Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
2011. okt. 24. 22:08
Sziasztok! Nálam márciusban fedezték fel a hpv gyanút, és azóta is sok vizsgálaton voltam, és szeptember óta tudom, hogy magas rizikójú hpv-m van. A párommal január óta vagyunk együtt, és az volna a kérdésem, hogy az isoprinosine, és a grapefruitmag csepp mellett, lehet h nem teszünk meg mindent a gyógyulásom érdekében? Szabad szeretkezni így, vagy hanyagolnunk kéne, amíg meg nem gyógyulok? Árt az nekem ha továbbra is aktív nemi életet élek vele? És ha leállunk, az használ? Ki hogy látja? Segítsetek, mert bizonytalanságban és bűntudatban élek, hogy vajon ártok-e így magamnak, és vajon lesz-e következménye. . . ? Várom a válaszokat! Előre is köszi! Mókusmaki
555. ecsina
2011. szept. 29. 19:22

Szia!


Elvileg szülés közben nyelte be...elvileg.Nálam nem mutatták ki.Minden szűrővizsgálatom negatív volt, és azzal vigasztaltak,hogy ha kimutatták volna sem császároztak volna, mert annyira ritka betegség. Köszi!!

A történetünket egyébként az oldalamon naplóba fogom írni,így nyomon követhetitek és ezerrel kampányolok a hpv oltás mellett.Itt nemcsak a lányok,nők,hanem a csecsemők is veszélyeztetettek, és erről senki sem beszél!

554. Mercike74 (válaszként erre: 553. - Ecsina)
2011. szept. 28. 23:15

Szia ecsina!

A kis fiad ,hogy lehet hpv fertözött?Ugy hallottam gyerekeknek ez nincs,de ezek szerint nem jól informáltak!Veled érzek az én kis fiam fejbőre nem 100% de ugy tünik ,hogy pikkelysömörös ,mi is küzdünk ,már rengeteg mindent ki probáltunk....tudom mit érzel!!!!!Hallottam most az mms cseppet ,esetleg hallottál rola vmit ,álitolag minden virust le gyilkol ...Nekem pedig hpv 6 és 56 van ,lehet ki fogom magamon probálni!Üdv :Merci

553. ecsina
2011. szept. 28. 21:18

HPV...mostanában sokat hallott dolog.Mindenkinek a méhnyakrák ugrik be róla, vagy különbözö nem úton terjedő betegségek.


Szeretném egy olyan szemszögből megmutatni ezt az agresszív vírust, amiről nem hallani, de jelen van. Nem az ijesztegetés a célom, hanem a segítségnyújtás. A betegek egymásra találása,egymás segítése.


Egy anyuka vagyok...egy anyuka, aki a gyermekéért küzd...a gyermek pedig egy alig másfél éves kisfiú,aki születése óta a hpv-vel küzd.


Várok mindenkit,aki segíteni szeretne, segíteni tud, segítségre vár, vagy csak megosztaná saját történetét.

2011. szept. 17. 01:48
Sziasztok!Nekem hpv 6 és 56 van :-(Az 56 -os mit jelent?Köszönöm a segitséget!!!
551. yade
2011. szept. 14. 16:42

A grapefruit cseppek nekem is segitettek, valamint a szalas zold tea, es ginseng kapszula. nem kell az isot szedni, rengeteg mellekhatasa van irto dragan! boven eleg immun tuning van termeszetes forrasbol, mint hogy meg mellekhatasokkal mergezze az ember a szervezetet.


mult heten lett kesz az egy eves kontrol rakszuresem - P1 :))

550. Veronika27 (válaszként erre: 549. - Picur12)
2011. szept. 5. 13:12
Szivesen
549. picur12 (válaszként erre: 548. - Veronika27)
2011. szept. 4. 19:53
Ja igen, olvastam róla... a dokim azt mondta, hogy egy éven belül megszűnik, mármint a kordában tartással olyan állapotba hozható, hogy jó legyen ... rendben, utánanézek ennek a cseppnek, köszi :)
548. Veronika27 (válaszként erre: 545. - Brigitta2121)
2011. szept. 4. 19:37

Pontosítanék kicsit: a vírus nem tűnik el a szervezetből SOHA, csak az immunrendszer kordában tartja, ha jól működik. Ezért kell az immunerősítés.

Picur, szedjél grapefruitmagolaj cseppeket!

547. Veronika27 (válaszként erre: 542. - Picur12)
2011. szept. 4. 19:35
Hát tudod ezt nehéz megálapítani, mert szemölcseim voltak és a bogyó mellett engem mással is kezeltek. Azt biztos, hogy fél év, mire az enyénhez hasonlóból helyrejön az ember.
546. picur12 (válaszként erre: 545. - Brigitta2121)
2011. szept. 4. 19:25
Köszönöm a tanácsokat :) a diéta az már megy, mert inzulin gondjaim is vannak, szóval azzal nincs gond... remélem tényleg elmúlik majd, mert babát is szeretnénk, de így nem akarok belevágni, még akkor sem, ha nincs rá veszéllyel
2011. szept. 4. 19:23
Nekem is hasonló volt kb 3 éve... És P2-m is volt, viszont nekem semmilyen kezelést nem kaptam, azt mondták, hogy ez még nem olyan rossz. Aztán nekem volt rosszabb is, de aztán egyszer csak magától minden eltűnt..Tanácsaim: immunerősítés, megfelelő táplálkozás, vitaminok, és stressz kerülése. Gyógyszer erre nincs sajnos, a vírus majd magától fog "eltűnni" a szervezetedből, de addig is hordozó maradsz :(
544. picur12 (válaszként erre: 543. - Brigitta2121)
2011. szept. 4. 18:57
Szia, nekem semmilyen látható jele nincs, és úgy tudom a magas rizikójú HPV nem is okoz nagyon külső jeleket... nekem 58-as van
2011. szept. 4. 17:47
Nos, a HPV vírusnak majdnem 100 fajtája van, ezeket rizikó alapján csoportosították. A nemi szemölcsök nem feltétlenül jelennek meg, ezek tünetek... Neked "picur12" vannak szemölcseid? Vagyis pontosan mit diagnosztizáltak?
542. picur12 (válaszként erre: 541. - Veronika27)
2011. szept. 4. 17:36
Még nem voltam, jövő héten megyek és akkor ír valamit... Neked segített?
541. Veronika27 (válaszként erre: 540. - Picur12)
2011. szept. 4. 17:32
Isoprinosine-t írt fel? Én azt szedtem. Nálam minden oké egy ideje, a férjem viszont már másodszorra szenved vele :/
540. picur12 (válaszként erre: 539. - Veronika27)
2011. szept. 4. 13:57
Szia, azt mondta, hogy ír fel gyógyszert immunerősító kúrát kell csinálnom, és állítólag egy év alatt eltűnik... hát nagyon remélem :( És Veled mi a helyzet?
539. Veronika27 (válaszként erre: 538. - Picur12)
2011. szept. 1. 21:28
Oh szegény:( És mit mondott az orvos??
538. picur12
2011. szept. 1. 17:59
nekem 58-as derült most ki... magas rizikójú
537. picur12 (válaszként erre: 536. - Yade)
2011. aug. 23. 11:42
Szia, köszönjük szépen :)
536. yade
2011. aug. 22. 16:41

sziasztok,


az uj elkeseredett forumozoknaknak javasolnam, h olvassanak vissza a forumban, nagyon sokat irtunk es irtam is mar a hpvrol, tapasztalatokat, tanacsokat, oromoket es banatokat.


en azota is tunetmentes vagyok (kopp-kopp) de hozzateszem, h mindenfajta probalkozas hiabavalonak minosult, egyedul a lezeres eltavolitas vezetett "vegleges" gyogyulashoz. ketszer voltam lezeren (azert kellett ketszer, mert az elso alkalommal amikor voltam, nem lehetett mind leszedni, annyi volt), az elso utan az ott maradt szemolcsok 95%-a magatol elkezdett visszahuzodni es szep lassan teljesen felszivodtak.


nagyon jo szivvel ajanlom mindenkinek a hpv centrumot, ott lehet beutalot kerni a margit korhaz laser sebeszeti ambulanciajara. dr. Fabian egy iszonyatosan jo orvos, o rendel itt es vegzi a mutetet - tb-re.


a tipizalasnak amugy nem tudom h mi ertelme van, hiszen ugysem tudnak kezelni max. lezerrel ha vannak szemolcsok, ha nincs akkor meg csak para az egesz, szerintem.


tudom, h undorito hosszadalmas es nagyon elkeserito, de elobb-utobb vege lesz es csak egy rossz emlek lesz az egesz! ES NEM FOG VISSZAJONNI! nekem sem es nektek seM!!!!! nekem volt regebben intim herpeszem is, kb. ot eve, es az sem jott vissza azota sem. hinni kell, h nem jon vissza :) KITARTAS+!

535. picur12 (válaszként erre: 534. - Veronika27)
2011. aug. 21. 11:42
Szia, már megnéztem, hát eléggé izgulok, hogy mi lesz :{
534. Veronika27 (válaszként erre: 533. - Picur12)
2011. aug. 20. 20:31

Ajánlom a hpv centrum oldalát, ahol egy videóból megérted a hpv-t.

Nekem szemölcseim voltak, azt kezelték savval, azaz lemarták a bőrt. Ugyanezt férjemnek fagyasztották.

Neked ha nincs külső jele, akkor nem lesznek szemölcseid, a tipizálás majd megmutatja, hogy a több mint 100 hpv fajtából melyik van neked.

533. picur12 (válaszként erre: 532. - Veronika27)
2011. aug. 19. 22:25
Szia, az mit jelent, hogy savazták? nekem azt mondta a doki, hogy semmi külső jele nincs, de a vérvételből gyanítja a dolgot, és a tipizálásra várok...
2011. aug. 19. 22:22

Én is vagyok...

Férjemnél ismét visszajött, azóta szedetek vele vitamint, (igaz előtte is mondtam neki, de hát férfiak...), nálunk nem volt tipizálás, doki szerint a szemölcsök egyértelműsítik, h melyik fajta van... Wartner-rel fagyasztja, mert neki előtte is fagyasztották, nekem meg 2 éve savazták...

531. picur12 (válaszként erre: 530. - Dittke89)
2011. aug. 19. 19:56

Szia, hát majd 31.-én kiderül, hogy milyen típusa van bennem, de azt mondta a doki, hogy szerinte igen :{

Veled mi a helyzet?

2011. aug. 16. 06:03

Szia. Igen!

Te is hasonló cipőben jársz?

Én nagyon el vagyok keseredve! :(

Írj! lécci!

Jó lenne valakivel beszélni erről!

dittke89

529. picur12
2011. aug. 13. 20:24
Sziasztok, valaki jár még ide esetleg?
2011. júl. 27. 12:29

Sziasztok!

Nekem évekig voltak szemölcseim, mindig lézerrel szedettem le. Egy pár hónapja nincs egy sem, de sajnos tudom, hogy ez nem jelent semmit, bármikor visszajöhet. Viszont szeretnék kérdezni tőletek valamit, hátha valakinek van tapasztalata az indol3c nevű kapszuláról.(ami elvileg felveszi a harcot a szemölcsök ellen) Én még tavaly rendeltem meg interneten, és egy egész dobozzal beszedtem. Aztán abbahagytam, majd február környékén allergiás tüneteket vettem magamon észre. Elmúlt, de pár hónap múlva visszajött. Azt mondta az orvos, hogy 8O %-ban a tabletta lehetett a felelős, most ott tartok, hogy teljes tesztet kell csinálni allergiára. Soha életemben nem voltam allergiás semmire, most mégis viszkető kiűtések vannak a bőrömön. Valaki próbálta már ezt a tablettát, és tapasztalat?

527. Norcyka
2011. jún. 19. 15:17
Negatív lett a rákszűrés :) Legközelebb 6 hó múlva kell menni :)
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook