Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
521. fbb53e1d99 (válaszként erre: 519. - Smiley-Dee)
2010. jan. 8. 18:38
-DDDDDD
520. tücsimücsi (válaszként erre: 502. - Kingi7)
2010. jan. 8. 18:35
Ami az utolsó 2 mondatodat illeti: "teccik" :D:D:D:D:D:D:D
519. Smiley-Dee (válaszként erre: 516. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 8. 18:34

A doktoros idézetek nagyon jók...


Tudod már én is máshogy látom a hölgyet, mostmár én is sajnálom...az is elképzelhető, hogy otthonról a gyerekszobából anyuciék lakásából internetezik, munkanélküli, és hajadon, csak felállított magának egy álomvilágot, amit itt előadott...de a doktoros elszólásaiból kiderült, hogy van dr.dr a férje ügyvéd és pszichiáter is és valamelyiket oktatja az ELTE-n, vagy két férje van :) de akkor szerencsés...

De ne így legyen, remélem tényleg van férje, lakása, munkája, mert akkor legalább van valaki aki elviseli a stílusát és az itt kimutatkoztatott ideggyengeség (ami komoly bajra enged következtetni, a férje pszichiáter énje miért nem kezeli: :D) ellenére boldog...remélem így van, csak mert nem vagyok gonosz...mindenki megérdemli a saját boldogságát...

518. Smiley-Dee (válaszként erre: 507. - Tücsimücsi)
2010. jan. 8. 18:26

én ezt már nem mertem kiírni, nehogy agyonverjen :)

a dr. egy légypiszok...sok embert ismerek akinek csak ennyit jelent a neve előtt, egy légypiszkot, mert emberileg annyit is ér az beképzeltségével, mint az irodavezető nőszemély.... bár az én olvasatomban a hr osztályvezető és az irodavezető sem ugyanaz...legalábbis álláshirdetésekben is két külön dolgot jelent

517. Smiley-Dee (válaszként erre: 506. - Szasz23X)
2010. jan. 8. 18:21
Nem semmi, amit művel a kutya...ez tényleg durva, soha sem hallottam ilyet yorkiról...lehet agyon tenyésztett fajta esetleg? kan? ha igen az ivartalanítás esetleg lehet megoldás...más kutyafajtáknál az...
2010. jan. 8. 18:18

Számomra felfoghatatlan, hogy lehet egy 26 éves nőben ennyi gyűlölet, és düh egy másik ember iránt.

Bizonyára a sanyarú gyerekkor..csak arra tudok gondolni. Vagy pedig a mostani élete teljes káosz. Az utóbbit tartom valószínűnek..


"Én akkor is elmondom mindenhol ahol csak lehet , mennyire kell veletek vigyázni, mert egy minősülésért az anyátokat is eladjátok, hazudtok csaltok!Te például milyen árréssel dolgozol?Mennyivel többért adod el a termékeket?Akár mennyire dobálózol itt szavakkal és akár mennyire próbálsz itt lejáratni engem egy a vége, hogy szánalmas vagy, ennyi:)"


Kedves Rami!


Nálad szánalmasabb emberrel még itt a Hoxán nem is találkoztam....tényleg szánni való vagy. Egy megkeseredett ember, akinek nem úgy alakult az élete, ahogy szerette volna, és a férjének sajnos nincs Dr. a neve előtt, ahogy szeretné, s ezért frusztrált, és kiégett vagy fiatal korod ellenére..

Nagyon sajnálom:(

515. Smiley-Dee (válaszként erre: 504. - Kingi7)
2010. jan. 8. 18:15

Kicsit kötekedni jól is eshet :)


De amiket írtál az megaLOL, azaz szétröhögtem az agyam :):):)

2010. jan. 8. 18:02

"Ezek nem válaszolnak semmilyen konkrét kérdésemre, csak a boldogságommal vannak elfoglalva, a férjemnél is nagyobb szakemberek (amúgy az ELT-én oktat)..."


2009. 09.25


Szóval itt már oktató is. De hogy egy doktorné asszonyság ne tudja, hogy hogyan kell leírni az ELTÉT....nos ez önmagáért beszél:)


Ennek a kis hölgyeménynek az írásaiból le lehet vonni az ő személyiségét.

Részemről no comment:)

2010. jan. 8. 17:53

2009.12.01

"Magamról csak annyit, hogy Irodavezetőként dolgozom egy cégénél, ahol nem fizetek azért, hogy bejárjak dolgozni, a férjem pedig ügyvéd,"


Itt meg már ügyvéd!-:)

2010. jan. 8. 17:41

2009.09.24

"a pszihiáter férjem pancser hozzád képest, praktizálnod kellene, abból jobban élnél és nem adósodnál el Főnök asszony"



Itt még pszichiáter a kedves férj....

2010. jan. 8. 17:35
Szóval én is amondó vagyok, hogy könnyű más farkával verni a csalánt:):)
510. Szasz23X (válaszként erre: 509. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 8. 17:34
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
2010. jan. 8. 17:22

Nekem van egy kolléganőm, akinek dr. van a neve előtt.30 éve elvált..egyszer megkérdeztem tőle, mért hordja még mindig a volt férje nevét. Azt mondta, hogy jól jön ez hivatalos helyeken:):)

Én meg kiröhögtem...mert alapban buta, mint a sárga föld:)

508. Szasz23X (válaszként erre: 507. - Tücsimücsi)
2010. jan. 8. 16:50

Nekem lassan saját lakásom lesz, még kb. fél év, mire össze tudom szedni a teljes összeget, amit erre szánok. És 24 vagyok. És nem a párommal lesz közös :) Jó, mondjuk én külföldre járok dolgozni.

Én amúgy az ilyen általánosítások miatt, mint amit pl most Te mondtál, hogy huszonévesen saját lakás, na emiatt vagyok arra büszke, hogy én 19 éves korom óta nem lakom otthon, és azóta nem is hoztam el onnan egy szöget sem.

Általánosságban a legtöbb emberre igaz mondjuk, de vannak kivételek :)

Nekem amúgy a szaksulis ofőm jutott most eszembe :D:D

Doktor ezmegazné XD és a doktor jóalaposan kihangsúlyozva :D

Végzősök voltunk, mire kiderült, hogy nem ő doktor, hanem a férje XD


Bocsi, de most az emlékeken nagyon jót vihorászok :D

Utáltuk a nőt :D

507. tücsimücsi (válaszként erre: 489. - 1ea7976753)
2010. jan. 8. 16:45

"van lakásom ami a sajátom és nem a szüleim vették nekem "


Nos, ha nem a szüleid vették akkor örököltél. Remélem nem akarod velünk elhitetni, hogy 26 évesen a keresetedből lakást vettél?

Ja...ha meg a férjeddel közösen vettétek az a kettőtöké és főleg a DOKTOR férjed érdeme.

Arra pedig itt mindenki magasról tesz, hogy a dr. ott van a férjed neve előtt. Miért nem a te neved előtt áll???? Erre mondják, hogy valaki más f...ával veri a csalánt.


Még valami: sok családban van 2 autó, ez nem olyan luxus amivel dicsekedni kéne.

506. Szasz23X (válaszként erre: 496. - Smiley-Dee)
2010. jan. 8. 16:02

Ha jön valaki, aki neki nem tetszik, röhög, és odapisil egy laza mozdulattal a kanapéra pl, terrorizálta a macskát (már nem tudja, mert a macska azóta nagyobb nála), kipakolta a cicaalmot, a kukát, séta közben ugat, mindenkit megugat, nem csak itthon, az utcán is, főként a gyerekeket nem szereti, szétrágja a dolgokat, leszedi a ruhákat a szárítóról, szétrágja a plüsspárnákat, stb. Soroljam még?

És mindezt úgy, hogy 3 kutyasuliban is voltunk vele, 1 helyről azonnal kérték hogy járjunk kisebb csoportos kutyasuliba, mert más kutyákat nem visel el maga körül, a másodikon semmi változás nem volt a 2 hónap alatt, a harmadikon közölte a fickó, hogy ezzel a kutyával csinálhatok amit akarok.

Nem tudom, milyen a vérvonal, törzskönyvet nem kértünk hozzá, de láttuk a szülőket is, a testvéreit is. Nevelve volt az elejétől kezdve, tudja, hogy nem ő a főnök, mégsem hajlandó együttműködni. A kutyasulis szerint szerencsére elég ritka, de előfordul sajnos antiszoc kutya, láthatóan minden indok nélkül. Pedig még el is jött hozzánk, hogy nézzük meg itthon a kutyát. Akkor is minősíthetetlenül viselkedett. A srác azt mondta, hogy pedig a nevelési elveim jók, nem érti mi lehet a gond.

Szóval ezért mondom, hogy nem mindig a gazdi a hibás....

505. kingi7
2010. jan. 8. 14:38
Nálunk is van kb 10 db macska, de nem az enyémek! És folyamatosan szaporodnak, jelenleg az eltávolításukon gondolkodom és beperelem őket károkozás miatt!
504. kingi7 (válaszként erre: 494. - Smiley-Dee)
2010. jan. 8. 14:31
Legyen eszed! Hagyd békén, ott keres rajtad kötözködni valót, ahol talál... az ő munkája sem top, piszkos undorító munka! nem tudás alapján veszik fel az embereket, hanem legyél 30 kiló vasággyal és jól feküdj a főnöknek, legyenek kannáid...érdek munka, én nem lennék rá büszke :(
503. kingi7 (válaszként erre: 488. - 1ea7976753)
2010. jan. 8. 14:27
Van aki tanulni szeretne, de van aki megmarad egy B..kó szinten és jó neki ott. Miért baj? Kihasználás miatt meg nem kell általánosítani, mondjuk inkább, az ismerősöd volt hülye, hogy ész nélkül vásárolt... nem mást kell hibáztatni, gondolom nem kényszerítették fegyverrel, vagy mégis?
502. kingi7 (válaszként erre: 489. - 1ea7976753)
2010. jan. 8. 14:23

Kcsikém :) A legrosszabb, hogy nem kell játszanom a műveltet, tudod, van némi élettapasztalat, az ilyen stílusú emberekről is :)

És kit érdekel mi van? Látod dicsekszel :) azt hiszed nagy cucc és ez számít? meg, hogy doktor?

Gondolom a párod egy 50 éves és mindent megvett neked, tök jó :) majd lehet ágytálazni :)

A doki, meg a fejőslány :)

Ja és mi van,ha irodát vezetsz? Pont az ilyen HR-esek miatt van annyi normális ember az utcán és a kretének a cégnél...Te nem tudsz semmit rólam, ideállsz zsenge felnőttkorod hajnalán és osztod az észt...olvastam a hozzászólásaid, mind ilyen kötözködő stílus, szerintem a xanax jó megoldás :)

A macskáidnak meg a golyót javaslom a fejébe, valahogy nem csípem őket :)

501. Smiley-Dee (válaszként erre: 498. - Smiley-Dee)
2010. jan. 8. 13:59
ja, és nem anyáméktól van a ház :) mielőtt rámvernéd :)
500. Smiley-Dee (válaszként erre: 499. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 8. 13:56

én is erre gondoltam :)

ha egy állat aki játékos az nem baj, de ha durva, az tükrözi a gazdit, ha idővel megneveli, akkor sikerült neki is leküzdenie valamit :)

2010. jan. 8. 12:40

Upsz..az annyát...mi van itt?:) Kitört a világháború?:)


Nos..nekem is van cicám, egy tünemény!! 8 hetes korban hoztuk el, és nincs vele semmi gond, nem is volt. Minden csak hozzáállás kérdése. Egy állat megérzi a gazdi lelkiállapotát...szóval olyan lesz, mint a gazdája. Nem árt, ha valaki ezt is tudja:)


Az FLP-ről: Mi két terméket használunk, amiből mindig van otthon:)

498. Smiley-Dee (válaszként erre: 492. - 1ea7976753)
2010. jan. 8. 12:15
elég sokszor megyek ki a házból...nekem legalább van :) 2400 m2es telekkel :)))
497. Smiley-Dee (válaszként erre: 492. - 1ea7976753)
2010. jan. 8. 12:14
nem udvari macskák! bentiek. a kutyák kintiek, bentiek
496. Smiley-Dee (válaszként erre: 491. - Szasz23X)
2010. jan. 8. 12:11

Nekem két felnőtt yorkim is van, és teljesen jó kutyák...biztos számít a vérvonal is, vagy nem tudom, pedig az enyémek nem agyon tenyésztettek...

A gazdis dolgot egy profi mondta nekem...

Miket csinál a kutyád?

495. Smiley-Dee (válaszként erre: 489. - 1ea7976753)
2010. jan. 8. 12:05

26 évesen osztályvezető? :) Ki tett abba az állásba? :))) Dr. a férjed neve előtt...a férjeddel meg ne dicsekedjél, nem a te eredményed a dr...

A szüleimet csak azért írtam, hogy lásd az flp segítségével tudtak nekem segíteni...

Nem hiszem, hogy 26 éves létedre mindent ketten a férjeddel intéztetek segítség nélkül...ilyenkor általában még a család a hátszél...

Én sem állami cégnél fogom leéllni az életem, de pályakezdőként nem rossz...

494. Smiley-Dee (válaszként erre: 488. - 1ea7976753)
2010. jan. 8. 11:53

Szerintem te nem vagy százas... :)

még, hogy én köpjem le magam? :) Nézz már tükörbe inkább te...te általánosítgatsz és fikázol mindenkit! Durva voltam én, de hát te is...

Nem dolgozom árréssel, tiltja az üzletpolitika, te nagyon művelt, annyiért adom amennyiért veszem, megfizet a cég, nem a vásárlóktól szedem el a lovét...és nem adom el az anyámat...és örülj,hogy most nem írom le, amit gondolok...mert ezt az "anyást" témát utálom a legjobban!

Nem lopunk, nem csalunk, itt nálunk mégis szépen nő az üzlet...

Erkölcstelen, csalók mindenhol vannak, ehhez nem kell az flp, nézz körül..biztos van a munkahelyeden is pár, mint minden cégnél...

Eszem ágámban nem volt lejáratni téged (megteszed te magad), csak az unintelligens megnyilvánulásaid után úgy gondoltam, csak ebből a stílusból értesz...

De hogy én szánalmas vagyok-e, azt kétlem, inkább rólad gondolnám ezt...

493. Szasz23X (válaszként erre: 492. - 1ea7976753)
2010. jan. 8. 10:05

Nálunk egyedül a nagyobb cica kijárós, de ő is csak a közös udvarra (társasház) és még ebből sincs ellentét a cicák között. A kutyával ellenben nem tudok mit kezdeni már. Az elajándékozás is bajos, mert nem fogom valakinek úgy odaadni, hogy tudom, hogy kezelhetetlen a kutya. Szóval nem tudom mi lesz. A sokadik időt kapja a megváltozásra, most végleg azt mondtam, hogy március eleje az utolsó határidő. 2 éve kínlódunk a kutyával. Semmi nem használ, a kutyasuli sem. Antiszociális, más kutyákkal nem jön ki(a nála 10x nagyobbaknak simán neki akar ugrani) a gyerekekkel sem, féltékeny, nevelhetetlen, szófogadatlan...

Iszonyú... és hiába tudom, hogy mi mindent megtettünk és megteszünk, bűntudatom van, pedig a kutyasulis is azt mondta, ez a kutya totálisan kezelhetetlen, és nem tud vele mit kezdeni. szerinte vannak ilyen terrierek, egyszerűen akár véresre is kloffolhatnám a kutyát, csak azért sem fogadna szót.

Iszonyatos.

Pedig sosem volt elhanyagolva, elkényeztetve sem, sosem volt agyonverve a kutya...nem tudom mit kéne még kitalálnom :(

2010. jan. 8. 09:31

Nekem egy Óriás Snacim volt Brútusz akinek megvolt a munkavizsgája, amit egyébként együtt szereztünk meg, tehát én jártam vele suliba, 15 évesen tavaly ment el!A cica és a kutya nevelése teljesen más pulsz minden állatnak függetlenül a fajtájától egyénisége van, Rozit tavaly kb 5 hetes korában szedtük fel az utcáról, haza vittük etettük itattuk a párom elment egy szaküzletben bevásárolt neki mindenfélét, mondhatni jobban szerettük mint régebben a kutyáinkat, mert őt nem vettük magunknak, hanem ő volt Rozi az elesett, az utcagyerek, de ennek ellenére kezelhetetlen volt és útált mindenkit(talán az utcán szerzett tapasztalatai miatt)most elmúlt már fél éves, sokkal jobb a helyzet, állatorvos segítségét kértük aki azt mondta sokszor találkozik ilyennel és ha éppen tombol akkor zárjuk be pld a fürdőbe, amíg nem nyugszik le, így tettük bevált, ahogy telik az idő egyre jobban alkalmazkodunk egymáshoz!

Aki lakásban tart macskát, szinte mindenki azt mondja voltak kisebb nagyobb gondjaik az elején értem itt függöny, virágok stb...de szasz23 a 90 ezres könyvelő asszony csak próbált kapaszkodót keresni amivel belém tud kötni ezért szóra sem érdemes, lehet az ő macskái az udvaron élnek és ott ugye semmi gond nincs velük mert csak akkor látja őket amikor kimegy a házból az meg nem sokszor lehet:)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook