Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2010 Január 19-től! fórum

90 napos diéta 2010 Január 19-től! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 25. 11:03
Ajaj, már írni sem tudok. Rizs akart lenni, nem pedig rozs
149. nikol30
2010. jan. 25. 11:01
Rosszul írtam, csak a gyüminap kivételével...
148. nikol30 (válaszként erre: 146. - 2e7a299bf2)
2010. jan. 25. 11:00
Nem bátottál meg egyáltalán, csak leírtam amit én gondolok, meg amit csinálok. Ki-ki saját lehjobb belátása szerint :) (Nem vagyunk egyformák). Lehet, hogy igazad van, de képzeld, az erre a diétára vonatkozó szakácskönyv a gombát a gyüminap és proteinnap kivételével mindenhol alkalmazza.
2010. jan. 25. 10:52

Hát szerintem akkor maradj annál, amelyik már bevált. :)


Szedtek valamit még a diétához?

2010. jan. 25. 10:52

Nikol!


Én pont ezért kihagytam eddig a rozset, mert nem tudtam eldönteni, hogy hova tartozik. De akkor legyen keményítő nap.

Nem azért írtam én a gombát, hogy megbántsalak, csak azt olvastam valahol, hogy csak fehérje napon ehető, mivel semmi mást nem tartalmaz a fehérjén kívül. No de egy pár szelet a pizzán biztos nem gond ;-)


Ancsa

145. nikol30 (válaszként erre: 144. - F06aab7466)
2010. jan. 25. 09:16
Én is keményítő napon, a szakácskönyvben pedig ez szénhidrát napon szerepel. De amikor korábban csináltam a diétát, akkor is keményítő napon ettem rizst, és lefogytam, tehát a franc tudja...
2010. jan. 25. 09:11
Én keményítő napon inkább :)
143. nikol30 (válaszként erre: 140. - 2e7a299bf2)
2010. jan. 25. 09:00

Szia Ancsúrió!


Az az igazság, hogy van egy szakácskönyvem, aminek az a címe: 90 napos diéta. Ebben a szénhidrát napra sok gombás recept van, úgyhogy azért csináltam én is. A tésztákat is gombás szósszal, vagy cukkinival, vagy egyéb zöldséggel írja, az meg keményítő nemde? (persze nem kukoricát, meg babot és hasonlót ír).Véleményem szerint nem akkora mennyiségben eszel, mert ilyenkor a tészta a lényeg, na de ki-ki saját meglátása szeint.

Még egy érdekesség: a rizs az szénhidrát vagy keményítő?

A neten próbáltam utána nézni, az a helyzet, hogy mindkettőnek megfelel. Ti melyik napon esztek rizst?

142. f06aab7466 (válaszként erre: 140. - 2e7a299bf2)
2010. jan. 25. 08:24
Meg ám!! :)))
141. f06aab7466 (válaszként erre: 138. - Nikol30)
2010. jan. 25. 08:23
Kitartás mára is!! :)) Bár biztos nem lesz gond, a múltkor se volt, most se lesz és kész! ;)
2010. jan. 25. 08:19

Halihó Csajszik!


Mindenkinek jó reggelt. NIKOL : A gomba nem jó csak fehérje napra!

Nekem ma szénhidrát napom van. Talán tésztát eszek, de lehet, hogy inkább két kis szelet kenyeret, mert most nem nagyon kívánom a tésztát.

Lori!


Ügyes vagy, szóval a víz, megtette a a hatását:? :-)



Okoskislány7!


Inkább főtt tojás, de már írta nikol is, hogy lehet más is. Sovány husi, joghurt, túró kefír. Szerintem jobban telít mint a tojás. Sok sikert Neked is, hidd el, kivitelezhető a diéta, csak akarat kell.


Majd jövök még, puszi mindenkinek.


Ancsa

139. nikol30 (válaszként erre: 135. - Okoskislany7)
2010. jan. 25. 07:47

Szia itt!

Nyugodtan kezdd el a diétát, nem kell tőle annyira félni, főleg, ha nagy az elszántságod, ahogy írtad. Nem csak tojást ehetsz ma, tejterméket, (üresen) levest is megengedhetsz magadnak, meg husikat, köret nélkül.

Hajrá, segítünk, ha meginognál!

138. nikol30
2010. jan. 25. 07:41

Jó reggelt mindenkinek!


Ma megint gyüminap, mármint nekem. Remélem olyan simán megy, mint az előző. Ha hiszitek, ha nem, már most sokkal jobb a közérzetem így egy hét után, mert nincs az a puffadság érzet, nincs a telihas érzet, és mégsem éhezem.

Reggeli ebéd mára alma, a vacsorám kiwi lesz.


Kinek, hogy telt a hétvége?

Tegnap szénhidrát napom volt, gombás pizzát sütöttem házilag. Páromnak sonka és kukorica is volt rajta.

Szép napot (bár elég hideg van)!

137. f06aab7466 (válaszként erre: 135. - Okoskislany7)
2010. jan. 25. 06:34

Szia! Üdv itt és sok sikert!! :)

Szerintem ehetsz rántottát, bár én, ha tojást választok, inkább főttet.. (Tudod, legyen hatásosabb a diéta..:) )

136. f06aab7466 (válaszként erre: 128. - Nikol30)
2010. jan. 25. 06:31
Hát.. kevés ilyen undorító ízt éreztem a számban eddig.. :DDD De arra gondolok közben, hogy ez most aztán kitisztít, és így elég finom.. :DD
2010. jan. 24. 23:35

Üdv Mindenkinek!

Rávettem magam! :) Holnap(hétfőn)el akarom kezdeni a diétát! Kicsit tartok tőle...vagy nem is tudom,kíváncsi vagyok hogy fogom bírni! Remélem igen mert az elszántságom nagyon nagy és tényleg akarok fogyni! Viszont lenne kérdésem! Holnap ugye fehérje nap! A rántotta jó, mint tojás? Vagy inkább főtt tojás?

2010. jan. 23. 21:21

Sziaztok! Nagyon köszönöm az elismerést, mitagadás jól esik.Iszonyu munka áll mögötte.Iszonyu sok levelet kapok naponta.Egyszerűen nemgyözöm.Évek óta kisérletezem de most elkaptam a fonalat.Idő,fáratság,energia és iszonyu pénz ami nekem ezekben a fotókban van.Ezt mind túlzás nélkűl mondom.A ló másik oldalát nemkivánom látni.

Kedden forgatunk a tévésekkel a fogyiról RTL fókusz.Mikór adják le nemtudom de ahogy megtudtam értesitek minden ilyen és hasonló fórumot.120kg ról lementem 72-re. 6 hónap alatt.Az én kisérleteim azért különleges mert semmim nem lógg.Ezt magamon akartam elérni,de sikerűlt.Sem varni, feltőlteni,levágni nemkell.Visszahúzodik minden szépen, pedig nem mai kislány vagyok.Sőt ezzel az eljárással állitólag 10-15 évet letagadhatok.Semmi szintetikus dolog nem kell, sőt sport is minimális.A nagy test nemtud rohangálni.Ezt is én kisérleteztem ki szinte álló helyzetben és fogyni lehet.Ez előnyös a nagy testnek.Sőt 3 hónapot feküdtem a nyáron, balesetben és úgy is fogytam.Csak zőldség gyümőlcs és még 1-2 dolog.Csak az nem mind1, hogy mibőőől mennyi.De remélem minden napvilágra kerűl hamarosan.Köszönöm mégegyszer, nektek is minden jót üdv.

133. gyöngyi (válaszként erre: 131. - Pacalpörkölt)
2010. jan. 23. 18:41
Megnéztem én is a képeket, ugye nem esel át a ló túloldalára? (Én is egykorú vagyok veled.)
132. 2e7a299bf2 (válaszként erre: 131. - Pacalpörkölt)
2010. jan. 23. 18:14

Szia!


Megnéztem a képeidet és bomba jól nézel ki.

Mivel én szeretem a gyümölcsöket és a cél érdekében akár még a zöldséget is meg tudom szeretni, ezért kíváncsi lennék a pontos módszeredre. Ugye nem kell kivárnunk a fókuszt. Persze megnézem, de remélem megosztod velünk még előtte a titkot. / akár privátba is, ha neked úgy jobb /

131. Pacalpörkölt (válaszként erre: 127. - F06aab7466)
2010. jan. 23. 15:28

Szia! Na ez az! Kedden forgatok a fókuszosokkal és egyedi amit én kikisérleteztem.Szerintem hamarosan le is adják.48 kg minus 6 hó alatt, és sehól nem lóóóóg.Raktam fel ma készűlt képet is.

üdv és neked is minden jót.Csak zőldség és gyümőlcs, csak az arány nem mindegy.üdv

2010. jan. 23. 15:05

Halihó Csajok!


Nem sikerült vennem hunyadi vizet, ezért ma fehérjenapom van, de hétfőre megérkezik a víz, szóval a következő gyüminap után bizony víz nap jön. ;-)


Savanyú krumpli levest csináltam a családnak, füstölt bordával. Mivel közben kellett kóstolgatnom, ezért én csak a levéből ettem, de a másodikból már én is ettem. Csirkemell, szeletekben pirítva és gomba, sonka, hagyma rajta, nyakon öntve egy kis tejszínnel és jó sok sajttal. Ők rizset esznek hozzá én meg semmit, mert nincs kedvem ma zöldet enni. A vacsit alighanem kihagyom, a kóstolgatás miatt, de lehet eszek két főtt tojást.

Most megyek és megsütöm a palacsintákat. Jó nekik, ők eszik én meg nézem.

Hahaha: képzeljétek szembeállítottam az ellenségem a barátommal. / a hűtővel szemben van a szobabicikli új helye./

Tegnap annyira néztem a széfet, hogy fel sem tűnt, hogy majdnem egy órát tekertem a bicin.

Lassan mérek is, hogy miújság.

Pusszi mindenkinek, hajrá csajok holnap zöldség nap lesz, / ki pecázzuk a húslevesből a zöldségeket :-) /


Ancsa

129. gyöngyi (válaszként erre: 125. - Nikol30)
2010. jan. 23. 13:49
A tegnapi gyümölcsnapot túléltem...nem könnyen. Ma fehérjenapom van.Vettem egy grillcsirkét azt ebédeltem uborkával és a maradék lesz a vacsi, amihez csinálok majonézes tojást.
128. nikol30 (válaszként erre: 126. - F06aab7466)
2010. jan. 23. 11:57
Szerintem a víz nem káros az egészségre, mert természetes. Barátnőmtől hallottam én is róla, ő sajna nem tud e nélkül "üríteni", és minden nap reggel a kávé után megiszik 1 dl-t, és úgy tud WC-re menni. De ha neten utánaolvasol, sehol nem írják, hogy csak ...eddig lehet alkalmazni, sőt kórházakban is alkalmazzák betegeknél. Szóval nem káros. Milyen volt az íze? Nem jó, de annyira nem rémes.
127. f06aab7466 (válaszként erre: 123. - Pacalpörkölt)
2010. jan. 23. 11:38
AZTAA! EZ igen :) Te is 90 napossal? Mennyi idő alatt? Éés még valami.. a bőröd?
126. f06aab7466 (válaszként erre: 125. - Nikol30)
2010. jan. 23. 11:36

Hatott... minden Hunyadi felmenője csuklott.. :DDDDD De jobban érzem magam kicsit :) Meddig lehet ezt iszogatni? Úgy olvastam rajta, hogy fogyi alatt napi 1 dl-t szabad, na de meddig?:)


A tegnapi nap tök jó volt. :) Simán kibírtam, kár volt nyafogni.. :)


Ma hogy vagytok, mit esztek, mit csináltok? :)

125. nikol30
2010. jan. 23. 11:05

Tegnapi gyüminaposok, mi a helyzet? Túl lehetett élni ugye?

Nekem ma keményítő, főtt krumplit csinálok mára, ez lesz az ebéd és a vacsora is.


Lori!

Hatott már a víz?

124. nikol30 (válaszként erre: 123. - Pacalpörkölt)
2010. jan. 23. 11:00
Hát, ez igen! Nem semmi, mennyit fogytál. Hol tartasz, már végeztél a 90 napossal? Csak gratulálni tudok, nagyon jól nézel ki!
123. Pacalpörkölt (válaszként erre: 117. - Zsanzi88)
2010. jan. 23. 07:53
Szia! Igen jól megy, fogjál hozzá.bocsi nézzél meg üdv
2010. jan. 22. 17:38
Hát ez a gyümölcsnap nem a kedvencem...már látni sem bírom! Vérge sikerült lemennem 80 alá, ez a 18. napom és 84-gyel kezdtem!
121. f06aab7466 (válaszként erre: 117. - Zsanzi88)
2010. jan. 22. 15:48

Szia! :)


Jól haladunk, és várjuk, hogy Te is becsatlakozz.. :) Akkor hétfőtől??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook