Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Édesanyák eszmecseréje csemetéikről fórum

Édesanyák eszmecseréje csemetéikről (beszélgetős fórum)


2006. nov. 19. 15:39

Szia Emoke!


Az én babám 3,5 hónapos. Nekem is az első babám, és mondhatom hatalmas fordulatot hoz az ember életében az első gyerek. Szóval talán nem árt lelkizni is egy kicsit erről, na meg persze a gyakorlati tapasztalatok is kellenek.

2006. nov. 19. 09:52

Nagyon örvendek, hogy végre azért "beindult" ez a topic is. Egyelőre én is "csak lestoppolok" egy helyet magamnak, remélem, hogy januárban már aktív tagja leszek, ha végre megérkezik a kislányunk.

Csatlakozom Arwennhez és én is őszintén gratulálok a kicsikhez és Nektek is anyukák!!!:)


Puszi mindenkinek

2006. nov. 18. 21:47

Sziasztok!

Én már ugyan közel 4 éve anyuka vagyok, de a legifjabb gyermekünk kedden lesz 3 hetes.Remélem így én is ide való vagyok:))

2006. nov. 17. 20:40

Sziasztok. Én remélhetőleg nemsokára megszülök, így lestoppolok egy helyet

:))))))


Mindenkinek gratulálok a kicsihez

2006. nov. 17. 13:39
én 12 hetes anyuka vagyok, de van egy nagy fiam is (3éves). lehet, hogy így kilógok a csapatból????
2006. nov. 17. 13:30
Én már 11 hete vagyok anyuka!Nagyon örülök a topicodnak remélem sok mindenben segitségemre lesz nekem és persze más anyukának.
2006. nov. 17. 09:10

Többször felötlött bennem a gondolat, hogy kellene egy olyan topic is, ahol az újdonsült anyukák tudnak esetleg egymással beszélgetni.

Várandóságom alatt nagyon sokat jelent a terhességes topic, mert nagyon jó dolog a lányokkal megbeszélni a dolgainkat, örömeinket, bánatainkat és tapasztalatot tudunk cserélni.

Ebben a topicban pedig folytathatjuk majd a csevegést - persze, ha lesz rá időnk :))- mert gondolom, hogy sok olyan dologgal fogunk találkozni, amikor "megáll a tudomány", vagy csak éppen mással szeretnénk megosztani dolgainkat.

Végszóként pedig csak annyit, hogy minden anyukának, újszülöttnek és apukának (meg a családo többi tagjának) nagyon sok boldogságot, erőt és egészséget kívánok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook