Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
611. Smiley-Dee (válaszként erre: 610. - Kingi7)
2010. ápr. 22. 13:17
Nekem például csak a piros krém volt jó az izomlázamra... :)
610. kingi7 (válaszként erre: 607. - Smiley-Dee)
2010. ápr. 22. 12:53
A piros krém nem jó semmire, egy darabig melegít és érzem kb 5-10 perc-hatása nincs-, de egyébként szerintem 0. Az aloés gél, na az ér valamit :)
609. kingi7 (válaszként erre: 606. - Smiley-Dee)
2010. ápr. 22. 12:51
Én nem akarok büszke lenni, nem akarok gizdulni, soha nem is tettem! Egyébként meg úgy gondolom, hogy semmi közöd hozzá, bocsi :) szerintem nincs miért felvállalni...:) Való igaz mások is tanulhatnak dolgokból, de az ismeretségi körömet és a gondolkodásomat nem tudom átadni :)
608. kingi7 (válaszként erre: 604. - Az.ördög)
2010. ápr. 22. 12:49
Nem értem,hogy jön ide, hogy jövőért? A megélhetésemért, nekem köszönöm megvan mindenem... ja meg utazásért és a gyermekemért, ha nem lenne miért, akkor felöthetném magam, szóval hülyeség ez a kérdés!
2010. ápr. 22. 10:08
masszőr, de msm krémet használjon és pirosat az izmomra :) az a tuti :)
2010. ápr. 22. 10:07

Nem csoda :)


Mi a szeptemberi horvátra gyúrunk, mert a csapatomban van egyetemista, és most induló is, őket inkább nyáron lehet jobban mozgósítani!


Félreértések végett, nem személyeskedni akartam, de véleményem szerint aki nem tudja vagy nem akarja megmagyarázni, hogy mivel foglalkozik, az vagy maga sem tudja, vagy szégyenli, vagy illegális...adó? tb? nyugdíjjárulék? vállalkozó vagy? Kingi tudod, hogy én is több lábon állok, amit írtam, mind én voltam, és tudod, hogy semmi bajom veled, de szerintem az ember vállalja fel, amit csinál, abból mások is tanulhatnak és így könnyebb büszkének lenni, szerintem :)

605. RytaMyca (válaszként erre: 602. - Smiley-Dee)
2010. ápr. 22. 09:35

Egy minimális összeget írtam....változik a skála, de nekem egyik ismerősöm mondjuk 25-nél ennyit keres, van aki többet, de aki benne van tudja.

De tul.képp a min. bér sem sokkal több.

Mindenki a Horváthra gyúr:-)))

Csoda, hogy Rex így szereti a magyarokat?????

604. az.ördög (válaszként erre: 603. - Kingi7)
2010. ápr. 22. 09:28

Köszi a választ, nekem elég ennyi !


Ha szabad javasolnom ne menjünk át személyeskedésbe!


szvsz : mindenkinek igaza van a saját szemszögéből.


Ha mlm-et csinálok csak elkötelezetten lehet, tehát ha valaki ellene van akkor kell, hogy indulatot váltson ki belőlem, viszont ha ez látszik rajtam nem nyerhetek...és ami a rosszabb, hogy a beszélgetőpartnerom még el is ijesztem.


Valamikor 3 évvel ezelőtt voltam 8%-os akkor még nem volt NDP , 2 hónapig tartott az állapot, az egyikben 48-ezret, a másikban 97-et kaptunk - ez tény.

Most vannak olyan üzlettársaink, akik csak az NDP-vel keresnek 80-100 ezer Ft-ot, nem is mindegyik Supervizor még.


Ostoba aki azt állítja , hogy az MLM az egyetlen üdvözítő út, de nem ismeri igazán ezt a rendszert, aki azt meri mondani, hogy ez nem lehet az.

Hiszen tény, hogy sokaknak ez VOLT a kiurgás - ez is tény.

Sokaknak más lehetőségük nincs is - de ez bővebb kifejtést igényelne, erre itt csak nehezen lenne mód.


Egy kis kritika : Kingi, ha Te nem a jövődért dolgozol, akkor miért is ?

603. kingi7 (válaszként erre: 602. - Smiley-Dee)
2010. ápr. 21. 22:26

Nem és nem is akarom megmagyarázni :) Minek? nekem nincs munkahelyem :) Magamnak dolgozom. Engem hívnak és a munkák meg maguktól jönnek és nem 1000.-at keresek egy munkán. Látod, te csak egy síkon gondolkozol, szerinted az a klassz, ha valaki azt mondja, takarítónő vagyok? Üzleteket, ügyeket intézek,ennyi, nem elég? Hogy mit? Amiből pénz van, mert én azt csinálom amiben van perspektíva és nem majdra alapozva. Sok lábon állok, mert manapság életveszély egy dologra alapozni, ha egyikből nem jön,jön a másikból.


Ha fáj a háta egy jó masszőrt ajánlanék :) hatékonyabb,mint az msm krém.

2010. ápr. 21. 22:18

El kell keserítsem azt aki azt hiszi, hogy a 25 pontos 50et keres...az új ndp szisztémával akár 250.000et is, attól függ mennyi az új vásárlója adott hónapban.

December 1én új induló,ndp szisztéma, januárban 150.000 forintot realizált 2 pontosként..., Berkics egyik új embere...

Amúgy meg ha 50et keres, ha abból meg tud élni? Én is megtudtam régen, amíg nem volt hitelem, meg nem egyedül fizettem a rezsit...lehet, hogy csak magára kell költenie...sok közép és főiskolás 50.000 forintból vígan megél, mert csak magára kell költenie...csak lehet, hogy akkora csapat lesz, hogy a suli végeztével teljesen megél belőle, mondjuk egy nettó 200.000, és nem kényszerül 160 önéletrajz elküldésére és a diploma letagadására, hogy elhelyezkedjen valahol, ahol kihajtják a belét minimál bérért...

Én is horvátra gyúrok :)

Kingi! Az mondtad üzletkötő szerű vagy, és nem kuncsorogsz, hogy vegyen egy gélt...2 dolog: első, szerintem senki sem kuncsorog, hogy vegyenek tőle gélt, sőt én úgy működök, hogyha túl sokat kellene "nyalnom" egy gélért, akkor inkább kössz nem, "Hülyékre" nincs időm :)

második: anno én is kérdeztem, hogy mivel foglalkozol, nekem sem adtál egyértelmű választ. Meg tudod egyáltalán magyarázni 5-6 mondatban, hogy egy gyerek is megértse, hogy mivel foglalkozol? Mert amíg itt név és arc nélkül nem teszed (nem mered vagy nem akarod), addig, hogy mutatkozol be a "munkahelyeden"? Mit mondasz egy barátnak, mit csinálsz? üzletkötök, mi csinálsz? Vállalkozó vagyok, és mire vállalkozol? Érted mire gondolok ugye? pl. én számviteli ügyintéző vagyok egy kórház pénzügyén, könyvelek, számlákat kezelek (még 2 hétig), alkusz vagyok, embereknek segítek olcsóbb biztosítási, banki termékeket, vagy több szolgáltatást nyújtó termékeket találni, vagy csak eligazodni a pénz világában, FLP tanácsadó vagyok, segítek a egészségmegőrzésben, a plussz pénz keresésben, annak, akit ez érdekel. Meg tudom fogalmazni, és ki merem jelenteni nyilvánosan...és így minden más, és pörgősebb is üzlet, mint eddig. Május 3tól pedig kipróbálom magam egy másik szakmában az értékesítésen belül...(arról majd akkor írok, amikor túl vagyok a képzésen) de mindent mindennel össze tudok kötni, pénzügyi ügyfelemnek fáj a háta, hopp egy msm krém...és sokan ezt szeretik is, és örülnek, hogy ilyen multifunkciós vagyok :)

Üzletkötőszerű? Az üzletekből élsz? Abból van a pénz? Mit adsz el, kötsz meg stb? Kinek és miért "kuncsorogsz" hogy vegye meg? Bemész egy boltba, "kuncsorogni" fog nekem egy eladó, hogy vedd meg ezt a tévét, vagy azt a kamerát...ugyanaz...ha nem termel, rosszak az eladási számai kirúgják...minket meg nem...ha nem adok el napi 1 gélt nem rúgnak ki...de lehet, hogy könnyebb napi 1 gélt eladni, mint napi egy tv-t, ahol csak a besétált vevő a te vevőd...

601. kingi7 (válaszként erre: 599. - RytaMyca)
2010. ápr. 21. 21:51
Nekem is volt 4 aktív emberem..:) na azért túlzás, hogy megfizeti a cég... lényegesen kevesebb munkával sokkal többet keresek és nem kuncsorgok, hogy vegyenek egy gélt...hidd el van 1,5 év tapasztalatom..
600. RytaMyca (válaszként erre: 595. - Medve 77)
2010. ápr. 21. 21:40

Akkor írány Horváthország ingyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó az ingyen nyaralás, mi is arra gyúrúnk:-)))

599. RytaMyca (válaszként erre: 598. - Kingi7)
2010. ápr. 21. 21:39
Azért olyan 50 körül keres....és nem erőlteti meg magát, ez nem egy nehéz fizikai munka, plussz gondolom van csapata akikkel jól dolgozik, és ezért megfizeti a cég:-)))))
598. kingi7 (válaszként erre: 595. - Medve 77)
2010. ápr. 21. 21:11
Bocs most olvasom..az a 8%-os nem? Van olyan nekem is :) kék szalag... még lelkes voltam ennél a pontnál, nem hiszem, hogy annyira baromi jól fizet még itt...engem nem tudsz ámítani
597. kingi7 (válaszként erre: 593. - Medve 77)
2010. ápr. 21. 21:10
melyiket?
596. kingi7 (válaszként erre: 591. - Az.ördög)
2010. ápr. 21. 21:09
Üzletkötő szerű :) fogalmazzunk így és idő? heti 2-3 nap kb. napi 6 óra kb utazással
595. medve 77 (válaszként erre: 594. - RytaMyca)
2010. ápr. 21. 20:43
a 25pontosat,remélem tőle kapom a szülinapi bulin!!!!!!!!!
594. RytaMyca (válaszként erre: 593. - Medve 77)
2010. ápr. 21. 20:03
És melyiket?????
593. medve 77 (válaszként erre: 592. - RytaMyca)
2010. ápr. 21. 16:46
igennnnn,jön akkor veszem át a kitűzőmet!!
2010. ápr. 21. 14:36
2010.06.06. Pest, és jön REX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
591. az.ördög (válaszként erre: 589. - Kingi7)
2010. ápr. 21. 14:19

Ha nem titok te mivel foglalkozol ?


(Bocs ez lemaradt az előbbiről)

590. az.ördög (válaszként erre: 589. - Kingi7)
2010. ápr. 21. 14:16

Számomra soha nem volt kérdés hogy megélek -e?

És nem is valószínű, hogy valaha is az lesz !

Inkább azt tartom fontosnak, hogy mire mennyi időt kell szánnom.

589. kingi7 (válaszként erre: 587. - Az.ördög)
2010. ápr. 21. 11:01
Nem is tudsz, köszönöm,szépen megélek és nem mlm-ből :) te vagy a fehér holló, de sajnos nem ez a jellemző :)
588. medve 77 (válaszként erre: 587. - Az.ördög)
2010. ápr. 20. 16:54
én is és csak egyre jobb lesz.:-)))
587. az.ördög (válaszként erre: 585. - Kingi7)
2010. ápr. 20. 14:22
Nem akarlak elkeseríteni , de Én ebből élek, és egyre jobban...
2010. ápr. 20. 12:16

Az én szponzoraim civilek, és nem régen minősültek, nem a legnagyobb szintre, de 2-3 hónap intenzív munkával, és 8 órát mindenütt kell dolgozni.( a lány mellette egyetemista, a párja dolgozik 3 műszakban)

Csak nekem fontos szempont volt, hogy nem tudok a gyerkőcök miatt reggel 6-ra járni melózni.

Így pedig akkor kezdem a napot amikor akarom, és akor fejezem be amikor akarom.

585. kingi7 (válaszként erre: 584. - Az.ördög)
2010. ápr. 20. 12:09

Hát az mlm-ből nem fogsz megélni, még a vegetálás szintjén sem.

Mihez kezdj? Ha más tudná azt csinálná...találd meg :)

584. az.ördög (válaszként erre: 577. - Kingi7)
2010. ápr. 20. 12:06

Ha csak az első keres akkor mihez kezdjek ?

Ismerek zöldségest, élelmiszerboltost, orvost ügyvédet, politikust, tanárt stb. Ezek szerint belőlem már semmi nem lehet... inkább járok egyet.

583. Smiley-Dee (válaszként erre: 581. - Sanyo81)
2010. márc. 11. 08:16

A szüleim 12 éve csinálják, nem milliomosok, pianóban építették az üzletet, és a legjobb kiegészítést jelenti számukra pénz, nyaralások területén (rallyk) én is elkezdtem, nem mondom, hogy húú de nagy a csapatom és, hogy könnyen menne, de egy pici már azért van, és lelkesek :)

Viszont én nem állok meg az ismerősök között...ismerkedni kell, folyamatosan új embereket kajtatni, menni előre, ha akarsz valamit...kos vagyok :) de nem szabad erőszakoskodni :) sok barátom szerint ez hülyeség, pedig látják, hogy a szüleim mire vitték ennek a segítségével, és szivesen elfogadják a termékeket is ajándékba :) így tudsz újabb vársárlót csinálni pl., csajszikámnak szülinapja van? hopp egy lila krém, haveromnak szülinapja van, hopp egy borotválkozás utáni...ha elfogy rendel, ha nem, hát nem, egy év múlva úgyis megint van szülinapja :)

582. Smiley-Dee (válaszként erre: 574. - Judyt640)
2010. márc. 11. 08:09

Propolisz: gennyes volt a torkom (tüszös mandula), elrágcsáltam vagy 6ot egy nap, másnapra lement a genny, harmadnapra teljesen meggyógyultam, és nem voltam közben pocsékul...ez fontos nekem!

Vírus ellen nagyon jó a fokhagyma-kakukkfű, és kb. 45 forintra jön ki szemenként, nekem 40-50 napra elég a doboz, jó köhögésre is, szintén jó az echinacia, H1N1 időszakban még a rádió is bemondta, hogy tökéletes védekező szer...

A mi háziorvosunk nem is nagyon erőlködik az antibiotikumok felírásával...12 éve... :)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook