Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
491. Szasz23X (válaszként erre: 483. - Smiley-Dee)
2010. jan. 8. 09:11

Őőőőőőőőőő....

Elnézést, hogy ebbe beleszólok. Van 2 cicám, jólneveltek, sosem lopkodnak, nem karmolnak, stb.

Volt egy olyan boxerem, amit póráz nélkül kutyák közé és boltba lehetett vinni, tehát nem kicsit volt jólnevelt, és egy hasonlóan megfegyelmezett németjuhászom, amit a rendőrségtől selejteztek ki, ergo nekem az is sikerült, ami a "profiknak" nem.

Amikor összeköltöztem a párommal, kaptam tőle egy yorkit... És az első kutyám, hogy konkrétan ajándékozáson, illetve ha nem változik a helyzet, altatáson gondolkozunk. Szerinted ha én, aki sosem bántott állatot, kínomban már elverek egy 3 kilós kutyát, akkor mi lehet ott?

Ezt nem lehet így kijelenteni, hogy a gazdi a hibás. Soha semmi más állattal nem volt gondom, pedig köztük nőttem fel. Kutyák, lovak, macskák közt. Éppen ennél az egynél lennék én a hibás?

Amikor a kutyasulis közli, hogy ő már elaltatta volna.... Ott már lehet valami. Még mindig nem adom fel, de hidd el, ez nem igaz, hogy a gazdi a hibás vannak nagyon nehezen kezelhető, és teljesen kezelhetetlen állatok.

2010. jan. 8. 09:07

Sziasztok!

Nekem anyum csinálja már évek óta, mondjuk sokat nem foglalkozik vele, a családnak, barátoknak teljesen jó :D Az üzleti része mondjuk engem sem vonz. Használom, és csókolom... Ennyi :)

2010. jan. 8. 09:04

Kingikém te mitől érzed magad külömbenek???Feljössz ide van egy véleményed elkezdesz finomkodni, játszod a műveltet és közben lassan kinyalod mindenkinek csak IQ light beszólásaid ne legyenek:D nem ezt a világot éljük már!Olyan parasztnak tartasz amilyennek akarsz, pont nem érdekel!

Attól hogy én nem állok neki itt dicsekedni, még HR-esként dolgozom, irodát vezetek(pontosan jól értelmezem a szöveget), nem 90 ezerért szívok egy állami cégnél, nekem is van diplomám, van lakásom ami a sajátom és nem a szüleim vették nekem, van kocsink kettő is, a férjem neve elött Dr. van.

2010. jan. 8. 08:51

Smiley-Dee!

Elöször is én nem irtam rád sértő dolgokat, amit sérelmeztél az sem neked szólt, hanem általánosítás volt, ha nem érezted, hogy neked is szólt miért szóltál bele? (megmondom én, mert pontosan tudtad, hogy te sem vagy különb:))

Másodszor:nekem mindig kutyáim voltak, Rozi az első macskám, akivel az elején voltak gondok, nem is kicsik...de azt is láttad könyvelő asszony, hogy mikori hozzászólás volt? Azóta megoldódtak a gondok és tökéletes harmóniában élünk hárman a férjem én és Rozi, jah és munkánk is van:D, szóval megnyugtatlak nálunk minden rendben van és az hogy én milyen ember vagyok arról neked fingod se lehet!!!

Láttad egy korábbi hozzászólásomat is itt, amikor a barátnőm áramütött fiának helyzetét próbálták kihasználni a nagy FLP-sek? Olvasd el milyen körbe tartozol és állj fel a székből, kezd el énekelni a himnuszotokat, de közben nézz folyamatosan tükörbe és köpj egyet, max ennyit érdemelsz:)

Te sem kímélsz engem én mitől tegyem, ha valaki nem ért egyet veletek akkor az már csak rossz ember lehet ugye?

Én akkor is elmondom mindenhol ahol csak lehet , mennyire kell veletek vigyázni, mert egy minősülésért az anyátokat is eladjátok, hazudtok csaltok!Te például milyen árréssel dolgozol?Mennyivel többért adod el a termékeket?Akár mennyire dobálózol itt szavakkal és akár mennyire próbálsz itt lejáratni engem egy a vége, hogy szánalmas vagy, ennyi:)

És most jön az a rész, hogy felálhatsz a székből tudod:d himnusz tükör stb.:):):):):):):):):)

487. Smiley-Dee (válaszként erre: 486. - Spanglii)
2010. jan. 7. 22:06

Hopp, azért látom egy kicsit mások az terveink.

Az én kocsim is kp-re volt, de azért az nem egy havi fizetés...viszont mindenki harcoljon a saját álmaiért, neked a velorex, nekem a suzuki ignis volt, aztán persze majd egyszer lecserélem... :)

486. spanglii (válaszként erre: 485. - Smiley-Dee)
2010. jan. 7. 21:08

21 évesen meg tudtam venni álmaim autóját, nagyon nehéz volt de megvan :)

Az autó nem más volt mint egy öreg velorex, az ára egy havi fizetésem volt, nem is a pénzzel volt itt a gond hanem az hogy honnan szerezzek olyan velorexet melnyek vannak papírjai és át lehet íratni.

Még a szülőkkel lakok, a hátsó új ház jelenleg lomtár,de tavasszal, készre megcsinálom, jelenleg kb 95% osan kész van.

485. Smiley-Dee (válaszként erre: 484. - Spanglii)
2010. jan. 7. 19:13

Nagyon ügyes vagy! Teljesen jó a gondolkodásmódod.

Én sem verem el a pénzt.

Mondjuk nálam annyiban más a helyzet, hogy főiskolás voltam és vettek a szüleim egy lakást, amit kezdetben albérlők tartottak fent, aztán mikor dolgozni kezdtem egyből az én saram lett a rezsi, és próbáltam önfenntartóvá válni. Emellett nem igazán tudtam félre tenni, majd nyárra eljutottunk odáig, hogy házat tudtunk venni a párommal, és a szüleim segítségével, akik eljöttek kezesnek a hitelünkhöz, mert így jobb kamatpozícióba kerültünk.

Azóta a párom munkahelye került veszélybe, kiskönnyvvel kezdett dolgozni, most pedig munkát keres. Szóval a félre tett pénz mind elment, viszont amíg én a főállásom mellett tudom csinálni a másodállásaimat nincsen gond, ha pedig ő újra melót kap, már félre rakni is tudunk.

Mert mi sem vagyunk ezek a hitelre mindent emberek...tudod más a sütőjét is részletre veszi :) én meg nem győzöm most az ilyen ismerőseim hiteleit egybe pakolni és kiváltó megoldásokat keresni nekik :)

Nálunk most a mosogató gépre és a szigetelésre megy a gyűjtés :) (azért egy picit még így sikerül)

De 21 éves korodra álmaid autóját...azért nem annyira tudom elképzelni :) jól ismerem a befektetéseket és megtakarításokat, azokhoz is kell azért idő...szóval ügyes vagy!


Otthon laktál amíg nem vettél saját házat?

Mert ha én is otthon laktam volna a ház vásárlásig és nem egy lakást tartottam volna fent, biztos könnyebb lett volna többet félre tenni.

484. spanglii (válaszként erre: 479. - Smiley-Dee)
2010. jan. 7. 18:30

Teljesen tiszességes munkából van ami van, a titok nyitja egyszerű, nem verem el a fizetésem hanem félreteszem és ha csak egy 80 ezres fizetést nézünk akkor is évente megvan jó pár ft, mellette meg maszekolgatok is , persze nagyon olcsón. Lomtalanításkor össze szedek ezt azt és abból is van pénz.

Ha az ember nyitott szemmel jár akkor sokra viheti.

2010. jan. 7. 14:18

Rami!

Most olvastam a macskás fórumon, hogy a macskáddal sem tudsz bánni és állandóan megkarmol és harap...Tudod egy állatviselkedési tanácsadó szerint soha sem az állattal van a baj, hanem a gazdájával...ez sok mindent elárul rólad!

Nekem van 3 kutyám 2 macskám, tökéletesen boldogok, jól neveltek stb...ez is elárul rólam dolgokat...

2010. jan. 7. 13:59
szóval inkább nagyképűsködjön Spangli :) az jobban tetszik :)
2010. jan. 7. 13:59
Inkább ilyen fajta nagyképűség, mint Spanglijé, mint Rami "ki ha én nem" stílusa, közben pedig állítom fingja nincs a világ dolgairól, tanultabbnak, műveltebbnek tartom magunkat jóval, mint ezt a nőszemélyt, főleg ha csak azt nézzük melyikünk mihez ért, mit tanultak és mennyi különböző szakmai területen megálljuk a helyünket egyenként...Rami, ha megint nem tudnád értelmezni a mondataimat: mindannyian egyenként több területen megálljuk a helyünket szakmailag, speckó én a számviteli munkatárs mellett alkuszként is dolgozom, az flp-t pedig most kezdtem csak egyfajta kedvtelésből, de ahogy Kingi is írta, több mindent tanulhatsz a független trénerek személyiségfejlesztő könyveiből, mint a suliban...
2010. jan. 7. 12:46
tisztelet a kivételnek!
2010. jan. 7. 12:45

Egyre jobban bírlak Kingi :)

Spanglinál azért megnézném, hogy ez mennyire tisztességes, nem protekciós meló amivel ez sikerült, mert sajnos akinek megy, ott mindig erről van szó...

478. kingi7 (válaszként erre: 474. - Smiley-Dee)
2010. jan. 7. 11:38
A tiéd példa volt, hogy megvédd magad, míg spanglié gizdulós :DDD
477. kingi7 (válaszként erre: 471. - 1ea7976753)
2010. jan. 7. 11:37

Figyu, tényleg nem tudom, hogy ezt a paraszt stílust honnét veszed, de eléggé alpári!

A másik, hogy én is ellene vagyok az FLP-nek de nincs ilyen IQ light beszólásom...

Ha tudni szeretnéd, azért lehet az mlm cégeknél nagyon sokat tanulni, amit az életben hasznosítani tudsz. pl: kommunikációt, ami neked látom nem megy... az más, hogy nem a meggazdagodásra alkalmas jelenleg, bár 15- évvel ezelőtt igen :)

2010. jan. 7. 08:13

Tudjátok, hogy utálom, ha általánosítanak...

Tudom, hogy vannak beképzelt, bunkó, elvakult FLP-sek, de az én köröm nem ilyen...nem erőltetünk senkire semmit, mindenkivel ismertetjük az infókat, és ők eldöntik...nem mondjuk betegnek, hogy ettől tuti meggyógyul, csak azt, hogy segíthet a termék...

475. Smiley-Dee (válaszként erre: 473. - Smiley-Dee)
2010. jan. 7. 07:45
Bocs, mégsem szerencse, mert az nincs, jól ismerted fel a lehetőségeidet :) gratulálok!
474. Smiley-Dee (válaszként erre: 468. - Kingi7)
2010. jan. 7. 07:42

Tudom, hogy nem nekem szólt de: én nem akartam nagyképűsködni, csak védtem az álláspontom és hoztam egy példát... :)

Én nagyon örülök ha sikeresek vagytok, bármiben, hiszen az országot csak így lehet előre vinni...és ti ismeritek az FLP-ét valamennyire, de állítom a csaj azt sem tudja mit beszél!

mi sem vagyunk egy állásponton mégis tudunk normálisan beszélni egymással, egyikőtöktől sem láttam ilyen undorító hozzászólást... na ez az inteligencia! :)


Kedvenc mondásom, ha sikeres akarsz lenni, járj sikeres emberek közé, mindegy, hogy miben azok!

Hasonló hasonlót vonz, tudjátok :)


Kedves volt a hozzászólásod Kingi :)

473. Smiley-Dee (válaszként erre: 465. - Spanglii)
2010. jan. 7. 07:34

Te szerencsés vagy, de ez sajnos az emberek 90%ának nem megy...

viszont te nem is vagy ilyen nagyképű paraszt mint ez a csaj...

472. Smiley-Dee (válaszként erre: 471. - 1ea7976753)
2010. jan. 7. 07:32

Idefigyelj te kib*szott okos picsa, mire vagy annyira nagyképű? Nehogy azt mond már, hogy ennyi idősen ennyit tudsz az életről! Én is csak azért tudok ennyit mert jó a neveltetésem, és mert 12 éve ezzel a céggel élem a mindennapjaimat!

azért keresek 90.000et mert közalkalmazott vagyok, írtam, hogy állami cégnél vagyok! Tudod, fizetési táblánk van...és nem fekszem le senkivel, hogy ez több legyen! Nem vagyok erkölcstelen!

A cég amiről beszélek a szüleimé! Nem a forever, ők a saját vállalkozásukat vezetik, édesanyám a környék legjobb minőség vizsgálója például...

A verseny hivatal nem csak minket büntetett meg, te is tudhatnád, ha ennyire okos vagy... az a rengeteg pénz, amit elköltenek emberek hálózatban kapható termékekre hiányzik valahonnan...az állam megpróbálja pótolni büntetésekkel...


Nem tudom neked milyen végzettséged van, de azt biztosra veszem, hogy szöveget értelmezni nem tudsz...

2010. jan. 6. 22:00

KedvesSmile-Dee!!!:D elnézésedet kérem, kicsit elkapott a hév:D ,de meg kell értened:D


Én Hr-es vagyok nagyon sok könyvelöt ismerek, de egyik sem keres 90000Ft-ot! Te szerintem a pancser kategóriába tartozol:D Bár még azok is jobban keresnek!Ezen kellene kicsit elgondolkodni nem?


A Cégetekről meg csak annyit, hogy elöször is az nem a tiétek, ügyes volt aki kitalálta, mert ugy gazdagodott meg, hogy nektek posztokat ad(ott) el(te elélvezel attól hogy manager vagy) ő gazdag lesz és nem lesz kenyér gondja:D

A másik, ha ti olyan jogszerűen csináltok mindent akkor a Gazdasági Versenyhivatal miért büntetett meg 60 millára????(könyvelőként tudhatnád, hogy ilyen mértékű büntetéseket nem akármiért szabnak ki).

A harmadik:D a legjobb érvelésedet ütöm agyon most:D : az hogy egy cég több országban van jelen nem jelent semmit, mert mindig az adott ország törvényeinek és jogszabályainak kell megfelelnie(ez amúgy benne is van a termékforgalmazói regisztrációs lapotokban a pontos elhelyezkedését nem keresném ki, megtalálod te vagy olyan képzett:D)következésképpen ha a Magyar Állam nem tartja szabályosnak megtilthatja a müködést, ettől még a többi 142 országban működik csak te itt Mo-on megszivod:D érted ugye a két diplomáddal?:D


Nah ezt kapd ki kisanyám:D

470. kingi7
2010. jan. 6. 16:34
Soha semmi nem bosszant fel jobban,mint amikor valaki dicsekszik!!! Undorító!!!
469. kingi7 (válaszként erre: 467. - Spanglii)
2010. jan. 6. 16:33
Nekem nem sikerült szintén fogynom vele? és? De máshogy sem, mert a szervezetem ellenem dolgozik..nincs csodaszer, nem mindenkinek jó, de van akinek igen...:)
468. kingi7 (válaszként erre: 465. - Spanglii)
2010. jan. 6. 16:30

Ne nagyképűsködj légyszíves!Nem itt kell dicsekedni. örülj neki, hogy ilyen jól keresel! vannak még egy jó páran,hidd el :)

Ki ebből, ki abból éri el! Ő az FLP-ből szeretné, és a szüleinek sikerült is :)

467. spanglii (válaszként erre: 462. - Smiley-Dee)
2010. jan. 6. 16:28
én egy hét alatt fogytam 10 kilót aloe nélkül :))
466. kingi7 (válaszként erre: 464. - Smiley-Dee)
2010. jan. 6. 16:28
Hát igen, azért elég agresszív volt...de ne foglalkozz vele! :)
465. spanglii (válaszként erre: 461. - Smiley-Dee)
2010. jan. 6. 16:27

Én 21 évesen megvettem álmaim autóját (kp ben nem hitelre)

27 évesen házat vettem (nem hitelre)

4 éve építettem a házam mögé (nem hitelre)

jövőre átépítem a házam (nem hitelre)

És nem mlm ből nem flp ből hanem a fizetésemből teszem mindezt.

464. Smiley-Dee (válaszként erre: 463. - Kingi7)
2010. jan. 6. 14:39

Nem ez a hosszú távú célom nyugi :)

Jelentkeztem már máshova :)


Látod, veled sem vagyunk egy állásponton és mégis tudunk normálisan beszélni egymással...

Az illető írása nagyon csúnya volt, ez már tényleg felbosszantott :)

463. kingi7 (válaszként erre: 461. - Smiley-Dee)
2010. jan. 6. 14:05
Hát 90.000.- az nem sok, nekem mondjuk van egy pár könyvelő ismerősöm, de mind jóval többet keres... miért nem csinálod akkor maszekban? Elég jól fizető munka :)
2010. jan. 6. 12:42
Ja és ha rendesen fogyasztanák a termékeket nem szédelegnének az éhségtől :) az aloe táplál :) én az aloés fogyókúrával fogytam 10 kilót egy éve, nem hiztam vissza semmit és egészségesebb vagyok mint valaha, pedig előtte is ettem már a termékeket...
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook