Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
2009. okt. 8. 10:00

Én belefogtam, de nem is tudom minek :(

Most meg meg se bírok szabadulni a cuccoktól, ugyanis egyikre sincs igényem ....

Csak annak ajánlom aki milliomos és milliomos ismerősei vannak, így lehet belőle valaki és tud emberekkel bánni, egyébként totál csőd az egész ....

2009. szept. 27. 22:32
Én már nem merek semmit írni:d lehet kicsit elvetettem a súlykot, de semmi sértőt nem írtam csak reagáltam arra amit nekem írtak(egy fórumban ez így szokás), abban viszont igaza van Hoxának , hogy nem kelett volna személyeskedni, legközelebb erre odafigyelek, amikor osztom ezeket:D csak fogalmazás kérdése...
219. kingi7
2009. szept. 27. 21:59
Én mind a 2 oldalról láttam a fényt :DDD
218. kingi7
2009. szept. 27. 21:55
Azt például tudjátok, hogy az aloe az csak az "A" vércsoportú embereknek jó? Ja a nonit kipróbáltam, 2 nap többet ért, mint a fél éves aloe kúra
217. Hoxa
2009. szept. 27. 16:50
Most már kicsit fékezzetek, folytassátok egymás közt priviben, ha akarjátok!
2009. szept. 26. 21:26
Pont ezt írtam a hires "gyerekorvos" igazgatónőnek is, hogy alább , hogy majd akkor hiredesse az igét ha se háza se kocsija csak a sok kölcsöne...Ezeket mindd élesben láttam...Nem tudok mást mondani csak hogy hulladékok!!!:D
2009. szept. 26. 21:16

Ez a másik amit gyűlölök, mindegyik olyan nagyra tartja magát, mintha legalábbis elvégezték volna az orvosit. Grrr...

De úgy látom, most hallgatnak.. Vagy már internetre sincs pénzük :) Vettek helyette fogkrémet.. vagy gélt :D

2009. szept. 26. 21:06
A barátnőm unokatesvére gyógyszerész, erre a FLPs férje megmagyarázta, hogy tud annyit mint egy gyógyszerész(amúgy szakmunkás), majd eladtak egy idős néninek egy terméket amitől rosszul lett, később megmagyarázták, hogy nem attól van vagy ha igen akkor rosszul szedte be.Szerinted?:D a spermák:D
2009. szept. 26. 20:19
Persze, hogy értem a hulladékot :D Ha arra gondolok, hogy beteg embereket csapnak be csak azért, hogy pénzhez jussanak, akkor még a hulladék is kevés. Sőt, én ismertem olyat is, aki lebeszélt egy idős nénit arról, hogy kiváltsa azt a gyógyszert, amit az orvos felírt, hanem helyette szedje be azt a sz@rt. Szerinted????
2009. szept. 26. 10:59
Viki olvasd el a barátnőmről és a férjéről irt hozzászólásomat és mindjárt rájössz , hogy tudják mit csinálnak igen is rosszindulatúak, legalább is akiket én ismerek...Nem álltalánosítok, de van közöttük bőven hulladék:D Nem írok csúnya szavakat, mert kitiltanak, de érted mire gondolok amikor azt írom hulladék:D
2009. szept. 26. 10:40
Egyébként szerintem a többség nem rosszindulatból csapja be az embereket, csakhát ennyire buta, befolyásolható emberek, akik mindent elhisznek és még a saját kárukon sem tanulnak.
2009. szept. 26. 10:38
Igazán tudhattad volna, hogy ezek igen művelt emberek, biztos megvan a gyerekorvosi, meg a pszihológusi végzettsége is :P Lehet, hogy majd én is tanácsot kérek tőle, hátha megálapítja, hogy én is milyen boldogtalan vagyok :)
2009. szept. 26. 10:25

Tuti készülnek a kongreszusra okt 17 én lesz, de elötte 3 héttel fel kell készülni különben nem tudnak csápolni, énekelni(a himnuszukat tudjátok:"soha ne add fel"):D:D:D nah meg az sok meló mire becsapnak ujjra egy két embert!

Az igen tisztelt gyermekorvos igazgató asszony is eltünt, aki nem hagyott békén azzal, hogy boldogtalan vagyok:D:D:D de akkor most gyermekorvos vagy pszihiáter?:D jah egyik sem igazgató asszony a FLP-nél:D

2009. szept. 25. 20:44
És még mindig várjuk a választ:)
207. panini (válaszként erre: 206. - 2d5a00656a)
2009. szept. 25. 20:38

:)

Biztos agytágításon ülnek :)

Csatlakozom hozzátok, utálom én is ezt a szemét bandát (mármint az FLP-t)

2009. szept. 25. 20:04
Valaki a sötét oldalról????
205. 1ea7976753 (válaszként erre: 204. - B594f32270)
2009. szept. 25. 17:12
Igen persze olvastalak...Tudom én voltam is az előadáson és a barátnőm férje mint mondtam a mai napig benne van, de ha ezen múlna az életük már éhen haltak volna...Eladósodnak a pozicióért meg az általuk vélt milliókért és nem veszik észre, hogy közben rajtuk gazdagodik a Forever:D szánalmas emberek ezek, sajnálni valók
204. b594f32270 (válaszként erre: 201. - 1ea7976753)
2009. szept. 25. 17:03
Igazán nincs mit :) Nem tudom, olvastad-e itt a hozzászólásomat, én is tanuja voltam már egy család tönkremenetelének, több milliós tartozás felhalmozásának emiatt az agymosó szívtelen banda miatt. Amit írtál az is mennyire tipikus, mikor elmész egy ilyenre azzal kezdenek, hogy bemutatnak egy embert, aki már milliomos, meg tapsolnak neki percekig. ÚÚÚÚÚÚÚristen!!! Senkinek nem esik le, hogy ez megrendezett, hazug parasztvakítás???? Aki elhiszi meg is érdemli...
203. pupákné (válaszként erre: 201. - 1ea7976753)
2009. szept. 25. 13:00
Nagyon örülök, hogy végre valaki aki tisztán látja a dolgokat így leírta nekünk könnyen befolyásolható embereknek a valóságot (amit végül is mi is tudunk de mivel csak a jó oldalát mondják el, mi el is hisszük s talán még be is dölünk nekik). Tudjuk, hogy ezt a piramis elven müködő üzlet előbb utóbb dugába döl.
2009. szept. 25. 12:54
És amikor az adózásról kérdeztem őket, annyival elintézte, hogy az legyen a könyvelő baja ne az övé azért fizeti, a csöves, könyvelőt fizet ezt sem hiszem el....
2009. szept. 25. 12:48

Köszi Viki!

Én élesben látok mindent és ezek azért hülyéznek le minket, mert a mi agyunkat nem tudták átmosni és nem szédítettek el a nemlétező pozicióval és a nem létező milliós keresettel.(Én munkaügyi osztályvezető vagyok, a barátnőm(akinek a férje szekta tag) nemzetközi üzletasszony, mi nem léptünk be, a képzetlenek , tudatatlanok, üzletet építenek, és ha megnézed ez a csávó is azért tud ugrálni ,mert a barátnőm eltartja és nincs anyagi gondja, majd ugyanez az ember megmagyarázza neked akinek kenyér gondja van, hogy ez milyen jó, ő nem kockáztat, te igen.Érted?És vannak a fanatikusok, akik pedig a házukat kocsijukat fel áldozzák, kölcsönöket vesznek fel ismerek olyat aki 4 milliós tartozással szált ki, most albérletben lakik és fizeti a Forever-re felvett kölcsönöket és olyat is akinek a házassága ráment erre a "nagy" üzletre, milliókat keresnek(szerintük) mégis azon ügyködnek hogyan fizettessék ki mással a terembérlést az úti költségeiket és ha vidékre mennek a szállodájukat(mert nem adják alább a te pénzeden).Hidd el testközelben látom őket!!!És mit művel a barátnőmmel a férje, azért hogy az egész csapatnak finanszírozza a kiadását!

2009. szept. 25. 12:23
Egyetértek Ramival és Csalánlevéllel. Azért érdekes, hogy akiknek van egy csöpp eszük és reálisan gondolkoznakk, azok mind ugyanazt veszik észre ezzel a hazug szektával kapcsolatban.
2009. szept. 25. 10:37

Pontosan jól látod kedves Csalánlevél!

Ezek nem válaszolnak semmilyen konkrét kérdésemre, csak a boldogságommal vannak elfoglalva, a férjemnél is nagyobb szakemberek (amúgy az ELT-én oktat)...

Az őszinteségről meg csak annyit, hogy a barátnőm(aki 25 éve sikeres nemzetközi üzletasszony) férje is benne van, majd a felesége pénzéből vásárolt több milliós kocsira felragasztotta a FLP-s matricát (Go Forever) és mindenkinek beadta a szponzorával együtt(akinek egy szakadt kocsija van, itt igazad van kedves Csalánlevél), hogy ezt a szuper autót már a FLP-s fizujából vette csupán 2 hónap alatt, közben meg még 5 Ft-ot sem keresett vele, inkább hordja a pénzt a családtól a FLP-nek, erre irtam , hogy a "nagy vezetők" jól élnek ezeknek a szerencsétleneknek a pénzéből és jól is teszik, ha erre van partnerük

2009. szept. 25. 10:24

Sosem fogtok egymással zöldágra vergődni,mert a pólus két oldalát képviselitek.

De azért amiket Rami25 megkérdezett ,így végig olvasva,arra itt azok közül akik az mlm-eseket képviselik senki semmire nem válaszolt.Pl. mennyit fektettetek bele,mennyi idő után jött be,és mennyire jó élet az ajó élet.Sajnos mi földi halandók csak olyanokkal találkozunk közűletek akik csóringerek maradtak nagy közhelypuffogtatással óriási dicshimnusszal és öntömjénnel a dologgal kapcsolatban,de kilógó seggel.Tök jó lenne reális sikersztorit is hallani első kézből ami nem úgy kezdődik hogy a bátyám kollégájának édesanyja...hanem úgy hogy én zet meg ezt tettem,és ez meg ez van.

Csakhogy az ilyen "szektás"ahogy hívták itt gyűlésen kiáll 4-5 ember/a cég tök mindegy a séma azonos/és elmondják hogy ők mennyire tutira jól jöttek ki ebből és már smaragdok,meg gyémántok meg egyéb drágakövek fokozatait tudják magukénak,és fulltra keresik a kisbukszájukat,meg a nagyot is,majd beülnek a Wartburgjukba az előadás után .Ezek látják a hétköznapi nem nagystílű életet élő nem mlm-es aljanépek mint mi,és ezért nem nagyon tudjuk elhinni hogy ez olyan overbiznisz ahogy elmondják mikor be szeretnének szervezni 28.csicskának.Erről ír irr a "kislány",szerintem.Ha lenne konkrétum bizonyára ő is elgondolkodna ,mint mindanyian,de eddig csak a duma volt.!

2009. szept. 24. 16:17

Mi mást is válaszolhatnál erre, persze, hogy ezt.:D

tudod itt mindenki azt ír amit nem szégyel és a hazudozást már jól megtanultad a Foreernél

196. genia
2009. szept. 24. 16:08
Koszonom a tanacsaidat mellesleg gyerek orvos vagyok es nem magyarorszagi te meg egy fiatal neveletlen lany.Tisztelettel Genia.
2009. szept. 24. 16:03
Jah és még valami, a Foreveres regisztrációtól egycsapásra orvosok és gyógyszerészek is lesztek ez is jellemző rátok, pár sorból megállapítod , hogy nem vagyok boldog:D a pszihiáter férjem pancser hozzád képest, praktizálnod kellene, abból jobban élnél és nem adósodnál el Főnök asszony
2009. szept. 24. 15:56
genia, nem érdekel mire tartasz igényt és mire nem.Ha olyan tisztességes ez az üzlet miért nem meséled el mennyit fektettél már ebbe és mennyit kaptál vissza, tessék mondd csak el, vagy hogy ehhez hány embert kelett becsapni, de te még olyan sem vagy mint a többi egyszerűen csak nem válaszolsz többé, miért nem magyarázod meg mennyivel kell beszállni igazgató asszony?Ti mindd egy kaptafára készültetek.Lehet hogy maga a cég korrekt és azt kapod amit igér, vagyis semmit, de semmilyen ellenőrző redszer nincs, az lép be aki akar és engem olyan emberek győzködnek akiknek semmi féle kézettségük sincs, akik 4 faiskolát végeztek, és mindnre megvan a betanult szövegük ehhez értenek nem többhöz...Szánalmas.Most már elmondhatod, hogy arogáns vagyok, eddig még finom voltam , ahhoz képest amit ti csináltok és azt is tudom, hogy sok országban jelen van a cég csakhogy ott ezt nem engedik meg a hatóságok amit itt, mert ezt büntetni kellene.Adok egy jó tanácsot te ne az én boldogságommal foglalkozz, hanem a saját lelkiismereteddel(de lehet az meg nincs), engem csupán felháborít, ahogy győzködöd szerencsétleneket és hajszolod egy lehetetlen helyzetbe csak mert meggyőződésed, hogy ez működik, igaz bizonyítani nem tudod.A ne add fel szöveged meg már elcsépelt az összes társad ezzel jön, csahogy eljön az idő amikor kénytelen leszel te is feladni, mert már nem lesz mit eladni(ugye ha mélyen magadba nézel tudod mire gondolok) és majd akkor hirdesd az igét igazgató asszony, transzparensekkel, hogy Go Forever:D mert a Forever halad is a te házad és kocsid pénzéből meg a kölcsöneidből neked meg nem marad más csak a poziciód amivel kitörölheted:D Sok sikert kívánok a munkádhoz, jah nem várok választ, nacsos asszony
193. genia
2009. szept. 24. 14:40
egyertelmuen nem vagy boldog ezt erzem sajnalom ,nem vitatkozom es nem valaszolok neked tobbe ,beneteket csunyan at vaghattak .Soha nem allitottam valotlant ez egy tisztesseges uzlet soha senkit nem sodortam lehetetlen hehyzetbe nem tudom mirol beszelsz?Ja es ha annyira nem erdekelnenk nem irogatnal ilyen AROGANSAN.Nem tarok igenyt a valaszodra.SZep napot neked.Rami25
2009. szept. 24. 14:14

:d én egy boldog ember vagyok, ezt azért tisztázzuk.

Az állszentűségetekből pedig egyszerűen bicskanyitogató, glóriát ne tegyünk a fejetekre?

És persze az üzlet részére nem vagy hajlandó válaszolni igazgató asszony, mert ha kicsit is tisztában van a dolgokkal valaki az már nem jó nektek csak azt szeretitek akit még tudtok szédíteni.

Mégegyszer mondom én sem sértegetlek annyira nem érdekeltek(hogy igazgató asszony vagy ez igaz nem sértés nem?:D)) csak ne állítsatok valótlant...

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook