Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Édesanyák eszmecseréje csemetéikről fórum

Édesanyák eszmecseréje csemetéikről (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
7207. kszilvi (válaszként erre: 7206. - Sipor)
2008. márc. 11. 12:46

Szia!

vonalzó: rákattintasz valamelyikünkére az adatlapunkon. Akkor bejön az oldal, ahol készült.

Ott kiválasztod a vonalzót,stb. Létrehozod,és ad egy kódot. Azt kell bemásolni itt az adatlapodhoz a bemutatkozás részre.


Ha nem sikerül, majd írj, és leírom pontosabban.

7206. sipor
2008. márc. 10. 15:54

Sziasztok!


Szia dus! Én is csatlakozom a köszöntőkhöz, és ezúton kívánok nagyon sok boldog névnapot! :-)


mylene, köszönöm a felköszöntést Nóri nevében! :-)


Minya, köszönöm szépen, igazán aranyos vagy! :-)


kszilvi, köszi, végülis nem volt nehéz, nert a képek fönt voltak a gépen, mert nemrég cseréltük le a "ismerősös-bejelölős" oldalamon. :-) A vonalzóhoz még kell egy kis idő, mert egyszerre kevés időt vagyok gép előtt, és mlg ki kell tapogatni, mit-hogy kell csinálni. A vonalzóra még nem jöttem rá... :-)


Elkezdtem én is írni naplót, ha esetleg valakit érdekel.

Sziasztok!

7205. dus
2008. márc. 10. 14:18

Sziasztok Anyucik!


Köszönöm szépen a névnapi üdvözleteket!

Nagyon aranyosak vagytok, hoyg gondoltatok rám! :))


Mi jól aludtunk, Bálint még most is alszik dél óta! Lassan megyek bazsiért az oviba, csak bekukkantottam!

Lenne egy aprócska kérésem, ha nem baj!

Szavaznátok Bálintra, ha szépen megkérnélek benneteket?


Leírom a címet:

[link]


Köszi mindenkinek előre is!

7204. kszilvi
2008. márc. 10. 11:51

Dus!

Nagyon boldog névnapot kívánok!

7203. Jk
2008. márc. 10. 10:35

Sziasztok!


Nagyon régen voltam és nagyon sokat termeltetek:)))

lassan kezdem végigolvasni.

Üdv az újaknak.

Majdnem egy hetet otthon töltöttünk szüleimnél. Nagyon jó volt. Tökmag nagyapja megtanította brümmögni. azóta csak ezt csinálja és nevet magán.


Dus! Boldog névnapot!

7202. mylene
2008. márc. 10. 07:55

Dus!


Nagyon de nagyon sok boldog névnapot!


Bálint jobban van már? Mennek a gyógypuszik.

7201. mylene (válaszként erre: 7194. - Sipor)
2008. márc. 10. 07:50

Szia Sipor!


Köszönöm a dícséretet apa nevében is. Nagyon de nagyon büszkék vagyunk Nócira. Napról-napra ügyesebb, huncutabb stb. Gyorsan eltelt ez az egy év. Jövő hónapban már 1 éves. Röpül az idő, mi meg öregszünk.

Utólag mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk Nórinak! Isten éltesse a 2 éveseket!

7200. mylene (válaszként erre: 7192. - Minya)
2008. márc. 10. 07:45

Szia Minyám!


Nagyon aranyos Csibi a képeken. Főleg azon, amelyiken egy kicsit el van bambulva. Igazi nagyfiú már, büszke lehetsz rá. Remélem jól vagytok. Sokszor puszilunk Benneteket Nórival

7199. mylene
2008. márc. 10. 07:41

Napsütéses szép jó reggelt Mindenkinek!


Remélem az éjszaka alvással telt mindenhol és a babókák nem keltegették a szüleiket.

Nálunk sajnos (a fogak miatt) többször is felébredt Nóci, de egy kis szopi után mindig sikerült visszaaludnia. Ma ismét ketten vagyunk itthon. Kicsit furcsa, de olyan sokszor van ez, hogy már kezdem megszokni. Ha minden jól megy a hétvégén ismét Gátérra megyünk a testvéreimhez.


Kellemes szép napot Mindenkinek!

7198. Minya (válaszként erre: 7180. - Sipor)
2008. márc. 9. 20:21

Szia!

Nem tudom köszöntetem-e Nóri babát de így utólag is boldog szülinapot kívánok :)

Megnéztem Nóri babát nagyon aranyos igazán büszke lehetsz rá :)

7197. Minya (válaszként erre: 7196. - Kszilvi)
2008. márc. 9. 20:17

Hát igyekszem úgy csinálni mintha nem látnám hogy hová bújik :)és mikor keresem szándékosan rossz felé megyek hátha előjön de nem :)

Ma du-án Apával voltak nőnapot köszönteni mert tegnap egész nap eset az eső és nem akart menni Apa jogosan.Apa beszámolójából itélve nagyon élvezte az egészet :)Megbeszéltük ha jó idő lesz husvétkor nem fog esni az eső akkor Apa viszi locsolni Csibit magával

Na megyek lefekszem én is mert korán akarok kelni reggel mire ébred Csibi megfőzzek és akkor csak boltba ell menni utána játszhatunk egész de-őt :)Annyira igényli meg a mesélést is így egyre kevesebbet tudok a gép előtt ülni na de neked mondom mikor írod hogy mennyit rohangál Petya is egész nap :)de remélem azért tudsz is pihenni melette.Puszi nektek!

7196. kszilvi (válaszként erre: 7191. - Minya)
2008. márc. 9. 18:45

Szia!

Örülök,hogy sikerült megvenni az ajándékokat.

Megnéztem a képeket. Hú, de nagy már Csibi! Nagyon aranyos!


Édes lehet, ahogy bújócskáztok. Tényleg rafinált, ha egy mukkanás nélkül bújik, és vár téged! Csak tudd megtalálni:-)

7195. kszilvi (válaszként erre: 7179. - Sipor)
2008. márc. 9. 18:37

Szia!

Megnéztem a képeket. Nagyon aranyos Nóri!

Ügyes vagy, hogy sikerült feltenni a képeket!


Vonalzót nem teszel fel?

7194. sipor (válaszként erre: 7186. - Mylene)
2008. márc. 9. 18:03

Szia!

Megnéztem a kislányodat, nagyon szép baba! Biztos büszke vagy (jogosan)! Ugye milyen hamar telnek a hónapok a picivel? Nemsoká itt az április, és a Ti Nóritok is egy éves lesz!

Nekem nagyon furcsa volt, hogy már két éves, viszont, már nem is emlékszem, milyen volt, mikor nem volt köztünk, olyan természetes, hogy itt van. :-)

7193. sipor (válaszként erre: 7183. - Dus)
2008. márc. 9. 18:00

Szia!

Igen, ezt én is hallottam már mástól (védőnő), hogy nagyobb korkülönbség esetén a nagyobbik gyerek nehezebben fogadhatja el a kistesót, mert ha 2 év körüli lenne a különbség, akkor mire jobban öntudatra ébred a nagyobb gyerek már ott a kicsi és az a természetes neki. Nóri nagyon rossz alvó, még mindig 2-3 alkalommal ébred egy este, nem is tudom, hogy bírnám a nappalokat, ha lenne egy másik baba. Egyrészt ezért sem jön még a picur, másrészt szeretnék néhány évet visszamenni dolgzni, így is nehéz lesz vissza tanulni, hisz sokszor főnöknőmék sem tudják, mikor mit kell csinálni, mert szinte minden hónapban van valami újjítás, amit elég értelmezni, beépíteni a gyakorlatba (könyvelés), no meg kicsit félek, ha a másik kolléganőméknek összejönne a baba nehogy valakit találjanak a helyemre - inkább váltjuk egymást.

7192. Minya
2008. márc. 9. 13:40
Feltettem az új képeket ami most csütörtökön készült a Manó-muzsikán
7191. Minya
2008. márc. 9. 13:27

Sziasztok!

Hú de jó hogy megint ennyien vagyunk a forumon :))) jó sokat kellett visszaolvasnom


Manóci!

Jó utat kívánok nektek és vigyázzatok az úton!!!


Mylene!

Szépen növöget Nóri baba :)Na de a 6 fogacska hogy egyszerre bújik nem semmi kiscsaj remélem hamar kibújnak neki és nem viseli meg nagyon.Hát igencsak hálás vagyok Anyunak amiért ennyit segít.


Kszilvi!

Nekem is azt mondták hogy a lányok hamarabb kezdenek el beszélni meg azt is hogy 3 éves koráig van ideje megtanulni beszélni ha aztán se akkor igazán aggódhatunk.

Ma vettem neki csokinyuszit meg egy nagy tojást cipőt is sikerült venni meg ha minden összejön tesóm megveszi neki az oroszlánkirályt dvd-én mind a három részt annyira imádja nézni az állatos meséket remélem tetszeni fog neki :)

Bujócskázni mink is szoktunk csak nekem rafinált mert ha kérdem hová bujtál akkor még csak nem is neveti el magát vagy jelzi hogy merre van teljes csöndben várja hogy megkeressem mikor megtalálom ő mondja mostmár kak ez a kuk akar lenni :) Apa feltette a képeket a gépre majd teszek fel ujjakat én is :)


Bocsi ha nem válaszoltam mindenknek de most sajnos nincs több időm megyek vasalni míg csibi alszik :)


TOVÁBBI KELLEMES NAPOT MINDENKINEK!

7190. mylene
2008. márc. 8. 21:25

Engedem apát is egy kicsit netezni.


Mindenkinek jó éjszakát és szép álmokat!!!

7189. mylene (válaszként erre: 7187. - Dus)
2008. márc. 8. 21:20

Ha jól számolom 8 nappal idősebb Bálint.

Sohasem lehet tudni mi lesz évek múlva. Én reménykedem, hátha ....

7188. dus (válaszként erre: 7187. - Dus)
2008. márc. 8. 21:09

Amikor a férjem az ipari suliba járt, az apukám vezette a vonatot, amivel 3 éven át utazott!

A férjem nagypapája és az én nagypapám munkatársak voltak!

A nagymamám nagybátyja szomszédja volt anyósom szüleinek!

Erre mondom, kicsi a világ!

És mi még akkor hol voltunk??? Én még gondolatban sem! :))

7187. dus (válaszként erre: 7186. - Mylene)
2008. márc. 8. 21:06

Igen!

Egy idősek, pár nap eltéréssel!

Tehát az én fiam idősebb! :)))

És talán....egyszer az életben....összetalálkozhatnak......és....! :))))

Ki tudja?! Kicsi a világ!

A mi családunkban nagyon sok véletlen van, ami egy életre meghatározta a sorsunkat!

:DDDDDDDDDDDDDD

7186. mylene (válaszként erre: 7180. - Sipor)
2008. márc. 8. 21:03

Szia Sipor!


Ha van időd és lehetőséged gyere gyakrabban! Nagyon aranyos a lányod!

Az én kislányom egyidős Dus Bálintjával és druszája a Te kislányodnak.

7185. mylene (válaszként erre: 7182. - Dus)
2008. márc. 8. 20:56

Aranyos vagy! Nem vesztem el, csak kevesebb időm volt mostanában.

Még szopizunk napi 4x-5x + egy kis tízórai, ebéd és uzsonna mellette.

Kszilvi is kérdezte miket eszik már Nóri. Szinte mindent. Nagyon örülök neki, hogy végre eszik rendesen. Imádja a kiflit rágni, elég szépen ki tud nézni utána. Tökfőzeléket még nem kapott, köszi a tippet.

Bálint remélem gyorsan meggyógyul és újra elemében lesz a rosszalkodásban. Nagyon édi a virágföldes képen!

Vigyázzatok Magatokra! Puszi

7184. mylene (válaszként erre: 7173. - Kszilvi)
2008. márc. 8. 20:47
Amióta kint van neki az első két foga szinte mindent elfogad enni. Túró, joghurt, gyümölcsök, sütőtök (imádja), csak a sárgarépával nincs kibékülve. A hazai ízeket kedveli a bébiételekben (Kecskeméti), de van úgy, hogy azt eszi, amit mi felnőttek (csak kicsit light-osabban). Ma például gesztenyés-almás pipihusit ebédelt.
7183. dus (válaszként erre: 7178. - Sipor)
2008. márc. 8. 18:52

Szia!

Nóri baba nagyon édes!

Főleg, ahogy szedi le a tortáról a marcipán figurákat! Olyan tündéri!

Írtad, hoyg ti is ennyi korkülönbséget szeretnétek a gyerekek közt, mint mi! Nálunk apa volt az, akit nehezen lehetett rábírni még egy kisbabára, de ma már belátta, sok a 6 év a fiúk között! Én hamarabb szerettem volna, de ez egyedül nem ment! Aztán mire apa rászánta magát és össze is jött, eltelt 1,5 év! Abból a szempontból előnyös a dolog, hogy Balázs szeptemberben megy suliba, itthon tudok vele lenni az első év alatt! Mire vissza megyek dolgozni, megszokja a rendszert, nem lesz vele gond, reméljük! Szerencsére az iskola itt van a sarkunkon, kísérgetni sem kell, de munkába (bölcsibe) menet is útba esik!

Még ami előny: önálló és segít az ő maga módján! Nem kell öltöztetni, fürdetni, popsit törölni, így több időm van Bálintra!

Viszont a féltékenységet sokkal jobban és tragikusabban éli meg, mint egy 2-3 éves kisgyerek!

Ez nem mindenhol van így, de általában ilyen!

7182. dus (válaszként erre: 7164. - Mylene)
2008. márc. 8. 18:42

Szia Mylene!


Köszi a gyógypuszikat!

De rég nem írtál! Azt hittem elvesztél!

Örülök, hogy jól vagytok és végre kibújnak azok a fogacskák! Szegénykéim! Jól megszenvedtek vele!

Nóri baba szép nagy kilóra is és centire is!

Bálint még nincs ekkora, de majd hófordulón megyünk méretszkedni, akkor kiderül, mennyit hízott! Rengeteget mozog, sokat eszik, de ez nem jelenti azt, hogy hízik is! :S

Nekünk már van 8 fogunk, lent is és fent is 4, de most bújik a fenti 2 szemfog! Mi is szenvedünk vele!:( A popója már nem hólyagos, de még piros, nem az igazi! Kamillázom, krémezem, szellőztetem.


Örülök, hogy Nóri baba rászánta magát a szilárd étel megkóstolására!

Ízlik neki? Nem szabad megijedni, ha most nem kell neki, próbálkozni kell vele később! Egy idő után megszokja az ízeket és nem is fogod tudni, hogy variáld, mert mindent meg fog enni! Ő már szinte mindent ehetne, hisz mát elmúlt 10 hónapos!

Szoptatsz még? Elég neki az anyatej, vagy pótolnod kell neki? Most, hogy kibújnak a fogai, hidd el, fel fog bátorodni, mert viszket neki és jobban rág! Próbáltál már neki kenyér hajat, kifli véget adni? Mi ezzel kezdtük és nagyon bejött neki! Ma már azt eszi, amit mi! Nem válogat! A-tól Z-ig mindent megeszik, csak a tökfőzeléket nem! De ez nélkül meg van, nem is erőltetjük neki!

7181. dus
2008. márc. 8. 18:27

Sziasztok!


Most jöttünk meg sógoroméktól, ahol a keresztlányunk szülinapját és majdnem keresztfiúnk névnapját köszöntöttük! 2-re mentünk, de mivel nálunk reggel óta szakad az eső, elvittem a fiúkat autóval, aztán elmentem ismét Aquafittnessre! Nagyon jól esett!

Utána mentem vissza és csak ez után "ebédeltem". Fincsi bográcsos húsos káposzta volt!(meg ami tilos: muffin, somlói, epertorta, málnás süti)

Nem ettem sokat, a fogyókúra miatt nem eszek kenyeret, ez pedig kenyér nélkül nem finom!

A gyerekek is nagyon jól érezték magukat, de mivel a nagyobbik keri-lányunk kórházban van, ez egy kicsit lehangolt mindenkit! :(((

Bálint közben, míg oda voltam, elaludt egy picit, de amint meghallotta a hangom, egyből felébredt! :))

Most vasalnom kellene, de marhára nem vagyok ráhangolva!

Holnap nem kell főznöm, így halasztom a vasalni valót! :)) Sógoromék csomagoltak kaját bőven, csak a fiúknak kell valami light-os kaját csinálni!

7180. sipor
2008. márc. 8. 17:41

Sziasztok!

Sokan észrevetettek, és üdvözöltetek, valamint felköszöntöttétek Nórit, ezek nagyon jól estek, látszik, hogy jó kis csapat vagytok! :-)

Mivel az internet apukáméknak van bevezetve, mi pedig külön lakunk, nem jutok minden nap gép elé, de azért mindig visszaolvasom, amiket írtatok, és ha megkésve is, de válaszolok. :-)

7179. sipor (válaszként erre: 7166. - Kszilvi)
2008. márc. 8. 17:31
Szia kszilvi, megint itt vagyok, sikerült 3 képet felrakni, és még apa segítsége sem kellett hozzá. :-)
7178. sipor (válaszként erre: 7155. - Dus)
2008. márc. 8. 17:29

Szia!


Megnéztem a fiúkat, és téged. Nagyon szép mindkét fiad! :-) Édesek,ahogy összebújva alszanak. :-) Bazsi hogy fogadta a kis Bálintot? Mi is kb. ennyi időt szeretnénk a 2 gyerek között, mint ahogy nálatok is van. Bár, jól tudom, 2 gyerek sem egyformán reagál ugyanarra a szituációra.

Én is tettem föl képet magunkról. Majd, ha lesz idő, nézd meg. :-)

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook