Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
551. Sanyo81
2010. febr. 22. 20:52
Mint a lentiekből kitűnik az MLM nem milliomosképző. És még csak nem is olyan biztos munkahely, ahol mindenki megkeresheti a havi átlagkeresetet. Tény, hogy nem mindenki keresi meg. DE! Ha megkedveled a termékeket lazán megkeresheted az árukat minden komoly erőfeszítés nélkül. Ez utóbbi mindenkinek 100% Mondja valaki, hogy hazudok. Pl. ha 1 gélt iszol 1 hónapban, az kb 7 rugó. Ehhez kell 4 törzsvásárló kb. Nehéz? Szerintem nem. Rákot nem gyógyít, de látott e már valaki könnyesen mesélő bácsit aki visszakapta az egészségét néhány hónap alatt a termékektől? Én igen. Azóta megduplázza a nyugdíját a termékajánlással. :)
550. Sanyo81
2010. febr. 22. 20:39

Kedves Fórumozók!

Engedjétek meg, hogy idézzek Nógrádi Bence Mikor leszel milliomos II. könyvéből: " A network marketinget eredetileg azért találták ki, hogy hétköznapi emberek az ismerőseiken keresztül kiváló minőségű termékeket vásároljanak, majd ezek továbbajánlásával egy kis zsebpénzhez jussanak. A "Lajtától keletre" változik a cél: nálunk KIZÁRÓLAG az számít, lesz-e az üzletépítésből luxusautód és luxusingatlanod. Akinek meg nem lesz, az vesztesnek számít."


Elgondolkodott e valaki azon, miért van ez a pici ország az eladási listán 145 ország közül a 3. helyen? Szerintem az idézet és ezen tény biztosan szoros kapcsolatban vannak egymással. :)


Legyünk békében kérem.


Szintem: 2CC. Én nem tekintek egyetlen fillért sem kidobott pénznek, mert szó szerint ezek a termékek az egyetlenek, amik segítettek a bőrproblémámon. Az árából is visszakapok valamit, a vásárlóim maguktól rendelnek, elégedettek. Nincs ezzel semmi gáz!

2010. jan. 24. 16:21
Rami nélkül leállt az élet :)
548. fbb53e1d99 (válaszként erre: 547. - Kingi7)
2010. jan. 11. 10:53
-:)
547. kingi7
2010. jan. 11. 10:50
Na mizu, elfogytak a vélemények? :)
546. fbb53e1d99 (válaszként erre: 545. - Kingi7)
2010. jan. 9. 13:18

Az én véleményem is az, hogy beteg..

És bizony szerintem sincs se lakás,se pénz, s autó, se férj....mindezt csak szeretné.

545. kingi7 (válaszként erre: 544. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 9. 13:14

Nem tudom, most elolvasgattam ennek az izének, hogy is Ramika hozzászólásait...szerintem pszichiátriai eset, idegi kényszere van...nos ezt az alpári stílust, nem hiszem el, szerintem 99%-ék, hogy notórikus hazudozó, ilyen primitív megnyilvánulással kizárt, hogy vezető legyen, szerintem téveszméi vannak, elképzel egy világot és azt írja le...nem létezik, se lakás, se férj, se állás.. majd visszajön és kapok a fejemre :DDD


Hozzá teszem, én sem támogatom az FLP,mint jövedelemforrást, de azért ennyire tuskó nem vagyok!

544. fbb53e1d99 (válaszként erre: 543. - Kingi7)
2010. jan. 9. 13:10
Szerintem inkább köpni tud csak, úgyhogy jó, hogy eltűnt....
543. kingi7
2010. jan. 9. 13:02
Rami drága,nagyon eltűntél! vagy, se köpni, se nyelni nem tudsz, úgy kiutáltattad magad? :DDDD
542. fbb53e1d99 (válaszként erre: 540. - Kingi7)
2010. jan. 9. 11:15
Nem, nem volt..-.):)Mért?:):)
2010. jan. 9. 08:57

engem is hívtak, hogy beszervezzenek, de én próbáltam néhány tarméküket, és volt olyan amit kifelyezetten utáltam. (dezodor) nagyon kellemes illata van, de semmire sem jó.


Ezek után mondtam, hogy na neee.

540. kingi7
2010. jan. 9. 08:54

Baromijókedv:

Nem volt ÁVÓs a rokonaid között? Pszichiáter, ügyvéd, oktató... nagyon jóóóóó :D:D:D

2010. jan. 8. 20:39

Igazad van, mindenkinek az való, amit ő szeret és tud.

Bevallom olvasni még én sem olvastam a Titkot, csak láttam a filmet, de meg akarom szerezni a könyvet. Viszont sok személyiségfejlesztő könyvben olvastam hasonló sztorikat...


Most esik le Rami többet nem ír nekünk? A francba, rendesen jól esett vele aggyozni... na jó vicceltem :D:D:D:D

538. Szasz23X (válaszként erre: 536. - Smiley-Dee)
2010. jan. 8. 20:19

Abszolut nem abból indulok ki szerencsére, hogy mi van, ha nem jön össze, mert akkor mi van? Albérlet még egy darabig. És? Nagy kaland :)

A könyvet nem olvastam, de érdekes lehet...

Nekem volt egyszer gazdag pasim, bevallom :D

Két hónapig bírtam...Utána a büszkeségem erősebb volt. A szüleimnek még én szoktam segíteni, mert eléggé eltolták nekik a hitelt. Anyukám FLP-zik ugyan, de ténylegesen csak a családnak, mert egyszerűen nem neki való, ő nem tud emberekkel foglalkozni. plusz az építkezés és a munka mellett ideje és energiája se volt rá eddig.

Nem tudom, hogy most belevág-e majd mélyebben, szerintem nem :)

De jó ez így :) Nem való ez sem mindenkinek :)

537. Smiley-Dee (válaszként erre: 535. - Tücsimücsi)
2010. jan. 8. 20:05
:D
536. Smiley-Dee (válaszként erre: 531. - Szasz23X)
2010. jan. 8. 20:05

Neked is gratulálok, mint már sok más embernek itt, nagyon szép teljesítmény! És igenis nagy karrier, nem mindenki tudja így végig csinálni, kevés hitellel!

Én megkaptam a maximális segítséget, amit adhattak, de nem kényeztettek el, viszont a párom családja felől mi sem számíthatunk segítségre, anyagilag nem tehetik meg, ezért is próbálunk minél többet tenni, és segíteni, vagy visszaadni...

Annyi olyan van, ahol a csaj megy csávó gazdag családból származik és összedobnak nekik a szülők mindent...nekem valahogy sosem gazdag pasit felszednem, de nem is bánom már...


Anyukám a szponzorom az flpben és tudom, hogy minden egyes munkámmal neki is több jutalékot termelek a csapatom után, legalább már így tudok visszaadni valamit!


A költözésről annyit, hogy meglesz, nyugi, csak pozitívan! Londa Byron: Titok...a vonzás törvénye, ha valamit nagyon akarsz megkapod, csak vigyázz a negatívakat is! Arra koncentrálj, hogy költözöl, ne attól rettegj, hogy mi van ha nem jön össze...könyvben is olvastam ilyen sztorikat... amúgy nekem van egy eladó lakásom :):):)

De a Titok nem vicc, én a legjobb kutyámat így vonzottam magamhoz például... :)

2010. jan. 8. 19:56

ezzel a megnyílvánulásoddal most kihúztad a gyufát ( nem nálam )


amúgy egy "z"-t kifelejtettél....összetett a szó:):)

2010. jan. 8. 19:52

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


MEGA GIGA LOOOL!!!!!


kb. ezt vártam! hajrá agymosottak :) a közös ellenség csapattá kovácsolt minket :D:D:D:D

2010. jan. 8. 19:28
Ez azért nagyon durva..
2010. jan. 8. 19:27

hűűűűűűűűűűha...

Te, nem gondolod, hogy azért így beszélni nem szokás? :O

531. Szasz23X (válaszként erre: 527. - Smiley-Dee)
2010. jan. 8. 18:55

Szülésznőként végeztem, de nem akartam EÜ-ben maradni. Elköltöztem otthonról, és baromi nehezen tudtam magam fenntartani az első évben. Voltam én a pultoslánytól a Tecsóban kasszáson át a benzinkutas shoposig minden XD

Nekem a párom fotós. Ő adta az ötletet, hogy legyek sminkes. Én a tanfolyamot és a kezdést is hitelből álltam, és rengeteget dolgoztam...

Most a hitelből már semmi nincs, fenntartunk egy albérletet, és szedegetjük össze a lakásravalót.

Ez sem egy hú de nagy karrier, de EGYEDÜL csináltuk. Szülői segítség nélkül. És azért ez jólesik... Újévi fogadalomképp pedig reménykedem :D Hogy 2011-ben a szülinapomat már saját lakásban ünnepeljük...sok idő még, de csak sikerül :D

530. fbb53e1d99 (válaszként erre: 528. - Szasz23X)
2010. jan. 8. 18:55
hja, kérem, azt felárért adják:)
529. fbb53e1d99 (válaszként erre: 527. - Smiley-Dee)
2010. jan. 8. 18:54

Nálunk az unokaöcsém igazgató..na nem akarok dicsekedni, csak úgy írom-:):) Nagyon nagyon sokat keres:):) Igaz, nálunk is volt előadás, de soha nem erőszakoskodott, h lépjünk be és csináljuk...a felesége is ezt csinálja. A kisgyerekük jövője meg van alapozva:)

Persze, erre születni kell:) Tisztelem és becsülöm érte..:)

528. Szasz23X (válaszként erre: 526. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 8. 18:51
Hja kérem :D Engem átvertek :D Nekem masszőr nem járt hozzá :D:D
2010. jan. 8. 18:50

Az én párom "csak" egy egyszerű szakmunkás...de nincs nála jobb pasi a világon :) vonzó, sexi és aranyos, jó humora van, és hihetetlenül tájékozott a világ dolgairól...sok mindenről sokkal több mindent tud mint én a két diplomámmal (amivel nem dicsekedni akartam, csak érzékeltetni, hogy jelenlegi állásomban ezt nem fizetik meg)

De bevállalom őt és nem szépítem semmiféle doktornak, az enyém is sokszor hülye, de melyik nem? :):):) és még feleségül sem vett el (nem akarunk az ősök pénzén lagzit, inkább összeszedjük majd, elég segítség volt, hogy besegítettek a házba) viszont imád engem!!! és ez a fontos! ő mára már a legjobb barátom is.


Az ingatlanokkal sem dicsekedni akartam, hanem érzékeltetni, hogy a szüleim ezt a forever nélkül nem tudták/tudnák megtenni csak a fizetésükből...


12 éve eszem, iszom, kenem, fújom, nyalom, rágom a termékeket, nagyon sokat segítettek az egészségemen, a súlyproblémámon, és a szüleimnek szintén...édesanyám gyógyíthatatlan betegségét tünetmentesítette...nem gyógyult meg, de tud dolgozni, utazni, ÉLNI! orvosilag bizonyított tény, hogy jól van! független orvosok vizsgálata alapján! Innentől kezdve nekem ne mondja egy ilyen, mint Rami, hogy a cég és a termékeke szarok, amikor az életét köszönheti neki, és én is ebből kifolyólag...nekünk jót tett a cég és mi is általa más embereknek...amíg élek védeni fogom a fajtám...na nem a csalókat, de azok mindenhol vannak. Nekem a neveltetésem nem engedi meg, hogy lopjak, csaljak, hazudjak...ez a különbség köztünk, még itt sem mernék valótlant állítani!

526. fbb53e1d99 (válaszként erre: 525. - Szasz23X)
2010. jan. 8. 18:50

Nekünk is a spray van, nagyon elégedett vagyok vele.. a cicám lábát is azzal hoztuk helyre. Fájó torokra mi is azt használjuk, és ha megégetem a kezem, befújom, s másnapra hűlt helye a balesetnek..

A piros krém meg egyszerűen szuper...:)A nyakamat szokta masszírozni vele a férjem:)

525. Szasz23X (válaszként erre: 524. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 8. 18:47

Én a first spray nélkül meghalok XD (nekem jó volt már a torokgyulladástól a napégésen át az orrpolipjaimon, a macskám sebes lábán, a pattanásokig mindenre :D)

Anyám azzal poénkodik, hogy szerinte ablakot is ezzel pucolok, ahogy nálam fogy.

A másik a zöld és a piros krém. A piros tök jó a balesetes medencémre, ha éppen meghülyül. Semmi más nem használt neki amúgy sosem...

Nekem a Multi Maca és a többi "gyerekcsináló csodaszer" sajna nem csinált babát. Azokban csalódtam. A többi jó :P

De nem használhat mindenkinek minden :D

524. fbb53e1d99 (válaszként erre: 523. - Szasz23X)
2010. jan. 8. 18:44

Ez valóban így igaz....nem adja senki emelt áron..mindig az aktuális árfolyam szerint kínálják..

Mi is használunk két terméket, ami mindig van itthon..

523. Szasz23X (válaszként erre: 517. - Smiley-Dee)
2010. jan. 8. 18:41

már ivartalanítva lett. :( semmi javulás....



Mellesleg ehhez az előző lentebbi megjegyzéshez: sosem találkoztam olyan flp-sel, aki emelt áron adta volna a dolgokat. én mindig az adott euró árfolyamon számoltam a pénzt, és sosem volt különbség. se anyunál, se senki másnál. pedig vettem már terméket, ami hirtelen kellett tök vadidegentől is.

522. tücsimücsi (válaszként erre: 519. - Smiley-Dee)
2010. jan. 8. 18:41
:)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook