Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
461. Smiley-Dee (válaszként erre: 459. - 1ea7976753)
2010. jan. 6. 11:59

Két diplomával + okjval 90.000ért könyvelek, ez a szánalmas nem az FLP-sek!


Munkakerülő? A szüleim 12 éve dolgoznak az FLP-vel, dolgoznak, délutánonként, hétvégén, mert hétköznap a szakmájuknak élnek, szeretik nagyon, nem hagyták abba, de szabad emberként, nem főnökhöz kötve, mert főnökök a saját vállalkozásukban, sőt amikor kezdték alig láttam őket annyit dolgoztak!!! És köszönöm szépen nagyon jó a családi kapcsolat és senkinek nem nyalunk egy szendvicsért!! Sőt inkább mások nekünk!!! Van egy autóm, ami hitel mentes, a szüleim egy évnyi forever bónusza...szerinted hogyan lehet 2 házunk, és egy lakásunk, kb. 34 millió értékben csak 15.5 millió hitel értékkel? Nem voltak csaló cégvezetők soha, és nem is lesznek...tisztességes ember ha nem lesz csaló cég vezető kb. vállalkozással és mlm-mel tud ennyi mindenre szert tenni 12 év alatt.

Rengeteg embert ismerek aki jól él, vagy egy kis kiegészítőt keres ebből...

31 éves cég, 12 éve az országban,143 országban, sehola sem volt gond...biztos meg fog bukni :):):):)

Ne nevetess már :)))) te vagy a szánalmas!

460. kingi7 (válaszként erre: 459. - 1ea7976753)
2010. jan. 6. 09:49
:)
2010. jan. 6. 08:44

Istenem még ennyi szánalmas munkakerülőt!Hazudoztok össze vissza! Én már csak azt várom mikor buktok meg!Menjetek már fel a sciennet-ra:D őket már letiltották, titeket is le fognak és akkor lesz csak vége az agymosott süketeléseteknek!

Én ismerek Flp-seket:D többet is, ott tartotok, hogy már egy szendvicsért ki...játok az ember seggét, mert szédültök, az éhségtől!!!Ezzel foglalkozzatok, ne a kábítással!

2010. jan. 1. 14:46

BUÉK!

éS SIKEREKBEN GAZDAG UZLETÉPÍTÉST!

457. kingi7
2009. dec. 31. 01:06

Bocsi, kicsit szenilis vagyok :)

kezeltem az embereket, hidd el, csak nem mindenki engedhet meg havonta magának 10 ezer forintos kiadást... nem jött annyi jutalék, pedig nagyon sokat dolgoztam, igaz, ez 2006-ban volt

2009. dec. 30. 11:42
főleg másodállásban, másodállásos vállalkozóival, úgy az adó is csak 18% a bevétel után, nincs bevétel, nincs adó stb...
2009. dec. 30. 11:41
A helyedben én annak az 50-60 embernek kezeltem volna a rendeléseit, és felvettem volna utánuk a jutalékot, nem kellett volna tovább dolgozni, csak a meglévőt egy picit szinten tartani, az a havi 20-45 ezer forint is ha csak úgy beesik jó pénz...
2009. dec. 30. 11:39

Írtam már, hogy én az üzlettel csak nemrég kezdtem el foglalkozni, 12 év tapasztalat után.

Most török a 8% felé :) , de nálunk nagyon sok 8%-os keres 70-100.000 ft/hó

Az új NDP rendszerrel viszont akár már egy hónap után is lehet százat keresni.


Nem igazán értem a szponzorod fizuját sem, édesanyám igazgatóként volt olyan hónap, hogy nem dolgozott egy percet sem, és még akkor is kapott 80.000 körül...nem olyan sok különbség van a két szint között szerintem...

Nekem célom egy havi 100.000 innen, de az fixen :) erre törekszem :)

453. kingi7 (válaszként erre: 452. - Smiley-Dee)
2009. dec. 30. 10:27

nem kerestem vele 100.000.- ot a legtöbb egyszer volt 45 e ft körül talán... 8%-os szinten ez kb fél év alatt sikerült a 13%-os felső vonalam is csinálta a saját vállalkozását, mert abból több jött ki, ő neki a legtöbb 300 e ft körül volt de általában 100-150 körül keresett, de néha annyit sem, ez a gyakorlat, pedig ő nagyon pörgött! :)

Te melyik szinten vagy? Mióta is csinálod? a 8%-os szinten te tapaszaltad a 100 eft-os fizut?

2009. dec. 30. 07:26

Ha 50-60 vásárlóm lenne tuti nem hagynám abba, már csak azért a plussz 100.000ért is megérné, és még dolgoznod sem nagyon kellett volna, ha megelégszel vele.

Milyen szinten voltál?


Nálunk nincs auchan...

451. kingi7 (válaszként erre: 449. - Smiley-Dee)
2009. dec. 29. 15:31
Én most gondolkozom, hogy rakjanak be maguk alá, binális rendszerben üzemel, ez nekem jó...vásárolni, meg szinte csak az auchanban vásárolok...nem veszítek semmit... befektetett pénz meg nincs
450. kingi7 (válaszként erre: 447. - Smiley-Dee)
2009. dec. 29. 15:30

Az auchan elfogadja és egyre több hely...

Vásárlóm volt kb 50-60 db, volt aki rendszeresen, volt aki 2-3 havonta vásárolt de amikor egy fogkrém, meg egy gél kellett...az nem az igazi, és ebből nem jött össze sok, sőt volt vagy 3-4 emberem is, aki dolgozott, kitartóan,ment és csinálta, de nekik sok volt a kudarc...

2009. dec. 29. 11:34
Ha már van supershop, smart kártyám lehetne ilyen is :)
2009. dec. 29. 11:34
Most néztem a Lyoness oldalt, egy bajom...hogy a mi városunkban még nem sok helyen fogadják el...
2009. dec. 29. 11:29

Kingi nálad a vásárlókkal volt gond nem? Hogy nem igen voltak, ugye?

Nem tudom mi lehetett a gond, ahhoz ismernem kéne jobban a múltat, viszont én ezt Spanglinak írtam.

Annak pedig örülök ha máshol jobban keresel :) legalább emeled a magyar átlag fizetést :)

446. kingi7 (válaszként erre: 445. - Smiley-Dee)
2009. dec. 29. 10:48

Nem, mert nincs időm rá és máshol többet keresek :)én csak arra írtam, hogy szerintem az igazságosabb és jobban látok benne perspektívát -ha már mlm...és hozzá teszem, azok csinálták meg akik előtte FLP-tek, és mondták, hogy ég és föld :)

Akkor mi volt gond, mond! Másfél évig csináltam, lelkesen-nem rámenősen- kitartó voltam, jó volt a szponzor...stb mi volt a gond? Mert én is a saját tapasztalataimat osztom meg, mint te.

2009. dec. 29. 10:24

Kingi, csinálod a lyonesst? Ha nem akkor csináld, nem veszítesz vele semmit. Ha jól megy mesélj majd róla :)

A véleményemet meg tudod, nem pikk-pakk leszünk milliomosok, nekem ezt senki sem mondta, és én sem mondtam senkinek!

Nálunk így is tartják a bemutatót, nem idénymunkára és nem gyors meggazdagodásra hívjuk az embereket.

Jó üzlet, ha csinálod az alapmunkát, vannak munkatársaid, vásárlóid lehet ez a megélhetésed, de ez hosszú folyamat, akár 2-3 év is lehet.


Viszont akinek nem ment nem kell másokat lebeszélni, csinálja bárki bátran, a saját ésszerű határai mellett. Ha drága a doboz, ne vedd meg, ilyen egyszerű, valakinek nem drága, sőt valakinek 3 dobozzal indulni sem drága, mert van rá keret és befektet a saját és családja egészségébe. Azzal van a baj, hogy sok embert vezettek félre mlmesek (más cégek is) sok embert azthitte, amit hinni akart, nem a valóságot, és a saját korlátait nem tartotta nyilván.

Jelenleg, hogy házat vettünk és a párom munkahelye sem biztos mi sem vásárolunk agyba főbe mindent, de sehol, a boltban sem. Kétszer is meggondoljuk, hogy mire költsünk, mert inkább legyen tartalék pénzünk. Viszont dupla akkora erővel tartom a bemutatókat :)

Ha a saját anyagi és családi korlátaid közé szorítod a munkát, akkor is lehetsz sikeres, majd nekem is ha jobban megy egy picit több terméket fogok vásárolni, ha többet keres az ember többet is költ, nem feltétlenül kell már az elején többet költeni...

Az egyik munkatársam nagyon szépen komolyan vette a "ha elfogy valami otthon vedd meg a saját vállalkozásodból" mondtatot, elfogyott a boltban vett vitamin vett kidset, elfogyott a fogkrém vett aloe-és fogkrémet, de nem vett azonnal egy dobozt...szépen apránként gyűjti a pontokat és majd a jutalékából ismét vesz termékeket...ez az első lépés...szerintem...

444. kingi7
2009. dec. 29. 10:11

Hát nem is tudom.. én nem értek Smiley-Dee vel egyet...

Tegnap beszéltem pl egy lyonesessel. régóta ismerem őket most kerestek meg, mert autót akartak venni, hát nekik megy, most kerestek 865e ft-ot. 10 hónapja csinálják...miért látok nagyobb rációt ebben, mint az FLP-ben? Talán mert vásárolni mindenki vásárol?

Miért akar lebeszélni mindenkit? Mert szerintem az emberek java része pazarolná rá az idejét,kudarcokat szenvedne és ettől kíméli meg, ami valahol igaz is.


Szerintem pont azt magyarázták be neki, hogy sity-suty milliómos leszel! nem azt, hogy nem fog menni! Mit mondjon másnak? Hazudjon? Tuti jó üzlet! Ez a megélhetésed forrása? Tobjon el mindent! Nekem mondták, hogy hagyjam abba amit csinálok, mert szétporlasztom az energiámat, szerencse, hogy nem hallgattam rájuk!!!

443. Smiley-Dee (válaszként erre: 440. - Spanglii)
2009. dec. 29. 09:23

Ebből világosan kiderül, hogy neked nem ment, mert nem vagy "olyan"...akkor miért akarsz másokat lebeszélni erről?

Csinálja mindenki, aki szeretné, segítek szívesen benne, ha még nem csatlakoztatok... :) az írásaimból talán kiderült, hogy egy kicsit másképp csinálom, nyugisabban, nem tukmálva... :)


"Közben mások is meggyőztek" ez az egyik kedvencem...hát nem tudom, nekem van saját véleményem a dolgokról...pedig az is lehet, hogy fiatalabb vagyok, mint te.


Te is és mások is bemagyaráztad magadnak/bemagyarázták neked, hogy neked ez nem megy te meg elhitted...hol a pozitív gondolkodás? Ebben a sz*ros világban csak a pozitív gondolatok segítenek nekünk, nekem sohasem mondták, hogy nem vagyok képes valamire, sem a szüleim, sem a barátaim...ha valaki ezt mondja neked, csak hátráltat...


Aki nem tudja megvenni a dobozt ne vegye! Ha csak úgy léphet be? Keressen másik szponzort...hasonló hasonlót vonz igazán...

2009. dec. 29. 03:54
nekem azt mondták, hogy meg kell vennem a dobozt, mert akkor rögtön elérem a 2 pontot
441. c7a878c6b5 (válaszként erre: 440. - Spanglii)
2009. dec. 28. 21:33
Bocs, nem kötekedni akarok, de, ha először kipróbáltad volna, és utána veszel dobozt? ÉS gyűjtögetéssel lettem 2 pontos!
2009. dec. 28. 21:24

Ezt a történetet azoknak ajánlom akik azon gondolkodnak, hogy el e kezdjenek mlm munkát, érdemes elgondolkodni az itt leírtakon, ez az én történetem, és még nincs vége.

Lehet hogy sok vitát fog kelteni az itt leírt történet.

Na akkor bele is kezdek a történetembe:

Még a nyáron keresett meg telefonon egy barátom, hogy

tud egy jó üzletet és még fog hívni.


Nekem rögtön fura volt a dolog, mert ez a barátom nem szokott üzletelni,

rá is éreztem a dologra, hogy valami mlm van a dologban.

Nem is kérdeztem vissza, mert sejtettem miről is van szó.


Később még felhívott ez ügyben.

Pestre mentünk, mikor jött az előadó akkor rögtön tudtam miről is lesz szó.

Foreveres cucc volt nála.


Meghallgattam az előadást , persze flp ről volt szó, az előadás végén mondtam is neki,

hogy tudtam mért jöttünk ide, meg ismerem az mlm es dolgokat,de erre én nem vagyok képes.


Sajna hagytam magam befolyásolni, mivel az iwiw en kb 300 ismerősöm van és a munkahelyemen is

sokan vagyunk, meggyőztek, hogy nekem nagyon jól fog menni.

Augusztus végén meg is lett a 2 pontos doboz.


Ezután vittek előadásokra meg tanítottak meghívni is.

Én már az elején nem hittem benne, nem nekem való ez.



Persze nagyon bántam és rá kellett döbbennem, hogy kidobtam kb 115 ezret...

Arra is rájöttem mikor hazajöttem a dobozzal, hogy ezekre a termékekre semmi szükségem nincs.


1-2 dolgot használtam belőle,de a többire semmi szükségem nem volt.


Közbe mások is meggyőztek, hogy ennek nincs sok értelme, mert ilyesmi termékek máshol sokkal

olcsóbban is megvásárolhatók.



Nagyon bántam az egészet, mikor a balatonra mentünk egy képzésre akkor már az előadásokon is

rossz kedvem volt,annak ellenére hogy mindenki jól érezte magát

aztán otthon is elég volt az flp s dobozra ránézni és kivert a hideg :((



Mivel képtelen voltam és nem is akartam az egésszel foglalkozni így próbáltam

eladni a termékeket, egy két dolog el is ment.


A minap jött az flp s újság és abban olvastam, hogy ha felmondom a szerződést akkor

a fel nem használt termékeket visszaveszik.


Na pont erre vártam, mint kiderült ha 8 napon belül viszem vissza akkor az egészet visszafizetik

utána meg 70% át.


Érdekes nekem ezt nem említették a belépésnél.


Aki beléptetett írtam neki egy e mailt, hogy ki szeretnék lépni, segítsen nekem ebbe, mert nem tudom

hogy megy a folyamat, hát segítséget nem sokat kaptam, csupán annyit, hogy hívjam fel a telefonszámot

ami az újságba van.


Másnap fogtam a kis csomagomat és irány a nefelejcs utca,


Nagyon segítőkészek voltak, a termékekért kb 50 ezer ft ot kaptam,

kiszámoltam, kb 12-14 ezret buktam az egész flp dolog és sok sok idegeskedésbe.


Ez az én kis közel 4 hónapos flp történetem, még nincs vége, mert nem tudom mit fognak szólni a

többiek.


Akit ilyesmivel megkeresnek nagyon gondolja meg mit tesz.

2009. dec. 28. 14:42
és csak a választás környékére, nem egész évre
438. Smiley-Dee (válaszként erre: 437. - Kingi7)
2009. dec. 28. 14:41
Dehogynem, de 312-őt jósolnak, nem 400at...
437. kingi7 (válaszként erre: 430. - Smiley-Dee)
2009. dec. 28. 12:46
Tavaly nyáron volt 240.- is.. a választáskor szerinted mi lesz a forinttal? Nem fog gyengülni?
436. kiskesztyű (válaszként erre: 435. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 28. 11:52

Szerintem,te sokkal helyesebb vagy!

pussszzz!

435. fbb53e1d99 (válaszként erre: 433. - Kiskesztyű)
2009. dec. 28. 11:39
Pedig a fénykép nagyon hasonlít a családunkra....:):) Tipikus BJ orr!!-DDDD
434. fbb53e1d99 (válaszként erre: 433. - Kiskesztyű)
2009. dec. 28. 11:38
-:):)
433. kiskesztyű (válaszként erre: 432. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 28. 11:36
Megnyugodhatsz,mert az én férjem tuti nem a Te unokaöcséd:))
432. fbb53e1d99 (válaszként erre: 431. - Kiskesztyű)
2009. dec. 28. 09:47
Nyugtass meg, h nem a felesége vagy.-:)
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook