Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

11. Klimpírozi (válaszként erre: 8. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 18. 21:02

kb. ennyi a nagyker ár, nekem is ennyiért ajánlották...az üzletekben - mély emberbaráti szívjóságból, s erős profitorientéltságot szem előtt tartva - 10.000.-ft, vagy efölött a gél ára...a First is legalább 4-5000.-ft...lopott holmi lehet ennyire olcsó..

Megjegyzem, a termék kiváló, és csupán használója, hatásának megtapasztalója vagyok.

10. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 9. - 53ee79a68b)
2008. júl. 18. 20:37

Közben kaptam egy privit. Ekkora százalék sosincs, hogy hatezer helyett a feléért tudják adni.


De van olyan, hogy valaki bevásárolja magát manageri szintre, mert akkor az alatta lévő teljes hálózatból kapja a jutalékot. A garázsban pedig hegyekben állnak a termékek, azt árusítják ki ilyenkor. Az elméleted elég találó :))

2008. júl. 18. 20:22

Nem tudom milyen termékek. Én nem vagyok így benne.

Minnél feljebb van valaki, annál nagyobb százalék kedvezménye van.

Ez az egyik.

A másik, hogy sok minden maradt a nyakán és a maradékot próbálta kiárusítani, hogy ne maradjon a nyakán.

De ez csak az én elméletem.

8. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 7. - 53ee79a68b)
2008. júl. 18. 19:10

Nekem kínáltak már Aloe gélt 3.000 ft-ért, First-öt 1.500,- ért, fogkrémet 1.000 ft-ért. Vajon hogy csinálják??? A gél beszerzési ára 6.000 ft, megkérdeztem egy ismerősömet, aki dolgozik a hálózatban, ennyirért vásárolják a raktárban.


Lopott termékek lehetnek?

2008. júl. 18. 17:15

Sziasztok!

Ha emberbarát az flp-s forgalmazó hölgy vagy úr,

akkor nem rakja rá a 30% hasznát, mert nem meggazdagodni akar, hanem tényleg segíteni az embereken.

Ettől függetlenül tud haladni az üzleti életben is, mert a termékek neki pontokat is érnek, és azzal is jól jár.

De ez csak az én személyes véleményem.

6. Dizzz (válaszként erre: 5. - Kedike)
2008. jún. 18. 11:07
Köszönöm, asszem már folyik az üzlet:D
2008. jún. 18. 00:03

Igen regisztrálni kell, a lakcímre küldenek egy kódot, így ellenőrzik valós e a regisztráló személy adata.

Én ott elég jó áron szoktam találni FLP cuccokat, egyébként reg. nélkül is szét lehet nézni, csak vásárolni nem lehet addig. Van keresője is, az hamar kidobja a jelenlegi kínálatot.

4. Dizzz (válaszként erre: 3. - Kedike)
2008. jún. 17. 12:13
Köszönöm! de oda regisztrálni kell, ugye? megbízható az a szolgáltatás??
2008. jún. 17. 12:11
Én a Teszvesz-en szoktam nézni a kínálatot, néha ki lehet fogni ott is jó árakat.
2008. jún. 17. 12:02

Sziasztok!

A lenti címből kiindúlva várom a segítségeteket. Fontos lenne. Köszönöm!

2008. jún. 17. 12:02
Ismertek olyan helyet(pl. weben), ahol olcsóbban lehet beszerezni FLP-s termékeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook