Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
671. Vien
2010. szept. 1. 10:14

Sziasztok! Itt az én kis FLP-s sztorim, ha valakit érdekel. Másfél évvel ezelőtt találkoztam először az FLP termékeivel egy nagyobb előadáson egy kecskeméti hotelben. A nagyszüleim voltak meghívva rá, elcincáltak magukkal, pedig semmi kedvem nem volt hozzá. 2-2,5 órán át tartott, bőrgyógyászok, háziorvosok, kozmetikusok és "civil" emberek is tartottak előadást a saját tapasztalataikról. Igazából halál unalmasnak tartottam, egy két dolog volt, amire felkaptam a fejem, meg hát eleve kényszerből mentem... Egyetlen dolog tetszett, hogy az előadások alatt folyamatosan lehetett a színpadra menni, és kipróbálni a termékeket, a kozmetikusok egy-egy rövidebb arckezelést csináltak meg a hölgyeken, mintákat adtak stb stb, engem csak a smink rész izgatott, ki is festettek, fantasztikus lett a sminkem, teljesen meg voltam elégedve, mondom ezért megérte, életemben először profi smink van az arcomon. Amúgy akkor voltam 19 éves. Ez csak egy termékismerető volt, az üzleti részéről nem beszéltek semmit, bár hol érdekelt ez engem akkoriban... Aztán eltelt egy hét, megismertem egy 25 éves srácot egy barátomon keresztül, és valahogy feljött a téma, kiderült, hogy ő is pont ezzel foglalkozik. Mondta, hogy menjek el egy előadására, ahol csak négyen öten vannak, kötetlen beszélgetés. Mondom jó, de nem akarok piramisosat játszani, elmegyek, de ne is számítson rá hogy belépek vagy ilyesmi. Végül nem mentem el hozzá, mert nem értem rá, fél év múlva viszont újra találkoztunk egy buliban, és összejöttünk (később derült ki számomra, hogy ez AZ az FLP-s srác. mondom vicces...) Ezután a sors úgy hozta, hogy ő abbahagyta az Flp-t (szünetelteti pontosabban másik vállalkozás miatt) viszont csomó terméke volt, amit én egy éven keresztül folyamatosan használtam nála. Tusfürdőt, sampont, balzsamot, mindig flp-s folyékony szappan volt náluk, volt smink-tornya is, állandóan elkértem tőle, ha mentünk bulizni, imádtam azt használni, nagyszüleimtől kaptam fogkrémet meg First srpay-t, használtam a bőrradírjukat, a lipset, beteg votlam egyszer, akkor valamelyik étrendkiegészítő kapszulából adott nekem (foghagymás vagy valami ilyesmi) asszem ennyi... Szóval egy éven keresztül egy fityinget nem költöttem az FLP termékeire, egy éven keresztül senki nem jött azzal, hogy lépjek be, már a barátom sem csinálta. Nem rég szakítottunk (ohh míly szomorú történet) vége lett, kész, ilyen az élet... De! Nem volt több Flp sem!!! Én meg elkezdtem más cuccokat használni, nem részletezném, itt most a sztori a lényeg... de ég és föld a különbség. Nekem bevált az összes termékük, amit eddig próbáltam, és szó szerint hiányoztak. Aztán egy fogászati kezelés után az asszisztens nő megkínált teával. Mondom nem iszok cukros dolgokat. Mondta hogy nincs ízesítve. Ohh mondom akkor elfogadom. Megkóstoltam, elájultam, annyira finom volt. Mondom ez honnan van? Ez isteni finom! Tényleg nincs benne cukor? Mondta hogy nincsen, aloe-verás tea fahéjjal. Mondom csak nem FLP-s? Összenéztünk, elmesélte, milyen az üzleti része, ha már a termékeket ennyire szeretem, miért nem lépek be? Na mondom tegyünk egy próbát, hátha nincs sumákolás benne. Elmentem szépen az előadásukra, ketten voltunk újak és három flp-s hölgy. Amíg a termékeket bemutatták nekünk, én csak bólogadtam (ismerem ismerem haladjunk már), aztán rátértek az üzleti részére, és miután meghallgattam, tudtam, hogy belépek, és alig vártam, hogy ez megtörténjen és elkezdhessem csinálni. Egy hete léptem be, azóta folyamatosan foglalkoznak velem, tanácsokat adnak, mindenben segítenek, hogy elinduljon a vállalkozásom, és megtanuljam a "szakmát". Nem fogom itt leírni a termékek jótékony hatását és a fizteséi rendszert vagy ilyesmiket, amivel meggyőztek, ezt mindenkinek személyesen kell hallania, ha érdekli a dolog, aki meg csak a fórumokon keresztül kukucskál az egérlyukból, és nem megy el egy normális beszélgetésre, az nem fog soha tisztán látni. Most töltöm a huszonegyet, és biztos vagyok benne, hogy jól döntöttem egy héttel ezelőtt, és ha végül mégsem akarnám csinálni (ami ki van zárva:D) akkor sem vesztettem semmit az ég világon, még pénzt sem. Na ennyit szerettem volna, aki nem mer, az nem is nyer soha;) Köszi hogy elolvastad!


Vien

670. kircsizoli (válaszként erre: 658. - 10ee523fed)
2010. aug. 18. 21:44
Szerintem gondolkozz el a saját kijelentéseiden,nagyon sok ember van akinek használtak a termékek és sok olyan ember van aki azt hiszi egyszer .kétszer használvalamit akkor neki kéne a legegészségesebbnek lennie ha sok millió embernek megfelel csak egy kis részének nem ,mert ők így gondolják,egyébként nyugodtan pereld be a céget de ne várj csodát a te tudatlanságod nem azt jelenti,hogy a cég és termékei nem megfelelőek,a cég már 32 éve folyamatosan fejlődik és sok millió ember megelégedésére.gondolkozz el ezen.ha drágák neked a termékek ne vedd meg ,hajszold a pénzt egész életedben és amit majd idős fejjel elkölthetnél magadra azt a gyógyulásodra fogod költeni,én kívánom neked,hogy ne így legyen azért gondold át !!!!!!!!!!!
669. kircsizoli (válaszként erre: 659. - RytaMyca)
2010. aug. 18. 21:34
Ha nem használtál belőle semmit!
2010. aug. 16. 15:39

Ennyi elkeseredett embert még életemben nem láttam,én nem is tudom minek szólok hozzá én úgy gondolom,hogy akinek megy az csinálja akinek nem az meg ne irigyelje a más sikerét.Könnyű otthonról osztogatni az észt és várni a csodát,akinek semmije sincs azt magának köszönje akinek meg van az lehet ,hogy tett érte valamit?Persze vannak kivételek akiket én is megvetek,mert nem egyenes úton járt,de az szerintetek lehetetlen,hogy valaki gerinces és még soha nem vágott át senkit mégis halad előre,bár nem úgy ,hogy otthon üldügél és osztogat másoknak akik tudják irányítani az életüket?Gondolkozzon el mindenki egy kicsit .

kiváncsi lennék azokra az emberekre akik egy életen át güriznek "mert ezt választották",hogy akis összespórolt pénzüket hová teszik ha az egészségük is rámegy a sok melóra?lehet,hogy változtatni kéne és mozdulni más felé ki tudja?Itt nem az FLP-re gondolok,mert lehet hogy sokaknak ez vicc mégis 32 éve töretlenül fejlődik én így tudom és nem állok most senki mellé csak véleményt alkottam.Hát azt gondolom mindenki gondolja át az is aki foreveres és nem úgy dolgozik ahogy azt az üzleti etika diktálja és az is aki sárral dobálja őket nem minden forgalmazó egyforma és ha már véleményt alkotunk róluk akkor szűkítsük akört ,mert vannak még olyanok akik megérdemlik azt ,hogy elismerjük a cselekedeteiket.Hát jó morfondírozást kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!

667. Mortisia 27 (válaszként erre: 666. - RytaMyca)
2010. júl. 29. 21:37
köszi a hozzászólást
666. RytaMyca (válaszként erre: 665. - Mortisia 27)
2010. júl. 29. 21:30
Mivel propoliszt tartalmaz, így minden gyulladásra jó, nekem pl. már nem vérzik az ínyem mióta ezzel mosom.
2010. júl. 29. 20:00
Sziasztok! érdeklődnék az aloe vera fogkrémről kinek használt?fogínylehúzódásra jó?
2010. júl. 24. 22:20
Fantasztikus volt a mai sikernap!Mindenképpen megéri az üzletet nem elkezdeni,és csinálni,hanem MEGCSINÁLNI.
663. RytaMyca (válaszként erre: 661. - 10ee523fed)
2010. júl. 22. 22:37
Azért mert nem jó emberrel beszéltél...lehet azért nincs már a cégnél (márha így tűnt el), én még ott vagyok és ha gond van valamelyik termékkel hozzám jöhetnek, mert megoldjuk a problémát.
662. RytaMyca (válaszként erre: 660. - Tücsimücsi)
2010. júl. 22. 22:34

Próbálj valahova valamit visszavinni üresen.....majd meglátod.

Szidjátok a Forevert de látom nem vagytok mindennel tisztában, ami nem a ti hibátok hanem aki megismertette veletek a termékeket.

661. 10ee523fed (válaszként erre: 659. - RytaMyca)
2010. júl. 22. 08:09
Ne mond? És akkor velem ezt miért nem közölték? Sőt azóta a kedves hölgy aki a bemutatót tartotta az is eltűnt! És a postaköltséget is állja ez az átverős cég?
660. tücsimücsi (válaszként erre: 659. - RytaMyca)
2010. júl. 21. 20:02
na ne mondd! Üresen?:-))
659. RytaMyca (válaszként erre: 658. - 10ee523fed)
2010. júl. 21. 12:02

Vissza lehet küldeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Touch csomagot pl 1 évig visszküldheted.

2010. júl. 20. 12:41
Én is azt mondom ezekre a termékekre, hogy szarok. Telebeszélték a fejem, megvettem jó drágán, utólag már legszívesebben bepereltem volna az egész társaságot, mert sok pénzért becsaptak, és becsapnak másokat is. Ti azt hiszitek, ha az orvos nem tud meggyógyítani, az ilyen drága vackoktól majd meggyógyulunk? Egy fenét! A pénztárcánk apad, aki meg rátudta sózni egy madárra a szarjait, örül, hogy az övé dagad. Biztos, hogy engem még egyszer ilyenekkel nem vernek át. Vagy, hova kell fordulnom, ha nem vagyok elégedett a termékkel? Ki adja vissza a pénzem?
2010. júl. 20. 11:06

Szia Alexa!


Nekem csak egyetlen egy kérdésem lenne. Én pár hete beléptem az FLP-be annak a reményében, hogy némiképpen kiegészítsem a családi kasszát ezeknek a termékeknek a forgalmazásával. Nos ez nagyon jól hangzik de én nem merek hozzáfogni,termékeket ajánlani , bár jó párat magam is kipróbáltam és nagyon megvagyok velük elégedve. Kérlek adj jó tanácsot, hogy hogyan fogjak hozzá úgy, hogy ne küldjön el senki melegebb éghajlatra.

Válaszodat előre is köszönöm!

Üdv. Timi

2010. júl. 11. 09:11
:),igen,persze
2010. júl. 7. 22:04
Biztosan megérdemled és sokan mások is megérdemelnék, többek között úgy gondolom, hogy én is. Igen jó minőségű és árban (nem 100 Ft) sokkal kedvezőbb hajsamponokat lehet kapni és a kettő közti árkülönbséget költhetem igen hasznos dolgokra is.
654. kiskesztyű (válaszként erre: 653. - Pupákné)
2010. júl. 7. 20:58
Nekem,és sokmindenkinek megéri az árát,mert annyit tud,amennyit ér.Én a 100 forintosat nem tenném a hajamra és egyébként megérdemlem:)
653. pupákné (válaszként erre: 652. - Kiskesztyű)
2010. júl. 6. 22:08
Mindez egy földi halandónak 296 ml- több mint ötezer forintért?
652. kiskesztyű (válaszként erre: 644. - Tücsimücsi)
2010. júl. 6. 19:50
4 és fél éve nem mossuk semmi mással a hajunkat,csak a Foreveres samponnal.Csak jó tapasztalataink vannak.A nagylányom szinte hisztizik,ha fogyóban van a sampon.A fenekéig érő gyönyörű dús haja van.Csak ajánlani tudom,őszintén.
2010. júl. 3. 11:10
RytaMyca jól javasolta a vizsgálatot (bocs, csak amikor írtam elfelejtettem ki javasolta az orvost)
650. Smiley-Dee (válaszként erre: 641. - Tücsimücsi)
2010. júl. 3. 11:06

Nem kioktatni akartalak, de látom igazából lehet, hogy az is rád férne.

Sok forgalmazót láttam, aki azt hitte, hogy pontosan tudta mit, hogyan kell szednie, aztán beszélt foreveres orvossal, és rájött, hogy csak azt hitte, hogy ő mindent jól tud...mondjuk megmutathatod a vizsgálatok eredményét, amit ajánlottak itt neked kedvesen, és csak halkan teszem hozzá, én is ezt javasolnám, mert sok hasonló esetet láttam, hallottam én is.

A "Szarral" kapcsolatos dolog, elfogyott a samponod...ezért megmostad ezzel...és hullott a hajad egyből...lehet, hogy a te samponod a "szar" nem, ha egy mosástól hullik a hajad? Kicsit fura nem? A fogaid nem hullottak ki a fogrémünktől, miután megmostad egyszer a fogad?

Csináltass allergia vizsgálatot, lehet, hogy allergiás a fejbőröd az aloéra, vagy a jojobára, és tudod a miénkben tényleg van, nem csak rá van írva, mint a boltira...

"Szar" samponok...a legjobban, agyon reklámozott korpásodás elleni családtól ugyanolyan korpás voltam, sőt...a zsíros hajra valótól ugyanúgy 2 nap után moshattam újra a hajam...és a másik agyonreklámozott gyümölcsös családtól pedig fénytelen volt a hajam, amellett, hogy nem használt a korpára...egy konkurens hálózat egy samponja nem volt rossz, de végül is győzött az igazi természet.

649. RytaMyca (válaszként erre: 648. - RytaMyca)
2010. júl. 1. 07:14
Mármint a gyógyszer miatt lehet ilyen.
648. RytaMyca (válaszként erre: 647. - Tücsimücsi)
2010. júl. 1. 07:12

Nem meggyőzni akarlak, csak felnyitni a szemed, hogy hülyeséget ne beszélj, mert a hajhullás nem külső tényező miatt kezdődik el.

Ha egésznap kinnt vagy a napon, ugye égeti a hajad a nap? Estére nem fog több kihullani.Persze roncsolja ha nem kezeled, de nem fog tőle kihullani.

Valamitől nem működnek jól a hajhagymáid, ettől gyengül a haj szerkezete és távozik.

Nekem viszonylag hosszúhajam van nekem is van a lefolyóban hajszál, de hát könyörgöm mi sem élünk örökké, elhalnak a hajhagymák is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Menj el egy hajanalitikushoz, az lesz a legjobb.

Esetleg valamilyen gyógyszer amit folyamatosan szedned kell.

647. tücsimücsi (válaszként erre: 646. - RytaMyca)
2010. jún. 30. 18:46

hiába vagy fodrász, akkor sem tudsz meggyőzni.


És mint írtam volt ami bevált, de nem sok.

646. RytaMyca (válaszként erre: 644. - Tücsimücsi)
2010. jún. 30. 14:15

Hidd el mint fodrász tudom mi a normális hajhullás, és miaz hogy hullik a hajad.

És kb van 50 vendégem akik ezt használják eddig probléma nélkül, sőt az enyém sem hullik pedig nem kímélem a hajam, mint a fodrászok általában.

Szerinted mi az ami benne van ebben a samponban és ilyen problémát okoz nálad?

Érdekes, hogy neked több termék sem volt jó.

De mindegy, mi sztem ezután sem mondunk le róluk, legalábbis jómagam bíztos nem.

645. tücsimücsi (válaszként erre: 644. - Tücsimücsi)
2010. jún. 30. 08:05
az első mondatom a pollentablettáról szólt, kicsit siettem ezért lett összefüggéstelen a szöveg:-)
644. tücsimücsi (válaszként erre: 642. - RytaMyca)
2010. jún. 30. 08:03

Nem a szezonban kezdtem, nekem aug.első hetétől szept. közepéig tart az allergiám, mindig pont 6 hét, már 10 éve..hidd el tudom mikor és hogy kell szedni.

Tegnap már más samponnal mostam hajat, és alig hullott, szóval ez tény, hogy attól volt.

643. RytaMyca (válaszként erre: 641. - Tücsimücsi)
2010. jún. 29. 22:21

Ha jól értem más sampont használsz és csupán egy alakalomtól hullott a hajad????

Nem hiszem hogy jó vagy rossz hatását kifejti egy hajmosástól.

Menj el egy vérvételre és meglátjuk mennyi gyulladás van a szervezetedben, ezt mint fodrász mondom, nemcsak mint foreveres.

642. RytaMyca (válaszként erre: 638. - Tücsimücsi)
2010. jún. 29. 22:09

A pollentablettát nem "szezonban" kezdjük el szedni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fokozatosan szoktatjuk a szervezetet és mire eljön a szezon simán megy minden:-)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook