 19. 09:54
Szeretnem lementani az altalatok irt recepteket errol a topikrol,kerdesem van egy kulonos metodus hogy a receptekra talaljak?vagy minden hozzaszolast elkell olvassak?
2012. júl. 24. 19:03

Üdvözlök mindenkit.

Érdeklődni szeretnék,hogy van egy FlawvorWave turbó,a Top-Shopban lett véve kb.másfél éve,elromlott.szerintem kinai gyártmány.Tudna e valaki szerviz lehetőséget?Köszönöm előre is a segitséget.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook