Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2010 Január 19-től! fórum

90 napos diéta 2010 Január 19-től! (beszélgetős fórum)


120. f06aab7466 (válaszként erre: 116. - Nikol30)
2010. jan. 22. 15:47

Na ma én is megvettem.. Már órák óta megittam, de még semmi hatása, szerencsére.. :DD Ugyanis már legalább itthon vagyok. :D


Gyüminap elég jó, étvágyam nincs, inni iszok, mint a hülye.. :)

És ma 10 km-t gyalogoltam... Csak mert nem akartam ugrabugrálni, meg súlyokat emelgetni.. Azért ma csak nem sok az energia..

119. f06aab7466 (válaszként erre: 111. - 2e7a299bf2)
2010. jan. 22. 15:44
Ügyes vagy!!! :)) Még lehet, hogy én is bevállalom a víznapot, meglátom, hogy holnap reggel hogy leszek! Majd mesélj. :)
2010. jan. 22. 15:20
Nincs itt senki????????????? :)
2010. jan. 22. 14:42

Halihó!!!!!

Olyan jó nektek , hogy már haladtok a 90 napossal , én meg még neki se fogtam :(((((((.

Mindenkinek jól megy a dolog?

116. nikol30 (válaszként erre: 115. - Kisvadóc)
2010. jan. 22. 13:23

Használ! Állítólag ez a legjobb ilyen természetes hashajtó. Ez egy glaubersós gyógyvíz. Nincs szaga, az íze kicsit sós, nem a legjobb, de meg lehet inni. Neten ha rákeresel a google-be mindent eltudsz róla olvasni. Kb. 300 Ft/7 dl.

Azt írják, fogyókúra esetén napi 3 x 1 dl ajánlott, egyszeri hashajtásra pedig, ha jól emlékszem 3 dl-t kell inni.

115. kisvadóc (válaszként erre: 114. - Nikol30)
2010. jan. 22. 12:45

Nikol!

Még nem álltam mérlegre...talán hétvégén...bár épp megjött ugyis többet mutatna..

És mennyire használ ez a hunyadi viz?

114. nikol30 (válaszként erre: 113. - Kisvadóc)
2010. jan. 22. 11:57

Hát, gratulálok, te már nagyon előre vagy a fogyban...

Lehet tudni, hogy mennyit fogytál már, vagy még nem mérekeztél?

A hunyadi vizet én is a salaktalanítás miatt iszom, mert ugyanazt olvastam, mint te, hogy egy csomó kiló bélsár lehet az emberben, meg megszűnteti a puffadást, a rossz közérzete, és kisebb lesz a hasunk.

2010. jan. 22. 11:38

sziasztok


Miujs? Örülök, hogy ilyen kitertóak vagyunk együtt...:) ez a 18. napom...nekem ma zöldségnapom van, zöldségpörkölt, főtt burgonyával...ez az ebéd...meg ez lesz a vacsi is.

Holnap a kellemes szénhidrát nap...valami krémes sütike jol esne, vagy valami pogi:) igazábol nem vagyok éhes csak én eddig akkor is ettem ha nem voltam éhes...szerintem soha nem laktam még jol:(

Már érzem hogy fogytam...nagyon büszke vagyok magamra...hisz lassan az 1/4én tul is leszek:)

Kitartás mindenkinek.

Az akupunkturán meg én is gondolkodtam...de..nem nagyon hiszek benne, szerintem attol fogysz hogy beállítanak minimális kaloriabevitelre..akkor meg tű nélkül is megy...most sem eszem többet a 90. napossal...vagy nem tudom...egyszer szedtem reductil tablettát..az nekem bejött...de csak az elsö 2-3 hétben hasznéált...akkor 8 kg szaladt le...csak huzos az ára..valami extra szuper salaktalanitó kéne...ötletek? Olvastam hogy 2-12 kg-lerakodott cumo is lehet a bélben...az dobna még a 90. nap végére:)


puszi csajok

112. nikol30
2010. jan. 22. 08:52

Sok kitartás mára a gyümiseknek!

Én túl vagyok rajta, meglepően jól viseltem az elsőt, egyáltalán nem voltam éhes.

Ma fehérje, ebédre kefírt eszek egy kis szelet kenyérrel.

Szép napot mindenkinek.

2010. jan. 22. 08:48

Cijja Lori!


Akkor ma gyümölcsöző lesz minden ugye? :-)

Én még nem ettem, mert nem vagyok éhes annyira. Nekem alma mandarin van itthon, de nemsokára leszaladok a piacra és veszek narancsot, meg kivit is.Banánt nem eszek, de azt is veszek. Én holnap csak kipróbálom a víznapot, csak előtte ma azért utána olvasok. Veszek egy zöld teát és azt iszom majd felváltva a sima ásványvízzel. Eddig egész jól bírom ezt a diétát, remélem kitartok a végéig. egyre többet tudok tekerni és nkm is fáradok olyan hamar el.


Majd még jövök ma.

110. f06aab7466 (válaszként erre: 109. - Nikol30)
2010. jan. 22. 06:51

Nahát.. azt hittem sokkal drágább! :) Kíváncsi leszek a hatására a továbbiakban, ha bejön, kipróbálom! :)


Hát az egyszer tuti, hogy sokkal jobb úgy menni tornázni, hogy valaki még van veled.. Én egy barátőmmel sokszor halálra röhögtem magam edzés közben.. Azért az más, mint otthon izzadni tök egyedül.. Sajnos most nincs senki, akivel tudnék menni..


Ma kíváncsi leszek hogy bírom a gyüminapot.. Szurkoljatok nekem. Lééégyszi :D


Szép Napot Nektek!

109. nikol30 (válaszként erre: 108. - F06aab7466)
2010. jan. 21. 20:04

Voltam akupunktúrán, 5 db pici tűt raktak a fülembe. Nem fájt, abszolút. És csak egy ezresbe került. Lemértek, 75,5 kg, és 10 nap múlva kell visszamennem, gondolom, akkor újra mérlegelünk. Ma gyümi nap van, és érdekes módon egész nap nem éreztem éhséget, még most este sem. Mondjuk rengeteget ittam, de két almát, meg egy banánt ettem egész nap, valahogy nem kívántam többet. Pedig most jókai bablevest főzök a páromnak, a leve jó lesz nekem holnapra, fehérjére. Király!

Barinőmmel összebeszéltünk, jövő héttől megyünk konditerembe, futópad, bicikli, stb...talán így lesz húzóerőm.

108. f06aab7466 (válaszként erre: 106. - Nikol30)
2010. jan. 21. 19:53

Majd meséld el, milyen, jó?:))


A mozgást meg.. szerintem sétálj először, aztán táncolj, és utána aerobik.. szép lassan megjön hozzá a kedv. Bár nekem néha, ami van, az is elmegy. De sétálni akkor is sétálok.

107. f06aab7466 (válaszként erre: 105. - 2e7a299bf2)
2010. jan. 21. 19:52

Köszike:))


Holnap valahogy kihúzom a gyümivel.. De sok programot csináltam, hogy ne legyen kedvem gondolni se másra.. :D Víznapot csak a következő után tartok. Aztán majd minden 2. után:)

106. nikol30 (válaszként erre: 104. - F06aab7466)
2010. jan. 21. 14:45
Akkor ha kombinálom, csak jó lesz. Kíváncsi vagyok rá. A mozgással még hadilábon állok, ősszel step aerobikra jártam, de már jó ideje nem voltam. El kell kezdenem megint... jaj..
105. 2e7a299bf2 (válaszként erre: 103. - F06aab7466)
2010. jan. 21. 14:18

Szia Lori!


Első jelentkező: Viheted. :-)


át igazából még most megyek venni ilyen testtekercselő fóliát, aztán mivel a barátosném kozmetikus, /csak elég messze lakik tőlem én meg két gyerkőc mellett nem tudnék rendszeresen eljárni hozzá /, ezért majd átszalad és megmutatja hogyan kell helyesen feltekerni, mert azt mondja nem mindegy, hogyan tekerjük.

Még nem tudom, hogy veszek e valamilyen krémet hozzá, majd kikérem a véleményét, hogy ő mit szokott felkenni előtte. Ha a módszer tuti, akkor megosztom veletek ;-)

Nagyon elszánt vagyok és tudom, hogy most sikerül lefaragni jó sokat magamból.

Ma csinált párom előtte fotót. 1 hónap múlva felteszem és akkor felrakom majd az akkori állapotot is.

Holnapra mit tervezel gyüminek? és víznapot fogsz tartani?



Ancsa

104. f06aab7466 (válaszként erre: 100. - Nikol30)
2010. jan. 21. 13:54
Én csak hallottam két ismerőstől, az egyiknek semmi más nem kellett, ezzel is fogyott, a másiknak nem használt semmit. :) Sokat segítettem, mi?:DD
103. f06aab7466 (válaszként erre: 102. - 2e7a299bf2)
2010. jan. 21. 13:53

Szia! :)


Ügyi vagy Te is:) Ide a tortádat.. :DDD

Nálam Paradicsomszószos tojásnélküli tészta lesz, vacsira meg megeszem egy pudingot asszem.. Semmi étvágyam. :)


A tekercselést Te hogy csinálod? Nekem van ilyen spéci fóliám, ami kifejezetten erre való. Használsz hozzá valami krémet?

2010. jan. 21. 09:10

Cijjasztok Csajok!


Én is itt vagyok. Túléltem a tegnapi napot.

Tegnap petrezselymes krumplit csináltam az ebédhez és abból ettem én is.

Ma penne tészta lesz a menü. Vacsorára pedig én nem eszek édeset, mert nem szeretem. Helyette Kolevit kekszet eszek, 5 darabot. Szóval aki kéri, annak átengedem a tortámat :-D

Érdekes én nem félek anyira a holnapi gyüminaptól. Lehet, hogy már egyből meg is csinálom a víznapot utána. Vagy szerintetek még várjak vele egy kicsit?

Tegnap tekertem 20 percet szobabiciklin és utána norbiztam. Végre én is érzem, hogy milyen izmos vagyok, csak sajna a tükör szerint az izmaimat elfedi néhány réteg zsírpárnácska. No de lesz ez még így se.

Ma Kombinálom a norbi bicikli és rubint réka van öt perced mozgását.

Közben megy az almaecetes kúra is.

Lassan elszánom magam a tekercselésre is, hogy a bőröm is feszesedjen egy kicsit.

Noh majd meglátjuk a végeredményt.

Csajok!

Gyüminaposoknak kitartást, gondolj arra, hogy majd 10 hét múlva milyen jól fog mutatni a kezedben az alma, mert 15 kilóval könnyebb leszel.

Én is a bikinimre gondolok, amikor nassolni szeretnék.


Ancsa

101. nikol30 (válaszként erre: 98. - Kisvadóc)
2010. jan. 21. 08:51
Csak gratulálni tudok a gyüminaphoz. Nekem ez mindig nehezen ment. De nem lehet feladni, ezen is túl kell esni. Jó étvágyat a husihoz!
100. nikol30
2010. jan. 21. 08:45
Ma megyek barátnőmmel akkupunktúrás fülszúrásra, mely az éhségközpontra hat. Még nem próbáltam, van valakinek valamilyen tapasztalata?
99. f06aab7466 (válaszként erre: 98. - Kisvadóc)
2010. jan. 21. 08:40
Ügyi vagy! :) Neked is szépet! :)
2010. jan. 21. 08:33

Sziasztok Csajok!


Én túlestem a gyüminapon...és nagyon jol ment elkezdem az 5. periódusomat...tegnap mire hazaértem szerelmem sütött nekem husit...szóval ma azt eszem:)

Holnap meg párolt zöldség lesz..

Szép napot mindenkinek:))

97. nikol30 (válaszként erre: 96. - F06aab7466)
2010. jan. 21. 08:31

Szia!


A szénhidrát az jóóóóó!

Szép napot Neked is, jó munkát! Túl kell élni a mai napot valahogy. Napközben még csak-csak elvagyok, de estére biztos nehezebb lesz. Majd korán lefekszem. :-)

2010. jan. 21. 08:15

Szia!


Kitartást mára Neked!!! :)

Nekem ma van szénhidrát, és holnap a gyümi...előre rettegek. :D


Én is már túl vagyok két kávén, de annyira álmos vagyok (4,5 órát aludtam..).. Még egyet tuti megiszok. Persze feketén:)


Szép napot Neked!

95. nikol30 (válaszként erre: 94. - F06aab7466)
2010. jan. 21. 08:03

Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap szénhidrát napon volt, ez a kedvencem, imádom a spagettit minden formában! :)

De ma....GYÜMINAP! Na, ez már nem tartozik a kedvenceim közé. Felszerelkeztem naranccsal, meg teával, csak kibírom valahogy. Most itam meg a második kávémat, e nélkül sehogy sem bírnám. De többet már nem iszok ma. Kitartás mindenkinek, kinek milyen napja?

94. f06aab7466 (válaszként erre: 93. - Nikol30)
2010. jan. 20. 20:50

Én vagyok, csak kicsit álmosan már :) Milyen napod volt, hogy bírtad? Edzés?:)


Én jól elvoltam ma.. Zumbáztam is, nagyon élveztem.. 3,5 km gyalogoltam is.. Most meg egy barátnőm várom skype-ra, aztán meg döglök ki, de addig vagyok, ha jönne valaki :)))

2010. jan. 20. 18:59
Sehol senki? :)
92. f06aab7466 (válaszként erre: 90. - Zsanzi88)
2010. jan. 20. 11:50
Segítünk! :))Jó kajcsizást még hétvégére! :P
2010. jan. 20. 11:34
Sziasztok most megyek melózni . Majd jelentkezek és leg később hétfőn START!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook