Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2010 Január 19-től! fórum

90 napos diéta 2010 Január 19-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. ápr. 23. 18:53

Kicsit elvesztem, anyósom eltörte a lábát, hozzá rohangáltam a kórházba.

A fogyit tartom, hét közben leadtam, amit a hétvégén felszedtem. 70 kiló vagyok. (hurrá)

2010. ápr. 22. 16:04
Énis ma ráálltam és ugyanaz mint másfél hetem pedig mindent betartok és még mozgok is...remélem beindl vmikor,,,vmi ötlet mitől indithatnánk be, mit fogyasszunk többet és mit kevesebbet?
2010. ápr. 22. 08:35

Sziasztok csajok!


Szerintetek , elég lesz még a fogyokúra végéig kb. 23 nap hogy még leadjak legalább 4kg-ot?

Megint stagnál a súlyom és megvagyok ijedve , h nem fog már beindulni a fogyás !Félek , h rá állt a szervezetem erre az életmódra és már nem akar vagy nem tudok többet fogyni!


Segítsetek:-(

2010. ápr. 21. 09:25
14. napja hagytam abba a diétát, de a kilók visszajönnének ám, ha hagynám.A súlyomat úgy sikerül megtartani, hogy ha hét végén eszem,akkor hét közben fehérjenapokat tartok. Általában hét végén feljön egy kiló és azt hét közben leadom.
2010. ápr. 20. 10:49

Sziasztok!

Itt tényleg csak jó hirek vannak:örülök nektek:)

Nekem ma szénhidrát nap, heti 3szor járok kondiba...egyenlőre az folyamatos izomláz:) remélem hamarosan énis ien jó hirekkel szolgálhatok.

Puszi

Gervay amugy nyugodtan csatlakozz nekem én csak május végén végzek, és elég sokan folytatják szval sosem késő csatlakozni!

Na szép napot csajok!

2010. ápr. 20. 06:39
Van valaki aki most akarja elkezdeni a 90 naposat ? Az csatlakozzon hozzám
2010. ápr. 19. 21:05

Sziasztok csajok!


De jó , most mindenki felbukkant és nagyon jó híreket olvasok rólatok!

Mindenkinek csak gratulálni tudok!

Ma gyümi napom volt , megettem többek közt egy egész ananászt.Éhesnek nem vagyok éhes, de valami finomat úgy ennék , ez sose fog elmúlni!

Valami íz ,ami nem ez a h...e gyümi úgy ennék!

Nekem még 26 napom van hátra....Most vagyok 63kg és szeretnék a végére lefogyni 58kg-ra!


Jóéjt mindenkinek , puszy

563. gyöngyi (válaszként erre: 562. - Nikol30)
2010. ápr. 19. 14:22
Gratulálok Te is célba értél. Én most hét közben szétválasztós napokat tartok, hét végén meg főleg hús és salátát eszek,sőt néha egy kis süti is becsúszik!
562. nikol30
2010. ápr. 19. 10:25

Sziasztok Lányok!


Szombaton volt az utolsó napom a 90-esben, és ez stílszerűen gyümölcsnap volt. De meglett az eredménye, mert vasárnap reggellre kereken 68 kg-ot mutatott a mérleg. Ez jó érzés. Úgy gondolom, folytatom a diétát, csak a teljes gyüminapokat mellőzöm. Viszont néha-néha fogok tartani víznapot is. Mindenkinek további sok sikert, és kitartást.


Millió puszi! (azért még majd jövök :))

2010. ápr. 18. 17:55

Váó!Gyöngyi nagyon kitartó vagy:)

Végre egy vasárnap amikor fehérje nap, sült csirke finom salátával:) Kinek milyen volt a hétvége? Ki hogy van?

Puszi

2010. ápr. 17. 12:03
Lányok! Megvan az áhított 69,50 kiló!!Hurrá. A mostani célom, hogy ne hízzak vissza semmit!
2010. ápr. 17. 11:56

Sziasztok!

Huncutkodott a gépem, ezért nem tudtam feljönni. Gyüminap és este fergeteges party:) Héten elkezdtem a kondit, csináltak nekem edzéstervet, igazából alig tudok lábra állni, de nagyon jó érzés:)

Gratu nektek, nagyon ügyes mindenki, de remélem azért visszanéztek fórumra, hiányolnálak titeket.

Puszik

2010. ápr. 16. 15:34
Mindenki dolgozik?
557. nikol30
2010. ápr. 16. 08:46

Sziasztok!


Nem tudtam jönni a héten, mert pesten voltam. Mindenkinek gratulálok, nagyon ügyesek vagytok, szép eredményeket értetek el.

Nekem holnap lesz az utolsó gyüminapom, és vége a 90 naposnak. Most ott tartok, hogy -7 kg összesen. Még vasárnap reggel a gyüminap után ráállok a mérlegre, akkor még fél kiló biztos lemegy. Hát, nekem így sikerült ez a diéta. De nem vagyok elkeseredve, mert már 40-es konfekció méretet hordok, és az ismerőseim is megdícsérnek, mert látható az eredmény. Úgy vélem, vasárnap 68 kg leszek :).

Úgy döntöttem, csinálom tovább, de beleviszek kalória számlálást is. Majd meglátjuk, azért még jövök ide fórumozni.


Szép napot mindenkinek! Puszi

2010. ápr. 14. 18:00
Megjelent a cikkem!
2010. ápr. 14. 15:50

Nikol , Tulipann hol vagytok?


Remélem minden ok veletek!


Puszy

554. vikica22 (válaszként erre: 550. - Szuszy)
2010. ápr. 14. 15:48

Köszönöm szépen!

A te sikertelenségedet nem értem viszont,az h lehet hogy nem ment le semmi?Mennyiből akarnál fogyni?

553. gyöngyi (válaszként erre: 551. - Szuszy)
2010. ápr. 14. 08:39
Igen, ezzel próbálkozom, illetve azzal, hogy hét végén két fehérjenapot tartok függetlenül attól, hogy mi következne.Ez könnyebben beartható, főleg ha társaságba megyünk, utálok folyton magyarázkodni! Már csak 1-2 kilót kéne leadnom, talán így is menni fog.
2010. ápr. 13. 20:20

Sziasztok!

Gyüminap,és ma abszolut nem voltam éhes...oka ismeretlen. Mérlegre nem álltam, de sztem most stagnál, hnap kezdem a kondit, már várom, remélem az elipszis is engem:)

Vikica neked gratu, ez a 63 naon jól hangzik:)

Puszik

551. Szuszy (válaszként erre: 545. - Gyöngyi)
2010. ápr. 13. 14:14

Ezt hogy értetted? Minden gyümi napot kihagysz és fehérje napot duplázol? Ha így beválik, akkor lehet majd én is kipróbálom:)Sok sikert!

Eredmény?

550. Szuszy (válaszként erre: 547. - Vikica22)
2010. ápr. 13. 14:13

Gratulálok, Te nagyon jól csinálod! Nekem nem sikerült, lehet túl hamar adtam fel, de azt gondoltam az első majdnem 2 hétben nem fogytam, amikor a legtöbbnek kellett volna lemennie, akkor mi lesz ezután?

Most próbálom az előbb leírt diétát.

549. Szuszy
2010. ápr. 13. 14:12

Én most úgy állok, hogy a 12. nap után, ami ugye 3x4 nap volt, pont annyit mutatott a mérleg mint a kezdetkor, ezért úgy döntöttem, feladom.

Tegnap fehérje következett volna, és pont egy fehérje diétát néztem ki magamnak, ezért tegnap ezeket ettem: de: kávé, pár falatka bagett.

Ebéd: 2 db főtt tojás sok-sok zölddel, (paradicsom, uborka, retek, paprika).

18.00-kor vagyis hat körül: csírkemell paradicsom, paprika. Aztán torna, majd később még ettem: gyümölcsös joghurt + sajtos párizsi.

Egész nap ittam 4 liter folyadékot.

Ma reggelre lement 1 kg! Jó érzés, tudom ez nem így megy, de most fel vagyok dobva. Úh. fehérjediétázom:)

548. Szuszy (válaszként erre: 543. - Gyöngyi)
2010. ápr. 13. 14:08

Aha! Persze ismerem, csak nálunk lapcsánka a neve:)

A lányom imádja, én is szoktam sütni, csak én teszek bele a krumpli+liszt+fokhagyma+só+borson kívűl még: pici tej, hogy ne barnuljon, 1-2 tojás.

A lányom tejföllel és reszelt sajttal nagyon szereti, pont mint a lángost :)

2010. ápr. 13. 13:38

sziasztok!


Én is kérdezem , h hol vagytok?

Képzeljétek pont ma van a 63. napom és 63kg vagyok,ez vicces:D

Most -8kg-nál tartok!

Ti hogy álltok , kinek milyen napja van?

2010. ápr. 13. 10:44
Hol vagytok??
2010. ápr. 9. 18:53
Na most jön a gyümölcsnap helyetti hétvégi 2 fehérjenap. Kíváncsi vagyok, mi lesz az eredménye, fogok-e hízni vagy fogyni, ha hosszabb ideig így csinálom?
544. nikol30
2010. ápr. 9. 08:20
Nálunk tócsninak hívják. Jó sok fokhagymával szoktam készíteni, és tejföllel nagyon finom. Persze keményítő napon a tejfölt hanyagolni kell, de magában is megállja a helyét. Elkészíteni sem bonyolult, a krumplit kis lyukú reszelőn lereszeled, reszelsz mellé 2-3 gerezd fokhagymát, lehet bele reszelni vöröshagymát is. A krumpli vizet enged, ezért liszttel kell sűríteni. (ezt sem lehetne, de szerintem ennyi belefér.) Sóval és borssal ízesíted. Az állaga olyan legyen, hogy formázni lehessen, azaz ne follyon. Forró olajban kell kisütni, én evőkanállal szoktam adagolni, és kicsit szétnyomom az olajban, hogy lapos legyen. Csúnya formája lesz, de tényleg nagyon finom. Biztos vagyok benne, hogy ismered ezt az ételt, csak nálatok másképp hívják. Én pécsre jártam fősuliba, ott nagyon sok tájegységről voltak emberek, mindenki másképp nevezte ezt az ételt. Tapolcán pl. tócsi-nak hívják, de lehet röszti, meg sok más.
2010. ápr. 8. 16:49

A lidl-ben szoktam venni fagyasztott, reszelt krumli és hagyma van benne egy kicsi.Csak be kell tenni 15 percre a sütőbe.Nem drága és gyorsan megvan, savanyúsággal szoktam enni.

Hívják lapcsánkának és görhönynek is.

542. Szuszy (válaszként erre: 541. - Gyöngyi)
2010. ápr. 7. 22:36
Szia! Mi az a röszti? Szégyen de nem tudom :) Holnap nekem is keményítő, ha leírnád lehet hogy tetszene és esetleg én is ennék olyat :)
2010. ápr. 7. 17:58
Nekem is keményítő, eddig csak gyümölcsöt ettem, vacsira röszti lesz csalamádéval.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook