Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
526. Veronika27 (válaszként erre: 525. - Ametiszt25)
2011. jún. 1. 22:02
Igen, szerintem se halogasd, nehogy tovább terjedjen!
2011. jún. 1. 17:20
Igen,most hogy jobban belemélyedtem,mindenhol fizetős az első hpv szűrés. Akkor nem lenne az,gondolom én,ha a rákszűrés eredményem nem lenne jó...mivel költözöm Miskolcra,ott kell néznem nőgyógyászt. Mert az eredményért oda jobban vissza tudok menni. 8ezer ft-ért találtam egy magánrendelőt,oda volt időpont 2 hét múlva. Minél előbb el szeretnék menni.
524. Veronika27 (válaszként erre: 523. - Ametiszt25)
2011. jún. 1. 16:02
Úgy tudom, a teszt mindenhol fizetős.
523. Ametiszt25 (válaszként erre: 522. - Ametiszt25)
2011. jún. 1. 15:58
A bőrgyógyászom is sztk-ba rendel,de neki fizetni kell a tesztért...
522. Ametiszt25 (válaszként erre: 521. - Veronika27)
2011. jún. 1. 15:55
Én is sztk-ba voltam,mindkét orvoshoz kell időpontot kérni. Ezekszerint nőgyógyászhoz mentél. Én is oda megyek.
521. Veronika27 (válaszként erre: 520. - Ametiszt25)
2011. jún. 1. 15:34
Én nem magánrendelésre mentem, hanem a közrendelőbe, nőgyógyászhoz, mert a bőrgyógyászatra időpontot kell kérni, a másikra meg nem. Legalábbis nálunk.
520. Ametiszt25 (válaszként erre: 519. - Veronika27)
2011. jún. 1. 14:07
Én is bízom benne! Neked ezt a nőgyógyász mondta? Szerinted melyikhez érdemesebb menni? Bőr-vagy nőgyógyászhoz? Bár nálunk mindazt megcsinálja ingyen a nőgyógyász,mint amit 5500ft-ért a bőrgyógyász.
2011. jún. 1. 09:59

Reméljük a legjobbakat:)

Nekem nem tipizálták, a doki annyit mondott, hogy ez a gyenge változat.

Majd írd meg, hogy mi volt.

518. Ametiszt25 (válaszként erre: 517. - Veronika27)
2011. máj. 31. 19:42
A páromon semmi tünet. Tudom ez még nem jelent semmit. De elmegy ő is vizsgálatra. Bár szerintem ha nálam kiderül melyiket kaptam el, ugyanaz van meg benne is. Egyelőre azt tudom tenni,hogy immunt erősítek és ecsetelek. :) A párom pedig kivizsgáltatja magát. A nőgyógyászati rákszűrésem eddig mindig jó volt, gondolom ha odabent elterjedt volna,akkor rossz eredményt kaptam volna. Elmegyek egy nőgyógyászati hpv szűrésre is, már kértem időpontot. S csak abban bízom hogy alacsony kockázatú lesz :)
517. Veronika27 (válaszként erre: 516. - Ametiszt25)
2011. máj. 31. 15:25
Enyém is elkapta, rajta majdnem egy évvel később jöttek ki...
516. Ametiszt25 (válaszként erre: 515. - Veronika27)
2011. máj. 31. 13:09

Szia!


Van párom, 10 éves a kapcsolatunk. De ezek a szemölcsök már olyan fél-egy éve ha rajtam vannak. Eddig sem védekeztünk óvszerrel,szerintem meg már felesleges. Még várok az eredményre, szedem az immunerősítőt és a kencét is használom, de a párom is elmegy majd szűrésre. Szerintem ha már bennem van, akkor teljesen úgysem irtható ki a szervezetből =/ de annak örülök,hogy semmi viszketés, semmi terjedés nincs, sima bőrszínű kicsi dudorok.

515. Veronika27 (válaszként erre: 514. - Ametiszt25)
2011. máj. 31. 12:28

Bizony, hpv-d van, az a fajta, amelyik csak kinövéseket okoz. Nekem ugyanez volt, viszont viszkettek is, amíg előjöttek, utána már nem. Nekem a Condyline kevés volt, de neked lehet elég lesz. Több, mint fél év, mire elmúlik, sokszor maga a szervezet győzni le mindenféle kezelés nélkül. Viszont ha gyenge az immunitásod, akkor kell a kezelés.

Partnered van? Védekezni kell, muszáj az óvszer :/

2011. máj. 29. 10:28
Sziasztok! Nekem 2éve jött ki 4 kis szemölcs a szeméremdombon. Nem viszket,nem éget,bőrszínűek. Nem az a karfiolkinézetű,hanem laposak.Elmentem bőrgyógyászhoz,és adott rá egy gyógynövényes kencét. Kenegettem egy évig,de nem múlt. Nemrég voltam nőgyógyásznál rákszűrésen,megvizsgált,odabent egy szemölcsöt sem látott. A rákszűrés eredménye jó lett. Visszamentem egy másik bőrgyógyászhoz,aki vett mintát a szemölcsökből,írt fel Condyline-t és immunerősítőt. Volt valakinek hasonló esete? Hogy csak pár db szemölcs alakult ki,nem viszketett,nem terjedt el? Lehetséges hogy ez a hpv-nek egy enyhébb változata? Az immunerősítőt és ecsetelőt köv héten tudom kiváltani. Remélem használni fognak!
513. dancsa
2011. ápr. 27. 17:02
sziasztok. 40 éves vagyok, 24 éves koromban egy rákszűrésen fedezték fel a hpv virust nálam, ezzel együtt a méhnyakam rákmegelőző állapotba került. Megműtöttek, levették a külső méhszájat és a méhnyakat. időben voltam. akkor már volt egy 3 éves lányom, és 7 éve született még egy. Azért ha az éves rákszűrésre megyek, 2 hétig tiszta ideg vagyok.
512. 06bfdda89d (válaszként erre: 511. - Aki75)
2011. ápr. 27. 13:55

"az antibacteriális biztosan jó, azokat nem teszteltem..."


Nincs kedved tesztelni?:)


"Otthon nincsenek multirezisztens bacik...jobb lenne ha nem is nevelnénk ki őket, ezért nem szeretném ha otthon mindenki speciális fertőtlenítőszerrel mosna kezet... "


Öh...na igen...Így már nekem is valami dereng...Szerintem volt erről szó az első félévünkben...Hopp!Meg is van.Ott nagyon kritizálta a tanárnő,hogy hiába virucid/bactericid/fungicid/mindencid...mert ugye ki az,aki a megfelelő ideig mossa a kezét...Persze megint szidta a szakácsokat.:DDD (kedvenc témája volt:)Nem igen volt olyan étellel átadható fertőzés,ahol ezt ne mondta volna,vagy valami hasonló utalást...Huh...:P Aztán mikrobin a férgekkel ijesztettek be,3.félévben meg az egészet kutyulva ránkzúdították...Klassz mi?:DDD


"A háztartás nem kórterem, műtő:) "


Az lehet,de pont ma hallgattam mikrobi előadáson (ÁOK),hogy mindenhol "kaki" van...:DDD Erről mi a véleményed?(Hepa A volt a téma:)


"szappannal is csökkenthető a csíraszám... "


Ez szerintem nagyon megnyugtató hír...:)Hivatalosan is átadható ez,vagy ez nem igazán tankönyvi?Ha érted,hogy mire célzok...

Meg mondok is egy példát: ma (tudod jól mit tanulok...) elhangzott egy olyan mondat,hogy nyers zöldséget se együnk.(szintén hepa A vonatkozásban)Na gondolhatod,hogy lefordultam a székről...:)


"Ja igen, hatalmas bicnic... óriási lehetőség a pánikkeltés..."


Ehhe-he-he...:DDDDDDDDDDDDDDDDD Ok!:)

511. aki75 (válaszként erre: 512. - Spéci Nőci)
2011. ápr. 27. 08:55

Szia:)

Ennyi kérdés:)

A szilárd szappan tele van tápanyaggal:) az antibacteriális biztosan jó, azokat nem teszteltem...de ha van benne fertőtlenítőszer, akkor remélhetőleg elöli a bacikat.

Otthon nincsenek multirezisztens bacik...jobb lenne ha nem is nevelnénk ki őket, ezért nem szeretném ha otthon mindenki speciális fertőtlenítőszerrel mosna kezet...

Professzionális szerekről van szó, egészségügyi környezetbe kifejlesztve...

A háztartás nem kórterem, műtő:)

Az influenza cseppfertőzéssel terjed... a kézmosás hasznos és fontos, de szappannal is csökkenthető a csíraszám...

A levegő útján terjedő vírusról van szó...így csak kiegészítő megelőzési mód a kézmosás....

Ja igen, hatalmas bicnic... óriási lehetőség a pánikkeltés...

510. 06bfdda89d (válaszként erre: 510. - Aki75)
2011. ápr. 21. 14:33

:)

Na ja.

Figyelj csak...Gondolkoztam ezen,amit mondtál...Én sem értem.És ha már én sem értem,ne is csodálkozz,ha aki nem tanulta nem érti...Szóval mi az igazság ezzel a kézmosással kapcsolatosan?Most ha én kimegyek a fürdőbe,fogom a folyékony átlag szappanom,azzal én a látható szennyeződéseken kívül lemosom a bacikat és vírusokat is?Vagy csak akkor,ha fertőtlenítő kézmosóm van és azt az előírásnak megfelelően használom?És az is igazából elöli őket és azért megoldás...

2011. ápr. 19. 11:48

Idesüss,mit hoztam neked:

[link]

A kis édes...:D

508. 06bfdda89d (válaszként erre: 507. - Aki75)
2011. ápr. 19. 11:45

Ja igen,azt én is hallottam.:)


Na ja...A bacik legalább élnek...:)))Meg van köztük aranyos is.Tényleg...én még aranyos vírusról nem is igen hallottam...:O Na jó...hacsak nem a csunya bacikat bántja.Tudod: az én ellenségem ellensége az én jó barátom...:DDD Öh...ez persze lehet,hogy pont itt nem annyira igaz...:)


Ja,meg az édi,ha baci oltó injekciós tűnek használjuk őket!:)

507. aki75 (válaszként erre: 506. - 06bfdda89d)
2011. ápr. 19. 08:24

Köszönöm a vírusokat:) bár jobban szeretem a bacikat...

A CDC.goc-ra gondoltam, több tanulmány is készült a témában, amerikában elfogadott eljárás a kisfiúk körülmetélése.

506. 06bfdda89d (válaszként erre: 505. - Aki75)
2011. ápr. 18. 14:38

:)Na hali!:)


Hát...ennyire nem érdekel a téma...Vagyis a bacikat meghagyom neked,kedves kollega!;)Meg a vírusokat is!Na jó...azért nem teljesen...:)

Amúgy meg...Erre gondoltál?

[link]

505. aki75 (válaszként erre: 504. - 06bfdda89d)
2011. márc. 27. 19:59
A fityma szövetében jól szaporodnak a vírusok, főleg a HIV vírusa. Több tanulmány is van ezzel kapcsolatban.A CDC honlapján nézz körül:)
504. 06bfdda89d (válaszként erre: 302. - Aki75)
2011. márc. 24. 14:09

Pedig az USA-ban milyen elterjedt szokás!Anyagod van az állításaidról?(Esetleg.Köszi!:)


/Nálunk domináns lehet a félelem/

503. 7529edede9 (válaszként erre: 502. - Gabri85)
2011. febr. 28. 20:41
Neked is meg kell nézetni a HPV-t mert hiába gyógyul meg a párod ha te fertőzöl.Magánúton megnézik neked is.
502. Gabri85
2011. febr. 28. 19:08

Sziasztok!


Párom nickjével írok(fiú vagyok),ezért ezer bocs előre is.Kérdésem,hogy ő HPV-gyanús,egyenlőre még nem tuti semmi,de ha ő neadjisten az,akkor ugye valószínűleg én is?És ha igen,honnan tudom,h amikor gyógyult lesz-mert az lesz,más eset szóba sem jöhet-akkor nem fogom-e visszafertőzni,illetve,h én fertőzhetek-e egyáltalán és biztos-e,hogy én is elkaptam,lehetséges-e ez?

Kicsit sok ez igy együtt,bocsánat.

Segítségeteket előre is köszönöm,üdv:B.

501. Gabbis
2011. febr. 24. 21:40

Helo.Kis segítséget szeretnék kapni. 2 hete fedeztem fel magamon egy kis elváltozást.El is mentem másnap orvoshoz, ott megállapították, hogy szemölcsök( nagyon kicsik voltak), lefagyasztotta őket, majd kaptam kenőcsöt, 3 nap kenés után, már alig látszott vmi. Csak egy bajom, van, hogy Londonban vagyok, ami egyrészt jó, mert minden ingyenes volt, még a krémet is ingyen kaptam. Csak nem tudom, h milyen tesztet (kenet, vér) csináltak, csak annyit írtak az eredményeimre:( 4nappal!!!később), hogy minden ok. Szerintetek a típus meghatározás várhat még 2 hónapot?

Köszi a segítséget

500. Veronika27 (válaszként erre: 488. - CCBarbi)
2011. febr. 21. 22:28
Combon, az eléggé tág, de hol?
499. Veronika27 (válaszként erre: 492. - Mancuriai)
2011. febr. 21. 22:26
Az én dokim is ugyanezt mondta.
498. Veronika27 (válaszként erre: 495. - PsychoCica)
2011. febr. 21. 22:25

Nekem savval kezelték, totál elmúlt tőle. Páromét fagyasztották. Én még nem adnám fel a reményt.

Immunerősítőt szoktam felírni (Isoprinosin), de a grape cseppeket folytasd, az is remek. A szemölcsök lassan gyógyulnak, fél év is kell, mire "tiszta" leszel.

497. Veronika27 (válaszként erre: 494. - Norcyka)
2011. febr. 21. 22:24
Attól függ, hogy a több, mint 100 fajtájából melyikkel fertőződtél meg.
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook