Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
2009. nov. 2. 13:47
Köszönöm!
250. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 249. - D4b0dd2692)
2009. nov. 2. 13:05

Helyes :o)).

Látod, ha tudod róla, hogy egy megfontolt és sikeres üzletember és mégis beszállt, akkor valószínűleg nem rossz lehetőség. Sok sikert hozzá!

249. d4b0dd2692 (válaszként erre: 248. - 3e0ba54fb8)
2009. nov. 2. 13:01

Köszönöm a választ!

Tényleg nagyon ciki és pitiáner dolog volt csőbe húzni a barátaimat,rokonaimat.És nem is lett eredménye!Most egy távoli rokonom hívott,aki már megsokszorozta a vagyonát a vállalkozásaiból (nem MLM-ből).Meglepődtem,hogy mért kezd bele ilyenbe,pont ő? Róla elhiszem,hogy ért az üzlethez!Az pedig szimpatikus volt,hogy nem ködösített,elmondta hogy MLM,és milyen tipusu termékek.Majd megkérdezte,hogy átküldheti-e emailben az anyagot? Mikor még az AMwayjel próbálkoztam (kb.13 éve),akkor még nem volt így elterjedve az internet,és ezért volt a ködösítve elcsalás az előadásra.Most pedig pár perc alatt átjött az egész anyag,ez tök jó!Azt hiszem,megkérdezem ugyanígy az ismerőseimet,és átküldöm nekik,ha van kedvük elolvasni.Aztán döntök...

248. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 247. - D4b0dd2692)
2009. nov. 2. 12:44

Szerintem ezt csak a lúzerek csinálják. Azzal, hogy nem mondják meg, hova hívják őket a saját idejüket is vesztegetik, ráadásul teljesen lerombolják a bizalmat. Olyan embert kell hívni, akinél elég hiteles vagy ahhoz, hogy elhiggye, ha te benne vagy egy ilyen típusú üzletben, akkor az egy jó lehetőség.


A kiírt szavazásodhoz pedig csak annyit: ha nem próbálod meg, sose tudod meg, hogy sikeres lennél-e. Szerintem hiba mások kudarcélményei alapján döntened. Neked kell tudnod, fel tudod-e vállalni vagy sem.

247. d4b0dd2692 (válaszként erre: 246. - Lunde4life)
2009. nov. 1. 21:44
Régen,mikor az Amwayben voltam (több mint 10 éve),akkor ott is azt mondta a szponzor,hogy ne áruljak el konkrétumot,mert úgy sem tudnám korrekten elmondani.Egy pénzkereseti lehetőségre kellett elhívnom az ismerőseimet.Utólag nagyon szégyeltem magam,hogy ködösítek,csőbe húzok!Akkor most is úgymegy a cégeknél,csak a név és a termék különbözik!
246. lunde4life (válaszként erre: 243. - Punisher)
2009. nov. 1. 21:36
Igen, amikor én is ott voltam az előadáson, akkor nekem is bepattant az agyamba, hogy mi lenne, ha nem lépnék be, de én pár barátomnak/ismerősömnek szólnék, hogy jöjjön el az előadásra. De végül ebből sem lett semmi, mert nem akartam úgy elhívni senkit, hogy nem szólok semmit, hogy hova viszem őket, mert ha meghallanák, hogy FLP, akkor el se jönnének. Ha pedig hazudnék nekik, mást mondanék, akkor meg ott úgyis kiderülne, hogy miről van szó és akkor meg azért kapnék a barátaimtól, hogy miért nem mondtam nekik meg az igazat, miért etettem őket, stb. A barátoknak pedig szerintem nem éri meg hazudni egy FLP miatt. Meg egyébként is ott mondták az előadás végén, hogy én senkinek ne mondjak erről semmit, mert úgysem tudnám úgy elmondani ezeket a dolgokat, hogy meggyőzzem a barátaimat. Ezért kérték tőlem, hogy írjam össze a barátaim/ismerőseim nevét, telefonszámát és majd ők felhívják őket. Na persze... ebbe meg végképp nem mentem bele!
245. 6357a3c762 (válaszként erre: 243. - Punisher)
2009. nov. 1. 17:43

Igen pszihológia itt minden, nem mindegy hogyan hívsz meg, mit mondassz a telefonba, meg ilyenek.

Van egy olyan rész amit konfliktuskezelésnek hívnak, itt azokat kell meggyőzni a dologról akiket egyáltalán nem érdekel a dolog, sajna engem is így csaptak be.


LEírom hogyan: Mikor ott voltam az előadáson akkor mondtam hogy nem érdekel mert anyu is azt csinálta és nem ment neki, erre a lelkemre kötötték hogy erről itthon ne szóljak senokinek se, tehát se szülőknek senkinek se, már megbántam.

2009. nov. 1. 01:13

Sziasztok!

Engem most egy másik cégbe akarnak beléptetni,egy olyan ismerősöm,aki nagyon jól áll (más,régebbi vállalkozásból) anyagilag.Csodálkoztam is,hogy miért kezd bele MLM üzletbe? Régen az Amwayben voltam,de csak vitte a pénzt és nekem nem hozott semmit.Mindegyik cég így működik:kezdőcsomag vásárlás,termékbemutatók,előadásokra járkálás,kazetta (CD),könyvvásárlás,ismerőseimet agitálni,hogy lépjenek be és vásároljanak?

243. punisher (válaszként erre: 242. - 6357a3c762)
2009. okt. 29. 21:11

Sziasztok!


Gondoltam én is hozzászólok ehhez a témához. Velem is most fordult elő, hogy az eddigieknek ellent mondva elmentem egy

ilyen forever-es bemutatóra és meghallgattam miről szól! Előljáróban utána néztem, és kérdeztem, hogy a termékek tényleg nagyon

jók... Ráadásul olyan ember próbált beszervezni, akiről tudnám, hogy nem házal, és nem is lenne rá ideje, így hittem is neki!

Az előadó nagyon jól beszélt, és szinte mindeki csak itta a szavát. Ez a manipulativság teljes mértékben pszichológián

alapul! Engem is sikerült lenyűgözni! Tényleg jó is, jól is lehet vele keresni, jó lenen a csapat is ami körül vesz, de akkor mégis

mi lehet a buktató benne! Nos én akkor azért nem mentem bele mert sokaltam azt 100 néhány ezer forintot, egy nagy csomagért,

ami ugyan lehet hoyg elkel, de pl én csak pár terméket használnék belőle....

Nem vágtam rögtön bele. Közben elkezdtem úgy embereket invitálni mint ha már csinálnám, természetesen nem mondtam nekik semmit,

csak hogy jöjjenek el, hisz gondoltam ott úgy is meggyőzik majd! :)

Nos bele botlottam egy olyan emberbe aki csinálta pár hónapig de nem volt értelme. Azért hittem neki mert nagyon jó barátom

társam és rosszat nem akarna. Ő elmondta, hogy a feleségének a húga is ezt csinálja a családjával már töb béve!

A 25cc-s szintet érte el két év alatt, és még semmit nem tudott belőle kivenni, pedig azt mondják a 25cc már nagyon jó szint.

Ráadásul mögöttük olyan híres FLP-s ember áll, akinek előadásaira sokan elmennek! Az a baj, hogy ezta szintet fel is kell

ám tartani! Szóval odáig fajult a dolog, hogy barátomék egy évben 4-szer ha le tudnak menni hozzájuk és találkozni, közösen

ebédelni egyet, és még ilyenkor sem tudnak mert közben mindig csöng a telefon és mennek a következő bemutatóra...de pénz

sehol! Azt mondja elszomorító és az egész család olyan lett, már feszültek FLP-vel kelnek és fekszenek le....


Egyébként én is nagyon gondolkodtam a dolgon, és még mái napig próbálnak meggyőzni....

242. 6357a3c762 (válaszként erre: 241. - Lunde4life)
2009. okt. 22. 19:15

Az ilyen előadásokat kis csoportba családoknál rendezik, én is voltam és azt vettem észre hogy senki se dúskál a sok pénzben.

Egy két embernek bejön és kész.

241. lunde4life (válaszként erre: 240. - Sexton)
2009. okt. 19. 16:36

Na ja, igen, ez ismerős. Nekem is azt ugatták, hogy most itt a nagy lehetőség, szálljak be, mert ilyen alkalom nem lesz soha többet az életemben! Na persze... meg valami óriási pénzhullást emlegettek novemberben... állítólag pénz annyi lesz, mint a csillagos ég... jót röhögtem ezen! :D

Amúgy ami még igen érdekes volt az egészben, az még az, hogy ez az előadás, amin én voltam, egy családi házban volt, de olyan hideg volt ott, hogy majd befagyott a se**em. De a ház tulajdonosa, aki persze benne volt az FLP-ben, ráadásul ő tartotta az előadást, állandóan arról karattyolt, hogy neki milyen jó nyugati fizetése van... az előadás végén meg azt mondta, hogy azért van olyan hideg a lakásban, mert nem akarja a gázt bekapcsolni, mert drága. Na, pislogtam is egyet rendesen! Ha nyugati fizetésből a gázszámlára nem telik, akkor ennyit a nyugati fizetésről! ;)

240. Sexton
2009. okt. 19. 16:13

Am képzeljétek, múltkor megint elmentem, me vissza kellet vinni a katalógust a kis agymosóknak! Persze megint mondtak egy csomó jó dolgot "most itt kopogtat az ajtódban a szerencse, de döntöd el h beengeded-e vagy rácsapod az ajtót"- asszem rácsaptam...

nah de nem is ez a lényeg,

Én azt is mondtam neki h anyámék se engednék, erre vagy 5 napon keresztül folyamatosan zaklatták, h ugyan perkálja már le nekem azt a 20 rongyot hadd száljak be....

De ha adna akk se mennék szal ennyi!

DE ezek szerint nagyon kell nekik az ügyfél!

2009. okt. 19. 11:23
Lunde! Köszi csak az a szomorú, hogy ez mind igaz:)
238. lunde4life (válaszként erre: 237. - 6357a3c762)
2009. okt. 18. 18:16
A "szóelterelés" nagyon megy nekik szerintem! :D
237. 6357a3c762 (válaszként erre: 235. - Lunde4life)
2009. okt. 18. 10:20

Ebben az üzletbe van egy olyan dolog, hogy konfliktuskezelés, tehát ha kérdezel valamit akkor el kell terelni a szót.

Ez minde mlm re vonatkozik, van egy könyvem és abba igen érdekes dolgok vannak leírva a dologgal kapcsolatban, én olvastam.

236. lunde4life (válaszként erre: 223. - 1ea7976753)
2009. okt. 17. 20:21
Rami25, nagyon tetszettek a hozzászólásaid! Amúgy én is Rami vagyok. ;)
2009. okt. 17. 20:18

Sziasztok!

Az FLP-vel kapcsolatban annyit mondanék, hogy én is majdnem "beleugrottam". Voltam egy előadáson és minden olyan szépen és pozitívan hangzott, tényleg nagyon meggyőző volt minden. Mentek a "nagy szavak", hogy itt nagyon jól lehet keresni, valamint hogy 3 hónap alatt olyan szint(ek)et lehet elérni, hogy a pénz csak dől, bla, bla, bla. Kicsit furcsa volt nekem ez a nagy "pénzömlés", amit ígértek, de ennek ellenére majdnem bedőltem a dolgoknak, mert nagyon jó volt az előadás, azaz "agymosás". Hát nem tudom, én végül is nem szálltam be. Valakinek biztos, hogy bejön ez a biznisz, meg biztos, hogy nagyon jó és szuper, de ahogy visszaolvasgattam itt a kommenteket, a többség inkább az FLP-t blamálja. Nem akarok senkit sem megsérteni a véleményemmel, de szerintem ez egy "agymosás". Amikor valamire rákérdeztem, hogy konkrét választ kapjak, akkor mindig elterelték a szót másfelé és sose nem kaptam választ arra, ami érdekelt. Szóval, nekem nem jött be. Én csak azt vettem észre, hogy "kimosták az agyam", mert az előadás után elmentem pénzt felvenni az automatához és nem jutott eszembe a PIN-kódom!!! ;) /poén/ Amúgy terméket még nem próbáltam, de szándékozok majd venni. Ennyi. :)

234. 6357a3c762 (válaszként erre: 230. - Corinna)
2009. okt. 12. 19:39

Komolyan visszaveszik ? Nekem ezt nem is mondták , igaz 1 2 dolog hiányzik belőle.

MEgérdeklődöm hogy veszik vissza, nekem semmi szükségem rá.

233. kingi7 (válaszként erre: 231. - Sexton)
2009. okt. 11. 20:02
Az aloe nem mindenkinek jó! ha pedig túlerősíted az immunrendszert, akkor is beteg lehetsz, sőt!
232. kingi7 (válaszként erre: 226. - Sexton)
2009. okt. 11. 20:00

Nekem is mercim van, de nem az FLP-ből! :)

Hát én nem tudom elmondani, hogy mit nyerhetsz... pont ezért, mert max csak tapasztalatot, egy dologra tanít meg, soha ne fogj ilyenbe! Jó-jó...meg némi kommunikációt...na

231. Sexton
2009. okt. 11. 13:24

Hát most már látom itt mind2 oldalt...

Azt hiszem, aki be akar lépni FLP-snek itt mindent megtudhat, és maga dönti el mit tesz.

A fórum tehát elérte a célját!! ;)

Bár sztem a pozitív kritika még mindig nem túl meggyőző...

Az egészséghez meg szerintem nem feltétlenül szükséges az aloevera...

De ez egyéni vélemény, végül is kösz mindenkinek,aki ide írt,azt hiszem tényleg minden kétkedőnek sokat segítettek! ;)

230. corinna (válaszként erre: 224. - 6357a3c762)
2009. okt. 10. 21:58
ha nem kellenek a termékek vidd vissza őket, visszafizetik az árát, nem kell eladnod olcsóbban, nem kell otthon porosodnia!!!!!
229. Papagéna (válaszként erre: 224. - 6357a3c762)
2009. okt. 10. 19:40
Hát pedig jó dolgok vannak a dobozban. Úgy látszik egészséges vagy, és ez jó dolog. Nálunk gyerekek is vannak, és a betegség ami legalább egy hónapig szokott tartani, pár nap alatt végig vonult rajtunk. Nem ártana, ha tudnád, hogy melyik termék mire jó. Mi használjuk az FLP-s termékeket, függetlenül attól, hogy nem vagyok hálozatépítő. Ja, és azóta több ezer forint jött vissza, pedig csak magunknak vásárolunk.
228. panini (válaszként erre: 226. - Sexton)
2009. okt. 10. 16:05
Ezt nem hiszem el, hogy ilyenekkel tömik az emberek fejét, hogy csak az átlagon felüli emberek látják meg benne a lehetőséget!! Gusztustalan. De ahogy láttam, te nem hagytad magad befolyásolni, jól is teszed. Hazugság az egész.
227. Kedit (válaszként erre: 226. - Sexton)
2009. okt. 10. 13:58

Szerintem jól döntesz, ha nem csatlakozol. Én is, ha most lennék ilyen helyzetben, inkább lottót vennék azon a pénzen. :)

Nagyobb esélyem lenne a meggazdagodásra. :))

226. Sexton
2009. okt. 10. 13:54

Minél több hsz.-t olvasok,annál világosabb a dolog!

Ennek az "üzletnek" az a lényege h mindenki vesz egy csomó "minőségi" terméket,aztán meg úgy passzolja el ahogy akarja(sehogy).

Minél többet veszel,annál feljebb jutsz,csak a megvett termékekért kapsz pontokat...

Bár tényleg nem értem, vmi FLP-s akkor mondjon már vmi pozitívat!

Nekem azt mondták h nézzek utána a neten! A hivatalos oldal persze tele van szép élettörténetekkel!

De itt úgy látom jelentős túlsúlyban van a negatív kritika!

Nekem két órát beszéltek arról, h ebben csak az átlagon felüli emberek látják meg a lehetőséget...

De furcsa mód én sem egy merci oldalán láttam a Foreveres logókat!

Hát akkor itt a lehetőség,vki magyarázza el mit nyerhetek ezen 0 Ft befektetéssel,ha vki tényleg meg tudja ezt mondani,akkor Áldásom a cégre!

De az olvasottak után csatlakozni már biztosan NEM fogok!

225. Kedit
2009. okt. 10. 13:53
Mi is egvettük a dobozt, végül beszedtem mindent, hogy legalább ne menjen kárba Semmi hasznunk nem volt rajta. Egy fillér sem...
224. 6357a3c762 (válaszként erre: 222. - Sexton)
2009. okt. 10. 13:45

Voltam egy szemináriumon ott beszéltek azok akiknek bejött, hát a 10 ből ha 2 volt melós, pénzügyi tanácsadó volt köztük aki előtte is nettó fél millát keresett meg ilyesmi emberek voltak, volt egy egyetemista fiú, ő volt az aki szerintem a 0 ról indult, de elég megnézni Kósa L Adolf ot is aki annak idején havi 3 milliót keresett de neki ez nem volt így jó, mert sokat kellett dolgozni, szóval szerintem inkább a gazdagoknak éri meg.

Voltam összejöveteleken amik háznál vannak és sajna ahogy látom ott szegény emberek laknak,a lényeg hogy nagyon megbántam a dolgot 112 ezer volt a doboz és a fogyasztóporon kívül semmit nem használok belőle, itt áll benne egy vagyon és el se lehet adni, árulom több helyen de a kutyát se érdekli még 30% al olcsóbban sem, aki bele akar vágni nagyon gondolja meg mit is tesz.

2009. okt. 9. 21:17

Sexton!

Mindent elmesélek neked, ha akarod, a tényt a valóságot ami a Forever mögött van!

Csak jó tanács:nézz a sorok mögé!

222. Sexton
2009. okt. 9. 20:37

Sziasztok!

Ez tényleg igaz?

Nekem a "forever" emberek csak pozitív példákat mondtak!

És itt azt látom h vki emiatt adósságba keveredett?

Van olyan egyáltalán, akinek előtte semmije nem volt és úgy gazdagodott meg???

Ezek szerint nem érdemes csatlakozni, és átverés az egész?

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook