Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
341. kingi7 (válaszként erre: 339. - Kiskesztyű)
2009. dec. 10. 09:05
Azért leírtam, mert nem kell másokat bántani és megsérteni, mert nem FLP-nek! Attól lehet értékes ember,! Egy kicsit vegyél már vissza ebből a nyomulós kiha én nem stílusból! Ha tisztába lennél a mekkmester fogalmával, akkor nem ő az!
340. kiskesztyű (válaszként erre: 338. - Kingi7)
2009. dec. 9. 22:03
És még annyit,én nem a tukmálós fajtából való vagyok,azt hiszem,ezt írtam már.De ezek szerint elfelejtetted.Erre is tudok mit ajánlani!
339. kiskesztyű (válaszként erre: 338. - Kingi7)
2009. dec. 9. 21:59
nem kértem a véleményedet,olvasd el mit csinál!
338. kingi7 (válaszként erre: 332. - Kiskesztyű)
2009. dec. 8. 16:07
Azért mert nem FLP-ik, azért nem mekkmester, szerintem nagyobb hasznát lehet venni a tudásának, mint az mlm-nek, nem kell lenézni, te akkor csak egy "ügynök" vagy, aki termékeket tukmál,nem? :D
337. spanglii (válaszként erre: 333. - Gomba1)
2009. dec. 8. 15:51

Van egy haverom aki összeszedi ezeket a cuccokat és szól hogy menjek érte, tök ingyen el lehet hozni, a pacsirta rádiótól a videóig minden van.

Pacsirta rádiót egy kettő meg lehet javítani és igen jó áron el lehet adni.

Ja és nem vagyok mekkmester-

336. Smiley-Dee (válaszként erre: 255. - Maxsteel88)
2009. dec. 8. 07:49

Aki ilyen rendszerben van, az mind pont vadász hiszen az alapján kapjuk a jutalékot :) teljesen mindegy honnan közelíted meg, ígyis úgyis pontvadászok vagyunk :)

Az eladásról meg annyit, hogy mit csinálsz az egy termékesekkel? Van pl. olyan ismerősöm akinek két havonta kell egy doboz kids, ismeri a termékeket, az üzletet és semmi más nem érdekli csak a kids, nem viszed el neki? Akkor majd elviszi más, akinek ez nem derogál...

Azt hangoztatod, hogy az FLP megad mindent, amit szeretnél...ezt jól tudom, a szüleim 12 éve csinálják, és már én is...de ha ennek az illetőnek csak egy kids kell, akkor is meg kell neki adni! Különben rossz szájíze lesz, mert itt jönne a tukmálás...ugye? vegyél már 55 euróért termékeket, mert neked csak egy kids kell...az ilyesmiért haragszanak a "fajtánkra"...

Mindenkit fel kell világosítani az üzletről, a diszkontkártya lehetőségről, de ha csak egy terméket szeretne használni nem kéne ráerőltetni, hogy még vegyen mellé ezt-azt...én elhozom neki a kidset, azon az áron, ahogy én megveszem.

Kövezzetek meg érte ha akartok, de szerintem ez jár mindenkinek....

335. Smiley-Dee (válaszként erre: 327. - Spanglii)
2009. dec. 8. 07:33

Forever Living Products reklámot biztosan nem láttál!!!

Amit láttál az a Forever, ami utánoz minket!! Én rengeteg szóró anyagot kaptam tőlük!

Az meg, hogy Bence említi a könyvében az ingyen reklám, nem fizettek neki érte!

334. d4b0dd2692 (válaszként erre: 328. - Spanglii)
2009. dec. 6. 23:53
Van egy közösség (talán Freeway?)akik környezetvédelmi okokból nem vásárolnak,hanem lomokból szerzik be a szükséges dolgokat.Ilyen szempontok is szerepet játszanak a munkádban? A zöld gondolkodás? Van egy cikk is a portálon,ami arról szól,hogy ne vásároljon mindenki annyit,hanem kölcsönözzenek egymásnak az emberek (pl.fűnyírót).
333. gomba1 (válaszként erre: 328. - Spanglii)
2009. dec. 6. 21:17
Azért ezzel az ingyenes lomi cuccok nem úgy működnek,hogy azt csak úgy ingyen adják.Nekem is van ismerősöm aki ezzel foglalkozik meg már én is voltam vele lomis cuccért és sajna amit hoztunk azért mindért valamennyit fizetni kellett!Ha te pedig örömöd leled benne,örülök neki.De én inkább kimozdulok itthonról "agymosásra"!!! JA és MEGÉRI!!!!!
332. kiskesztyű (válaszként erre: 330. - Spanglii)
2009. dec. 6. 21:13
Lehet,Mekkmester? :)
331. f64f0d9a69 (válaszként erre: 328. - Spanglii)
2009. dec. 6. 20:57
Ez jó!
330. spanglii (válaszként erre: 329. - D4b0dd2692)
2009. dec. 6. 20:41
Valami olyasmi,de sokszor annál is több.
329. d4b0dd2692 (válaszként erre: 328. - Spanglii)
2009. dec. 6. 19:03
Te akkor ezermester vagy?
328. spanglii (válaszként erre: 326. - F64f0d9a69)
2009. dec. 6. 18:46
Nem titkos, itthon javítgatok ezt azt ,persze a cuccokat lomiból szerzem vagy kapom így ingyen vannak, ami a lényeg, hogy nagyon ritkán kell alkatrész, tehát a kész cucc ingyen van és áron alul tudom adni így elkel, örömöm lelem benne és nem kell itthonról agymosásra kimozdulni és ez tök jó nekem :))
2009. dec. 6. 17:36

Hát amit ma láttam a tv be az se volt semmi, forever aloe vera reklám ment benne, ha ott lehet akkor itt is, meg ha elolvassuk a Nógrádi Bence könyvét ő is említi az internetes árulást, sőt még saját weboldalra is felhívja a figyelmet.

Egyenlőre a dobozom felesleges tartalmától szeretnék megszabadulni ezért doboz áron adok mindent, már ami még megvan belőle.

326. f64f0d9a69 (válaszként erre: 322. - Spanglii)
2009. dec. 5. 18:21

ÓÓóóóóóóóóóóóóóó! erre én is kíváncsi lennék!

Persze csak akkor, ha nem szigorúan titkos! :))))))

325. Tempest (válaszként erre: 324. - D4b0dd2692)
2009. dec. 5. 09:10
Engem is érdekelne, ha nem titok.
324. d4b0dd2692 (válaszként erre: 322. - Spanglii)
2009. dec. 5. 00:36
Szia! Kiváncsivá tettél!Mi a vállalkozásod,elárulod?
323. kingi7 (válaszként erre: 322. - Spanglii)
2009. dec. 4. 13:51
Igazat adok neked.. hála istennek, amit én csinálok imádom és nem kell mellé munkát keresni, a befektetésem dolgozik... :)
2009. dec. 4. 13:49

Én a saját vállakozásom többre becsülöm mint az flpt , az enyémmel szépen lehet kereseni általában a 0 ft ból 4-10 ezer is kijön, kevés munkával és nem kell sehová se járnom mert itthon vagyok, akkor csinálom mikor csak kedvem van.

És ami a lényeg nem mlm

321. kiskesztyű (válaszként erre: 320. - Kingi7)
2009. dec. 4. 13:25

Köszönjük szépen,én is éppen így gondoltam!

Nagyon jó egészséget kívánok Neked,öszintén,szeretettel!

320. kingi7 (válaszként erre: 319. - Kiskesztyű)
2009. dec. 4. 13:20
Egy hozzáfűzni valóm van, ez a te szemléleted, nekem más, nem vitázom veled, csináld, sok sikert kívánok! :)
319. kiskesztyű (válaszként erre: 315. - Kingi7)
2009. dec. 4. 12:43

Nem dicsekvésképp írtam,mennyi a jutalékom,hanem tényként.És nem akarom neked bizonyítani,mert igazából semmi közöd hozzá,csakhogy tudd.Nem kérdezted,csak holmi 10 ezer forintot emlegettél,ez soxor 10 ezer forint,szerintem.Adat,semmi más.Nem ez számít.És engem nem látsz sem gagyi órával,sem bizsuval,sem roncs autóval,és anyonhasznált telefonnal sem:)

Nem használtak a termékek,persze,hogy nem,hisz még fiatal és gyönyörű vagy,betegség nélkül,akkor mit vártál?De ha másfél évig fogyasztottad,akkor csaknem állt valaki a hűtőd ajtajánál minden reggel,ugye?,hogy ezt meg kell innod!Légy büszke Magadra,hogy addig ittad,nagyon sokat tettél magadnak,a sejtjeidnek vele.Sajnálom,hogy nem éreztél hatást.Szerintem ez az állapotod,amit most érzel,ezek mutatják,hogy hiányzik valami.

Neked kimosták az agyadat?És mégsem sikerült tisztán látnod?Én a géllel mosom a sejtjeimet és szerintem jó úton járok,A LEGJOBB ÚTON.

318. kiskesztyű (válaszként erre: 314. - Kingi7)
2009. dec. 4. 12:32
Nem a hollók,a SASOK! csapatát erősítem!!! FOREVER!
317. kingi7 (válaszként erre: 316. - Medve 77)
2009. dec. 4. 11:50
Mitől vagyok gondosz? Nem értem, azért mert nekem nem használt? A noni, 1000* többet ér nekem, mert nekem az működött. Szerintem egyértelmű, hogy mire írtam a fehér hollót, arra, akiknek bejött és ebben látják a jövőjüket... Örülök, hogy a fiatok rendbe jött, hála a jó istennek! Mindenkinek más a jó.Ez nem csak szimpla "nem tetszés" hanem az én tapasztalatom,1,5 évig kb csak ennek éltem... tudom, hogy mi zajlik és mi a valóság...nem a levegőben beszélek, az is igaz, hogy a mi vonalunkat láttam, más csoportból-pl Kósáék- nem tudom milyen a csapat. Való igaz lehet sikeres, nem mondtam, hogy nem, csak amikor valótlan dolgokat állítanak, ki ha én nem stílusban az nem bírom. Ezek szerint te dolgoztál benne és nagyon pozitív tapasztalataid vannak...
316. medve 77 (válaszként erre: 314. - Kingi7)
2009. dec. 4. 11:38

úgy látszik itt eléggé elfajultak a dolgok.és kik azok a "fehér hollók"?csakhogy tudjam hová tartozom.

én örülök neki hogy megtaláltam ezt a céget,mi is ennek köszönhetjük fiunk gyógyulását,kicsi fiunk születését,már ezért megérte.az hogy neked nem használt nem értem még a kutya is jobban lett tőle,pedig az tuti nem tudja hogy hinni kell a termékekben,dehát te tudod.rossz olvasni a gonoszkodásod,mert attól hogy neked nem tetszik a cég és termékei még másnak használhat és az üzletben is lehet sikeres.tény,hogy nem mindenkinek való.senki nem úgy születik hogy mindenben jó.csak tartsuk tiszteletben egymást ez a lényeg.további szép napot neked


ez nem támadásnak lett írva!!!!!

315. kingi7 (válaszként erre: 312. - Kiskesztyű)
2009. dec. 4. 09:58

Nem vagyok, se a drágád, sem pedig a kedveskéd, nem hiszem, hogy ki ha én nem stílusban szóltam volna hozzád, a jelet meg őszíntén küldtem.. én is elég hiteles vagyok a körömben, azt hiszem, de ami nekem nem müxik, azt nem tudom hitelesen ajánlani, egy év használat után gondolom kellett volna valamit éreznem...Úgy látom legfőbb erényed a támadás és kötözködni keveredtél ebbe a fórumba, azért mert másnak más a véleménye,nem feltétlenül erőszakos ember!Az hiszem, a fizudat nem kérdeztem,nem vagyok rá kiváncsi én sem kérkedem a jövedelmemmel, az már régen rossz ómen. A információim alapján 25 pontosként nem kereshetsz 50-80e ft, ez csak a vetités része,

az már régen rossz, ha bizonygatnod kell, nekem nincs ilyen bizonygatási kényszerem.Tisztában vagyok a minősülési létrával, szintén nem érdekel, mit akarsz elérni, jogdíj meg ilyesmi, azt hiszem ezt sem kérdeztem.

Látod, te nem ismersz...igen, egy hónap, na persze..való igaz nem lettem sikeres, mert nem használtak a termékek, sőt a volt daganatos beteg is a csoportban,nem is egy mégsem működött, való igaz van akiknek jó, de az ára nem fedi, hogy olyan jók is, szerintem, nem kevés tapasztalatom van, én 1-1,5 évet adtam magamnak, csináltam, de egy vicc volt! érdekes, másban sokkal sikeresebb lettem, akkor én vagyok a béna? Ha olyan jól megy, akkor mond meg, akiknek jó fizujuk van miért járnak roncsautókkal, gagyi órákkal, telefonokkal...ja, hogy nem a külső számít :) akkor minek keresik? Mondd már meg, hogy ki irigykedik? Tudod, egy az egyben olyan vagy, mint amikor én voltam amikor az FLP-nél kimosták az agyamat, de aztán felébredtem, gondold már végig ember, hogy miket írsz! Még valami,nem kiváncsiskoddtam, többet írtál le te,mint amit kérdeztem, idejöttél dicsekedni, ki ha én nem stílusban..nem engem mínősit...

314. kingi7 (válaszként erre: 313. - Kiskesztyű)
2009. dec. 4. 09:41
És minek vegyem meg, ha nem használ? Mondjam azt, hogy a noni többet ér? :) Örülök, hogy te megengedheted, jó,hogy ilyen jól megy a biznisz.. a fehér hollók csapatát erősíted :)
313. kiskesztyű (válaszként erre: 310. - Kingi7)
2009. dec. 4. 08:45
Nem kell mindenkinek az FLP termékeit használni.Ez nem kötelező.Megértelek.Ki mire minősíti magát.Én megérdemlem,hogy ilyen drága termékeket használnjak,és a környezetem is megérdemli.....
312. kiskesztyű (válaszként erre: 309. - Kingi7)
2009. dec. 4. 08:41

Drága kingi!


Először is megköszönöm a szerencsehozó jelecskédet,gondolom,nem túl szívesen küldted.Kedveském,én 4 éve csatlakoztam a céghez,csupán termékhasználat miatt.Teljesen meg voltam(és azóta is meg vagyok)elégedve a termékekkel.Csupán ezeket a saját tapasztalatokat mondtam el az ismerőseimnek,akik elhitték nekem,mert hiteles vagyok az emberek szemében,tudod!-ez nagyon fontos.Azok erőszakosak,akiknek nem hiszik el,de azok hiteltelen emberek!Az számomra is undorító kategória.

Én nem akartam hálózatot,nem akartam itt dolgozni,ez nem az én világom VOLT.De hirtelen annyi termék és érdeklődés lett körülöttem,hogy egyszercsak 25-pontos lettem.Csak úgy,minden különösebb erőfeszítés nélkül.És mivel nemsok mindent csináltam,kerestem havi 50-80 ezret.Ekkor már elkezdett érdekelni a dolog.Azóta már a 120 pontunk is megvan,és igaz,nem sokat ,de 350-450 ezer között van a havi jutalékom.Ugye nem hiszed?Hová tegyem a számlakivonatot,amin láthatod kedves?Nade nem Neked,hanem csupán magamnak,a családomnak és a csapatomnak kell bizonyítanom,akik azóta a szívbéli barátaim,nekik köszönhetem,hogy mindezt a csodát átélhetem.És mostmár tudatosan azon dolgozunk,hogy ők is 120 pontos Managerek legyenek,mert akkor én ezért a munkáért életem végéig JOGDÍJAT fogok kapni.Én ezt hagyom majd örökségül a gyermekeimre,mert havi szinten,minden jogdíjas csoportom után megkapja a jogdíjat.Nem egyszer,minden hónapban.Ezért sem értem a negatív véleményeket.Mert aki akarja,az meg tudja csinálni.Nem lehetetlen.Minden segítséget megkapunk és később meg is adunk.Most nekem ne olvason be egy olyan,aki talán 1 hónapig csinálta,és nem lett sikeres!1 hónap alatt nem is tudsz csinálni semmit,csupán enni-inni a termékeket.Akkor még más dolgozik helyetted.Ja! ha nem vagy hiteles az emberek szemében,arról meg tényleg nem azok tehetnek,akikre irígykedve kritikákat írsz,mert nekik(nekünk) sikerült.

Éshogy miért ne legyél kíváncsi?

Tudod:A kíváncsi hamar megöregszik.Deha innád a gélt,az sokat javítana ezen az állapoton is!

Elégedett vagy kedves?

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook