Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

131. kingi7
2009. márc. 27. 16:24
nem
2009. márc. 27. 15:57

Hát igen, aki ezt akarja csinálni annak a gondolkodás módján is változtatni kell,és ahogy belépett teljes gőzzel ezt kell csinálnia mert az idő innentől telik és a pontokat össze kell gyűjteni.

Aki belekezd annak sok kitartást kívánok:)

2009. márc. 27. 13:39
ÉNn is ebben dolgozom és szeretem csinálni,mára már a véremben van ezzel kelek ezzel fekszem.jó csoportba kerülni már fél siker,nekem sikerült és örülök,hogy hozzájuk tartozom.így van rajtad múlik minden.
128. zsili
2009. márc. 19. 20:21

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni, voltam már 2x FLP.bemutatón de igazából nem kaptam semmi olyan információt, amire választ vártam volna.


1.Belépéshez mindenféleképpen meg kell vennem a kezdő csomagot ami 115.000 Ft,mert ez egy kicsit húzos áron van,pont azért keresek másodállást,hogy legyen bér kiegészítésem és nem azért,hogy én hordjam otthonról a pénzt.


2.Ha ezt nem veszem meg akkor nem is csinálhatom?


3.Minden hónapban kell vásárolni,ha igen milyen összeg határig?


Nekem mi a buli ebben?A mai helyzetekben,nem mindenki engedheti meg magának,hogy megvásárolja ezeket a termékeket,ill, hogy megvásárolja a kezdő csomagot.De ez csak az én véleményem...

2009. márc. 12. 10:40
Én is benne vok az FLP-be,és használom a termékeit mert hogy immunerősítő hatása is van többek közt.De viszont meg élni,vagy fizu kiegészítésre nem igazán jött be.Az igazság az hogy az emberek jobban hisznek a gyógyszerekben mint a több ezer éves tapasztalattal bíró gyógynövényekben. Először is az emberek gondolkodásán kellene változtatniok.Mert ugye régen nem gyógyszerrel hanem gyógynövényekkel gyógyítottak.Sokat kell szervezkedni,előadásokat meg tartani kilincselni,meg ugye jó beszéd technikának is lenni kell,hogy el tudd adni a termékeket,meg persze személyes tapasztalatnak hogy tudd hogy mit is adsz el.Képezned kell magad, ha be lépsz a szponzorod mindenben a segítségedre lesz.Igazság az, hogy ha nem vagy kitartó,és erős lelkiekben akkor bele se kezdj,mert sokkal több nemet kapsz mint igent.De fő a POZITÍV HOZZÁ ÁLLÁS!Üdv.
126. nitchka
2009. márc. 10. 14:42
En is forgalmaztam az FLP termekeit evekkel ezelott. Nehany termeket most is hasznalok. Viszont sosem sikerult annyi termeket eladnom, h megerte volna a faradtsagot....
125. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 124. - 85ef3bb3d1)
2009. márc. 9. 13:38
Ez jól esik, köszönöm:)
124. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 123. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 9. 12:50
Köszönöm, értem. Félek, hogy ez is vissza fog majd húzni! De már most annyi felöl érdeklődök, hogy kezd megjönni az önbizalmam ettől függetlenül is! És olyan jó, hogy ennyi segítőkész embert találtam!
123. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 122. - 85ef3bb3d1)
2009. márc. 9. 06:42

Nem Viki35:)

a pénzt nem kértük előre, csak az kéri akinek még nem megy és nincs annyi pénze hogy a sajátjából vegye meg.

122. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 120. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 8. 21:04

Igy voltam most Baján. Azt mondta a szponzorom, hogy Pestre úgy szokott menni, hogy visz 3-4 embert és összedobják a költséget. Végülis ez így korrekt!

Neked mi a véleményed arról, hogy előre elkérjük a vevőtől a termék árát? Te is így csinálod?

121. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 110. - 2f52d2d19c)
2009. márc. 8. 21:01

Erre én is rákérdeztem, azt hittem úgy van mint az o......e-nél, hogy 21 nap a fizetési határidő. De nem , rögtön kell fizetni! Na és ki tud kifizetni, megelőlegezni 50-100-200.000 forintot? Senki, csak aki már 3-4 éve benne van! Neked ment?

Nekem azt mondták rá, hogy elkérik előre a pénzt. És, hogy az emberek nem nézik rossz szemmel, hiszen megértik, hogy ennyi pénzt nem tudunk megelőlegezni. Nekem is furcsa, de hozzáteszem én is megérteném!

Másnak van más tapasztalata? Vagy másképp csinálják?

Én beválalom otthon a termékbemutatót nincs abban semmi rossz, viszont azt már most megtanultam, hogy rábeszélni nem kell senkit, elmondom mit csinálok akit érdekel az jön velünk akit nem azt hagyni kell.

120. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 119. - 85ef3bb3d1)
2009. márc. 8. 18:41
ha igazán segítőkészek a társaid, ezt úgy csináltuk mindig,hogy aki nem tudta megengedni magának ezt az utat elvittük a kocsival ingyen. Nem került pénzébe, csak az idejébe. A balcsin is jók az előadások.
119. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 118. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 8. 16:31
Sajnos arra még nem tudok elmenni. De minden hónap van Baján egy összejövetel. Oda mindig elmegyek majd! Aztán szép lassan majd eljutok Pestre is!
118. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 112. - 85ef3bb3d1)
2009. márc. 8. 12:58
még annyit engedj meg, hogy elmondjam, szokott előadás is lenni Budapesten, arra nagyon érdemes elmenni.
117. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 116. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 8. 12:54
helyesbítés: már helyett más
116. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 112. - 85ef3bb3d1)
2009. márc. 8. 12:54
Én nem léptem még ki, csinálni fogom tovább de most a cégünk dolgai miatt nincs rá időm. Előadásokra kell menni és előadásokat kell szervezni. Ez mind sok időt vesz igénybe. Én sokat járok külföldre is és így nem tudok ott lenni minden erőmmel, viszont a termékeket használom, és az én véleményem az hogy nem ismerek már olyan terméket ami pótolhatná ezek hatásait természetes úton.
2009. márc. 8. 12:43

Sziasztok! Több éve használom-forgalmazom az FLP termékeit. Sajnos az elején nem igazán " jó " szponzorhoz kerültem, és több éve telt, amíg a máshoz léphetem, és ekkor el is veszítettem minden pontomat, de megérte.

Most 1 nagyon jó csapatban vagyok. Segítőkész emberekkel.

Ha kérdésetek van, írjatok.

2009. márc. 8. 12:43

Sikeres MLM hálózatépítők topicja


így keress rá!!

113. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 109. - Tücsimücsi)
2009. márc. 8. 12:35

Köszönöm a bíztatást!

Ezt a topikot nem találom amiről írtál , egyiket sem. Csak ez jön be amiben most vagyunk.

112. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 111. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 8. 12:19

Jővő héten lesz az első bemutató és ő fogja tartani. Mármint a szponzorom. Majd hozza is a termékeket.

Megkérdezhetem, hogy te miért hagytad abba? Vagy csinálod még?

111. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 110. - 2f52d2d19c)
2009. márc. 8. 07:09
Ha igazán segíteni akart volna a szponzorod akkor akár az üres dobozokkal is lehetett volna bemutatót tartani. Nem feltétlen kellett volna hogy vegyél terméket. Azt csak azért tanácsos, hogy meggyőződéssel beszélj róla.
110. 2f52d2d19c (válaszként erre: 106. - 85ef3bb3d1)
2009. márc. 8. 06:40

Szia! A rendeléseket neked kell megelőlegezni nem kérheted el előre a pénzt.Erre nagyon figyelj,mert lehet hogy lesz olyan aki mégse kéri.Nálam megtörtént:(Ha csak forgalmazol abból még nem lesz pénzed.Nekem annyi jutott egy hónapra hogy a következő vásárlásnál levontak 585ft-ot,pedig 100 ezerért vásároltam előtte.És lássuk be ma már ez sajnos elég nehezen jön össze,mert euróban kell vásárolni.Amikor én csináltam akkor mozgott 255 és 270 között utána lehet számolni a különbséget.Embereket kell toboroznod a neved alá és nekik is az ő nevük alá...és így tovább.Ami azt jelenti hogy legalább hetente csoport találkozót meg termék bemutatót kell szervezned. Nekem ez nem ment,mert nem volt hol megszervezni-otthon nem akartam-és a rábeszélőkém sem valami jó.Meg hát a termékbemutatóhoz kellet volna vennem egy pár dolgot amire persze nem fölösleges pénzem.

Az előadás után én is marha lelkes voltam de sajna az gyorsan véget is ért.


Bocsi hogy ilyen hosszú voltam csak ezekre kell figyelni.Ha belevágsz kívánom,hogy legyen benne sikered!De azért gondold át jól a dolgot!!!

109. tücsimücsi (válaszként erre: 108. - 85ef3bb3d1)
2009. márc. 7. 22:54

Mindenképpen próbáld meg. Én is gondolkoztam rajta, de elálltam tőle. Mert:

1. Vagy olyan ismerősöm van aki mástól veszi a termékeket.

2. Vagy olyan aki eleve benne van

3. A többieknek nincs ilyesmire pénzük és a kör bezárult.


De nem akarom elvenni a kedvedet. Javaslom neked a Sikeres hálózatépítők topicot és van még olyan fórum ami az Flp-ről szól. Keress rá! Ismerek innen két olyan embert is aki benne van az Flp-be, nagyon segítőkészek és megosztják a tapasztalataikat veled.

108. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 105. - Tücsimücsi)
2009. márc. 7. 22:48

A meggyőzőt úgy értettem, hogy azok az emberek már elértek valamit! 500-600.000-es havi fizetést. Irtam már, hogy nincsenek illuzioim, de megcsinálták!! Egy próbát nekem is megér. Már most így gondolom. Ennyi pénzt biztos nem fogok keresni de ha az egy ötöde összejön már boldog leszek! És az is valószinű évekbe fog telleni!

Senki nem a piramis csúcsán kezdte, előszőr mindenki alul volt. Aztán ha nem jön be vagy feladom akkor el fogom ismerni, hogy annak volt igaza aki azt mondta ne csináljam.

107. tücsimücsi (válaszként erre: 106. - 85ef3bb3d1)
2009. márc. 7. 22:43
Sok szerencsét!!!
106. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 78. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 7. 22:41

Szia Zebra!

Van kitartásom, munkaszeretetem, és tele vagyok lelkesedéssel. Viszont nincs pénzem! És ez nagyon komoly. Azért kellene ez a munka mert áprilisban már ott fogok tartani, hogy jó lesz ha 10.000 forintom marad megélhetésre. De lehet, hogy még annyi sem fog! / Persze áprilisig nem érek el semmit tudom, de valamikor el kell kezdeni, hogy egy év múlva már tartsak valahol! Egyszerüen nem ülhetek itthon és nem várhatom a csodát, tennem kell valamit! / Szóval kicsit megijesztettél azzal, hogy nagyon sok pénz kell hozzá! 55 eurónyi összeget kell egyenlőre összekaparnom, azt nem mondták, hogy több lóvé kéne. ???

Úgy gondoltam belkevágok! Csak rajtam múlik, nem szabad feladni! Sikerülnie kell!!!

Mindenkinek köszönöm a tanácsot, igykszem mindegyikből tanulni!

105. tücsimücsi (válaszként erre: 104. - 85ef3bb3d1)
2009. márc. 7. 22:40

"Nagyon jó és meggyőző"....nem írom ki, hogy ezt minek nevezem...


Nekem az a véleményem, hogy ha nem lenne ilyen keserves a helyzet akkor lehet érdemes lenne belevágni. De így? Az emberek a számlákat nem tudják kifizetni, kajára is alig telik már....nem is folytatom.

Nem akarlak lebeszélni, mert ha rendelkezel jómódú ismerősökkel akkor azt mondom próbáld meg!

2009. márc. 7. 22:34

Megjöttem az előadásról. Nagyon jó és meggyőző volt. Az a rengeteg sikeres ember. Nekik sikerült! És volt ott olyan is akiből ki sem néztem volna, eszembe nem jutott volna akár megemlíteni is neki.

Sopkat kell vele dolgozni, foglalkozni, és nagyon sok kitartás, tűrelem kell hozzá.

103. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 94. - Mókicaaaa)
2009. márc. 7. 22:31

Szia!

Szerintem minden hónapban nemm kötelező vásárolni bár ezt még nem tudom pontosan. Viszont ha vásárolsz csak 55 euró fölött lehet. Ez egy minimum!

Lehet, hogy nem kéne összehasonlítani de én az oriflame-nál sem vásároltam minden hónapban. Ott nem volt baj.

2009. márc. 7. 18:02
Anno minket beerőszakoltak a dologba,de mi még a kezdőcsomagot is baromira nehezen használtuk el:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook