Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
191. genia
2009. szept. 24. 14:03
TE egy butuska kislany vagy ,tele vagy keserusseggel,elj a szolas szabadsagoddal nyugodtan,en nem sertegettelek .Teged nagyon megbantott valaki oszinten sajnalom.Tovabbi szep napot neked.
2009. szept. 24. 13:45

pontosan az én véleményem és ez a fórumok azért vannak, hogy ezt kifejthessük, tudod szólás szabadság, mondd ez valamit?

Ha már itt tartunk nektek hány százezerbe vagy millióba került a posztotok???És mikor hozza vissza az árát?Ahhoz, hogy 75 nap alatt igazgatói szintetek legyen nem nehéz beszorozni hányszor 160eurót kellet fizetnetek vagy más hiszékeny emberrel kifizettetni.És err olyan büszkék a forevere-sek, ismerek olyan embert akit ti sodortatok lehetetlen helyzetbe és adósságba,mert hitt nektek közben meg lobogtatjátok a "segíteni akarok" neked és a " ha te egészséges vagy nekem már megérte" zászlótokat, ami csak színjáték.

Van véleményem és tudom miről beszélek(tapasztalatból), ezért nem tudod megakadályozni, hogy leírjam "fönök asszony".:D

189. genia
2009. szept. 24. 13:29
ez a te velemenyed.Nebants masokat.
2009. szept. 24. 13:11
tüncsimüncsi-tőletek erőszakosabb ember nem kell a világon, olyanok vagytok mint a térítők
187. genia (válaszként erre: 158. - Tücsimücsi)
2009. szept. 24. 12:02
Gratula neked tucsimucsi igazad van mi aferjemmel 75 nap alatt csinaltuk meg az igazgatoi szintet es hidd el nagyon jol megelunk belolle.Hagyomanyos valallkozasunk is van mar 12 eve .Amlm a legjobb uzlet a vilagon .ne add fel meg lehet csinalni .Azokkkal akik fikazzak a flp nem erdemes foglalkozni Nekem a termekek mentettek meg edesanyam eletet ettol nagyob bizonyitek atermekekkel kapcsolatban mar nam kellet
2009. szept. 24. 10:43

Sziasztok én Rami vagyok!


Nagyon sokat tudnék mesélni a forever-ről, de egyenlőre csak pár gondolat:

Kb fél éve én és a barátnőm egy meghivásra elmentünk a központba egy agytágításra.Mindenki nagyon kedves volt és aranyos.Jól öltözöttek voltak és látszott megy nekik az üzlet.A kétely akkor jött amikor elmentünk cigizni és egy érdekes telefonbeszélgetésnek voltunk akaratlanul is tanui:egy hölgy akiről nem is gndoltad volna első látásra, pénzt kért kölcsön az ismerősétől a számlákra és a jelzálogra.Ez már elgondolkodtató volt, majd jött az ünnepélyes hangvételű előadás.Elöször is ismeretlenül éjjenezni és tapsolni kelett egy pasinak, hogy tavaly mennyit keresett.A barátnőm felpattant és ki akart menni, de sikerült vissza húznom, gondoltam röhögjünk még egy kicsit.(Róla (Juliról) csak annyit, hogy 25 éve sikeres nemzetközi üzletasszony)).A következő 20 perc egy rémálom volt:szekta jellegű agymosás (a barátnőm úgy fogalmazott, hogy az emberi társadalom perifériájára szorult képzetlenek és munkakerülők , természetesen hatalmas egóval rendelkező, befolyásolható, emberek társasága, akik soha a büdös életben fél napot nem dolgoztak nem képezték magukat, hanem mindig mások hátterébe szorulva élősködtek.Természetesen azok az orvosok és tanult emberek(felső vezetők) akik ezt az elején elkezdték, azok nem tartoznak ide.Már csak azért sem, mert ők felismerték azt, hogy címekkel rangokkal nem létező hatalommal ezeket az embereket úgy rángathatják mint a bábúkat(megjegyzem jó is teszik).

185. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 184. - B594f32270)
2009. szept. 10. 11:21

látod, itt van a dolog elkefélve. de ez nem csak rá jellemző, hanem a vállalkozók többségére is. három kategóriával nagyobb lakásban laknak és autóval járnak, mint amit megengedhetnének maguknak, közben a valaguk kilóg a nadrágból.


épp tegnap beszélgettem egy elég jól menő német üzletemberrel és azt mondta, nem érti, hogy miért olvassa azt a gazdasági lapokban, hogy baj van magyarországon, amikor itt mindenkinek milyen klassz autója van. németországban pl. évekig dolgoznak azért, hogy jobb autót engedjenek meg maguknak. itthon az a jellemző, hogy a bejegyzést követően kiveszik a törzstőkét, autóra, drága órára költik és játszák eljátsszák, hogy ők Donald Trump, az iroda meg egy sufniban van.

184. b594f32270 (válaszként erre: 177. - Corinna)
2009. szept. 10. 11:07
Látod, csak te is azt hajtod, amit ott hallasz: jó pár milliomos!!! Bárcsak már látnék én is egy olyat, aki ebből meggazdagodott! Nem kellene mindent elhinnetek, persze, hogy nem azt fogják ott nektek mondani, hogy ez még éhenhalásra se jó. Nem is szólva arról, hogy megy ám rendesen a szinészkedés, ezekben a körökben senki nem meri bevallani, hogy szarul él,hisz akkor azt ismerné el, hogy nem megy neki a munka. Adnak a külsőségekre, a volt anyósom is a lehető legdrágább ruhákba, stb., mintha tele lenne pénzzel. Közbe meg...
183. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 182. - B594f32270)
2009. szept. 10. 11:06

igen, láttam, hogy feljebb leírtad, de én még korábban kérdeztem.


szerintem ő az a típusú ember, aki bármivel így járt volna.

sokakat ismerek, akik remekül élnek belőle. egyszerűen nem való mindenkinek. feltételezem, azt te sem hiszed, hogy mindenki aki hálózatépítéssel foglalkozik, ilyen szerencsétlen, mit a saját anyósod.

182. b594f32270 (válaszként erre: 181. - 3e0ba54fb8)
2009. szept. 10. 11:02
Egyszerüen: már írtam, hogy 10-11 éve csinálja. Azóta még annyi pénze sem volt, hogy a számlákat befizesse. De semmit! Több milliós tartozás az elműnek, a gázosoknak, mindenkinek! Többször ment a végrehajtó, mígnem rájött, hogy azt a rengeteg millát már soha nem tudja visszafizetni... Ha valami pénzt is látott ( ne gondoljatok nagy összegekre) abból meg egyből ruhát vett, meg fodrász, stb., merthogy ehhez a munkához "meg kell jelenni", meghát mit szóltak volna a kollegái, ha lenő a haja.... A vicces az egészben, hogy még ezután is hisz ebben a sz@rságban, hajtogatja, hogy egyszer gazdag lesz! Szerencsétlen...ez már az őrület határa szerintem. Azok az idióták ott bent (persze azok is suttyók) meg még mindig tömik a fejét: Milyen emberek ezek????
181. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 169. - B594f32270)
2009. szept. 10. 09:15
hogy sikerült a lakását ezzel elveszíteni?
180. kingi7 (válaszként erre: 176. - B594f32270)
2009. szept. 10. 08:50
Valóban mindenkinek kimossák az agyát, én tapasztaltam :) És valóban vannak ilyenek...nem is egy! Teljesen egyet értek veled, mert én benne voltam több mint egy évig, egy évet adtam az aktív munkámnak és áldom az agyamat, hogy amiből élek nem hagytam ott- hetente kb 10-15 órát dolgoztam és nem kerestem rosszul :)-
179. kingi7 (válaszként erre: 177. - Corinna)
2009. szept. 10. 08:47

corinna ez nálad is érdekelne :)


Ja, és nem nézem meg a stílusukt, amikor szakadtab autóval járnak, gagyi öltönyben és ezer évs telefonjuk van... hát hogy is mondjam... és ez az ember beszél a gazdagságról?

Anno az én soaringom egy tetőtéri lakásban lakott Zuglóban... hát...


Én jobban élek, amióta nem FLP-zek :) És az én "életsítlusomat" is meg lehet nézni!

178. kingi7 (válaszként erre: 175. - Tücsimücsi)
2009. szept. 10. 08:44
Azért érdekelne, mióta csináljátok, milyen szinten vagytok, hány ember dolgozik valóban alattatok és azok milyen szinten vannak...
177. corinna (válaszként erre: 176. - B594f32270)
2009. szept. 9. 22:29

tudod, ha ez egy szekta lenne, akkor lenne egy pár milliomos Magyarországon!

Eladni??? Én semmit nem adok el!

Szponzor nélkül, egyedül ezt nem lehet, nem szabad csinálni!

Ha nem él meg belőle, akkor miért csinálja még? Vicces...

2009. szept. 9. 21:27
Ezt a dumát mintha már hallottam volna: segítsünk másokon... jó vicc. Ez már kezd egy kicsit szektás lenni. Nem akarok senkit bántani, örülök, hogy neked tetszik, de kíváncsi lennék mennyit keresel. Hidd el, a fél életét ott tölti, és minden hülyeségre elmegy. Meg amit írtál, dolgozik más helyett. Elad valamit, aztán valaki "más számlájára írja"', vagy hogy mondják ezt nálatok. A termékről meg csak annyit, hogy volt alkalmam többször is kipróbálni, és háát.... inkább nem mondok semmit. És amit már mondtam, ami a legjobban zavar, ez a hihetelen agymosás, amit minden FLP-stől hallok. Na de mindegy, mindenkinek megvan a saját véleménye. Én nem mennék bele ilyenbe az tuti. Lehet, hogy csak túlságosan 2 lábbal állok a földön.
175. tücsimücsi (válaszként erre: 174. - B594f32270)
2009. szept. 9. 20:55

Ahogy olvasom, az anyósod több hibát is elkövetett. Ahogy írtad: törtető, erőszakos. Ajtóstul ment a házba. Ilyen hozzáállással el is hiszem, hogy így járt. A csoportunkban senki nem erőszakos, nem tukmálunk rá senkire semmit. Nekünk a célunk az, hogy segítsünk másokon. Megismertetjük az emberekkel a termékeket, ha felkeltettük az érdeklődésüket akkor sínen vagyunk. Az kell, hogy mi legyünk 100 %-os felhasználók és a tapasztalatainkat kell átadni másoknak, nem pedig lerohanni az embereket az aloéval.

A másik dolgot pedig egyáltalán nem értem. Minden vezető elmondja többször is: manageri szint alatt SENKI ne hagyja ott a munkahelyét. Ezt lehet mellékállásban is csinálni, heti 6-10 órában.

Még valami feltűnt: egy szó sem esik szponzorról csak termék ajánlásról-ajándékozásról.

Tényleg...hol volt a szponzor?

Ugyanis 3 hónapig a felsővezető dolgozik nem helyetted, hanem érted, a 8 %-os szintet ő csinálja meg neked. Te addig tanulsz.

Anyósod hány könyvet olvasott el? Hány cd-t hallgatott meg? Ott volt minden előadáson és csapatépítő tréningen? jegyzetelt közben? Akár hiszed akár nem, ez egy szakma amit meg kell tanulni.

Na de nem akarom már ezt a témát túlbonyolítani, akik ebben benne vannak és hozzá szoktak szólni ehhez a topichoz nagyon jól tudják miről beszélek.

Nem akarok vitát ebből, csak az tűnt fel, hogy anyósod teljesen mást csinált, mint amiről ez az üzlet valójában szól.

2009. szept. 9. 20:09
Nekem mondhattok, amit akartok, láttam én ezt közelról. A volt "anyósomról" van szó, 98-ban kezdte. Otthagyta a rendes munkáját, hogy ezt a baromságot csinálja. Egy törtető erőszakos nő, nem lehet azt mondani rá, hogy béna volt hozzá. A család összes pánzét ilyen termékekre költötte, csakhogy ne égjen be a cégnél (gondolom). Meghát a családban mindenki ezt kapott minden ünnepre, nem győztem kidobálni a sok sz@rt. Azóta már a férjével elváltak ( a férfi nem nézte el, hogy még az ő fizetését is ilyeneket vett), a lakását elvették, mert amióta itt dolgozik számlákat nem tudott fizetni. És még a teljes AGYMOSÁSRÓL ( mint amit itt is látok ) nem is beszéltem. Hiszékenyek az emberek, ennyi. Azért kíváncsi vagyok, közületek hányan gazdagodtak meg ebből. Ja, és a legjobb, hogy azért ment ide dolgozni, mert nem akarta a főnökei seggét nyalni. Na most mindenki seggét nyalja, csak vegyen már valaki valamit...
173. 6357a3c762 (válaszként erre: 169. - B594f32270)
2009. szept. 8. 18:53
Mi történt vele hogy így járt ?
172. tücsimücsi (válaszként erre: 170. - Corinna)
2009. szept. 8. 12:36

Aki eleve benne van a bizniszbe, az így nyilatkozik:)


Csak annyit fűznék hozzá, tényleg nem az számít ki mikor kezdte el.

Az egyik barátom a legelső mlm-be lépett be ami berobbant Magyarországon a 90-es évek elején. 1 évig se csinálta semmit nem tudott felmutatni, pedig a legelején szállt be.


Valaki pedig 2 éve kezdte el az Flp-t, és már nem sok hiányzik, hogy megkapja a soaring minősülést.

Akkor miről beszélünk?:)

171. tücsimücsi (válaszként erre: 169. - B594f32270)
2009. szept. 8. 12:31

Az ismerősöd rossz csoportba került, ennyi. Nálunk van a csoportban olyan aki nem nálunk kezdte majdnem belebukott, csak a vezetőnk átszponzorálta azóta igazgató lett. Erről ennyit.


Hülyeség?

Erre csak azt mondom (utána lehet nézni, mert igaz): 64 millió embert nem lehet behülyíteni 30 év alatt.

170. corinna
2009. szept. 7. 22:55

Látom sok hozzáértő van itt a témában:)

Amúgy elmondanám, ha piramis, és az elején kellett volna elkezdeni, akkor az hogy lehet, hogy a legjobb az üzletben 1 éve csatlakozott???!!!!

Belebukni? Mibe? A fogmosásba? Mert én abból keresek pénzt!

Eladni a termékeket??? Jesszusom, ti azt gondoljátok, hogy nekünk eladni kell a termékeket....????

Egy kicsit meg kellene nézni azokat az embereket akik foglalkoznak az üzlettel...kicsit más az életstílusuk, a hozzáállásuk bizonyos dolgokhoz! Nálam ez volt a döntő, nem érdekelt az emberek véleménye, csak a tények!

Amúgy tudjátok, hogy a magyaroknak mindenről van véleménye? Csak a vélemény, nem tény! Cégadatokat ki lehet kérni, nem hinném, hogy ez a legjobb hely arra, hogy megtudjon az ember mindent a cégről, a marketingről....!

Az a baj, hogy a magyar ember lusta, és nem mer valamit is tenni azért, hogy jobb élete legye!!!Szeret siránkozni...meg, hát válság van! HOL? Nincs a Földön kevesebb pénz! Ez a válság csak népbutítás, sajnos a butábbak be is veszik! Sokan félnek az üzlettől, mert itt minden az emberen múlik...

2009. szept. 7. 19:31
Nekem van egy közeli ismerősöm, aki emiatt a hülyeslg miatt már mindenét elveszítette. Pénz, család, lakás... Senkinek nem ajánlom!!!
168. kingi7 (válaszként erre: 167. - 6357a3c762)
2009. szept. 5. 10:48
Hát ez elég ciki :DDDDD
167. 6357a3c762 (válaszként erre: 95. - 82a31ed4c7)
2009. szept. 4. 21:43
a keresett oldal nem található :(
166. pgyuf
2009. aug. 31. 22:15
Hogy a topic témájához szóljak, lehet olcsóbban venni termékeket internetes aukciós oldalakon. Pl. Vatera. Kétszer megpróbálkoztam a Vaterán. 3 nap alatt jöttek is a termékek. Aztán a második alkalommal a vaterást megkeresve az email-je után azt javasolta hagyjuk ki a vaterát, mert egyre pofátlanabbúl húzza le az eladókat. Aug. 13-én rendeltem tőle. Arra számítottam, hogy megérkezik 20-a előtt. Az eladó 19-én adta fel, így 24-én kaptam meg a termékeket. Közben elfogyott a Bee Pollen, ami aranyat ér. Sajnos jelentkeznek az allergiás tüneteim. És most hetekbe fog telleni, amire rendbejövök. Tehát nem éri meg 2-3000 Ft különbségért, vagy a kevesebb vásárlás eredményezte spórolásért nem a hivatalos boltból rendelni, ami 24 órán belül megérkezik.
165. kingi7 (válaszként erre: 158. - Tücsimücsi)
2009. aug. 23. 23:15

Én nem mondtam, hogy te meddig jutsz el nem is érdekel, hanem a saját tapasztalatomat mondtam el....én is ilyen lelkes voltam, mentem mint a gép..

te sem ismersz engem...

Meg lehet csinálni a manageri szintet, ha mindenkit végighivogatsz és lelkesen rájuk beszéli az ember 30.-án, hogy menjenek be a diszkontba vásárolni, ami meg hiányzik azt bevásárolja az ember és fél évig azon él..



""""Megmondjam neked mi az igazi piramis rendszer?

Péládul egy cég. Ahol van a főigazgató aki a legtöbbet keres, alatta az igazgató aki kevesebbet, majd főosztályvezető, oszt.vezető csop. vezető , csop.vez. helyettes, majd a legvégén az utolsó lótifuti akinek éhbérért kiszúrják a szemét!!!!!!!!! EZ NEM PIRAMIS??????

Itt a szponzoroknak az az érdeke, hogy minél több szintet elérjen az ember, mert ő is azzal kerül egyre feljebb. Itt mindenki segít mindenkinek! """""


Ez jó :DDD képzésen ezzel mossák ki az ember fejét :DDD folyamatosan ezt hajtogatják...


Milyen szintet értél el? mennyi ideje csinálod? Hány munkatársad van? Valós információk érdekelnek, vetíteni nem kell, az még nem dolgozik aki gondolkodik rajta :)

164. kingi7 (válaszként erre: 161. - Tóth Vica)
2009. aug. 23. 23:08

Apropó...tájékoztató jellegel közlöm-mert ugye én nem ismerem a termékeket :D-

A natur gel 96%-os aloe tartalommal rendelkezik és nem 100%-os aloe tartalommal...

szóval ki mit ismer?

163. kingi7 (válaszként erre: 161. - Tóth Vica)
2009. aug. 23. 23:06

Igen, ismerem a rendszert és nem fikázom őket, mire vagy kiváncsi? Mit bizonygassam? Valóban vannak jó termékek belőle pl, activátor, zöld krém, de nem sokat tudok mondani, ami nekem használt, egyedül a zöld krémet tartom valamire.. tévedsz, találtam a piacon 96%-os aloet és összetételében majdnem ugyan az volt.

Az meg azért volt olcsóbb. mert a haszon csak 3 felé ment, nem pedig vagy 10 szintre, mint az FLP-ben. Mert ugye a jogdijakat is ki kell termelni valamiből és azt pedig az fizeti meg aki alatta vásárol, ezért a legalsó szintnek a legdrágább a termék.


A termékek meg nem csodaszerek és nem mindenkinek jó, nekem nem használt egy évig szedtem őket rendszeresen, nem mondom, hogy mi pénzembe került!

Ne ítélkezz felettem, mert nem ismersz, 1,5 évig foglalkoztam a céggel, volt egy kisebb csapatom- kb 12-en- és rengeteg pénzt raktam bele.

Az meg mese habbal, hogy milyen jól lehet vele keresni, nyilván nem mondja meg a szponzor a valóságot, mert ha jól tudom, azt is oktatják, hogy lefelé semmit nem mondunk negatívat.


Ja, és nagyon jól ismerem az MLM-et. 10 évvel ezelőtt a legjobb üzlet volt.

Ugy gondolom, nem vagyok rossz üzletasszony, de másból több pénzt lehet keresni.

A valós keresetek szintenként

5%-os 5000.-

8%-os 25000.-

13%-os 80000.-

/az adatok átlagosan tájékoztató jellegűek/

Ha neked ennyire magy, gratulálok! :)

162. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 161. - Tóth Vica)
2009. aug. 23. 11:45
Van más 100%-os termék is, sőt ugyanazt a certifikációt is láttam már más terméken. Ettől függetlenül nem értek egyet a fikázással, de ne adj támadási felületet a fals információkkal ;)
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook