Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Azokat várom eszmecserére, akiknek pajzsmirigy alulmüködésük van, gyógyszert szednek, és akármit csinálnak nem tudnak fogyni fórum

Azokat várom eszmecserére, akiknek pajzsmirigy alulmüködésük van, gyógyszert szednek, és akármit csinálnak nem tudnak fogyni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
369. ivi79 (válaszként erre: 367. - Tiah)
2016. febr. 29. 22:30
naaz nem semmi..ir-es ismeröstöl hallottam énis flabirol h használta.fogyni asszem nem fogyott, de izmait érezte.valljuk be ez nem igazi mozgás, azontúl h ez a rezgés se feltétlen jó hosszabb távon, mint a speedfitneszben h árammal csapkodnak:D
368. ivi79 (válaszként erre: 366. - Tiah)
2016. febr. 29. 22:13
belső békára keress rá, van egy 25részes rászoktatója:)
367. tiah (válaszként erre: 366. - Tiah)
2016. febr. 29. 10:15
A vibrácio már mint a flabelosz, jó elöször mikor csináltam 120 ról fogytam le erre a sulyra ami most van de abba kellet hagyni mer terhes lettem, sajna elvesztetem a babát és akkor derült ki a pajzsmirigy dolog, ujra kezdtem beszeresztem a gépet mert a bérlet árbol meg tudtam mvenni és meg ha részletre is de az enyém akkor csinálom mikor nekem jó ..... vannak más vibráciosak is de gyengék probáltam én is más terméket ki de ez a leg erőssebb és ez is tud izom lázat okozni föleg a sportolói fokozat..... ez elsősorban vizet hajt és a zsigeri zsirt, majd csak utánna a többit, elvileg napi 30 perc de én ezt is megdurom 40 50 percre..... dokim nem díjazza de ez van....vibráciot nem mi denki csinálhatja , trobozisosak daganatosak stb.... nem is mindenkinél egyforma a hatása... ezt látom barinömön ő ugyan ennyi mozgással és diétával 10 en kilokat dob le 2-3 hónap alatt de neki nincs hormon problémája... szóval ez a vibrácio is egyén függö kinek mi,yen a szervezete..... :-) :-) :-)
366. tiah (válaszként erre: 365. - Ivi79)
2016. febr. 29. 10:04
Köszi ivi79 , keresek én is a youtuben megprobálom....
365. ivi79 (válaszként erre: 364. - Tiah)
2016. febr. 29. 09:42

jóga? lelkednek meg az izületeidnek is jót tesz. jutubrol szedtem le videokat(pénzmiatt nem járok órákra pedig az jobb lenne) amik jól elmaygarázzák mit hogy és naponta csinálom a 30-40perceseket. iszonyat izomlázat tud csinálni ottis ahol nem gondolod..szép lehet haladni, nálam a futás és ülő életmód merevit be, de már alakulok:)

98al tényleg ne fuss, de sztem ez a vibrácio nemsok mindenre jó:( zumbát hagyd énse csinálnám..

364. tiah (válaszként erre: 363. - Ivi79)
2016. febr. 29. 09:06
Köszi ivi79, sajnos futni és egyébb kardio mozgást nem végezhetek lupusz nefritisz és mitrális vitium astma, tüdő fibrozis (ez tünetmentes nem nö), reumás deformitás miatt a szív terhelésem 2,5 kg lett sajna semi olyat nem csinálhatok még a kapálást se, csináltam de rácsesztem. Hogy gyógyszer mentes legytek sajna sok mindent nem tehetek meg amit szeretnék ,2x volt halál közeli élményem azóta vigyázok mert még 36 évesen szeretnék sok mindent megélni.... ezért csinálom a vibráciot ezt is orvosi felügyelet mellet és javaslatra.ez nem terheli a szivet és az izületeket, 98 kgsan meg az orvosom is csak sétát javasolt az egyépként is reumás csontjaimra... Sétálni szoktam is mikor jó idö van. Jártam fitnesz terembe de kinéztek és kicikiztek, sajnos itt nincs olyan terem ahol duci emberekkel fog.alkoznak és nem cikiznek ik a feszteroidozott izomagyuak. Momentán itt nálunk 3 terem van egyik es csak nöi, zumbát is probáltam de szerintem ez egy életérzés és az az edzö aki lebasz mert nem ugy csinálod az szerintem nem edző, nagy sulyal nem lehet tökéletesen ugri bugrizni.. a lényeg a mozgás a ugy meg szerintem nincs tökéletes mindenkibe Van hiba ês max megfelelési kényszer a vége....
363. ivi79 (válaszként erre: 362. - Tiah)
2016. febr. 28. 19:49

ne vibráciosozz hanem fuss vagy sportolj vmi normálisat. attol h vérképed totáljo a dokik szerint, még lehet nagyonrossz. ird be értékeket pontosan.

másik nagy hizos para az inzulinreszisztencia, nem árt egy 3pontos cukor+inzu terhelés.

az h nem eszed ezt a 3 dolgot, még böven van oylan mitöl lehet hizni.

pajzsmirigy slim nemjo semmire, csak jó a reklámja.

362. tiah
2016. febr. 28. 09:56
Sziasztok, segitséget kérnék, megvolt a pajzsmirigyes vérképem totáljo minden,de nem tudok fogyni ....naponta 30-40percet töltök vibrácios trénerezéssel már 3 honapja alig eszek sok mindent meg is vonok magamtól még se megy.... nem eszek cukrot, fehérkenyeret ,tésztát csak xiloxot -nyirfacukrot de ezt is csak a kávéba. Naponta 2x eszek ezt is undorral....már már kaja fobiám van....ha enni kel hányingerem van.... most probálom a pajzsmirigy slimet .... nagyon szeretnék egy 10-15 kg tol megszabadulni mert mütétre ( plasztikai) várok de nem mütenek meg még minimum 85-80 kg nem lexzek. Segitéget ötletet szivesen várnék privát üziben.....köszi.
361. tiah (válaszként erre: 360. - Marlenka70)
2016. febr. 14. 22:49
Igen az köszi a segítséget.:-) :-)
360. marlenka70 (válaszként erre: 359. - Tiah)
2016. febr. 14. 10:05
Kompressziós harisnyának hívják.
359. tiah (válaszként erre: 358. - Tiah)
2016. febr. 14. 09:11
Kimaradt a elözöböl, én szedek vizhajtot és káliumot nem vizesedem annyira csak ha sok hust és sósat eszek. A diszno hust kerülöm minimálisat eszek csak baromfi, hal és sok zöldség gyümölcs. És ha vizesedik a lábad pockolni kel ha leülsz. Én anno kaptam olyan harizsnyát fásli helyett.( most nem jut eszembe a harizsnya neve de segéd eszköz boltba kapható olyan 2300 ft)
358. tiah
2016. febr. 14. 09:05
Nekem 3 éve derült ki mikor terhes lettem, persze el is vettettem a gyerekem , habár most már tudom hogy megszülhettem volna... Nállam csináltak uh-t meg inzulin rezisztenciát tsh t3 t4 és minden féle hormon vizsgálatot. Tüneteim sok volt, izzadás pánik érzet ( emiat psziho dokihoz is mentem) hideg láb száraz bör, nehezen alszok el este bármenyire álmos vagyok. És 67 kg rol 120 voltam igaz engem steroiddal keteltek lupusz miatt, de mint kiderült ez is kiválthatta és a stresz hogy a pajzsmirigy alul müködésem van. Nehezen lefogytam most 100 vagyok, de még 30 kg van sehogy nem megy. Diétázok flabizok, pörgök - nállam a lupusz okozza a pörgést 200 % on és rám nemjellemzö a lassultság mit ugy általába. Persze néha én is belasulok akkor egésznap kelek fexek. Én is szeretném tudni hogy lehetne még fogyni.... eddig fehérje tutmixot ittam tudjátok azt amit régen a Laurát kérdezd reklám ment, jo 2 étketés helyett ettem délbe fötkaja de diétás, igy ment le eddig az a 20 kg, de most megá,t és 1 éve sehova nem mozdul. Pedigmuszáj lenne mert szeretnék anya lenni és kisseb suly kevesebb szövödmény ahogy az orvosok mondják.
2016. febr. 8. 14:02

Sziasztok.


Nekem pm alulműködést diagnosztizáltak. Letrox 50-et kaptam. Még kb csak 2 hete szedem.

Borzalmasan meghíztam, úgy hogy közben alig ettem, és bármit csinálok, nem tudok fogyni.

Van valakinek hasonló tapasztalata?

2015. okt. 28. 12:02
Valakinek nincs véletlen eladó Letrox nevű tablettája?
2013. aug. 15. 16:32

a tsh-n kívül nincs más hormonvizsgálat. Úgy látszik ebben a kerületben nem fontos, csak a tsh.

A tűneteim, száraz bőr, vizesedés, hízás, pm vagy ir? Eddig pm-nek vettük. Más vezető tünet nincs. Egyéb laborértékek jók. Ill. nagyon izzadok, de az gyógyszer mellékhatásnak tudtam be.

2013. aug. 15. 16:01
Nem tudom. Megnézem előbb, mik a tűnetei. Bár néha olyan érzésem van, hogy a ir, pm, és a női hormon dolgok mintha egy kaptafára készültek volna.
353. ivi79 (válaszként erre: 352. - Déefzsé)
2013. aug. 14. 22:13

t3, t4, atpo?

vizesedhetsz ettől is, de igazából nagyobb értéknél szokás..

inzulinrezisztenciások jobban vizesednek kisebb tshnál is csak szólok. arra utaló tüneted nincs?

352. déefzsé (válaszként erre: 351. - Ivi79)
2013. aug. 14. 21:53
tsh 5,2 tartomány: 0,04-4,0 Ja és nem olyan rég derült ki, mert decemberben ez az érték 2, xxx valamennyi volt, májusban kaptam ez az eredményt.
351. ivi79 (válaszként erre: 350. - Déefzsé)
2013. aug. 14. 21:19

inkább csalánteázz..


mennyi volt tshd? semmit nem tudok rólad csak h 75öt szedsz

350. déefzsé (válaszként erre: 345. - Ivi79)
2013. aug. 14. 21:07
Kérdésem, hogy kb. mennyi idő alatt várható javulás az állapotomban, ha egy hónapja szedem az L-thiroxint, most 75 mikrog-ot. Októberig nem is lesz másképp. Iszonyú vizes vagyok, semmi változást nem tapasztaltam az egy hónap alatt. Egyáltalán jellemző ennyi víz? Érdekes, hogy mind a szakorvos, mind a háziorvos nemet mondott a vízhajtóra.
349. ivi79
2013. aug. 14. 09:36

persze h az, ez eddig sem volt kérdés. de no para az alulmüködök 90%nak sztem az van.


gyere át ide ez jobban pörög:

[link]

2013. aug. 14. 08:15
Elkezdtem olvasgatni a problémámról és inkább feladtam, mert semmi jót nem olvastam az emelkedett TPO-ról. Lehet, hogy hashimoto- szindróma-m van?
2013. aug. 14. 07:45
ja és tavaly február végén is 550,70 volt
2013. aug. 14. 07:45

Szia!


Meglett az eredményem, hát....nem is tudom mit mondjak....


2013.02.26.-án az anti-TG AAT: 411,4 IU/ml < 60


Most pedig anti-TPO AAT: 1369,9 IU/ml < 60 lett


ahogy látom jóval emelkedett

345. ivi79 (válaszként erre: 344. - Déefzsé)
2013. aug. 14. 00:37
mi a kérdés?
2013. aug. 13. 22:11
Jó estét, sziasztok! Május 25-e óta olvaslak benneteket, miután érintett lettem a dologban. Sajnos a tűrőképességem határához érkeztem. Lehet, hogy én vagyok türelmetlen, vagy valamit nagyon rosszul tudok, illetve egyáltalán nem tudok:)
2013. aug. 13. 15:03

Sajnos ez mindenütt így van.

Holnap feltétlen megírom az eredményemet, hogy mennyi lett.

342. ivi79 (válaszként erre: 341. - Szöszi71)
2013. aug. 13. 14:56
háát 10-12re számitani lehet. nemtom mennyire jóarc, de sztem segiteni fog.. bár mintha vki mesélte volna h elégg meg van kötve a keze
2013. aug. 13. 14:51

gondoltam :(

soha ennyire fáradékony még nem voltam és egyre rosszabb. a tornámat is ebben az évben emiatt hanyagoltam, elég volt a napi 80 perc gyaloglás is.


Képzeld, megnéztem a neten a dokinőt, rendel nálunk Debrecenben az OTI-ban is (szakrendelés). Ez talán jobb lesz, mint a magánrendelése, mert biztos elég sokba kerül, nekem pedig sajna nincs rá pénzem. :(

340. ivi79 (válaszként erre: 339. - Szöszi71)
2013. aug. 13. 14:32
igen ettől..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook