Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megasszonyosodás 40 felett fórum

Megasszonyosodás 40 felett (beszélgetős fórum)


1 2
40. Csillagszem38 (válaszként erre: 13. - Greenredblue)
máj. 24. 18:51
👌
39. Csillagszem38 (válaszként erre: 22. - 090716)
máj. 24. 18:49
Szuper vagy!🥹🥰
38. Csillagszem38 (válaszként erre: 24. - Hattori)
máj. 24. 18:49

RR?🙈

Hát ő ne legyen példa, anorexiás, mert nem eszik.

37. Csillagszem38 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
máj. 24. 18:47

Tornazz 😍

Egyik edzőm 54 éves, döbbenetes, hogy néz ki!

36. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 18:46

😓


Nem, én a 20-as éveimben voltam "asszonyos".🤣🤣🤣 41 évesen jobban nézek ki, mint 25 évesen.

Hozzáteszem természetesen az én arcom is öregszik, és én látom magamon a változást, ami tök természetes.


Sztem sokat tehetsz egészséges életvitellel annak érdekében, hogy ne legyèl asszonyos. Ahogy olvasom, már régen rossz úton jársz, de én azt mondom, sosem késő változtatni, tenni magadert! Sok sikert!

35. szimba (válaszként erre: 31. - Hattori)
máj. 24. 09:32
Ez már nem jön össze, bőven középkorú vagyok. :-) :/
34. Greenredblue (válaszként erre: 24. - Hattori)
máj. 24. 08:55

"Csinos" :))

Egyszerűen sovány, mert nem eszik. Ugyanolyan egészségtelen, mint az elhízás.

33. Borian
máj. 24. 06:12

50 felett vagyok, de még mindig 45 kg, ugyanazokat a ruhákat hordom, mint 30 évesen.

Picit jobban oda kell figyelnem az étkezésre, ha kicsit hízom (fél-1 kg) visszaveszek pár napot és többet sportolok, mint fiatalon. Most már nem elég a kardió, súlyzós edzéssel is ki kell egészíteni, hogy az izom megmaradjon.

máj. 23. 22:33
Klimax után is sokat változik az ember. Anyukám ugyanannyi kiló mint előtte (kb 53kg), viszont akkor is lett hasa ami előtte nem volt. Centibe sokat nőt hiába a kiló ugyanannyi.
31. Hattori (válaszként erre: 30. - Szimba)
máj. 23. 20:29
Megöregedés ellen egy tipp van: fiatalon kell meghalni.
30. szimba (válaszként erre: 8. - Hanga_08)
máj. 23. 18:39
Ugyanígy vagyok. 10 éve 52 kilóval (167 cm) kifejezetten vékony voltam, most 56 kilósan (45 évesen), egy szülést követően katasztrófa, ahogy kinézek.
29. andi6020 (válaszként erre: 24. - Hattori)
máj. 23. 17:52
Ki az a Réka? Meg egyáltalán, ezt miért írtad nekem?
28. vigyefene (válaszként erre: 11. - Xochipilly)
máj. 23. 17:49
A Britt tudósok azt is kimutatták, hogy azok a nők akik sétálás közben magukat nézegetik a kirakatokban, kissé lazábban fogják fel az életet.
27. birebora (válaszként erre: 24. - Hattori)
máj. 23. 17:00
Rékának munkaköri kötelessége. Az a munkája, abból él. Nem vagyok benne biztos, hogy ha ledolgozná a napi 8-10 óráját egy másik munkahelyen tudná-e ugyanezt produkálni.
26. globus (válaszként erre: 22. - 090716)
máj. 23. 16:47
Csak sportruhát ne vegyen fel, mert azt gusztustalannak minősítették pár napja a másik fórumon. Otthon macinaciban gyúrjon, aztán előbújhat, hogy ne bántsa senki mimóza lelkét 🙃
25. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 16:47
Cukrod okés?
24. Hattori (válaszként erre: 7. - Andi6020)
máj. 23. 16:36
Réka nem hízott el és csinos is.
23. simple
máj. 23. 16:23
40-es éveimben járok én is. 50-52 kg vagyok, és ugyanolyan jó a testem, mint 20 évesen. Persze rengeteget mozgok, meg nem zabálok egész nap. Tenni kell azért, hogy az ember jó formában maradjon. Engem 25 évesnek szoktak nézni, nem csak a testem miatt, az arcom sem változott szinte semmit. És sokkal pörgősebb, energikusabb vagyok most, mint mondjuk 20 évvel ezelőtt. Szerintem csak az hízik meg, robban le 40 évesen, aki elhanyagolja magát.
22. 090716
máj. 23. 15:31

Szerintem ezek ellen lehet tenni 50 fölött is. Én 49 éves vagyok, heti 2-3 nap sportolok, plusz napi szinten sétálok a kutyával, bár inkább gyalogolok. Figyelek a kajára, jelenleg idősávosan eszem, és fogytam tőle. Ennek hatására, jobb a közérzetem, fittebb vagyok. Szerencsére le is tagadhatok pár évet, pedig van rajtam így is felesleg.

Határozd el, és csináld! Kitartást kívánok hozzá!

máj. 23. 14:47
Szerencsém van. Nőies homokóra alakom van, derekam akkor is van ha éppen felszedek vagy leadok 8-10 kg-ot.
20. michelle.r (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 14:47

Akkor pláne eredj utána, hogy mi van a testeddel, mert nagyon nem normális a te korodban a lomhaság.


Régen simán rávágtam volna, hogy egyél kevesebbet, mozogj többet, és hagyd el a szénhidrátokat, főleg a cukrokat. De ez ennél sokkal bonyolultabb.


Ha van kedved, hallgass bele: [link]


Nagyon sok mindent elmond díjmentesen is. Elolvastam a könyvét, becsekkoltam a programjára kétszer is. Olyan emberekkel találkozom, hogy ha nem a szemem előtt történik a változás, el sem hiszem. És nem éheznek, nem hajtják halálra magukat.


Én is jobb formában vagyok, mint egyetemistaként. 47 vagyok, sokkal fiatalabbnak szoktak gondolni. De nem ez a lényeg, hanem hogy tényleg sokkal jobban érzem magam a bőrömben.

19. Greenredblue (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 14:42

Nézd, 45 év nem az a kor, amikor kevésbé kellene bírnod magad a korod miatt. Az edzetlenséged miatt érzed magad így, ahogy mondod, lomhának.


Változtatni kell az étkezési rendszereden és a mozgáson is.

A rossz hír az, hogy gyökeresen és örökre meg kell ezt reformálnod, hiszen a jelenlegi életmódod nem működik.


Viszont szakemberektől kérj tanácsot az étkezésben, ne kúrákba kezdj!

18. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 13:53
Csináltass labort, mert könnyen cukorbeteggé válhatsz, az tényleg baj lenne.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Greenredblue)
máj. 23. 13:41
Nyilván betett a stresszevéses időszak. Sportolni szoktam, amennyire még bírok. Mert már nagyon nem megy úgy, mint pár éve. Ez idegesít talán jobban, hogy lomhává váltam. Esztétikailag annyiban frusztrál igazán, hogy a háthájam nem akárhogy hurkásodik. Vág bele mindenbe...
máj. 23. 13:15
35 éve ugyanúgy nézek ki, csak kicsit megfonnyadtam. Nincs vele semmi bajom.
15. Halacskaaaa (válaszként erre: 13. - Greenredblue)
máj. 23. 12:38
Egyetértek. A hormonrendszer is változik nyilván, közeledik a klimax, de erre inkább az 50-es nők foghatják a hízást, vagy azok, akiknek pajzsmirigy alulműködésük van. Itt még mindig a kevés mozgás és a sok kaja lehet a ludas. Elég, ha arra gondolok, hogy anyukám még most az 50-es éveiben is jól néz ki, de oda is figyel magára. Ha érzi, hogy megszaladt pár kiló, rögtön visszafogja magát. Míg anyósom nem tud fogyni azóta, h megszületett a férjem. Nincs önkontrollja. Egyedül akkor fogyott, mikor meghalt apósom. Persze szerinte alig eszik, aztán férjem egyszer megfigyelte, miket nassol össze az anyukája egész nap, és rá is szólt az anyjára, hogy ez bizony így összeadva sok és nem csoda, hogy csak hízik. Ráadásul artritisze van és ezért mozogni se nagyon tud. Szóval megvan annak az oka, ha megasszonyosodik valaki.
máj. 23. 12:02

Én a 3o éve tartó ülőmunkától hiztam, de eleve rossz étvágyú vagyok, amióta rengeteget utazok, ügyködök, visszafogytam.

175 cm vagyok, fiatalkoromban 55 kg voltam, nagyon vékony, most 70 körül.Még igy is néha szédelgek, de mindenesetre arányosabban nézek ki, mint fiatalon ( különben nem igazán érdekel )

kb 10 éve voltam 80 kg is, akkor tényleg asszonyos voltam.

13. Greenredblue (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 11:55
45 évesen nem a korod miatt híztál normál méretről XXL-re, hanem mert sokat eszel, rossz összetételben és nem sportolsz, ez a szomorú valóság. Erre lehet hatással kicsit a hormonrendszer, de ahhoz könnyű alkalmazkodni.
máj. 23. 11:51

Sport és megfelelő táplálkozás nélkül mindenki megereszkedik és elhízik.


De nézd meg a franciákat: egy átlagos francia nő 60 felett sem hízik el. Tehát nem ördöngősség nem meghízni.

11. xochipilly (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
máj. 23. 11:50

Képzeld, azok is akik törődnek a "kinézésükkel"


Ellenben brit tudósok kimutatták, hogy a férfiak még 40-50 évesen is ugyanolyan fittek és izmosak maradnak mint 20-25 éves korukban. Aztán felébrednek arra, hogy belelóg a kezük a bilibe.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook