Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


906. butaliba (válaszként erre: 904. - Cristinah)
2011. ápr. 1. 22:04

Ne aggódj, a varatszedés sem fáj !

Letörlik a maradék rászáradt vért és egy gyors mozdulattal kihúzza a fonalat!

Mire elkezdenél aggódni már kint is van !

Nagyon jó érzés, megkönnyebbülsz !

905. Nikolka16 (válaszként erre: 888. - Nibiru61)
2011. ápr. 1. 21:45

Szia Nibiru!

Nekem elvileg fél2-2 körül kell mennem hétfőn, de előtte még hívom. Neked mikor?

Én viszonylag jól vagyok, lila színem már alig van, a jobb szemem nagyon szép, viszont a ballal több problémám is van.

Csajok, lécci segítsetek, nyugtassatok meg!

Egyrészt totál máshogy néz ki a két szemem íve, ez normális?

Másrészt a bal szemem külső sarkát felfelé húzza a varrat, nagyon feszül, és fáj is, és furán néz ki. Aggódom, hogy ez nehogy így maradjon. És ez sokkal jobban be is van dagadva, meg lilább is, mint a másik.

Ami viszont a legjobban aggaszt, hogy a bal nem csukódik le, eléggé nyitva van továbbra is, pedig már azért sokkal lejjebb apadt. Volt köztetek olyan, akinek nem csukódott műtét után? És később már igen? Biztos a rémtörténetek miatt, de aggódom, nehogy ne tudjam becsukni a szemem, mert az nagyon gáz lenne....

2011. ápr. 1. 21:35

Sziasztok!

AlieNeetah, gyönyörű a szemed, gratula!Én ma már 3. napos vagyok, de nekem csak a 8-on azaz jövő szerdán lesz varratszedés! Tényleg, ez milyen érzés? Írjon valaki erről is,köszi!

A duzzanataim apadnak, a monokli területre egy kicsit nőtt, ám kezd sárgulni. A könnyezés már 2. este megszűnt, én csak jegelek és magas párnán fekszem.

Mindenkine gyógyulást, sziasztok!

903. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 902. - 4e26ebc823)
2011. ápr. 1. 15:04
Hú, hát ehhez nem is lehetne semmit hozzáfűzni, fején találtad a szöget, tökéletesen osztom a véleményedet!!!!!
2011. ápr. 1. 14:38

pár oldallal vissza írt a Móni a negatív élményeiről.

Én ezt szomorúnak tartom, főleg, ha egy profi csinálta. Neki igazán tudnia kellene, hogy milyen bánásmód , hozzáállás kell egy beteghez. Ez egy ambullánsan végzett műtét... úgyhogy ennyi pénzért igenis tegye oda magát emberileg is, mert baromira nem mindegy, hogy az amúgy is bizonytalan, aggódó páciense milyen hozzáállást tapasztal műtét közben.

Móni, ha olvasol, kérlek nevezd meg az orvost, mert fontos, hogy ne csak a sikerélmények mögötti személyek legyenek nevesítve, hanem azok is, akikkel nem vagyunk megelégedve. Én biztosan nem mennék egy ilyen orvoshoz, akkor sem, ha technikailag tökéletes munkát végez .

Engem nem érdekel a dokik lelki nyűgje... egyéb gondja, műtétkor tegye félre, és teremtsen nekem olyan légkört, amiben biztonságban érzem magam. nekem sokat kell dolgoznom, azért a pénzért, amit ő másfél óra alatt zsebre tesz. Én nem is sajnálom tőle, de elvárom, hogy ezért "kinyalják a seggemet". Bocsi... :))

901. 4e26ebc823 (válaszként erre: 852. - Pityputy01)
2011. ápr. 1. 14:19
nagyon szép lett a szemed, gratulálok:))
900. nibiru61 (válaszként erre: 892. - 5e1c4ed8ef)
2011. ápr. 1. 14:01

Köszi neked is a biztatást...

Nagyon jól esett!

899. nibiru61 (válaszként erre: 893. - Butaliba)
2011. ápr. 1. 13:59

Nagyon édes vagy!


Ráadásul el is hiszem neked, hogy minden rendben lesz :) :)

898. nibiru61 (válaszként erre: 891. - 4ab67f870d)
2011. ápr. 1. 13:55
Hú, de szép lesznek az "új" szemeid! Gratulálok!
897. 4ab67f870d (válaszként erre: 895. - Butaliba)
2011. ápr. 1. 13:18
Nekem az első két nap volt rossz, utána, mint a lavina, indult javulásnak. Monoklim még van az egyik oldalon, ott többet kellett kivenni, de múlik, és határozottan cicatekintetem lett :-D
896. 4ab67f870d (válaszként erre: 894. - 5e1c4ed8ef)
2011. ápr. 1. 13:16
Köszönöm :-) Nagyon örülök neki! Én már tényleg alig láttam ki :-S
895. butaliba (válaszként erre: 891. - 4ab67f870d)
2011. ápr. 1. 13:00

Húúúú ! nagyon látványos már most ! :)

Én 4 naposan még leragasztva, lilán kukucskáltam a résen :) Gratulálok !!! :)

894. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 891. - 4ab67f870d)
2011. ápr. 1. 12:59

Szia!

Megnéztelek, hű, eszméletlen, hogy megnyitotta tekintetedet a műtét, fantasztikus a változás már most, nagyon szép lett a szemed,gratula!

Gyors felépülést neked is!

2011. ápr. 1. 12:56

Nibiru lehet ám,hogy a varrat azért gyógyul szépen a ragtapasz alatt és nem lesz akadálya, hogy kiszedjék hétfőn. Az még 3 nap és napról napra jobban leszel te is !

Sajnálatos, hogy így reagélsz a beavatkozásokra de legalább tudod, hogy hajlamos vagy erre és nem esel kétségbe !

Erős csajszi vagy, ezen is túl leszel és nagyon boldog leszel az "új" szemeiddel !!

Nagyon drukkolok neked, hogy minden rendben legyen ! :)

892. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 888. - Nibiru61)
2011. ápr. 1. 12:56

Ez pontosan így van, mármint, hogy egyazon beavatkozásra mennyire máshogyan tud reagálni egy szervezet, ez a gyógyulási folyamatban a lutri faktor, de a lényeg a végeredmény lesz úgyis!

Nekem orrműtétem volt nemrég, és a lélegeztető csőtől iszonyatos torokgyulladásom lett, nem gondoltam volna, hogy a torok ilyen fájdalmat tud produkálni, így az első 1 hét nekem pokol volt, míg mások már a műtét napján ill. másnapján jóformán a műtét előtti formájukat hozhatták....

Ez van, kitartás, az eredmény kárpótolni fog a kellemetlenségekért!

Kívánom, hogy hétfőre távozzon belőled ez a fránya kór!

2011. ápr. 1. 12:53
Sziasztok! Tettem fel képeket a "régi" és az "új" szememről, igaz, nem túl új, négy napos voltam, most kilenc. Új fotó talán holnap :-))
890. butaliba (válaszként erre: 889. - Nibiru61)
2011. ápr. 1. 12:51

Természetesen !

Addig csak a szemcsepp és pihenés!

Nekem hálistennek nem váladékozott, így én csak a szemcseppel átitatott fültisztítóval törölgettem a szemzugokat.

889. nibiru61 (válaszként erre: 886. - Butaliba)
2011. ápr. 1. 12:23
Gondolom, hogy már csak varratszedés után volt szabad masszíroznod, ugye?
888. nibiru61 (válaszként erre: 882. - Nikolka16)
2011. ápr. 1. 12:21

Nikolka, te hány órára fogsz menni hétfőn?

Hogy vagy, vannak-e kellemetlen tüneteid, vagy minden rendben zajlik nálad? (remélem, hogy minden ok :) :)


Én most elképzelhetetlennek tartom, hogy hétfőn varratszedésem legyen, mert tegnap végig 37,1-3 hőemelkedéseim voltak, és a homlok-és arcüregeim is bedurrantak.

Mára csak abszolut résnyire látok a bal szememre, azt is homályosan.

Pedig a műtétet nagyon jól viseltem,erős voltam, mint egy ló, de a szervezetem sajnos mindig nehezem viseli el a" sérüléseket", az idegen anyagokat, és mindenre begyullad.

Ezeket nem azért írom le, hogy panaszkodjak nektek , csupán annyit akarok mondani, hogy mivel nem vagyunk egyformák, ezért mindenkinek másként reagál a szervezete pl egy műtétre.

Szóval a a "királylányos" történetek mellett néha-néha becsúszik egy-egy ilyen eset is, mint az enyém...


Remélem, hogy 1-2 hét múlva már csak mosolygok mindezeken, de azt már most tudom, hogy ez a műtét már elkerülhetetlen volt ahhoz, hogy még esélyem legyen szebb, és festhetőbb szemhéjakra.


Most már túl vagyok a műtéten, és "csak " türelmesen várni kell..várni, várni....

887. sóvárgó (válaszként erre: 880. - Pilluci)
2011. ápr. 1. 10:23
Ha csak ezen múlik, hogy kérni kell, akkor legyen galéria!!!!! Aki nem akarja hogy lássák a képeit, úgysem teszi föl, aki meg az adatlapján már felrakta tényleg alérhetőbb a galérián keresztül.
886. butaliba (válaszként erre: 878. - Nibiru61)
2011. márc. 31. 20:55

Szia !

Ne aggódj, nekem sem volt egyforma a 2 szem pedig nekem mindkettőt a doktornő varrta.

Kicsit még most is duzzadtabb a jobb.

Nekem azt mondta a doktornő, hogy óvatosan masszírozzam.

A lényeg, hogy nyugi és pihenj sokat !!

885. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 884. - Nikolka16)
2011. márc. 31. 20:26

Áh, köszi, igen, így már mindjárt szimpatikusabb a történet!

Kben, igazából mindegy is hányan varrták a szemedet, a lényeg, hogy tökéletes legyen a végeredmény, és elégedett legyél vele!Remélem az leszel!

2011. márc. 31. 19:13
A helyzet az, hogy bent volt egy másik doki is a műtéten, nem gyakornok volt, hanem tapasztalt doki, és ő segédkezett végig a doktornőnek. Ő adta be az érzéstelenítőket is, meg ő húzkodta a bőrömet a vágáshoz. Aztán mikor mindkettő ki volt vágva, akkor egyszerre kezdték el varrni, egyikük a bal, másikuk a jobb szememet. Hát így volt.
883. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 882. - Nikolka16)
2011. márc. 31. 18:46

Szia!

A "más doki varrta össze", azt hogyan kell elképzelni? Műtét közben felpattant a doktornő, és átadta a helyét egy gyakornoknak? Előtte ezt jelezte a doktornő? Bocsi, de nekem ez jelenleg érthetetlen szitu...

Gyors felépülést mindkettőtöknek!(Niburu)

Köszi a választ!

2011. márc. 31. 18:27

Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Nibiru, valószínűleg előtted voltam, mert én voltam a 8 órás. Érdekes, hogy nekem is a bal szemem sokkal dagibb, mint a jobb, és lilább is, bár egyenlőre úgy tűnik, hogy annyira azért nem tragikus a helyzet. Viszont a jobb szememet nekem is egy másik doki varrta össze, aminek annyira nem örültem. Meg nem is volt kedves.

Egyébként nektek hány nap után szedtek varratokat? Nekem most hétfőn kell menni, azaz 5 nap után, de az elég lehet? Varratszedésig senki nem is kente semmivel a szemét?

881. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 880. - Pilluci)
2011. márc. 31. 17:04

Szia!


Igen, jó ötlet, egy hasonló galéria nagyon nagy segítség volna a magunkfajta "töprengők"-nek, biztosan nagy lökést adna az elhatározáshoz!

Támogatom az ötletet!

880. pilluci
2011. márc. 31. 15:17

Sziasztok Lányok !

Bocsánat, mostanában kicsit eltűntem, de ígérem gyakrabban jövök ;-) Az új műtötteknek gyors gyógyulást kívánok! Belekukkantottam az új feltett képekbe és gyönyörűek a szemecskék!!!

A hezitálóknak bátorság, megéri Csajok!!!!!!! Utólag mindenki mérges magára, hogy miért nem merte előbb ;-)

Kéne kérni a hoxától, hogy itt is lehessen olyan galéria, mint a mellplasztikánál. Szerintetek?

Nem kéne a neveknél kotorászni, hogy kinek van képe, hanem rögtön látni lehetne. Talán a bátortalanok is hamarabb belevágnának.

879. pilluci (válaszként erre: 874. - Nikolka16)
2011. márc. 31. 15:10

Szia Nikolka!

Gratula az új szemekhez. Remélem majd Te is teszel fel képet. A ZERADERM krémet használtam varratszedés után. Nekem nagyon gyorsan begyógyította a sebem.

2011. márc. 31. 12:37

Sziasztok lányok!


Túl estem végre én is a műtéten, még tegnap reggel 9 körül.

Nagyon gyorsan zajlott minden, azonnal jött a doktornő, körberajzolt, megállapította, hogy alapból nem egyformák a szemgödreim, -ebből következően a szemeim sem- így másképpen is ereszkedtek meg a szemhéjaim , más-más mennyiséget kellett belőlük kivenni.


Mivel a szemeim egyébként nagyok , és betöltik a teljes szemgödröt, így a bőrfelesleg nem tudott csöppet sem mögéjük húzódni, ezért volt az, hogy az összes bőrfölösleg ráesett a szemeimre.


Én is kértem, hogy a maximális mennyiséget vegyük ki, ami csak lehetséges, ha már ilyen "szenzációs" adottságaim vannak.


Minden pörgött, adtak egy Frontint, bevittek, és kb 1/2 óráa múlva már toltak is kifele.

Igaz, hogy a jobb szememet egy másik doki műtötte( az jelenleg sokkal szebb ), aki épp ott volt a Telkiből.


Hát lányok...rettenetesen nézek ki( kb. mint Guasimodo nénikéje) ...

Alul-felül be vagyok dagadva, még az arccsontomnál is, az orrom tövénél duplájára.

A bal szemem állandóan könnyezik, és a tegnapi vérzés után ma sárgás színű váladék jön a sebből.

Ugye ez még önmagában nem baj?


A bal orrgyökömnél van egy mély kitüremkedés,és egyébként mindenhol lila-duzzadt.


Nikolka, neked hány órakor volt a műtéted? Mert ha nem tévedek, akkor te is tegnap pont délelőtt ott voltál a Rókusban a doktornőnél...

Téged mikorra hívott vissza varratszedésre??


Jegelek, árnikázom, és bízok benne, hogy minden rendben lesz...

Egyébként-sajnos- nehezen gyógyuló sebeim vannak ami még a szüléseimnél kiderült.


De ez most egyszerűen nem történhet meg!!!!!!!!!


Drukkoljatok egy kicsit, hogy minden rendben menjen a továbbiakban!!!


Mindenkinek szép napot, és sok puszi!!!!

877. GabciBSB (válaszként erre: 874. - Nikolka16)
2011. márc. 30. 21:59

Szia! Most éppen én vagyok ilyen olvasgatós fázisban, mert be vagyok havazva..., de attól még itt vagyok veletek!!! :)

Örülök, hogy jól vagy és hogy belevágtál! Nem fogod megbánni, az biztos! Ne aggódj, ha lemegy a dagiság, akkor be fogod tudni csukni azt a szemedet is, addig pedig szemcseppezd gazdagon, csak a sebbe ne menjen.

Képzeld, én az égvilágon semmit nem csináltam, hogy lemenjen a duzzanat és az elszíneződés, mert hogy nem is volt ilyenem! Nekem azt mondta a doktornő, hogy zseniálisan tudom befolyásolni a vérnyomásomat. Totál nyugodt voltam nyugibogyó nélkül és gyermeki volt a vérnyomásom is. Szinte nem is véreztem, ezért nem lettem sehol lila valószínűleg. Duzzanat pedig csak hajszálnyi volt, de szerintem a detralex segített, hogy ne dagadozzak. Magasan, szinte ülve aludtam az első napokban, na ettől ki voltam borulva kicsit, de megérte! :) Remélem tudtam segíteni!?

Jövőhéten többet leszek veletek, de most tényleg túlteng a tennivaló körülöttem...

Mihamarabbi gyönyörű szemeket minden gyógyulgatónak és ígérem hamarosan teszek fel én is új képet a közel két hónapos pillogóimról. :)))


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook