Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
311. d4b0dd2692 (válaszként erre: 302. - Spanglii)
2009. dec. 4. 08:27
Én az Amway-jel próbálkoztam,13 évvel ezelőtt (internet még nem volt elterjedve),de akiket ismertem,nem akartak belépni és drágállották a termékeket.Nem jártam a nyakukra,egyszer kérdeztem meg,hogy eljönnének-e termékbemutatóra,tájékoztató előadásra.Tudomásul vettem,ha nemet mondtak.Kb. fél évig voltam benne,nekem nem érte meg.Most az internet segítheti a hálózatépítést,de annyi bioboltban,drogériában,gyógyszertárban lehet táplálékkiegészítőket vásárolni,mindenféle lekötöttség nélkül,hogy én nem mernék belevágni.Kiváncsi vagyok,hogy aki meg tud élni ebből,az hogy csinálja? Anyukám az Oriflame-be van benne,de csak a magunk kedvenc termékeit vásároljuk,és kész.Látja,ha megy a raktárba,hogy mások nagy ládával viszik haza a szajrét,nem érti...
310. kingi7 (válaszként erre: 306. - Kiskesztyű)
2009. dec. 4. 07:10
Nekem nincs káros szenvedélyem, nem éek rosszul, de írreálisan drágák a termékek... és annyira nem jó mindegyik, sőt...
309. kingi7 (válaszként erre: 307. - Kiskesztyű)
2009. dec. 4. 07:08

Igen valóban, ha nem tudsz mondani erre semmit, akkor minősítem, hogy kb 1 hónapja csinálod és kerestél 10 ezer forintot...én nem szégyeltem meddig csináltam és milyen szintet értem el, ha szégyeled, ott már valami gáz van... :) csupán arról is szerettelek volna tájékoztatni, hogy a fizuk nem annyik, mint amit mondanak..de lényegtelen :) sok szerencsét hozzá!


Egyébként milyen megjegyzésre gondolsz? :) és miért ne legyek kiváncsi?Mutasd a lapjaid, ne csak a szád járjon :)))

308. kiskesztyű (válaszként erre: 302. - Spanglii)
2009. dec. 3. 22:14
Ez nem vagy bejön vagy nem jön be kérdése.Ha képes vagy rá,megcsinálod,ha nem akkor nem.És te döntöd el,alkalmas vagy e rá.Bízol e annyira magadban,hogy meg tudod csinálni.Értékeled e annyira magadat,hogy ezt te is megérdemled.Ha vagy annyira fontos magadnak,hogy bevállalod,akkor tedd a dolgod,és eléred a célod.Ennyire egyszerű.
307. kiskesztyű (válaszként erre: 300. - Kingi7)
2009. dec. 3. 22:09
Aki ilyen megjegyzéseket tesz,az ne legyen ilyesmire kíváncsi.Mindenféle ismeret és adat nélkül tudsz véleményt nyílvánítani,akkor nem árulom el neked.Találd ki!Biztosan azt is tudni fogod pontosan.
306. kiskesztyű (válaszként erre: 301. - Tizand)
2009. dec. 3. 22:06
A cigaretta is hosszútávra szól,ha valaki elkezdi,szerintem.És az sokkal többe van,ha kiszámolja az ember,mint amibe kerülne a termékekből a napi adagja.Ja,éshogy a cigi káros is?Ja,és károsabb azokra akik beszívják a füstöt,mint azoknak,akik meggondolatlanul kifújják?És azt nekünk el kell viselni?Nem erőszakolnak rá,igaz,de levegőt,akármilyet is,de be kell lélegezni ahhoz,hogy életben maradjunk.Akkor a gélt,miért nem lehet meginni azért,hogy egészségesek maradjatok,és minél tovább tudnátok egymást b@...gatni?Öcsém most szokott le a cigiről,és kiszámolta,hogy 3 jó Merci árát engedte a levegőbe,és közben ártott a világnak,és kivel cseszett ki?Te kivel cseszel ki,ha nem fogadod el a terméket?Csakis saját magaddal.Az én gyermekeim ezen nőnek fel,már a picike is tudja,hová vezet az első útja reggel és mondja,hogy gél.Ez igazi jövőkép,hogy egészségesek legyenek.Egyébként ismerek én is olyan termékajánlókat,akik erőszakosak,őket én sem szeretem.Ők azok,akikkel minket is egy lapra tesznek,sajna.De csak az ismeretlenek.Akik rendszeresen,havonta jelzik az igényüket,ők csak azt tudják,én milyen vagyok.Nekem még nem volt negatív élményem,sem fogyasztóval sem termékkel kapcsolatban.Nagyon jó egészséget kívánok Nektek a további vitáitokhoz.
2009. dec. 3. 20:44
Lehet,hogy más termékek miatt érdemes csinálni? Én nem vagyok benne,nem tudom..
2009. dec. 3. 20:42

Sziasztok!

Ma voltam a DM-ben és láttam 99.7%-os,1l-es Aloa verát,4500 Ft.-ért.

2009. dec. 3. 18:26
Az én véleményem is az hogy szinte fanatikusan üldözik az embereket ha meghallom hogy aloe vera vagy amway már rohanokis tovább.Volt egy nagyon kellemetlen tapasztalatom egy ugymond toborzóval.MEgkeresett nemezzel kapcsolatban mert szóbasem áltam volna vele hanem más üzlettel aztán mondta hagy adjon már nekem egy ingyenes törzsvásárlói kártyát mivel nem vitatom a termék hatékonyságát szedtem is már mondtam hogy jó.Igen ám de csak ugy lehet ha közel 20000 ft ért kell rendelni.Mivel mondtam hogy most nem és elküldtem még aznap felhivott hogy mégiscsak rendeljek mert ö megy áruért mondtam majd én hivom ha kell ne hivogasson.' hétmulva megint hivott én pont dolgoztam pultmögött áltam csak annyit mondtam neki nemtudok beszélni dolgozom.10 perc mulva megjelent az üzletemben feldulva mindennek lehordott a vevöim elött mert Öt még igy nemakarták lerázni levágta elém a kitöltött papirt .Én megkértem menjen el de csak szitkozódott ugyhogy én mentem be a raktárba .A vevöim felvoltak háborodva .Nemvitatom a termék hatékonyságát de valo igaz hogy kevés ember teheti most meg hogy ennyit kiadjon egy termékért ráadásul hónapokon keresztül és rosszul vagyok az ilyen emberektöl .
302. spanglii (válaszként erre: 267. - Kingi7)
2009. dec. 3. 18:03

Sajnos az flp sek is ugyanolyan fanatikusok mint a vallásos emberek, csak az a tuti amit ők csinálnak, persze duma az egész, hisz nekik azt kell mondaniuk.

Van egy haverom aki engem is bevitt ebbe, már nyár óta szenved vele és 3 embert vitt be, és azóta semmi, pénze sincs és már ideje sincs bemenni a nefelejcsbe, szóval van akinel bejön és van akinek nem:(

301. tizand
2009. dec. 3. 16:37
A probléma itt is az,hogy nagyon kellemetlen amennyire tukmálják a terméket.Én meghallgattam egy ilyen előadást az aloe vera-ról,persze mindenki aki hallgatta jótékony hatását a növényről a szegénység miatt inkább arra volt kíváncsi melyik mennyibe kerül,persze ezt csak a legvégén tudtuk meg és akkor az volt már a véleményünk mindannyiunknak,hogy kár volt ennyit beszélni,mert ahhoz,hogy hatásos legyen hosszabb távon kellett volna alkalmazni ami nagyon sokba került volna.Jó a termék elhiszem,de ez sem,mint sok mlm rendszerbeli termék nem a kispénzű embereknek lett szánva.A másik dolog,épp a napokban beszéltem egy régi ismerősömmel aki aloe vera-val foglalkozott,de elege lett,mert elfajultak a dolgok,mégpedig úgy,hogy a szponzora egy orvos volt és egy végső stádiumba lévő rákos beteg öregnéninek az ismerősöm már reménytelennek gondolta,hogy felajánlja az aloe vera-t de a doki szponzora csak rábeszélte a 20 ezres terméket,pedig hiába,mert pár nap múlva meghalt.Amikor a néni lánya felkereste a dokit,hogy a dobozt vásárolja vissza,mert ki sem bontották,elküldte a francba.Tehát itt is a kapzsiság.Szóval ilyen rossz tapasztalatok miatt már az aloe vera-ról sem szívesen hall az ember,bár én is vásárolok néha de inkább a kedvenc gyógynövényboltomba,ahol nem beszélnek rá semmire.
300. kingi7 (válaszként erre: 298. - Kiskesztyű)
2009. dec. 3. 16:17
Egyébként érdekelne, hogy mióta csinálod, és melyik szinten vagy? :)
299. kingi7 (válaszként erre: 298. - Kiskesztyű)
2009. dec. 3. 16:17
Azért egy kicsit túlzás, hogy piacvezető multi cég...
2009. dec. 3. 15:10

Nem értem,miért kell egymást csesztetni,lehordani a sárga földig!Nem is ismerjük egymást,hogy lehet véleményt írni ismeretlenről?Nem mindegy ki mivel keresi a kenyérre valóját?Nem erről szól ez a fórum!,szerintem.Ismered vagy nem?Jó vagy rossz tapasztalatod van-e?(a tapasztalat az a saját átélt élményed!)Megéri vagy nem?

Nekem,megérte!és csak pozitív tapasztalataim vannak ennél a piacvezető multi cégnél.Úgyhogy bátorság,nem kell félni tőle.

2009. dec. 3. 08:45
Szerintem van nagyobb és kisebb kiszerelésben.A Herbaházban legalább is van.
296. kingi7 (válaszként erre: 294. - Gomba1)
2009. dec. 2. 20:37

Azért a dm-ben meg fogom nézni mennyibe kerül... mert én 3600.- körül láttam, az 5-7 ezer, szerintem hülyeség...

pedig van elég sok tanulatlan és csóró is aki reklámozza, hogy milyen jól keres és örülhet, hogy lyuk van a se..én és nem esik bele!!!

Az orvosokat meg nem minősítem, reklámfogás :) ő tud a legjobban meggazdagodni :) szegény nyugdijasokból...

295. gomba1 (válaszként erre: 293. - 1ea7976753)
2009. dec. 2. 11:58
Nem teszünk GLÓRIÁT a fejünkre! Csak nekünk más egy kicsit az életfelfogásunk! De ha te így érzed jól magad,akkor én neked ehhez kívánok sok egészséget!Mert én a te szavaiddal élve a "MINŐSÍTHETETLEN EMBEREK" táborában élvezzük az életet!
294. gomba1
2009. dec. 2. 11:45
A Dm-ben 5-7 ezer FT között van a gél! Rami25 én nem azt írtam,hogy az fizet aki bejár dolgozni,hanem neki fizetnek annyit! SAJNOS!!!És abból él hónapról hónapra!!! Különben nem nézem le azokat akik fizikai munkát végeznek mert 15 évig én is azt végeztem!!!Csak sajnos rá kellet jönnöm arra,hogy a kétkezi munkást nem nézik ebben az országba semmibe!Nem hinném,hogy a sok orvos és ügyvéd meg még jó pár közismert ember akik elkezdték az FLP-ét olyan TANULATLANOK lennének!
2009. dec. 1. 23:17
És elnézést a helyesírási és fogalmazási hibákért, de nem látok az idegtől amikor ezek az minősíthetetlen emberek glóriát tesznek a fejükre és sem embert sem Istent nem ismernek, amikor az "üzletüket építik"...
2009. dec. 1. 23:13

Engedjétek meg, hogy elmeséljek egy kb 1 hónapos történetet(kicsit hosszú lesz) bocsi.

A barátnőm 16 éves fia az utcán áramütést szenvedett egy leszakadt vezeték miatt. A kórházból csak minimális felvilágosítást kapott kb annyit hogy még él, de égési sérülései lettek, nagyon komolyak. Fejvesztve indultunk a megadott kórházba, útközben sanaxot adtunk a barátnőmnek, mert nem tudta mi vár rá és ettől sokkot kapott.

A gyerek jól van de a sebei elég súlyosak, még azon az estén kaptunk egy "baráttól" egy telefonhívást aki megkért nem mozduljunk, hozza a megfelelő FLP-s krémeket, de a kórházból hajnal 1 kor már kitessékeltek.Egy sötét parkolóban találkoztunk, elhozta a szajrét...A 3 féle krém mellé, biztos ami biztos hozott még ásványvizet(minden FLP-s) pezsgőtablettát és ki tudja milyen hasztalan dolgot még.Azzal váltunk el, hogy mindösszesen 7500 ft-ba kerülnek, amit másnap megkap majd.Másnap reggel hívot a tisztelt FLP-s hogy átszámolta és kicsit más összeg jött ki neki, pontosan 19800 Ft.Jó példa ez arra, hogyan használják ki az emberek tragédiáját ezek a termékforgalmazók(mindegy milyen poztod van akkor is az vagy Vica) és tudom, hogy most az a válsz nem kell általánosítani, de sajnos nem csak Ő tett ilyet, nagyon sok ilyet halottam.

Etikátlan a viselkedésük ennyit akartam!

Vicus Gomba lehet támadni!!!!

2009. dec. 1. 22:39

Kedves Vicus!Én sosem csináltam a barátnőm férje csinálja, ezért benne vagyok már régen csak hogy tudd:D

1:minden szponzor elmondja, hogy annyi előadásra menj el amennyire csak tudsz, hogy "szakmailag" felkészült legyél, ami azt hiszem (az összegben nem vagy teljesen biztos, 3000 ft-ba kerül-nyugodtan javítsatok ki ha tévedek-), ha a központba mentek csak az van ingyen.

2:nagyon jól fogalmaztál, "próbál" pénzt csinálni, azzal, hogy embereket ver át és a saját pénzét fekteti bele:D vicces vagy szivem

Gomba1 hozzád csak annyit szólnék, hogy te gyakorlatilag az ország jelentős részét sértegetted, amiért gyárban dolgozik, pedig, ha ők nem lennének neked nem lenne pld mit enni vagy mivel kitörölni a feneked.

Magamról csak annyit, hogy Irodavezetőként dolgozom egy cégénél, ahol nem fizetek azért, hogy bejárjak dolgozni, a férjem pedig ügyvéd, ezt csak azért mondtam el, mert nem szeretném, ha azt gondolnád, hogy "féltékeny" vagyok rád, ellenkezőleg örülök neki, hogy ennyire elszánt vagy, mert az FLP az elkeseredett, nincstelen(nem a gyári dolgozókra, hanem a munkakerülőkre értem), tanulatlan, képzetlen emberekre építi az üzletét, ahol elad neked pár "posztot" százáezrekért és milliókért, Ő gazdag lesz belöle és te meg boldolg leszel tőle, mert már managernek hínak:D

Lehet, hogy az én felfogásom nehéz szivem, a te még azt sem fogod fel amit magad irsz le:D

2009. nov. 29. 22:42
Kivettem a hűtőből:99.5%-os. A neve:lily of the desert Aloe Vera Gel.Származás:Texas,USA,filézett.A Herbaházban vettem,még nyáron.473ml. kb.3000 Ft, volt de nem emlékszem pontosan.A DM-ben láttam a polcon,de nem néztem meg közelebbről.
289. kingi7 (válaszként erre: 288. - Henyababa)
2009. nov. 29. 20:40
Miért nehezen hihető? Számold ki hány felé megy a nyereség, ha DM ben veszed, mondjuk... a termelő, frogalmazó nagyker és a kisker.. az FLP-ben? hát izé...számold ki :)3 nál több az biztos :)
288. Henyababa (válaszként erre: 287. - D4b0dd2692)
2009. nov. 29. 08:19
Az tényleg 96%-ban tartalmaz alooét???Neheze hiszem el,de hétfőn meglesem mert nagyon kiváncsi vagyok.
2009. nov. 28. 19:04
A DM-ben is van,de nem emlékszem mennyiért.
286. d4b0dd2692 (válaszként erre: 285. - Henyababa)
2009. nov. 28. 19:04
Szerintem,a Herbaházban.
285. Henyababa (válaszként erre: 271. - Kingi7)
2009. nov. 28. 14:42
Hol lehet 96%os aloét kapni 3600 ftért?? Kiváncsi lennék mert én még nem találkoztam ilyennel.
284. kingi7 (válaszként erre: 283. - Kingi7)
2009. nov. 27. 18:26
Bocsánat :) Elírtam soaring, nem silver :) kicsit szét vagyok hullva, ja és a 8-as az a 8%-os szint
283. kingi7 (válaszként erre: 281. - Tóth Vica)
2009. nov. 26. 22:13

Nos én a 8-as szinten voltam, és a "jövedelem" inkább hagyjuk...a silver fokozatú szponzor jaguárral járt...nos egyszer voltam náluk...hát egy tetőtéri 2 szoba öszkonfortos lakásban laktak, ennyit erről, nekem különb ahol lakom, de nem az FLP-ből van..

Dolgoztam tavaly egy cégnél, 3 napos oktatást fizetett és nem akárhol, 5* szállodában. Kis cég pedig kb 30-an voltunk, de le a kalappal! ja és ez negyed évente volt kb.

Akkor ha jól veszem ki csak vagy és használod inkább őket..nem?

282. Tóth Vica (válaszként erre: 280. - Gomba1)
2009. nov. 26. 19:33
Lehet, hogy neki ez jön be, de ezért senki nem irt ocsmány dolgokat róla.Szerintem vagy irigy azokra akik másképp gondolkoznak,és sikerült nekik, vagy nagyon jó állása van, ahol mindent megkap mi szem-szájnak ingere.
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook