Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


846. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 845. - A0c1361e44)
2011. márc. 26. 09:57
Ne viccelj már, most néztem meg őket, ahhoz, hogy megnézhesd a képeiket, a képek fülre kell kattints az adatlapjukon, lehet, hogy ez elmaradt?!?
845. a0c1361e44 (válaszként erre: 844. - 5e1c4ed8ef)
2011. márc. 26. 09:54

Nem látok képeket róluk. Szerintem leszedték. Nincs naplójuk sem, igy ott sincs kép.


Boncz képeit megnéztem és tényleg:)))

Bár nekem a műtét előtti is tetszett, de az utáni sokkal szebb:)

844. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 843. - A0c1361e44)
2011. márc. 26. 09:52

Igen, elég valószínű...:))

Lapozz vissza párat és rájuk is bukkansz...

843. a0c1361e44 (válaszként erre: 841. - 5e1c4ed8ef)
2011. márc. 26. 09:51

Nem jó felhasználót nézek?

Na, megpróbálom megint:)

842. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 840. - A0c1361e44)
2011. márc. 26. 09:50
Boncz első képe a műtét előtt készült!
841. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 840. - A0c1361e44)
2011. márc. 26. 09:50
Az előbb néztem meg őket!!???!!
840. a0c1361e44 (válaszként erre: 839. - 5e1c4ed8ef)
2011. márc. 26. 09:46

Nekik már nincs kint a képük. Pedig kiváncsi lennék rájuk:)

Boncz képeit láttam. Neki nagyon szép a szeme, de az előtte képet nem láttam, igy a változást sem tudom felmérni.

Ezért irtam, hogy ebben az esetben láttam a legnagyobb változást. Természetesen nem bántásból!

839. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 837. - A0c1361e44)
2011. márc. 26. 09:42

Ajánlom figyelmedbe Pilluci és Hajka képeit, náluk is nagyon szembetűnő a változás! Illetve sztem Boncz

képei is beszédesek, főleg, ha feltesz majd képeket szemüveg nélkül is...

838. butaliba (válaszként erre: 835. - Nibiru61)
2011. márc. 25. 23:23

Szokták egyszerre csinálni ha ragaszkodsz hozzá

de sztem úgy megterhelőbb a szemnek és talán tényleg szebben gyógyul ha nem kap akkora traumát.

Nekem csak felső volt mégis alul is nagyon belilult.Ha érdekel erről is tudok képet mutatni .

837. a0c1361e44 (válaszként erre: 833. - Butaliba)
2011. márc. 25. 22:56

Nagyon szép lett a szemed:))))


Hogy őszinte legyek a tied az első a kirakott képek alapján, akinél a változás látszik, bár többen csak a műtét utáni képet tették ki...

836. moni1002 (válaszként erre: 828. - Butaliba)
2011. márc. 25. 21:25
Hú, gratula, nagyon szép lett a szemed, és alig 3 hét alatt, de jó! Baromi látványos. Most már én is reménykedem a szép eredményben!:) Köszi a képeket.
2011. márc. 25. 20:08

Lányok, annyira édesek vagytok, és végre megnyugodtam így egy kicsit...

Egy kicsit vacak lesz hajnal 4-1/2 5 körül elindulni, de ahhoz, hogy biztonsággal meg is érkezzünk , muszáj lesz...


Tényleg szép szemeket látok tőle sorozatban, ezért remélem, hogy az enyém is sikerülni fog...

Csak az a szomorú, h mire rászántam magam a felsőre, az alsó is tönkrement :P.

Pár hónapja jól megduzzadt, és azóta nem is nem ment vissza. :P

Így ha a felső -remélhetőleg- szép is lesz, de akkor meg az alsó látványa fog zavarni ..


Hát sose lesz már ennek vége??? :P :P

Utána már arra a műtétre fogok készülni lelkileg...

Azon agyalok, hogy vajon nem lenne-e jobb egyszerre letudni a kettőt?

Volt már valakinek itt 2:1-ben műtéte?


Miért jobb ezeket külön-külön csinálni?

Tényleg szebb a végeredmény?

834. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 833. - Butaliba)
2011. márc. 25. 19:37
Köszi szépen, megnéztem, gyönyörű így is, nem csak a felesleg tűnt el, de a képek alapján tökéletesen sima lett a szemhéjad, gyönyörű! Az elszíneződés, az a velejárója a beavatkozásnak, el fog múlni....nagyon szép az eredmény, igazán!
833. butaliba (válaszként erre: 829. - 5e1c4ed8ef)
2011. márc. 25. 19:31

Köszi ! Tényleg leírhatatlan érzés ! És ez még nem a vége mert kicsit még kékes és duzzadt.

Tettem fel egy csukott szeműt.

832. butaliba (válaszként erre: 830. - Nibiru61)
2011. márc. 25. 19:09

Ne aggódj, nem fogja összecsapni :)

A 9 órás valószínű konzultációra megy és mire te átöltözöl, megmérik a vérnyomásod, elmész még 1x pisilni stb. , addigra már szabad lesz és csak veled foglalkozik majd !

Különben tényleg nem tart egy órát sem !

Tudom, hogy hiába mondom, hogy ne aggódj, minden rendben lesz mert amég én is előtte voltam, olvashattam itt bármit :)

Képzeld nekem 180/105-re felment a vérnyomásom kb. egy óra kellett mire úgy-ahogy helyreállt !

Gondolom a Rókóusba meg azért hívott mertt ott lesz utánad dolga . Drukkolok neked !! :)

831. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 830. - Nibiru61)
2011. márc. 25. 19:01
Én ugyan még nem estem át a beavatkozáson, de abban biztos vagyok hogy nem fogja összecsapni a munkát. Nekem orrműtétem volt 1,5 hónapja(nem a doktornőnél,és aznap,az utánam következő pácienst is ugyanúgy 9-re hívta be a doktor úr, pedig az én műtétem több órás volt. Biztosan megvan rá az oka a doktornőnek, ha kiadta ezeket az előjegyzéseket! Remélem kapsz majd megnyugtató választ azoktól is, akik már átestek a doktornőnél hasonló beavatkozáson!
830. nibiru61 (válaszként erre: 828. - Butaliba)
2011. márc. 25. 18:55

Nagyon szép lett a szemed!!!!!!!!!!


Bocs, de tényleg volt már bőven mit kiszabni a régiből :) ( mint kb az enyémből :P)


Azon csodálkozom , hogy engem miért a Rókus kórházba hívott a doktornő, és miért nem a Virányosiba? ( én is ott voltam nála előzetes konzin)

Volt valakinek műtéte nála a Rókusban?

Kicsit furcsa, hogy ma 8 30-at írt nekem , de van egy 9 órási betege is, ha jól értettem.


Szerintetek 1/2 óra alatt lemegy egy ilyen műtét?


Most már kezdek stresszelni, mert nem szeretném, ha csak "össze lenne csapva" a dolog....


Nyugtassatok már meg, ha tudtok....

829. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 828. - Butaliba)
2011. márc. 25. 18:51

Sziasztok!

Megnéztelek, te jó ég, micsoda szemeid lettek, döbbenetes a változás!!!!!Milyen érzés, gondolom leírhatatlan?

Nem tudnál a csukott szemekről készült képet is feltenni, olyan kíváncsi volnék!

Gratula az eredményhez, lenyűgöző!!!!

2011. márc. 25. 14:42

szia Móni !

Én is a Virányos klinikán voltam, igaz Ignácz dr-nél.Nekem 3-5. napon vola legrondább a szemem.

Belilult-zöldült-sárgult és 2x akkorára dagadt mint a műtét utáni napon. De aztán szép lassan(mondom lassan :) ) elkezdett normalizálódni a helyzet. Hétfőn volt 3 hetes, teszek fel képet.

Nekem a dr.nő az árnika gyöngyöt ajánlotta szopogatni és szintén árnika krémet kenegetni.

Én naponta 3-4x neomycin szemcseppet csepegtettem fültisztítóra és a szemem sarkaiból azzal töröltem ki az esetleges váladékot. Ne aggódj ha esetleg még pár napig egyre rondább lesz, ez csak átmeneti állapot !! :)

2011. márc. 25. 09:00

Köszi a hozzászólásokat és a biztatást, olyan jólesik, meg nagyon sokat segített abban is, hogy máshogy lássak dolgokat. Az se véletlen, hogy azt mondják, aludjon rá az ember, ha valami baja van, és másnap jobb kicsit. Most már a műtétet is máshogy látom, végülis nem lelkizni mentem oda, és abban viszont azt kaptam, amit kértem. Úgyhogy ezt a témát lezártam. Az tetszett, hogy azt írtad, Vajdai, hogy nekik ez annyi, mint nekem felmosni a konyhát.:)Jól hangzik. És azt azért végig éreztem, hogy profik. Azt is olyan jó volt olvasni, hogy hetek múlva csak nevetek a félelmeimen. De jó lenne már ott tartani...

Tegnapra belilult a szemem alja is,viszont ma reggel a duzzanat kicsit kisebb lett. Ami zavar, az az hogy a szemem bevérzett, de azt olvastam a neten, hogy ez előfordulhat. Meg eléggé viszketni is kezdett. Nehéz még elhinni, hogy ez egyszer tényleg szép lesz, de hiszek nektek. Nekem amúgy nem is annyira lógott a szemhéjam, mint inkább baromi duzzadt volt felette. Ha azon kicsit is segít, már jó.

Nibiru, köszi az jó tanácsot, egy barátnőm is ezt javasolta, majd beszereztetem. A nyugtatót illetően én csak azt tudom, amit a műtőben mondtak, ők nem értették, miért nem vettem be valamit, de én nem mertem. Viszont amit javasolhatok az az, hogy amennyire lehet, lazulj el. Én nagyon féltem és nagyon befeszültem, és ezért sokkal jobban be is lilult az a szemem, amit először műtöttek. A másodiknál már minden mindegy alapon elengedtem magam, az sokkal szebben gyógyul. A doki szólt is, hogy ha stresszelek, jobban vérzik, és tovább tart. Szóval bízz az orvosban, és engedd el magad. Tudom, hogy nehéz, de magaddal teszel jót.

Az is jó, hogy a lányod bemegy veled. Valószínűleg várnod kell a műtét előtt, mindenkinél ezt olvastam, meg nálam is így volt, és minél később mész, annál nagyobb csúszás lehet. Ezért jó reggel menni. Viszont ha messziről mész, ez persze nehéz. És ha a lányod ott van veled, akkor jobban viseled a várakozást is.

Szép napot mindenkinek, ebben a szép időben:).

826. nibiru61 (válaszként erre: 824. - Moni1002)
2011. márc. 24. 17:06

Kitartás, és türelem Moni...Biztosan szép lesz a végeredményed, és az a lényeg...


Most járok egy homeopátiás tanfolyamra, és ha ajánlhatom , akkor szedj Arnica montanát 3*3-at, , és hozzá Staphisagriát 2*5 golyócskát naponta, mert azok a sebgyógyulást gyorsítják.

Nyelv alá kell tenni, ott olvad el, előtte, és utána 20 perccel ne egyél-igyál semmit!!!

Javasolják még a Traumeel bogyócskát is, mint a sérülések Jolly Jokerét.

A nagyobb dózisú ( nem szintetikus) C vitamin is -állítólag- segíti a gyógyulást.


Azok tudnának téged jobban megnyugtatni, akik már túlestek a műtéten , esetleg ők is megijedtek az első napokban , és mégis jól sült el minden a végén!!


Mondom én ezt úgy, hogy közben egyre jobban jön belém is a frász , mert közeledik a szerdai nap ...

A Rókus kórházba hívott a doktornő, de reggel 8-ra !

Volt már ott valaki nála műtéten?


Tegnap megírtam neki, hogy mivel vidéki vagyok( 200 km-re lakom ) , ráadásul a városban sem tudunk jól tájékozódni, egy későbbi időpontot kérnék.


Nekem most van egy nagy doppingszerem : a lányom hétfőn este érkezik meg Spanyolországból( ott él ugyanis) , és velem lesz a műtét alatt végig :) :) ...

Szóval szerintetek kapjak be előtte valami dilibogyót?


További szépülést mindenkinek!

825. vajdai (válaszként erre: 824. - Moni1002)
2011. márc. 24. 16:58
Nagyon sajnálom ,hogy rossz szájízzel távoztál. Nem akarom mentegetni a dokit de lehet ,hogy rossz napja volt és pont rossz időpontod volt. Szerintem te sem fogod megbánni ne idegeskedj.Mondjuk a pénzünkért elvárhatjuk a kedvességet de ezeknek ez a műtét csak annyi ,mint neked otthon felmosni a konyhád. Hülye hasonlat. Ne aggódj másnap nekem is rossz volt akkor írtam is ,hogy egész nap feküdtem. Már lassan 3 hónapja volt a műtétem de még mindig változik. Gyönyörű szép lett, minden reggel öröm tükörbe néznem. Tegnap is találkoztam egyik ismerősömmel és mondja milyen jól nézek ki,hogy megfiatalodtam. Addig jutott ,hogy más lett a hajam. kb 3 éve ilyen. Na ez a jó ,hogy nem jönnek rá mit látnak csak azt ,hogy változás van. Ne félj pár hét múlva te is ezt érzed és csak egy jót nevetsz az aggodalmaidon. Én ugyanígy pánikoltam, olvass vissza és most is azt mondom ,hogy nagyon jó döntést hoztam. Télen jöhet az alsó.Pihengess minden rendben lesz . Várom a napi beszámolódat.
2011. márc. 24. 16:17

Gabci és Vali, köszi szépen a válaszokat, sokat segítenek a szavaitok.

Most próbáltam kicsit aludni, hogy elfelejtsem ezt az egészet.

Gabci, kerdezted a műtétet. A műtéttel igazából az volt a bajom, hogy mire végül sorra kerültem olyan fél öt körül, a műtőben az asszisztensnő már tiszta idegbeteg volt, hogy mikor mehet haza,és a dokira is ideges volt, aki kinn telefonált, mikor én már az asztalon feküdtem. Ott idegeskedett és ettől nagyon rossz érzésem lett. Erre szinte rohanva bejött a doki, beszúrta az injekciót és már vágott is. Az első szememnél senki nem szólt hozzám, még annyit se, hogy ne mozogjak, vagy nyugodjak meg. Csak annyit hallottam, hogy feszítsd már meg a bőrt, ezt igy nem lehet, nem, ez nem jó, így nem tudom megcsinálni, ne arra húzd, hanem erre, ez így nem fog menni. Hát ezt senkinek nem kívánom, ha akkor kimehettem volna, tuti kimegyek. A második szememnél sokkal jobb volt, ott már poénkodtak is, mintha hirtelen észrevették volna, hogy ott vagyok, vagy talán csak megörültek, hogy lassan vége és mehetnek haza. Meg azt hiszem, észrevették, hogy annyira befeszült az egész testem, hogy sokkal nehezebb így műteni, mert az injekciót is alig tudták beszúrni, olyan görcsben voltam. Akkor elkezdte mondani a doki, hogy engedjem el magam, mert így jobban fog fájni, stb. A vége felé kérdezték meg, hogy mi a fenének nem vettem be nyugtatót, hiszen ezt mindenki így csinálja. És hogy ez tök evidens. Hát én ezt nem tudtam, mert életemben először műtöttek.

Amúgy egy nagyon jóhírű dokit választottam, a Virányos klinikán dolgozik. Interneten találtam. Biztos, hogy jó szakember, azt nem kétlem, meg nagyon drága is volt, csak talán nem ilyen úgymond kis műtéteket csinál, hanem nagyobbakat (mell, has, stb)és ezért volt türelmetlen. Maga a klinika jó volt, meg a lányok is rendesek, meg a dokival se volt gond se a műtét előtt, se utána, csak az első szememnél-de az életem legrosszabb élménye volt. Lehet, hogy nem kellett volna ennyi pozitív beszámolót olvasni:) Akkor nem lett volna ennyi elvarasom.

De most abbahagyom a panaszkodást, és próbálok a végeredményre gondolni, ami remélem, jobb lesz. Most már nem fáj annyira, csak feszül, meg nehéz pislogni, meg folyton könnyezik. Kicsit be is vérzett (pont az első szemem, talán nem véletlen).

Nagyon köszi a biztatást.

Vali, sok sikert a botox-al, majd varjuk a beszamolot.:)

823. vali51 (válaszként erre: 821. - Moni1002)
2011. márc. 24. 12:54
-Szia fájni igazábol nem fájhatott volna max az injekcio,Másnap de inkább harmadnap már csunyább,nekem alsó felsö volt kb 3hétig volt mokkám!Fájhat is mivel ott dolgoztak a dolgon,türelem és szép lesz enyém 3 honapos de még alakul!Ma voltam szenöldök tetováláson 3-ra megyek botoxra!Nem adom fel és nem hagyom abba!Ne csüggedj!Szép lesz az!
822. GabciBSB (válaszként erre: 821. - Moni1002)
2011. márc. 24. 10:55

Szia moni1002!

Nagyon sajnállak!!!

Szó sincs arról, hogy itt csak a pozitív élményeket osztjuk meg egymással. Igenis mindenki írja meg, a jó és rossz dolgokat is! A jó dolgok nyilván nem csak Ignácz doktornőnél történnek, hanem ennek másutt is így kellene történnie... Nem is értem miért fájt neked a beavatkozás és most is a seb!? Egyenlőre a szépség miatt ne aggódj, mert a végeredmény biztosan nincs egyenes arányban a negatív élményeiddel. Ráadásul még te is írtad, hogy ezt már nem lehet visszacsinálni. Fájdalomcsillapítás viszont engedélyezett és élj is vele, mert ennyire nem szabad szenvedni a szépségért! Mosakodni pedig tényleg csak cica módra lehet, mert víz nem érheti a sebet.

Mi alapján választottál dokit és szabad megkérdezni ki műtött? Illetve ha kicsit többet írnál a műtétről magáról, azt sokan megköszönnénk!

Fel a fejjel és mihamarabbi gyógyulást és gyönyörű eredményt kívánok!

2011. márc. 24. 08:31

Sziasztok! Én még valamikor régen írtam erre a fórumra, de aztán valahogy elmaradtam... végül is tegnap mentem el felső szemhéj műtétre, és nekem sajnos nem volt annyira jó a tapasztalatom, mint nektek, mondjuk nem is Ignácz doktornőnél voltam. Fájt is, meg a hangulat se volt valami. Azt szeretném kérdezni, hogy ti rögtön éreztétek, hogy megérte a műtét? Mert én most annyira bánom, és annyira félek is, hogy nem lesz valami szép. Nagyon fáj a szemem, tiszta kék zöld, és nem tudom tisztitani se. Olyan szomorúnak érzem magam, és nem lehet visszacsinálni...

Ne haragudjatok, tudom, hogy csak jó élményeket kéne ideírni,és próbálom is tartani magam, de nehéz. Mert amit olvastam, mind azt írtátok, hogy nem is fájt, meg már első nap milyen jó érzés volt. Lehet, hogy velem van baj? Vagy nem sikerült a mútét? Úgy örülnék, ha írnátok... köszi

820. Boncz (válaszként erre: 818. - GabciBSB)
2011. márc. 22. 12:03
Szia, küldtem privát üzenetet.
819. GabciBSB (válaszként erre: 816. - 5e1c4ed8ef)
2011. márc. 22. 10:35
Pont erről van szó!!! Mi nem mások kritikái miatt feküdtünk kés alá, hanem a saját önbecsülésünk miatt! Egyszerűen fantasztikus, hogy újra olyasvalaki néz vissza a tükörből, akit egy ideje, vagy kezdettől fogva visszasírtunk. Én imádom az új szemeimet, úgy mint te az új orrodat. Bár én télen megyek még egy kört a körhintával és beugrok egy alsó szemhéj plasztikába is.
818. GabciBSB (válaszként erre: 814. - Boncz)
2011. márc. 22. 10:31

Abból nem nagyon lehet baj, ha fiatalabb a királyfi!!!! Öregemberek kíméljenek, hiszen nemcsak fiatal vagy, de annál még fiatalosabb is!

Pokolra a vén gebékkel! :)))

Jajj, összeszedem magam... Csak az a baj, hogy estére, mire ki tudnék menni futni (gondolatban már vagy két hete futok!), addigra kifacsart citrom vagyok és már csak az ágy gondolatára is ásítok... Pffff, na ez van. Vacsi már egy ideje nincs, és baromi sok folyadék, víz citrommal, meg zöld tea van. Egyébként a szememen és általában az arcomon is látszik a méregtelenítés, meg a sok alvás. Ez jó, csak az a rossz, hogy eléggé édesség függő vagyok :( Egy darabig megy a nélkülözés, aztán összeomlik minden és jön az az átkozott egy-két falat nasi. Na tényleg összekapom magam, mert jön a kemény hajtás tavasszal és egész nyáron és kondiba kell lendülnöm!

Te pedig járj nyitott szemmel, mert bármikor szembe jöhet A PASI! :))) Nem Bp-i vagy, ugye!?

817. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 815. - Pilluci)
2011. márc. 21. 19:06

Köszi a választ! Nálad mi változott legszembetűnőbben?Nálam is a pigmentfoltok és a kamaszkori pattanások hegei a legzavaróbbak...

Az apróbb ráncokat eltünteti a kezelés? Nem vékonyítja el nagyon a bőrt, mert nekem így is extra vékony?

Szted maradandó az eredmény?

bocsi az állandó kérdezősködést, de mivel te már túlestél rajta, valós tapasztalataid vannak, és előre is köszi , hogy megosztod ezeket velem!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook