Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

161. Tóth Vica (válaszként erre: 156. - Kingi7)
2009. aug. 23. 11:03

Szia!


Ismered ezeket a termékeket, vagy csak fikázod őket???

Az összes többi ennek a másolata,és azért olcsobb,mert nem 100%-os aloét tartalmaz.

Az MLM rendszer pedig nem piramis, csak azok akik ezt gondolják rosszul vannak tájékoztatva.

160. tücsimücsi (válaszként erre: 159. - Hoxa)
2009. aug. 23. 09:59

Nem.

De küldtem most Neked privit.

159. Hoxa (válaszként erre: 158. - Tücsimücsi)
2009. aug. 23. 09:45
Remélem ez a "megemlítés" nem azt jelenti, hogy itt próbálsz magad alá szervezni, mert ezesetben tagságtörlés lesz.
158. tücsimücsi (válaszként erre: 156. - Kingi7)
2009. aug. 23. 09:27

Milyen jól tudod már előre, hogy meddig jutok el..."kedves" vagy..de én nem fogok veled vitatkozni.

Nem ismersz engem és nem ismered a szponzoromat sem.

A legtöbb embernek max. 5 hónap alatt csinálta meg a manageri szintjét. Fel is mondtak a munkahelyen. Aki a volt munkahelyemen ezzel kezdett foglalkozni ( 4 emberről van szó) már senki nem dolgozik ott, aki utoljára belépett az is felmondott a tavasszal. Már csak Flp-zik.


Megmondjam neked mi az igazi piramis rendszer?

Péládul egy cég. Ahol van a főigazgató aki a legtöbbet keres, alatta az igazgató aki kevesebbet, majd főosztályvezető, oszt.vezető csop. vezető , csop.vez. helyettes, majd a legvégén az utolsó lótifuti akinek éhbérért kiszúrják a szemét!!!!!!!!! EZ NEM PIRAMIS??????

Itt a szponzoroknak az az érdeke, hogy minél több szintet elérjen az ember, mert ő is azzal kerül egyre feljebb. Itt mindenki segít mindenkinek!

És ha én már a Supervisor szintre eljutok 1-2 hónap alatt, már megérte!

És el ne hidd, hogy már annyian ismerik.

Az utóbbi 2 hétben 4 hoxa tagnak említettem az Flp-t akikkel privizni szoktam, egyik se tudta mi az!!!

Minden a szponzoron múlik és rajtunk mennyire vagyunk taníthatóak.

Pancser szponzival senki nem fog eljutni még a legalacsonyabb szintre se!!!!!


A termékek pedig szuperek és én főleg ezért léptem be.

2009. aug. 22. 22:55
Köszönöm a felvilágosítást !
156. kingi7 (válaszként erre: 155. - Tücsimücsi)
2009. aug. 22. 16:53

Ne aggódj-sajnos-ismerem a rendszert és mindegy, hogy lepke vagy pillangó, krumpli vagy burgonya...

Itt csak akkor van pénzed, ha belépnek alád és vesznek terméket... Nem piramis? Akkor nézd meg, hogy épül fel... vagyünk téged alád belép 5 ember, az alá fejenként 5 az Te +5+25...no idáig azért nem hiszem, hogy eljutsz, mert stabilan nem dolgozik így, max találsz 1-2 embert aki elkezdi, de az is feladja 1 év után.

Valóban jó üzlet VOLT kb 10 évvel ezelőtt.

Ja és fél annyiért lehet találni hasonló összetételű aloe gélt nem 5-6000 ezer, hanem csak 3800.-

Miért kerül ilyen sokba? Valóban nem piramis, de java részét azért fizetik ki, hogy az alattad lévők megkapják 5-8-13...%-osok

155. tücsimücsi (válaszként erre: 154. - Kingi7)
2009. aug. 21. 22:21

Ez a beszervezés szó nem állja meg a helyét. A piramisrendszerbe szokták az embereket beszervezni, ami egy tiltott szerencsejáték ahol mindenki azért kap pénzt, mert új embereket hoz a rendszerbe.

Itt nem erről van szó.

Az Flp-be üzletkötés történik, és az mlm egy termékforgalmazási rendszer amelyben a termékeket személyek hálózatán keresztül forgalmazzák.

154. kingi7 (válaszként erre: 152. - D4b0dd2692)
2009. aug. 21. 21:49
Pontosan ugyanaz a feladat, beszervezni és eladni. Ha nem ezt teszed akkor miből lenne pénzed? :)
153. tücsimücsi (válaszként erre: 152. - D4b0dd2692)
2009. aug. 21. 21:20

Szia!


Én már legalább egy éve érdeklődök különböző Mlm -ek után, nem egy előadáson voltam, tökéletesen képben vagyok.


Én az FLP-nél tettem le a voksomat, most vágtam bele. Egy lapon sem lehet említeni az Amway-el.

Használjuk a termékeket, megbizonyosodtunk róla, hogy nem kamu, fantasztikus hatásuk van. Ha nem lenne ez a véleményem el sem kezdtem volna, mert akkor hiteltelen lennék.

Hidd el, hatalmas üzlet van benne. Viszont a szponzorod megválasztássát ne kapkodd el. Csakis profihoz csatlakozz és össze fog jönni meglátod!!!

2009. aug. 21. 21:10

Sziasztok!

Engem most keresett meg valaki a Forever Living üzleti ajánlatával. Azt mondja nem piramisjáték,nem ügynöki munka és nem eladás.Marketing és kommunikáció,napi kb.3 órában,havi 3-400 000 Ft. kereseti lehetőséggel.Többet nem árul el,menjek el egy előadásra.Az Amway-be régebben belebuktam.Szerintetek nem ugyanaz a feladat? Beszervezni embereket,eladni a termékeket jutalékért?

151. 59caf71bd3 (válaszként erre: 150. - 82a31ed4c7)
2009. aug. 13. 14:03
már nem találsz meg csak ***zebra*** néven, mert ide kapcsolódó fórumot szerettem volna nyitni, de több alkalommal próbálkoztam és töröltek engem.
150. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 148. - Shally)
2009. aug. 12. 14:04
hogy miért nem olvastam hamarabb, nekem pont jól jöttél volna
149. tücsimücsi (válaszként erre: 34. - Cfc411cdd4)
2009. aug. 5. 17:07

Ez itt a legnagyobb baj, így tényleg nem érdemes belevágni.

Nehéz megértetni az emberekkel, hogy ne gondolkozzanak más fejével, mert akkor biztos, hogy semmit nem érnek el ebben az üzletben.

148. Shally
2009. aug. 5. 16:23

Sziasztok!


Van köztetek szegedi? Sürgősen kellene nekem Aloe Berry gél, de most nem tudok összehozni 55 Euro-nyi rendelést! Aki tud segíteni írjon!

147. Gyusz79 (válaszként erre: 128. - Zsili)
2009. júl. 11. 08:47

Szia Zsili!


Belépéshez nem szükséges megvenni a kezdőcsomagot, a mindenkori rendelési minimum 55 Euro. Ha legalább ennyiért rendelsz első alkalommal, fogsz kapni egy forgalmazói számot, amelyre a későbbi rendeléseid után járó pontértékek jóváíródnak. Nem kötelező minden hónapban rendelni, a lényeg, hogy minden rendeléskor meglegyen az említett 55 Euro.

A személyes taőasztalatom az, hogy szinte minden embernek (már egészen fiataloknak is) vannak egészségügyi problémái és a többségük jövedelmi helyzettől függetlenül áldoz az egészségére, bármennyibe kerüljön is. Egyébként a legtöbbjüknél az évek óta rendszeresen, eredménytelenül szedett gyógyszerek ára általában magasabb, mint az FLP-s termékek ára.


Ha bármilyen egyéb kérdésed van a témával kapcsolatban, szívesen segítek!

146. corinna (válaszként erre: 145. - Kenza23)
2009. jún. 8. 21:14
az árak euróba vannak már. Más változás nincs!
145. Kenza23
2009. jún. 8. 19:16

sziasztok


Egy jó ideje nem rendeltem már az FLP-től, de most lenne egy két dologra szükségem. Tudna Nekem valaki segíteni egy pár infóval? Pl volt áremelés? Még mindig dollár árfolyammal kell vásárolni? kiestem a ritmusból..nagyon régi árlistám van.köszönöm ha segítetek, vásárolni is szeretnék.

144. Smiley-Dee (válaszként erre: 128. - Zsili)
2009. máj. 29. 08:48

szia,


nem kell megvenned, belépésnél 55 eurot kell vásárolnod, nem a dobozt 333.33ért

két hónap alatt vásárlókat keresve el érheted a két pontot, amit a doboz egyből ad, és máris csatlakoztathatsz saját embereket.

nem olyan bonyolúlt, ha gondolod segítek szívesen

nem kell havonta 333,33 euronyit rendelni, de 55 euronyit ajánlott, viszont azt úgyis meg fogod tenni, mert meg fogod szeretni a termékeket...a dobozban pedig kb. 40.000 ft értékben van ingyen termék, édesanyám kiszámolta a különbséget az egyesével vásárlás meg a doboz között. Ő 12 éve foglalkozik vele, és a mai napig szokott dobozt venni, mert neki is ingyen vannak azok a termékek ugyanúgy

143. Smiley-Dee (válaszként erre: 142. - Mayalina)
2009. máj. 29. 08:04

Szia Mayalina!


A teából egy filter édes kevés, hogy elinduljon a változás...

Figyelj a parlagfű alergiával két dolgot tehetsz nálunk! Az egyik, hogy megelőzvén a dolgot már februárban elkezded szedni a Bee pollen nevű bogyót (kb. 3500 ft/100 db), négy napig csak egy negyedet reggelente, aztán négy napig csak egy felet, és utána lehet egészet, egyet egy nap, maximum kettőt, ez eddig mindenkit tünetmentesített.

De ha most akarod elkezdeni ez már sajnos nem elég...Berry nektár kell, naponta kb. 0,5 dl, meg echinacia supreme tabletta, 2-3 db, és az orrcsepp, ami orrba, szembe, fülbe is jó, ráadásul üdítőbe cseppegtetve hasi fájdalmakra is jó (98% szűrt aloe lé)

2009. máj. 23. 18:03

Kaptam kóstolót abból a fahéjas teából, amitőlállítólag nagyon szomjas leszek.

Hátnem jött be, pedig mindent betartottam, úgyhogy ilyet már tuti nem veszek.


Parlagfű alergia tünetenyhítésre van terméke?

141. monizsofi1982 (válaszként erre: 140. - Corinna)
2009. máj. 23. 14:53
Én a pesti raktárra gondoltam. Tőlünk 250 km, oda,250 km vissza. Akár hogy is számolom, 500km. Ismerem az üzlet politikát, de szerintem ennyi belefér, nekem semmi hasznom nem lesz belőle. Egyébként nálunk vannak üzletek ahol FLP-s termékeket árulnak, jóval a raktári ár felett. Nos... De köszi, hogy szóltál.
140. corinna (válaszként erre: 139. - Monizsofi1982)
2009. máj. 19. 20:48
az üzletpolitika akkor is tiltja, ha terhes vagy, ha nem... nem mondtam, hogy te vidd vissza...nincs felsővonalad, aki vissza tudná vinni? A székesfehérvári raktár 147km (294), a szlovén raktár LENDVA 104km(208). Nem 500km...de nem akarok kötekedni!!!
139. monizsofi1982 (válaszként erre: 138. - Corinna)
2009. máj. 19. 19:56
Hát persze, utazok 500km-t /oda-vissza/, 7 hónapos terhesen. Köszi, majd meggondolom.
138. corinna (válaszként erre: 137. - Monizsofi1982)
2009. máj. 19. 15:18
vidd vissza a raktárba és visszafizetik az árát!!!! Nem adhatod el a termékeket!!!
2009. máj. 18. 18:25
Pomesteen,Bee Pollen,Marine Mask, Moisturizing Lotion
136. Mayalina (válaszként erre: 135. - Monizsofi1982)
2009. máj. 18. 18:15
Milyen termékeid vannak?
2009. máj. 17. 18:42
Sziasztok. Van néhány "felesleges", bontatlan FLP-s termékem, amire nekem nincs szükségem, és akár áron alul eladnám. Remélem ez nem minősül reklámnak, vagy ilyesminek :)
134. Mayalina (válaszként erre: 133. - 6eead9eb79)
2009. máj. 12. 18:55
És hol van szegeden ennek raktára?
2009. márc. 31. 12:50

sziasztok!

tegnap voltunk a raktárban szegeden és a gél ára:6611ft volt,mára még drágább.mivel euró függő az ár az alapján változik.szomorú,hogy vannak olyan emberek akik nem tisztelik a szabályokat,mert így a rendes hálózaton belül dolgozó emberekkel van kitolva.igaza volt az egyik hozzászólónak,miért nem adja vissza a cégnek a termékeket,az visszaadja a teljes vételárat.az a baj,hogy így mi vagyunk a szemetek,mert felemeltük az árat,holott mi rendesen forgalmazzuk.

2009. márc. 31. 10:38
Szlovákiából rektári ár alatt lehet berendelni termékeket. Van pár igazgató, aki ezzel foglalkozik. Érdemes utána járni..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook