Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


816. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 813. - GabciBSB)
2011. márc. 21. 19:04

Furcsán hangzik, de ilyenkor derül ki mennyire nem figyeljük más testrészeit tüzetesen. Azt lehet érezni vkin, hogy vmi változás van az összképben, de soha nem is sejtik honnan származik...

Ismerek egy lányt, akinek erőteljes horgas orra volt, tényleg nagy méretű orr, most kapott egy helyes, íves, gyönyörű nózit, és anyósnak, apósnak ...meg más családtagoknak fel sem tűnt!

Nem is baj, csak nekünk tetszen az eredmény!

815. pilluci (válaszként erre: 807. - 5e1c4ed8ef)
2011. márc. 21. 15:31

Szió !

Nekem csinálta. 707 hsz. Tényleg szép lesz utána az ember bőre. Csak a hámlás időszakot kell otthon kibírni, mert az nem a legszebb látvány :-)

814. Boncz (válaszként erre: 812. - GabciBSB)
2011. márc. 21. 14:06

Szia Gabci, köszönöm, várom a képet! A királyfiról meg az jutott az eszembe hogy tartok tőle hogy ha nem igyekszik .....mire ideér lenyugdíjazzák, (a lovat meg kimérik virslinek)......és nem nőre, hanem ápolónőre lesz szüksége!!!:))))))....persze csak viccelek, szeretek mókázni!!!!

A plusz kilóktól nagyon egyszerűen meg lehet szabadulni, ha elég kitartó vagy és van önuralmad. A szép szemed mellé érdemes volna lenyomnod azt a kis pluszt, megéri hidd el sokkal jobban fogod érezni magadat!!! Zöldség, gyümölcs, citromos víz, natúr húsok, főleg baromfi és főzelékek. Nincs nasi, nincs vacsi, plusz, mozogni kell pl: nagyon jó a futás!....garantált az eredmény, és ne várd, hogy egy hét alatt lemegy, ami súlyt addig veszítesz, az csak víz. Az igazi fogyást nem csak kilóban lehet mérni, hanem centiben is !!!

813. GabciBSB (válaszként erre: 811. - 5e1c4ed8ef)
2011. márc. 21. 10:06

Na ezt hogyan csináltad??? Ennyire nem nézegetnek téged a rokonok?

Bár vicces, de az én férjem sem vette még észre a sminktetkómat, csak annyit mondott, hogy elég piros és duzzadt a szemhéjad. Azt mondtam, hogy majd elmúlik, biztos allergiás lettem a mogyoróra, mert az most virágzik... :) A fiam meg csak annyit mondott egyik este, hogy anya, elfelejtetted lemosni a szemedről a sminket! Annyira édes :)))

812. GabciBSB (válaszként erre: 806. - Boncz)
2011. márc. 21. 10:01

Hát csak gratulálni tudok!!! Nem vagyok hazudós fajta, látok is elég jól a szememmel (a 2007-es lézeres szemműtétem óta) és alaposan odafigyeltem a "beszélgetéseinkre". Na ebből szűrtem le ezeket a pozitív tulajdonságaidat! :))) Ráadásul kitartó és kemény csajszi vagy! Szóval semmi okod az aggodalomra. Fog jönni az a herceg fehér lovon!!! :D Bárcsak én is ilyen kitartó lennék.... Ha valaki megszabadítana attól a zavaró nyamvad 5-6 kg-tól!

A felső szemhéjamat tetováltattam és már most nagyon elégedett vagyok, pedig a var még rajta van. Igen én is azért vártam vele a műtét utánig, mert gondoltam, így talán szebb lesz. Egy hét és lesz új kép! :)))

811. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 810. - Boncz)
2011. márc. 20. 09:48
Igen, teljesen átérzem. Kb 1 hónapja volt egy orrműtétem, melynek köszönhetően az orrom kb. fele akkora, mint volt, és ez még a legközelebbi rokonaimnak és környezetemnek sem tűnik fel...:)
810. Boncz (válaszként erre: 808. - 5e1c4ed8ef)
2011. márc. 20. 09:03

Majd készítek szemüge nélkülit is és felteszem.

Egyébként pedig jót szoktam magamban mosolyogni, mert látom hogy megnéznek-ismerősökre gondolok-

biztosan feltűnik a változás csak nem tudnak vele mit kezdeni:))-sikerült titokban tartani úgy hogy alig kellett kivonnom magam a forgalomból.

809. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 805. - GabciBSB)
2011. márc. 19. 23:05
Igen, én is kíváncsi vok a képeidre, vajon mennyit változott a szemed a varratszedés óta!
808. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 806. - Boncz)
2011. márc. 19. 23:03

Tényleg látványos az eredmény, bár a szemüveg egy kissé zavarja a "vizsgálódást", de az látszik, hogy megnyitotta a tekintetedet, nagyobb teret enged a szemeidnek! Nincs esetleg szemüveg nélküli fotó?

Grat az eredményhez!

2011. márc. 19. 23:01

Lányok!

Már nem tudom ki írta egyszer, hogy Ignácz doktornő elvégzett rajta egy orvosi peeling-et is. Engem az érdekelne, hogy ennek milyen hatásai vannak, voltak? Úgy rémlik az illető említette, hogy eltűntek a pigmentfoltjai, engem az érdekelne a bőr minőségén is változtatott, a pórusok szebbek lesznek, látványos az eredmény, vagy hasonló, mint egy kozmetikus által végzett bőrcsiszolás(mikrodermabrázió)után, szóval megéri az a 150ezer HUF(ha jól emlékszem)?

Köszi a választ!

806. Boncz (válaszként erre: 805. - GabciBSB)
2011. márc. 19. 12:36

Köszi a pozitív , bíztató véleményedet puszillak érte, jól esik a bíztatás! Én is gyakran ittvagyok, ugyanúgy mint te bele-bele olvasgatok az újakba.Az öregedésről még annyit, hogy igenis lehet odafigyeléssel késleltetni, karbantartani magunkat, és még jó hogy itt van a szike is!Rólam készült 3 hónapja egy félakt, persze kis takarással ami a melleket illeti .....hát nagyon büszke vagyok rá!! Aki látta....nem sokan, és anem akárkinek mutattam meg..... azt mondták ez igen!!.....pedig 49-et töltöm!!

Mit tetováltattál? Én decemberben csináltattam, a szemhéjam van kihúzva, így nem kell tust használnom. Akkor még eszembe sem volt plasztikáztatni a szemhéjamat így utólag én is ráértem volna utána megcsináltatni, jobban jártam volna. Jó lesz egy hét múlva is az a kép!:))))

805. GabciBSB (válaszként erre: 804. - Boncz)
2011. márc. 19. 11:09

Szia Boncz! :) Te is hiányoztál!

Itt vagyok elég gyakran, csak csendben olvasgatom az újak diskurálását és ha pánik van beavatkozom! :)

Na viccet félretéve, biztosan fogsz új társat találni, hiszen gyönyörű, egészséges és normális gondolkodású nő vagy. Adsz magadra, igényes vagy és ráadásul annyira kifejezőek a szemeid! ;D :))))

Na én most kicsit várok az új kép feltöltésével, mert tegnap este újra asztalra feküdtem, de ezúttal tű alá. Sminktetkót csináltattam felülre és most még nagyon dagi és vörös a szemhéjam, de úgy egy hét múlva már normalizálódik majd a kép.

804. Boncz (válaszként erre: 803. - GabciBSB)
2011. márc. 19. 10:59

Szia Gabci, már hiányoztál!

Mélységesen egyetértek veled, viszont én már a 49-et töltöm az idén és én is félek az öregedéstől, pláne hogy egyedül maradtam! Muszály szépnek maradnom ha társat akarok találni, bár őrülten nehéz normálisat találni, olyat aki megindít valamit ott legbelül! Sosem éltem egyedül, társfüggő vagyok. De nem adom fel! Légyszi tegyél fel képet a szép szemedről, olyan kíváncsi vagyok a tiéd milyen lett?

2011. márc. 19. 10:47

Jajj lányok, úgy felzaklattatok ezzel az öregedés dologgal. Akkor nekem is van még 3 évem és utána lehúzhatom a rolót???!!!

Hát én bizony nem adom oda magam olyan könnyen az öregedésnek. Szerintem kis odafigyeléssel és egészséges életmóddal mindenképpen lehet lassítani vagy eltolni időben ezt a folyamatot. Persze jelen van a genetika is, de arra meg ott vannak a szépítő orvosaink! Ők a mi szépségszobrászaink és én meg is tartom az enyémet örök darabnak! :))))

Csajszik, harcoljuk a kor ellen, mi örök gyönyörű nők maradunk!!!

802. GabciBSB (válaszként erre: 795. - Nibiru61)
2011. márc. 19. 10:42

Szia nibiru61!

Engem 14.00-re hívott be a doktornő és mondta, hogy 15.00-kor fog műteni. Nálam is volt csúszás, mert 16.00 után kerültem be, de én is kaptam ágyat és gond nélkül eltelt az idő, ideges sem voltam egy cseppet sem. Szerintem mindenképpen kérdezd meg hányra menjél!!!

Drukkolunk majd és várjuk az élménybeszámolódat, meg a képeidet! Hajráááááá! :)

801. butaliba (válaszként erre: 795. - Nibiru61)
2011. márc. 19. 09:04

Szia Nibiru !

Engem 15h-ra hívott be de mondta, hogy lehet csúszás mert előttem egy komplett arcplasztika van és az kiszámíthatatlan előre. 18h-kor kerültem be . De addig is adtak egy ágyat, ahol elolvasgattam addig.

A másik téma: nekem 9 éve, 46 éves koromban vették kia méhemet(csak azt) szintén mioma miatt.

Én csak azt tudom mondani , sajnálom, hogy évekig knlódtam.Évekkel korábban ki kellett volna vetetni !!! Ég és föld az életminőségem azóta !!

És egyltalán nem indul be előbb az öregedés !!

Ső! Mivel nem lesz több gondod , megnyugszol, kivirulsz, kisimulsz ! :)Na és nem áll fenn a veszélye, hogy egyszercsak begorombul és mégis rosszindulatúvá válik !

Van egy 2 éves unokám, akit sokan a gyerekemnek néznek ! :) Tehát az öregedés miatt ne aggódj !!

800. a0c1361e44 (válaszként erre: 799. - Nibiru61)
2011. márc. 18. 21:57

:))

De korai volt. Pajzsmirigy betegség miatt lett korai menopauzám. Azért én is aggódok az öregedés miatt, és van még 2 évem a 45-höz, de remélem nem indul azért majd be az öregedés.

Bizom a genetikában:)))


Igen, erre gondoltam, hogy nehogy a ragaszkodás miatt nagyobb gond legyen. Na, de ha az orvos is figyel és te is, akkor biztos nem lehet:)


Bocs az offért:)

Szépüljünk inkább:)))

799. nibiru61 (válaszként erre: 798. - A0c1361e44)
2011. márc. 18. 21:41

Nem baj, h megkérdezted, köszi az aggódást :)


Szerintem nálad azért nem okozott traumát, mert mindez spontán módon történt, és meg van a "komplett cuccod".


Bár 36 évesen nem történt mindez túl korán?


Nem tudom, h most hány éves vagy, de -ezt a dokinővel is beszéltük- hogy 45 éves kor után kezdődik el a csak a "leromlás"...


Mindent megteszek, hogy megtartsam a méhemet( van még mióma-embolizációra is lehetőségem ), de ha nem megy, akkor a végtelenségig én se próbálkozom majd , mert -sajnos tapasztalom - hogy a hatalmas vérveszteség sok betegség forrása lehet...

798. a0c1361e44 (válaszként erre: 797. - Nibiru61)
2011. márc. 18. 20:55

Elnézést a kérdésért:)


De még egy: nekem 36 éves koromban vége lett a menstruációmnak, és semmi bajom nincs tőle:) Nincs egy ráncom sem, nincs csontritkulásom, tehát semmi ami az öregedésre utalna.

Tehát az egészséged legyen a legfontosabb, bár biztos te is igy gondolod:)

797. nibiru61 (válaszként erre: 796. - A0c1361e44)
2011. márc. 18. 20:48

Kedves Kék Írisz, köszi az érdeklődésedet...


Ebben a korban egy műtétnél már mindent kivesznek, nemcsak a méhet, hanem mindkét petefészket is.


Gondolom, hogy az öregedési folyamatok is sokkal erőteljesebben beindulnak, ha ezek hiányoznak.


Még egy pár év is "nyereség" is sokat számít :)


Nem tudom megmagyarázni neked, de én ösztönösen ragaszkodom hozzá, mert valahogy így érzem teljesnek magam.

Egy természetgyógyász bácsi azt mondta nekem egyszer: "kedvesem, ne engedje magát "megbontani"...


A mióma -tudomásom szerint-csak ritkán válik rosszindulatúvá, de tényleg szörnyű, hogy mit kínlódtam már eddig is velük....


De nem is akarlak ezzel a témával benneteket untatni, mert ez a fórum másról- a szépülésünkről- szól!!!

796. a0c1361e44 (válaszként erre: 795. - Nibiru61)
2011. márc. 18. 20:05
Miért kell ragaszkodni a méhedhez? A mioma nem lehet egy idő után rosszindulatú?
2011. márc. 18. 19:59

Sziasztok lányok!


Már jó régen még nem írtam nektek , így azt se újságoltam el, hogy márc. 30.-án lesz a műtétem!


A dokinő tényleg nagyon szimpi volt, de szinte alig beszéltünk a műtétről.:P

Valahogy ráérzett a legnagyobb problémámra( ugyanis több nagy miómáim is van, amelyek örökös vérzészavarokat okoznak) , és nyomban ezt kezdtük el kitárgyalni.

Szerinte a végtelenségig ragaszkodjam a méhemhez,és valahogy húzzam még ki ezt a pár évet, ami a vérzés végleges elmaradásáig ( és a miómák összezsugorodásáig) van.

Ezt csak azért írtam le, mert tényleg nagyon emberséges, és ellátott mindenféle, egyéb jó tanácsokkal is.( pl hogy közönséges grízet keverjek az arckémemhez, amiből így nagyon jó arcradírt lehet készíteni! ):)


Amin elcsodálkoztam: én mostanában nagyon negatívan értékelem magam( mivel a párom állandóan azzal szekál, h öregszem), viszont a dokinő megdicsért, hogy fiatalos vagyok, és azt mondta, hogy elég jó minőségű a bőröm is( még tartása van, és alig van ráncom is )

Úgyhogy igazán pozitív hatással volt az önbecsülésemre, ami igazán rám is fért! :P


Viszont fogalmam sincs, hogy hány órakor lesz a műtétem, mert azt a sok téma mellett el is felejtettem megkérdezni :P


Szerintetek ezek fix időben kezdődnek nála, vagy inkább írjak neki?


Gabuci, Pilluci, és a többiek, akik nála voltatok...Nektek hány órára kellett bemennetek a klinikára?

794. kispofa (válaszként erre: 793. - 4e26ebc823)
2011. márc. 17. 07:26
Szia!Nem találtam meg amit kerestem,de annyi hasznom volt,hogy hasplasztikát is csinálnak tb-re ha egy meghatározott testtömeg indexet elér az ember.Következő lépés ezt fogom kinyomozni,kiszámolni.Sajnos a hasam is lóg.Van sok bajom,de hát ez a korral jár, nem szeretem így a testem.
2011. márc. 15. 15:46
Az OEP oldalon úgy tudom fent van a lista, ami a szerződötteket tartalmazza.
792. 4e26ebc823 (válaszként erre: 791. - Kispofa)
2011. márc. 15. 15:38
Mi lenne, ha olyan plasztikai sebészt keresnél, aki le van szerződve a TB-vel is?
791. kispofa (válaszként erre: 786. - Demmi)
2011. márc. 15. 13:56
Hát az az igazság,hogy én is attól félek,hogy nem fizetős és nehogy elbarmolják.Sajna pénzem nincs ilyenekre,lassan kajára sem telik.A szemem viszont csúnya és ha ez a lehetőség van akkor jó lenne kipróbálni.Most sem egyformán lóg mind a kettő.Ettől talán csak szebb lehet?!Remélem!Drukkoljatok majd nekem!Csinálunk képet,ha már túl leszek rajta.
790. a0c1361e44 (válaszként erre: 789. - 4e26ebc823)
2011. márc. 15. 10:41

Köszi:)

Azt hiszem beszélgetek egyet a bőrgyógyászommal, hogy mit ajánl.

789. 4e26ebc823 (válaszként erre: 788. - A0c1361e44)
2011. márc. 15. 09:07
Nézz utána a :ProFractional (pro-frakcionált) lézernek vagy a Thermage kezelésnek .Mindegyik kíméletes állítólag, nem olyan, mint a hagyományos Co2 lézerek.Tapasztalatom nincs, én is akkor találkoztam ezekkel, amikor alternatívákat kerestem. Írok privit is.
788. a0c1361e44 (válaszként erre: 782. - 4e26ebc823)
2011. márc. 14. 23:18

Lézer? Hol nézzek ennek utána? Tudsz valamit ajánlani? Gondolkodok én mindenen:)

A szivem jó, a vesém jó. Nem, nem éjszakázok sokat, azaz mindig alszok eleget.

Pajzsmirigy beteg vagyok.

787. a0c1361e44 (válaszként erre: 784. - Demmi)
2011. márc. 14. 23:16

Légy szives ird meg:)

Kiváncsi lennék rá, hogy mit ir. Nincs bőr lógás és semmi. egyszerűen karikás a szemem állandóan.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook