Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
281. Tóth Vica (válaszként erre: 277. - Kingi7)
2009. nov. 26. 19:29

Sajnos azok az idők elmúltak, amikor egy cég a továbbtanulásodat fizette,és még agyéb dolgokat ai kaptál mellé. Egyébként padig vannak ingyenes tovább képzések is,csak az egésznapos és kétnapos részvételért kell fizeni. Egyik képzés se kötelező,mindenki azon vesz részt,amelyiken akar.

Egyébként még csak az első szinten vagyok, és senkire nem tukmáltam semmit.Én saját tapasztalataimat mondom el, illetve ha valamit kérdeznek a termékekről akkor elmondom amit tudok róla. Én olyan csoportban vagyok,akik nem a tukmálos fajtába tartoznak, és aszponzoraim felmutatták,amit az FLP-vel kerestek.

280. gomba1 (válaszként erre: 274. - 1ea7976753)
2009. nov. 26. 13:03
Ezzel a felfogással csak járjál be a gyárba,ahol kapod a havi 100000-et és ezért még azt is elviseled ha a főnőköd hülyének néz és beléd rúg!
2009. nov. 25. 23:43

Nem tudom,és nem is értem,miért csesztetitek egymást?!!

Olvastál már olyat valamelyik fórumban,hogy csicskás egy bolti eladó,egy benzinkutas,egy fodrász,egy buszsofőr vagy akár egy pincér?Ugye nem.Akkor miért nevezel csicskásnak olyan embereket,akik a termékekkel az embereket segítik,és reményt,lehetőséget kínálnak mellé?Minden agyban dől el.Senki nem született hálózatépítőnek,de nem is mindenki alkalmas arra,hogy ezt a fajta elit tevékenységet képviselje!Nem agymosás egy rendezvény,hanem személyiségfejlesztés.Ja,éshogy ezekért fizetni kell,ez csak természetes!Nagyon pénztárca barát minden képzés.Továbbtanulás,sőt csak egy tanfolyam sincs ingyen.Itt olyan "padban" ülsz,hogy közben fizetnek is a tanulmányaidért.Ez a legjobb egyetem!Ja! Mi is ott leszünk Londonban:)

278. kiskesztyű (válaszként erre: 272. - Sorceress87)
2009. nov. 25. 23:24
és akkor mit szóljonak a románok?
277. kingi7 (válaszként erre: 275. - Tóth Vica)
2009. nov. 24. 20:42

Szerintem nem nehéz a felfogása..csak ha ennyire jól megy a cégnek, akkor miért nem tudja megfinanszírozni az oktatást amiből "pénze" lesz... valóban jól menő cégeknél általában ingyenes, sőt még ebéd, süti, kávé, szállás is van benne :)

Ja és nem azért írja, mert nem jött össze, hanem racionálisan látja...

Gondolom,te azért látod máshogy, mert neked sikerólt...Te milyen szinten vagy? Mióta csinálod?

276. Sexton (válaszként erre: 275. - Tóth Vica)
2009. nov. 24. 20:32

Bocs, hogy beleszólok a vitába. Nah de MOZIhoz hasonlítani az FLP-t? Az azért súlyos...

Úgy hogy légyszíves ne tedd ezt többet, mert közel sincs egymáshoz a kettő. A mozit lehet élvezni...

Az FLP-s előadásokat meg hagyjuk (még ingyen se mennék)...

Ugye érzed a különbséget???

275. Tóth Vica (válaszként erre: 274. - 1ea7976753)
2009. nov. 24. 19:28

Neked kicsit nehéz a felfogásod.

Az előadások nem kötelezőek, és ha fizetni kell érte, akkor a terembérletet kell kifizetni. Mert ha moziba mész, akkor pl. azért is fizetni kell, vagy neked ingyen van?

Szerintem nincsen jogod ilyeneket irni azért, mert neked nem jött össze,vagy másképpen gomdolkozol.Mindenki másból próbál pénzt csinálni a munka mellet,vagy később ez lesz a munkája.Szerintem nem az FLP hibája, hogy egyeseknek nem jön össze,hisz a lehetőség mindenkinek adott.De mivel minden ember más,igy mindenkinek más lesz a végeredmény.

2009. nov. 23. 22:39

sorceress87 szerintem a csicska az FLP-seknél kezdődik,te is ott dolgozol?Van képed foglalkozásnak nevezni?Ti csicskáztok a fent lévő embereknek, fizettek, hogy ők jól éljenek...A gyárban nem kell fizetni azért, hogy beléphes az épületbe, nálatok minden agymosás pénzbe kerül:D a gyárban azért fizetnek, ha bemész, ti azért fizettek hogy bemehessetek a kongresszusra:D Nagy különbség:D:D

Mondta egy ismerősöm, hogy 1,5 millliót kell termelni ahhoz, hogy Londonba kijusson, csak elfelejtette mondani, hogy ezért a forgalomért csak a Londoni belépőjegyét fizetik a repülő jegyet és minden mást neki kell állni:D:D:D:D:D:D:D:D Beszarok rajtatok milyen szánalmasok vagytok:D munkakerülők társasága, tudod, hogy régen ezt büntették?Kár hogy most nem teszik , szektatagok vagytok:D de egyszer tudod mindennek vége:D

273. sorceress87 (válaszként erre: 271. - Kingi7)
2009. nov. 23. 15:46
Az is relatív, h drága-e a termék v nem. Pl. egy osztráknak biztos nem drága, de nekünk, magyaroknak tényleg az.
2009. nov. 23. 15:45
Nekem az nem tetszik, hogy ugyanannyiért adják a termékeket Mo.-on, mint más országokban, pedig azért van egy "kis" különbség a német v az amerikai és a magyar fizetések között...Azt is figyelembe vehetnék az árak kialakításánál, hogy melyik országban milyen az emberek anyagi helyzete.
271. kingi7 (válaszként erre: 268. - Sorceress87)
2009. nov. 22. 20:48
Relatív, hogy jók a termékek, nem minden és nem mindenkinek... a másik meg baromi drágák, pont az mlm láncolat miatt... ha szeded valameddig mondjuk 3 hónapig és semmit nem érzel, akkor mondják, hogy egy évig kell szedni, baromság...akkor sem old meg mindent... pár terméket tudnék említeni ami jó volt NEKEM, zöld krém, lips,kb itt a lista vége... aloét, meg ha otthon tartasz, tudod a növény gélét használni sebbe... a 96% gélt meg megkapod üzletben 3600.-ért
270. kingi7 (válaszként erre: 269. - Tóth Vica)
2009. nov. 22. 20:44
Milyen? Azért, mert én megpróbáltam és most kívűlről szemlélem?
269. Tóth Vica (válaszként erre: 267. - Kingi7)
2009. nov. 22. 13:36
Akkor már értem miért vagy ilyen.
2009. nov. 21. 18:57
Én nem fikáznám senkinek sem a foglalkozását, mindenkinek más jön be. Azt mondjuk nem tudom, mivel jobb gyárban dolgozni, vagy akárhol alkalmazottként, más csicskásának lenni, szabadságod egy évben 3 hét, de annak a felét akkor veheted ki, amikor a főnököd azt mondja, h kiveheted, vagy ki kell venni. Ez nem agymosás? De igen, csak nem veszed észre, mert ezt nevelték beléd. Belebeszélik a fejedbe, hogy te nem lehetsz más, csak "rabszolga", nem törhetsz feljebb, tengesd a szaros kis életedet, csórón, amíg bele nem bolondulsz a kölcsönök visszafizetésébe, és ez a természetes. Az emberek annyira birkák. Én is dolgoztam gyárban, próbálkoztam az FLP-vel is, hát nem jött be az sem, mert nem mindenkinek való, viszont nagyon jó a marketingterve, a termékek szuperek. És nagyon sok ember ebből él, miért baj az?? Nem a szar gagyiságot tukmálják rád, hanem értelmes dolgokat ajánlanak, és azért tűnik úgy, hogy rád akarnak erőszakolni vmit, mert az emberek egyáltalán nem nyitottak semmilyen újdonságra, meg sem hallgatják, h mit akar a másik. Na nekem ezért nem ment ez az üzlet, mert elegem lett az emberekből...
267. kingi7 (válaszként erre: 265. - 6357a3c762)
2009. nov. 21. 18:27
mondjuk a vallást és ehy mlm-et nem említenék egy lapon... én is vallásos vagyok, istenhívő, de nem fanatikus!!! A magam módján :)
266. kiskesztyű (válaszként erre: 259. - Kingi7)
2009. nov. 19. 23:48
De legalább tiszta aggyal tud gondolkodni!)))
2009. nov. 19. 20:36
minden agymosás, az mlm is a tv is és a sok buzi vallás is.
264. kingi7 (válaszként erre: 260. - Tóth Vica)
2009. nov. 18. 20:33
Semmi gond, majd felébredsz! Én is felébredtem :)
263. Tóth Vica (válaszként erre: 261. - 1ea7976753)
2009. nov. 18. 20:14
Nyögök kölcsönt, de nem az FLP miatt. ha-ha-ha.
262. Tempest (válaszként erre: 256. - Maxsteel88)
2009. nov. 18. 19:55
Mi lesz szombaton az arénában??
2009. nov. 17. 22:51

Vica, majd akkor is azt mondd amikor nyögöd a kölcsöneidet...haha:D

Jó ez a link, a Gazgasági versenyhivatal 60 millióra büntette öket, végre valami elégtétel egy visszajelzés, hogy nem borultam be az agyamba...

260. Tóth Vica (válaszként erre: 259. - Kingi7)
2009. nov. 17. 20:33
Ez nem agymosás,szerintem amit TV-ben a reklámokban látsz,azt inkább nevezném annak.
259. kingi7 (válaszként erre: 256. - Maxsteel88)
2009. nov. 17. 19:34
Naaa.egy újabb agymosott :DDDD
258. d4b0dd2692 (válaszként erre: 252. - Punisher)
2009. nov. 17. 11:16

Szia!

Engem egy másik mlm-be hívtak,de kaptam egy ismeretlentől egy emailt,azzal kapcsolatban amit írtál,és félig én is regisztráltam,de visszaléptem.Semmi konkrétumot nem ígért ez a cég,csak sejteti,hogy majd nagyok is beszálnak,de nem terjesztheted,hogy kik,mert még folynak az aláírások.Viszont a regisztrációnál olyan személyes adatokat is meg kellett adni (egy idegennek),mint anyám neve,igazolványszám,születési hely és idő. Más ha bemegy az ember egy hivatalos helyre,és ott aláír egy szerződést.

Ők majd regisztráció után,küldik a szerződést,de előtte add meg az adataidat.Fel is vehetne kölcsönt valaki a nevedre ,vagy bárhogy visszaélhet vele! Nekem ez zűrös volt,és nem adtam meg ezeket azt adatokat.

2009. nov. 17. 10:40
Az Enigro-ról tud itt valaki valamit? Ez is MLM, most indult. És bár a tájékoztatójukban az volt, hogy ingyenes belépés..stb, mikor felvettem egy nővel a kapcsolatot azonnal 500 euro befizetésről beszélt. megemlítette, hogy van ingyenes is, de ő a befizetés mellett erősködött, így letettem róla. Azért érdekelne, hogy valaki próbálkozott-e vele, és mi a tapasztalata!
2009. nov. 17. 10:32

Mostanában ez a hobbim, hogy anti MLM fórumokat blogokat olvasok.


Leírom ide a statisztikát: van összesen kb 100 olyan ember( az összes blogot/fórumot összevéve ) aki fikázza az MLM és de főleg a FOREVER LIVING PRODUCTS ot!

Hát hajrá csak így tovább, viszont MI 6 ezren leszünk szombaton a PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNÁBAN!


HAJRÁ FLP MAGYARORSZÁG! TI VAGYTOK A LEGJOBBAK!

2009. nov. 17. 09:03

emberek, ébresztő.

azok akik nektek csakúgy adnak el terméket itt-ott, azok pontvadászok.és igazából nincs mit keressenek a Forever Living Products forgalmazói között.

Ezek az emberek nektet terméket adnak el(AMI TÖRVÉNYELLENES) csak azért, hogy ezzel ők pontokat szerezzenek különböző minősülésekhez vagy ösztönző programokhoz.

Én Javaslom nektek, hogy vegyétek fel a kapcsolatot olyan emberrel akinek van legalább diszkont kártyája de inkább olyannal aki már üzleti szinten van az üzletben.


A forever living products mindenkinek lehetőseget nyújt bármit is akar. A választás szabadságát adja nekünk,nektek , mindenkinek.


Én termékforgalmazó vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy eladok.ÉN KÖSZ NEM ADOK EL SEMMIT ÉS BÁRMIT VESZEK A CÉG KÖZPONTI RAKTÁRÁBAN AZT SAJÁT VAGY CSALÁDOM RÉSZÉRE VESZEM ÉS JÓHISZEMŰEN FELHASZNÁLOM.


A diszkont jogú vásárlás mindenkinek jár,neked is kedves olvasó, jogod van egy 0 ft ba kerülő diszkont kártyához amivel a termékeket megveheted te is.


Én azt javaslom neked, hogy minél hamarabb vedd föl a kapcsolatot egy hivatalos termékforgalmazóval és üljetek le egy órára átbeszélni a lehetőségeid.Egy hónap munkával érheted el azt, hogy a termékek ingyenesek legyenek neked, de mondom , ezt beszéld meg egy termékforgalmazóval.



mégvalami: amikor azt mondom nem adok el, ez azt is jelenti.én ajánlok terméket, megmutatom az utat bárkinek és majd ő megveszi magának a raktárban azt amit akar, annyiért amennyiért én veszem meg. szóval nem kell a sok humbukk vaterás meg teszveszes kereskedő.


üdv

2009. nov. 9. 18:39
Ezt érdemes megnézni : [link]
2009. nov. 2. 15:53

Jah igen itt a link:


[link]

2009. nov. 2. 15:53
Én most egy új dologra tettem szert! Ez olyasmi mint a Lyoness vagy a Sciennet, csak itt nagyobb élelmiszer láncok is, igen az ami eszedbe jut, be fog lépni! Ingyenes a regisztráció nem kerül semmibe, így én beregisztráltam hátha..... Ez még most indul be, és azt tudom, hogy aki a Lyoness elején volt, az azért jól keresett....
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook