Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


1026. GabciBSB (válaszként erre: 1021. - Tanti59)
2011. ápr. 18. 11:48
Tanti, nem tudom lehet-e ennél jobban kiakadni valamin, mint én az eseteden! Illetve még Erikáén, akiről fogalmam sincs ki az!!!! Itt fórumozik ő is? Mástól még nem olvastam ilyen drámát. Miért nem szól hozzá még több olyan ember, akivel ilyesmi történt? Ez itt tényleg nem csak a sikertörténetek oldala, hanem tapasztalatcsere céljából írogatjuk ide a saját szemhéjműtétes történeteinket. Bizony szükségünk lenne az ellenpéldákra is, értem ezalatt, hogy akivel "nem jó" történt az is írja le, ne csak a pozitív esetek kerüljenek ide. Arról már nem is beszélve, hogy TUDNUNK KELLENE ki volt a dokid!!! Nehogy valaki ráfusson, aki jelenleg még csak a gondolkozási stádiumban van. Úr Isten! Sztárdokiról beszélünk lányok!!!! Olyan emberről, akihez bizalommal megy mindenki, hiszen a TV-ből is ő ömlik, ha jól értettem!??
1025. GabciBSB (válaszként erre: 993. - Kispofa)
2011. ápr. 18. 11:33

Szia, emlékszem rád! Örülök, hogy túl vagy rajta és hogy ilyen jól állsz a dolgokhoz. Ez legyen a legnagyobb gondod, hogy maradt egy kis plusz. Mennyivel drámaibb az ellen-eset, ahol viszont túl sokat vágtak ki...

Ha majd szalonképesnek érzed magad, akkor te is tegyél fel képeket. Jó lábadozást és mielőbbi gyógyulást kívánok!!!

1024. naomi1
2011. ápr. 18. 10:45
Koszonom szepen Gabci viszont kivanom! A tieid is gyonyoruek lettek.
1023. GabciBSB (válaszként erre: 997. - Naomi1)
2011. ápr. 18. 09:30

Örülök, hogy segíthettem! :)

Tényleg csodálatos lett a szemed!!! Jó döntés volt, hogy belevágtál, mert tényleg klasszisokkal fiatalabb lett a tekinteted. Gratulálok és további gyors szépülést kívánok! :)))

1022. pintyőke72 (válaszként erre: 1021. - Tanti59)
2011. ápr. 17. 21:51

Sajnos igazat kell hogy adjak neked! Elég szomorú, hogy így van.

Remélem hamarosan csak egy rossz álomnnak tűnik majd az egész kálváriád és Te is úgy tudsz örülni, mint itt a fórumon sokan a szép szemecskédnek.

1021. tanti59 (válaszként erre: 1020. - Pintyőke72)
2011. ápr. 17. 21:36
Hol van ma az orvosoknak idejük a beteglelkére-az egész olyan mint a vágohid(tapasztalat).A mennyiség a lényeg eggyeseknél.
1020. pintyőke72 (válaszként erre: 1011. - Tanti59)
2011. ápr. 17. 21:17

Nagyon sajnálom a veled történteket.

Azt nem értem, ha kiderült ki csinálta, miért nem vállalták el a korrekciós műtétet? Persze, nem szeretik más elcseszett műtétjét helyrehozni, na de a Te lelked?! Erre ki gondol?

1019. naomi1
2011. ápr. 17. 19:28
Az az 1% persze elofordul hogy elfertozodik elozetes gyogyszerezes mellett nagyon nagyon ritka, de hogy valakinek tobbet kivagjanak mint kellene csak egy kezdo sebeszrol tudom elkepzelni. Sot az is inkabb odafigyel nehogy kar erje a presztizset vagy mi. Egy jo hires bla bla bla sebesz inkabb rahagy mondjak a plasz. sebeszek minthogy igy jarjon valaki. Ezert van neha hogy oruljunk hogy jobb lett de nem tokeletes minthogy ugy elcsesszek hogy......
1018. vajdai (válaszként erre: 1013. - Tanti59)
2011. ápr. 17. 18:00

Nézd én is hiszek a sorsba előbb -utóbb mindenki visszakapja azt mit megérdemel.

Csak ez nem vigasz a sok szenvedésért. Gondolom mennyire rossz lehet olvasnod itt mindenki örömét,de tényleg megéri utánakérdezni ,hogy kihez menjen az ember .

Most végül is ki hozza helyre a szemed? És mi a költsége vagy azt már a TB fizeti?

Hát ez komolyan mondom katasztrófa. Az orvos neve nem publikus?

1017. tanti59 (válaszként erre: 1015. - Naomi1)
2011. ápr. 17. 17:24
Azt mondtak a klinikán aki sokat müt 1% a rossz az nagyon jo arány(sajnos én benne vagyok)igy jártam korrekcioval lehet JAVITANI és kus.még jol járok,ingyen elvezhetem a korházat .Amugy kedvesek aranyosak-igaz en szemvedek -de ez kit érdekel.
1016. naomi1
2011. ápr. 17. 15:34
En anno mikor eldontottem megcsinaltatom meg nem voltam sajna ezen a forumon. En nem a kinezet miatt inkabb latasi problemak es fejfajasaim voltak. A szmeszemtol a legjobb kontactlencset kaptam, a szemuvegem is tokeletes volt megis allando fejfajasok zavartak, es nem tudtam egyhuzamban orakat dogozni. Ekkor elmentem a haziorvoshoz aki felvilgositott hogy valszeg a szemhelyduzzanatomtol van. Akkor vettem fel a kapcsolatot tobb korhazzal de mindenhol tobb honapos varolista. Raadasul kiderult a biztositom nem fizeti csak egy kis reszet azt is korulmenyesen. Igy arra a klinikara jelentkeztem be ami szerzodesben van a kozmetikai szalonnal ahova neha kezelesre jarok. Itt legalabb lattam a szep eredmenyeket. Mindenki pozitivan nyilatkozott. Ahogy bejelentkeztem mindenrol felvilagositottak, kaptam mindenfele kencet, gyogyszert, leirasokat toluk. Szepen rendbe ment minden. Igaz egy vagyont fizettem midezekert. De osziten megerte mert a tenyerukon hordoztak luxus volt minden. Ha valasztanom kellett volna ebbol a penzbol egy luxus nyaralasra vagy erre a mutetre, tuti a mutetet valasztom. Az orvos nem sokat szolt hozzam vegig a noverke beszelt. Kesobb ugy latom; ne is beszeljen az orvos hanem tegye a dolgat. A fodraszatban is ha sokat karal a fodrasz 1 cm helyett 10-cm t vag.
1015. naomi1 (válaszként erre: 1014. - Tanti59)
2011. ápr. 17. 15:19
Hat Tanti megertem hogy biztal benne es csak jo vegeredmenyt vartal. Ha a media is tamogatja akkor mas rosszat nem is var el az ember. De ar megbocsasson a vilag ....nekem nem lenne pofam reklamoztatni magam hogy milyen szuper sebesz vagyok ha elcseszem masok eletet. Megerdemelne egy olyan tv sot ahol az osszegujtott elcseszett muteteket reklamozzak ellenpeldakent hogy ehhez meg ehhez ne menjunk. ...
1014. tanti59 (válaszként erre: 1012. - Vajdai)
2011. ápr. 17. 14:57
Mint már irtam jol ismerem-biztam benne nagytudásu europa szerte elismert orvos(ehez talán nem ert)persze ezt nem mondta.MÜT nem is keveset tv-nyilatkozik ö sztár dr.Néha a csapbol is öfolyik-nagy koponya,bár ez nalam nem igy lett.
1013. tanti59
2011. ápr. 17. 14:42
Nekem is távoznom kellet volna!!!Mikor mentem mütetre,mondta 1 nö ez 1 sintér ,de már toltak a mütöbe-késöbánat.Ráadásul ismertem az orvost ezért en megbiztam benne-Ö meg igy elbánt velem 1 éve szemvedek.Ismerös orvosok mondták felesgeles vele pereskednem-sokan vannak mellette-költse gyogyszerre.Nekem attol még nem lesz jo a szemem ,ha tisztességes lenne magátol kárpotolna,miatta nem dolgozok 1 éve .A gyerekem tart el.isten nem ver bottal mondtam neki -megmindent amit eltudsz képzelni,lepereg rola.Na nem huzom fel magam,1 sintér miatt.Most várni kell, heges mig leapad aztán lehet müteni.
1012. vajdai (válaszként erre: 1011. - Tanti59)
2011. ápr. 17. 14:33

Még annyi ,hogy látom ,hogy pesti vagy? Nem hallottál az orvosodról addig semmi rosszat? Nem érdeklődtél utána? Azért Pesten rengeteg lehetőség van. Befolyásolt valamelyest az ár? Ez a doki azóta is műt? Tudom ,sok a kérdés de ez borzalom. A Hoxa engedi ,hogy az orvos nevét megnevezd?? Nem tudja ezt valaki???? Őszintén megérdemelné ,hogy fény derüljön arra ,hogy lehet egy ember életét tönkretenni 1 óra alatt.

KITARTÁST

1011. tanti59 (válaszként erre: 1008. - Naomi1)
2011. ápr. 17. 14:26
Még annyi -bejelentkeztem mashoz vállalták kiderült kicsinalta közölték BOCSIKA vissza a feladohoz.
1010. vajdai (válaszként erre: 1008. - Naomi1)
2011. ápr. 17. 14:24

Nem tudom eléggé kifejezni a sajnálatomat. Én már a műtétem előtt leírtam az én esetemet ,de most megismétlem röviden ,tömören.Bejelentkeztem egy győri orvoshoz konkrétan ki volt tűzve az időpont ,hogy hétfő du. 17 h -kor megyek. Előtte jött az unokahúgom aki egy neves győri fodrászszalonba jár. Mikor meghallotta kihez megyek rögtön lebeszélt róla és ajánlottak egy másik dokit.Na itt hoztam meg életem legjobb döntését. Mivel az ünnepek után voltunk nekem egy hetem volt arra ,hogy kész legyen a szemem és dolgozhassak. Úgy mentem el a dokihoz ,hogy soha nem találkoztunk előtte telefonon beszéltünk meg mindent. Mikor odaértem és megláttam azonnal kialakult a szimpátiám felé. Azonnal megcsinálta a szemem.Minden nagyképüség nélkül mondom gyönyörű lett. Ezt onnét is leveszem ,hogy akivel régen találkoztam,nem tudják ,hogy mit látnak csak azt ,hogy valami nagyon jó lett. Nekem kb. 6-7 éve csináltak egy felső szemhéjtetoválást ami a lelógó szemhéjtól nem látszott,ere mindenkinek csak az tűnik fel ,hogy most csináltattam. Mikor mondom ,hogy mikor válasz: eddig nem is vettem észre. Senkinek sem esik le miért. Nem tartozik a témához de pénteken csináltattam egy szájsatirt egy neves kozmetikusnál ,hát ott is csodájára jártak a szememnek. Ezeket csak azért írom le ,hogy én is belefuthattam volna a csapdába ,mert utána én is rengeteg szörnyűséget hallottam az először választott dokitól. Akkor a lányok a fórumon azt mondták ez rutin műtét nem lehet elrontani. Hát itt vagy te mint szomorú példa. Én biztos nem nyugodnék bele a sorsomba. Ez azért nem igaz ,hogy nem lehet nyerni az orvos ellen csak egy jó ügyvéd kell hozzá aki ezekre a műhiba perekre szakosodtak. Lehet sikerdíjként is elvállalja. Tudom ,most kisebb dolgod is több ennél de én biztatlak. Nagyon kíváncsi leszek ,hogy alakul a sorsod kérlek folyamatosan jelezd.

:'(

1009. tanti59 (válaszként erre: 1008. - Naomi1)
2011. ápr. 17. 14:18
Szia!Sokat vágtak ki a szemhélyambol nem szövödmény ezért kifordult és a hiányzo részt a fülemmögölröl potolták.Más mütéti hiba is volt nem kaptam semmi felvilágositást (biztos volt a munkájába szerintem).Ök csinálják a korrekciot hol jo hol nem,az utolso nem a legjobb ezért lesz még.Elmondta vna milyen hibák lehetnek else megyek ,talán nem is értet hozzá mint kiderült.Sok orvosnál voltam mindnek meg volt a véleménye.
1008. naomi1
2011. ápr. 17. 13:38

Szia Tanti!

Oszinte egyuttrerzesem iszonyat min mesz keresztul.Nincs az a karterites amivel ki lehetne fizetni a szenvedest. Ahogy leirtad eleg barbar doktornak tunik akinek nem a paciens az elso. Mindenki ettol retteg egy plasztikai mutetnel. En nem tudm a tobbieknel hogy volt de mikor en mentem a megbeszelesre (maganklinika) felvilagositottak olyan lehetosegekrol hogy el is fertozodhet meg szovodmenyek stb. Ezert is tartjak meg a pacienst meg egy oracskat a klinikan. Az orvos apolono ezt folyamatosan figyelik es ha ugy latjak megfelelo engedik el a pacienst egy un.igazolassal a doktortol. Igazad van mert tenyleg szovodmenynek hivjak nem muhibanak. Persze minden szerzodesbe van foglalva. Plusz mutet elott egy nappal szedni kell valami 3 napos antibiotikumot. Egyszoval nagyon oda figyelnek. Azt mondtak nekem hogy ezt mindenol igy csinaljak. Kivancsi vagyok hogy neked meg voltak e ezek az ovintezkedesek? ha nem miert nem? A tovabbi mutetjeidet is ok korrigaljak?

1007. tanti59 (válaszként erre: 995. - Vajdai)
2011. ápr. 17. 07:34
A jo kommenteket olvasva vágtam en is bele-elkezdödött a rém alom(csak a dr volt rosz)a szövödményekre -hibára 1 dr sem tájékoztat(ök hivják igy mert soha nem ismernék el a hibát)Perre nekem nincs eröm széllelszembe pi-sálni látom Erika küzdelmét egymás szemét nem kaparják ki.Nem tudom szavakba öntani a sok szemvedést meg aláztatást-torz a fej,szem rosszabb mint volt .5 korrekcio még nincs vége -2 szem külömbözö 1-gyik kerek másik alig van sok összevarástol.Napszemcsi nélkül sehova -bámulo tekintetek borzalom.Szoval senki nem mondja ilyen elöfordul-pedig van(Erika is )
1006. naomi1
2011. ápr. 17. 02:56
Nagyon szepen koszonom mindenkinek a pozitiv valaszokat es a gratulaciokat. Nagyon jol esik. Aminek nagyon orulok hogy nem kell erofeszites ahhoz hogy estenkent tv-t tudjak nezni. Meg reggelenkent kipattan a szemem. Elotte fel ora volt mire magamhoz tertem. Alig lattam mert be voltak dagadva mindig a szemhejaim. Remelem nem fog megint visszanonni. Legalabbis nem a kovetkezo 15-20 evben.
1005. tanti59
2011. ápr. 16. 19:51
Vigyázz magadra Erika !Örölök legalább Te jol vagy remélem nekem is 1szer megadatik.Puszi
1004. tanti59
2011. ápr. 16. 18:47
Erika! Örölök legalább Te jol vagy-vigyázz a szemeidre ha már ennyit szemvedtél-Én tudom ezeken megyek keresztül.Ua minden .Puszi
1003. kispofa (válaszként erre: 997. - Naomi1)
2011. ápr. 16. 18:25
Szia!Nagyon szép lett a szemed!Gratulálok!Teljesen más a tekinteted!Az én szemhéjam még a tiedtől is jobban lógott.Nagyon ügyes volt aki csinálta!
1002. kispofa (válaszként erre: 996. - Vajdai)
2011. ápr. 16. 18:23
Szia!Köszönöm szépen!Remélem jó lesz ha meggyógyul és kiesnek a varratok.Hát ahogy nézem itt a többiek képeit azért vannak akiknek sokkal szebben megcsinálták,de mindegy olyan amilyen,csak jobb lett mint volt.Biztos,hogy egy plasztikai sebész aki nap mint nap csinálja az sokkal profibb!
1001. vajdai (válaszként erre: 989. - Naomi1)
2011. ápr. 16. 17:33
Nagyon szép lettél. Gratula!!
1000. 4e26ebc823 (válaszként erre: 988. - Tanti59)
2011. ápr. 16. 15:34
Jézusom Tanti!!!:((
999. 4e26ebc823 (válaszként erre: 997. - Naomi1)
2011. ápr. 16. 15:32
gratulálok, nagyon szép lett!!!
998. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 997. - Naomi1)
2011. ápr. 16. 11:05

Szia!

Gyönyörű lett az eredmény, csodálatosak a szemeid, gratulálok!

997. naomi1 (válaszként erre: 991. - GabciBSB)
2011. ápr. 15. 22:39

Szia Gabci!

Nagyon szepen koszonom a gyors segitseget. Meg is csinaltam pont ugy ahogy mondtad. Szuper lett fel is tettem. Mostantol nekem is van kepem a mutetemrol. Majd 6 het mulva keszitek kepet plusz sminkeset is. Akkor megjobban latszik majd a kulonbseg.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook