Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
581. Sanyo81
2010. márc. 7. 13:16
És hogy mekkora az a kör amit be kell járni ehhez? Az első kör amit tettem kb 100 ismerős után 8-10 fő. Na ezt azóta egyel sem sikerült bővíteni. Na itt a baj.
580. Sanyo81 (válaszként erre: 579. - 328b38aacb)
2010. márc. 7. 13:12

Igen. Erre akartam fényt vetíteni. Konkrétan mi alkalmaztunk "bogárdoktorokat" csemegekukoricában a pondrók ellen vegyszerezés helyett. A két módszer hatásosság szempontjából és anyagköltségre is azonos volt. A bogárdoktor viszont a kihelyezés miatt sok élőmunkát igényel. Ezért nehézkes az alkalmazása, és mivel nem fizetnek az ily módon kezelt termékért egy fillérrel sem többet, versenyhátrányt jelent. De a módszer működik. A biokörülmény biztosítása sokkal szigorúbb szabályokat igényel. Rávilágítottál a lényegre, mi is minden évben csinálunk hobby-kertet. Ég és föld a különbség a bolti tömegtermék és a bobby között.


A trend most viszont az, hogy egyre több káros külső tényezőt kell elviselnie a szervezetünknek, így talán a sok saját zöldségfogyasztás nem elegendő. Sokféle terméket pedig nem is lehet itthon előállítani.


Mindenki nem is fog ezzel foglalkozni, érdekes hogy elvileg telítődni sem fog. Elég nehéz ezt megfogni, de még mindig nagyon sokan járnak pl. drogériákba is. Az én statisztikám szerint egy átlag fogyasztóból (a rendszertelentől a havi rendszeresig) kb. 1000 forintod van havonta.

579. 328b38aacb (válaszként erre: 566. - Sanyo81)
2010. márc. 6. 13:02
Ismét korrektek a válaszaid, bár az még azért kérdésként merül fel bennem, ha én a saját termőföldemet megfelelően karbantartom, nem hagyom lesoványodni, akkor az ott megtermelt zöldségek-gyümölcsök miért nem elegendők vitaminforrásként? Hiszen nagy zöldségzabáló vagyok. A növényvédőszerek kérdése azért kényes, mert ez már felveti a vegyszerek problémáját, ami az előadó szerint nincs az FLP termékeiben. És itt eszembe jutnak egyéb dolgok is. Nem tudom, volt e szerencséd megfordulni Spanyolországban, vagy környékén? Én jártam ott és meglepve tapasztaltam, hogy azokat az ízetlen, semmitmondó zöldségféléket (pl paradicsomot, ami igazából gyümölcsféle, bármily meglepő) termesztik, amelyek a hazai üzletláncokban tömegével fellelhetők. Az én "háztájiban" termesztett cuccaimnak a nyomába sem ér. De ez csak egy kis kitérő volt. Ami az üzletet illeti: sokan hivatkoznak Berkics Miklósra és még néhány névre, köztük Dr Kósa L Adolféra is, akik már a milliárdos kategóriába tartoznak. Miért nem láthatók ugyanezek a sikerek kicsit alább is? Továbbá mivel termékalapú hálózatról beszélünk, mekkora az a kör, amelyet neked be kell járnod ahhoz, hogy a fogyasztói hálózatból neked bevételed legyen? Hiszen abban ugye egyetértünk, hogy az ország összes lakosa nem foglalkozhat ezzel?
2010. márc. 5. 22:32

Van aki még most is visszautasítja Berkicset...:-)))

És folyamatosan változtatja az üzleti "fortélyait".

577. kingi7 (válaszként erre: 571. - 3e0ba54fb8)
2010. márc. 5. 20:22
De a legmenőbb jogászok, ügyvédek, orvosok is rendszerváltáskor futottak be :) pl: Czeizel Endre, Bárándy György... stb, ha most kezdenél, esélyed...0!
576. kingi7 (válaszként erre: 574. - Judyt640)
2010. márc. 5. 20:20
helyesen teszed, ez nem csodaszer!
575. tücsimücsi (válaszként erre: 572. - Judyt640)
2010. márc. 5. 20:18

Én igen. Nem akartam antibiotikumot szedni, elöször ezt próbáltam. Aztán 1 hét után már amikor a "halálomon" voltam elmentem a dokihoz. Ő írt ki gyógyszert és meggyógyultam.


Ezzel kapcsolatban az okoskodásokra most nem lennék kíváncsi:P

Az biztos baromi drága ahhoz képest, hogy sz@rt sem ér.

2010. márc. 5. 19:20
Teljesen tanácstalan vagyok. Egyszercsak lenehezedett a tüdöm ugatva köhögök voltam körz orvosnál irt antibio.beszedtem ue a tünet bizt virus .Szerintetek? itt a biopatikában nem tartják mert drága,de egy ismerösöm aztmondja neki a gyulladt körmöt is helyrehozta csak én kételkedem.
573. medve 77 (válaszként erre: 572. - Judyt640)
2010. márc. 5. 19:14
Mi szedjük mikor problémánk van,a párom most a fogára szedi kihúzták neki és nehezen gyógyul és fáj neki.de bármilyen gyulladásra nagyon jó
2010. márc. 5. 19:12
Ki mit tapasztalt szedte valaki a propoliszt?
571. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 563. - Tücsimücsi)
2010. márc. 5. 15:30

"Ha pedig én lettem volna a 2. Magyarországon Szabó JÓzsi után aki belép, akkor én lennék milliomos, nem Berkics:P "


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem. Akkor is Berkics lenne az, aki milliomos lenne. S ha most kezdené, akkor is meglenne az a Ferrari, csak feltehetően most még többet dolgozna érte, mint a mostaniért.


Ez minden cégnél és minden szakmában így van, ha nem képzed magad lemaradsz. A világ olyan gyorsan változik, hogy a három éves tudás sem ér már semmit. Csak gondold végig, rábíznád magad egy olyan könyvelőre, jogászra, orvosra, aki nem követi a szakmája újdonságait?

2010. márc. 4. 19:36

Először:

munka, munka, munka, munka, munka, munka, pénz

munka, munka, munka, munka, munka, pénz

munka, munka, munka, pénz, pénz

stb.

Ezt egy előadáson hallottam, ahol nem mondták, hogy nem kell csinálni semmit, az a munka...:-))))

569. Sanyo81 (válaszként erre: 567. - Tücsimücsi)
2010. márc. 4. 19:12
Ebben egyetértünk. Én is nagyon boldog lennék, ha meg lenne a 100. Bár én eddig csak kedvességet kaptam mindenkitől. Ha egyszer rájövök hogyan, én mindenkinek elmondom az utat aki meghallgat. :)
568. RytaMyca (válaszként erre: 567. - Tücsimücsi)
2010. márc. 4. 19:04

Ha nem gond én elolvasnám priviben...

Köszi

567. tücsimücsi (válaszként erre: 565. - Sanyo81)
2010. márc. 4. 18:24

a fenét!

Nem így értettem.

Én a havi 100 ezerrel is megelégedtem volna. De nem akarom részletezni a sok szemétséget és hazugságot amikkel találkoztam.

Annyira már nem is érdekel az egész.

566. Sanyo81 (válaszként erre: 560. - 328b38aacb)
2010. márc. 4. 16:43

Nagyon jó kérdések. Megengeded, hogy próbára tegyem magam velük? Nos, mivel mezőgazdaságban dolgozom, tudom hogy mi az "kiélni egy földet". Én kóklernek mondanám azokat az embereket, akik kiveszik a hasznot a földből, és nem pótolják azt vissza természetes talajjavítóval. A tsz-es világban rengeteget műtrágyáztak, de nagy átlagban volt szervestrágya is, ami javított a földön. De akkor meg a biztonságos vagyszerekből volt "hiány". Most van biztonságosabb növényvédőszer, de a profi gazdából inkább kevesebb. Sok földről elmarad a szervestrágya. Így az kisoványodik. Ergó nem nő benne normálisan a növény, csak kényszerből. Namost. Magyarországon jelenleg a tápanyag tartalom nem igazán érdekli a feldolgozókat. Ha van benne van, ha nincs akkor kisnyúl. Hogy az FLP földjei annyira különlegesek lennének? Ha odafigyelnek rá, akkor lehet az adott globál körülményhez képest vitamindúsabb cuccot előállítani. Hogy mennyi benne a vitamin? Talán egyszer érdemes volna egy vizsgálatra összedobnunk a pénzt. De akkor tegyük oda a "centrum tablettát" is, és mondják meg arra is, mit ér? Vagy a nagy része csak reklám? :) Jelen esetben csak arra van lehetőséged, hogy a magad bőrén tapasztald melyik a jobb, és azt használd. Tény az, hogy valamit ennünk kell. De jól válogasd meg mit. Prof Dr. Márai Gézáról: ő az aki a vitamintartalmakat vizsgálta Gödöllőn. Utánajártam, valóban ott dolgozott az Egyetemen, most nyugdíjas, ilyesmi kutatásokkal foglalkozott.


Eléggé meglepődtem, hogy ilyen kemény dolgokat mondtak az előadáson, és nem csodálkozom, hogy etetésnek vélted. Ezekkel a szavakkal tényleg az.


Dolgozni kell. Ráadásul nagyon keményen. Éppúgy mint máshol. Ebben segít a CD, a képzés. Rengeteg új tapasztalat van. Sok előadás után én tegnap hallottam először, hogy az MPD jó a levéltetű ellen. Változnak a módszerek is. Na meg az emberek is. Jönnek - mennek. Oktatni, képezni kell őket.


A kőgazdagokról. A felső vezetőm 3 éve kezdte, autószerelő szakma, esti gimi. Sofőrként dolgozott 20 évig. Most 7 igazgató van a csapatában, ebből 6 front. Gidóról én annyit tudok, hogy kamionszám hordta ki az Amway cuccot a régi orosz területekre. Többször felszólították, hogy arra nincs engedélyezve a termékpaletta. Erre mégis csinálta. Elegük lett, eltanácsolták. Aztán keresett 1 céget, amelyiknek van engedélye ukrán, orosz, kazah területre. Hogy ez a teljes igazság e? Mindegy. Ügyes a fószer nincs rá kétség.

565. Sanyo81 (válaszként erre: 563. - Tücsimücsi)
2010. márc. 4. 16:18
De csak akkor éri meg dolgozni a Forevernél, ha biztosan lesz a pénzből egy Ferrarid?
564. RytaMyca (válaszként erre: 563. - Tücsimücsi)
2010. márc. 3. 14:54

Megmondom én hol leszek 13 év után..:-))))

A gyerekeket nekem is nehéz megoldani, de muszály.

Hidd el most veszi át Londonban a csekket:-))))

Lesz abból 4.ik autó.

A héten lesz Bónusz eső...már ott vannak kinnt.

563. tücsimücsi (válaszként erre: 562. - RytaMyca)
2010. márc. 3. 14:42

Berkics Miki...aha...csuda egy figura, nekem nagyon szimpi...DE!!! Ha most kezdené Berkics akkor is lenne Ferrarija? Szeptemberben mondta, hogy még mindig van egy garázsa ahol a 3 autó mellett elfér egy 4. is.

Ha pedig én lettem volna a 2. Magyarországon Szabó JÓzsi után aki belép, akkor én lennék milliomos, nem Berkics:P

És ezen nincs mit magyarázni, őket senki se előzheti meg.


Amúgy nekem a sok hazudozás miatt ment el a kedvem az egésztől, meg a másik, hogy d.u. és hétvégi elfoglaltság amit kisgyerekek miatt nem tudok felvállalni. Ja és ha nem megyek sikernapra meg képzésekre, úgy néznek rám, mint a véres rongyra.

562. RytaMyca (válaszként erre: 560. - 328b38aacb)
2010. márc. 3. 12:38

Szia.

Elég sok lenne visszaolvasnom most, hogy használtál valamit a termékek közül?

Találkoztam már olyan ismerőssel, aki panaszkodott, hogy ez meg az a baja, amikor szóba került a cég, nem volt róla jó véleménnyel...majd kis idő múlva kiderült, hogy nem is azt a terméket használta, amit kellett volna és az egy üveg gélt sem 3 hónapig kell inni, mert akkor jóhogy nem használ.

Fontos a profi termékajánlás.

Vannak olyan földek amik még jók..nem mint MO-n, és abból azért nem olyan zöldség kerül ki mint nálunk, úgy gondoltam amikor elkezdtem használni őket, hogy ott jobb minőségű terméket tudnak előállítani, mint nálunk. Sőt láttam a videot, hol kerül feldolgozásra az aloe vera. És nem "céges" video volt hanem egy felső vonalam jutott ki oda.

Azt hogy a milliomosok, akiknek volt előtte is mit a tejbe aprítani....keveset hallottam előtte róluk, és akkor ezt is jól csinálták, mert itt hallottam, láttam.

Akkor a Berkics Miki? Ő vasutasként kezdte...azt hiszem minden embernek aki ezzel foglalkozik ő egyfajta példakép, és érdemes vele személyesen beszélni, remek ember, de tényleg.

Az "amerikai nagybácsi" a Rex, ő már letett előtte is valamit az asztalra, nem hiszem hogy véletlenül lett gazdasági szakember,és jelölték a Gazdasági Nobelre.

Mi pl. nem mondjuk, hogy semmit nem kell csinálnod...az a pilóta játék, hogy fizess be "x" összeget és felejtsd el. Olyannal még tényleg nem találkoztam aki ebből élt, vagy megkapta az előre megígért pénzt.

Azt hogy miben különbözik más termékektől?

Maradjunk az aloe veránál...van olyan üzlet, ahol kínálnak 100%-os aloe vera gélt, valóban méregtelenít, csak hashajtással, mert van a növényben hashajtó, ha úgy ahogy van, teljes egészében legyártják. Az FLP gélje nem 100% os, csak majdnem...

Világ szinten a magyarok tényleg harmadikok, a 2. Brazília, az 1. japán. De Europában elsők a magyarok.

Azt hiszem röviden ennyi, látom eléggé kételkedő vagy ez nem baj, ha valaki veled beszélget erről személyesen, akkor igazából tanulhat mert olyan kérdéseket teszel fel, amit lehet sokan nem...és az illető bíztos utánna jár majd...

561. tücsimücsi (válaszként erre: 560. - 328b38aacb)
2010. márc. 2. 13:36

A múltkor törlésre került egy fórum kb. 4 hsz után. Ott írta valaki, hogy meghalt egy sikeres flp forgalmazó rákban. Ez hogy lehet? Na???

Lehet nem mindenkinek jók a termékek... a rokonom kigyógyult a rákból ( nagyon későn ment orvoshoz)sok gélt ivott, és szedte a többi cuccot is. Vagy anélkül is meggyógyult volna? Kit tudna erre válaszolni? Mert szerintem senki.


Én se foglalkozom már vele, több okból kifolyólag.

2010. márc. 2. 10:54

Sanyo, ez már korrektebbnek tűnik. Ugyanis nekem sem az volt a bajom, hogy valamit nem tudtak, hanem az, hogy jött egy hatalmas mellébeszélés, majd csak kikötöttünk a "nem tudom"-nál. Ami tök jó, csak attól még a kérdéseim nyitva maradtak. Csak pár dolog, így hirtelen: Az előadás fő vezérfonala volt, hogy a fölet kizsákmányolták, a zöldségek vitamintartalma töredéke a korábbi évtizedekének. Már ezzel is az a gondom, hogy vagy elhiszem, vagy nem. De tegyük fel, elhiszem. A kérdésem: vannak vitaminkészítményeitek, amelyek kizárólag zöldségekből készülnek? Hogy lesz az 5%-os vitamintartalmú zöldségből hirtelen vitaminbomba? Erre jött egy zavaros magyarázat az aloe vera termesztéséről, meg eltérített repülőkről a kerozin miatt. Ezt én értem, de egyrészt nem ez volt a kérdésem, azonkívül ha jól tudom, az aloe verát is ugyanabban a kizsákmányolt földben termelik. Akkor most hogy is van ez? Továbbá megkérdeztem, hogy miért használjam ezeket a termékeket? "mert akkor nem lesz ilyen, meg ilyen bajom" És ha mi a garancia arra, hogy tényleg nem lesz? Kihez fordulhatok, ha az összes ígéret ellenére évek múlva mégis megbetegszem ebben abban? Továbbá miért pont az flp termékeivel előzzem meg a bajokat? Miben különbözik bármilyen más naturális terméktől?

Ezek most csak azok, amik spontán beugrottak. De van még. Viszont a marketing tálalásával is volt gondom: "semit nem kell csinálnod, csak pénzért mosol fogat" majd jött a következő mondat: "x forintba kerülnek az oktató CD-k és ekkor, meg ekkor lesz alapképzés" Miről szól a képzés, ha semmit nem kell csinálni?

Továbbá az is meglepett, amikor az előadást tartó arra hivatkozott, hogy ha minősülsz ere, meg erre, akkor a világban itt, meg itt, 6 meg 7 csillagos szállodákban leszel elszállásolva. Ami amúgy a cégé. Ezt több előadáson is hallottam. Ezzel csupán az a bajom, hogy hauzgság. Tudomásom szerint Duaiban van az egyetlen 6, vagy 7 csillagos szálloda. Valamint a hivatkozott emberekel van még gondom: jóskapista kőgazdag lett. Aztán kiderült, hogy jóskapista már előtte is kőgazdag volt és mellesleg mindenkiről kiderül, hogy van valami vállalkozása az flp mellett. S folymatosan mindenütt ugyanarra a tíz sikeres emberre apellálnak. Valamint vegyél olyan cd-t amelyen gipsz jakab elmondja, hogy lett sikeres. Arról ki beszél, hogy a többiek hogy legyenek sikeresek? továbbá azzal is van némi gondom, hogy olyan meberek, mint pl Gidófalvi Attila, most épp azt hirdetik, hogy flp a csúcs, met milyen baromi nagyon sikeres vagyok én. Csak az a gond, hogy nemrég még az Amway égisze alatt hirdette ugyanezt. Hát a hitelesség itt komoly csorbát szenved a szememben.

559. 328b38aacb (válaszként erre: 556. - Tempest)
2010. márc. 2. 10:34

"Akik direkt kukacoskodni mennek"..

Nos, itt mutatkozik meg az amatőrizmus. Aki ezt kukacoskodásnak veszi, annak még sokat kell tanulnia. A profizmus ott kezdődik, ha a povokatív kérdésben azt veszed észre, hogy a kérdező megerősítésre vár. Kételyei vannak amelyeket szeretné, ha eloszlatnák. Na de ha ez nem sikerül...akkor miről beszélünk?

558. Sanyo81
2010. febr. 26. 09:36
Tényleg! Ha már itt tartunk. Ez a légifolyosó téma nagyon érdekelne. És mivel én a mezőgazdaságban dolgozom, a kipufogó nélküli elektromos traki is meredek kissé. Na nem lehetetlen, de szerintem akkuról hajtani ilyen teljesítményigényes gépet elég soknak tűnik. Mintha úgy láttam volna, hogy csak ott használnak ilyet, ahol szedik össze a leveleket. De a talajmunkánál nem. Hát ez elég parasztos kérdés, nem is tettem fel még. :)
557. Sanyo81 (válaszként erre: 555. - 328b38aacb)
2010. febr. 26. 09:17
Ebben az esetben nagyon korrekt megoldás, ha azt mondja az előadó: megértettem a kérdésed, kérlek előadás után keress meg, megkérdezem a felsővezetőmet, ő biztosan tud Neked korrekt választ adni. Ebben az üzletben átlag emberek vannak, fodrászok, kombájnosok, bérgyilkosok, utcaseprők. Ki tudja, lehet az előadó egy jó beszédű 2 pontos volt... ő sem tudhat mindent. Ha tőlem megkérdeznék, hogy milyenek a Sonya kozmetikumok... mit mondjak? Az biztos, a lányok el vannak tőle ájulva milyen jó. "Ha érdekel, ... összehozlak olyan valakivel..." című szöveggel korrektül megoldottuk. De most kíváncsivá tettél, én megtudom fogni a szponzoraimat a kérdéseiddel? Elárulod? Van 1 háziorvos szponzorom, és egy 7 igazgatós felsővezetőm. Kérdést kérek Nekik. Hellóka.
556. Tempest (válaszként erre: 555. - 328b38aacb)
2010. febr. 25. 18:19
Ha valaki direkt arra játszik hogy sarokba szorítson valakit az valószíjüleg sikerülni fog neki. A termékek nem minősítí az előadó esetleges felkészületlensége, az max. az előadót minősítheti, de neki meg nagyon nehéz dolga lehet olyanokkal szemben akik direkt kukacoskodni mennek.
2010. febr. 25. 14:00
Rengeteg a negatív tapasztalatom az flp-vel kapcsolatban: Ez érvényes a marketingre és a termékekre egyaránt. Több előadáson is voltam, mindegyiken sarokba szorítottam az előadót, és a válasz végül minden esetben egy beismerő "nem tudom", vagy mellébeszélés volt. Ez már önmagában felvet hitlességi problémákat.
554. kingi7 (válaszként erre: 553. - Sanyo81)
2010. febr. 23. 20:37
Nekem 1,5 év tapasztalatom volt, épp eleget láttam, de ha neked jó, csináld :)
553. Sanyo81 (válaszként erre: 552. - Kingi7)
2010. febr. 23. 12:47

Szia Kingi7.

Tiszteletben tartom a véleményed a termékekről és az üzletről. Most elárulom én hogy jártam. A bőrproblémáim teljesen eltűntek, de amit legjobban vártam, hogy a pollenallergiám megszűnik, nem jött be. Én akkor teszem le a voksom a cég iránt, ha idén végre ezt is helyre teszi. Tény, hogy egy mostani előadás szerint kb. 10 féle cuccot kellene ennem iszonyatos dózisban. Most azért dolgozom, hogy ez ingyenbe kijöjjön. Szeretnék Nektek beszámolni májusban a tapasztalataimról. Megengeditek?

552. kingi7 (válaszként erre: 551. - Sanyo81)
2010. febr. 22. 23:17
Én másfél év alatt nem jöttem rendbe, de a szponzoraim gazdagottak és etettek a hülyeséggel!
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook